Ar turėtumėte pasirinkti nemokamą ar „Premium“ „WordPress“ temą

Ar turėtumėte pasirinkti nemokamą ar „Premium“ „WordPress“ temą

Jei tik pradedate naują projektą, gali būti sunku nuspręsti, ar pasirinkti nemokamą, ar „WordPress“ temą. Nors „premium“ temos paprastai laikomos geriausiu pasirinkimu, iš tikrųjų ne visada taip yra.


Šiame straipsnyje mes lyginame nemokamas ir aukščiausios kokybės temas su kainos, palaikymo, saugos ir atnaujinimų, patogumo ir kokybės kriterijais. Mes taip pat svarstome, kokia yra freemium temos pasirinkimo nauda. Taigi, pradėkime …

Kainos ir kokybės santykis

Iš viso

Kaina yra akivaizdus skirtumas renkantis nemokamą ar „premium“ „WordPress“ temą. Daugelis žmonių, kurie tik pradeda veiklą, baiminasi mokėti už naują temą, kai nežino, ar jų projektas iš tikrųjų pasiteisins.

Nors iš pradžių nemokama tema yra „nemokama“, realybė yra tokia, kad jei norite sukurti profesionalią ar pelningą svetainę, turbūt turėsite pirkti kitur. Apskritai nemokamos temos neturi didelių funkcijų. Taigi gali jums kainuoti brangesnė nei „premium“ temos kaina, jei atnaujinsite savo svetainę su reikiamais „premium“ papildiniais, kurių jums prireiks norint sukurti visiškai efektyvią svetainę..

Aukščiausios kokybės temos dažnai būna su daugybe paslėptų priedų, todėl jos yra labai vertingos. Daugelyje „premium“ temų yra jau įdiegti „premium“ papildiniai. Pvz., Mūsų pačių „Total“ tema yra „Visual Composer“, „Slider Revolution“ ir dar daugiau, įtraukta be jokio papildomo mokesčio (be to, temos atnaujinimai yra nemokami visą gyvenimą).

„ThemeForest“ siūlo daugybę pasiūlymų, susijusių su priegloba ir domenais, jei perkate vieną iš jų geriausių temų. Arba, jei prisijungsite prie teminių klubų, tokių kaip WPMU DEV, gausite prieigą prie daugybės papildomų priedų, pvz., Papildinių, palaikymo, saugos ir dar daugiau.

Svarbiausias patarimas: Prieš atsisiųsdami, išsiaiškinkite, kas įtraukta į temą, kad išvengtumėte nusivylimo ir papildomų išlaidų.

Kūrėjų palaikymas

Palaikymas

Vienas akivaizdžiausių kontrastų tarp nemokamos ir aukščiausios kokybės temų yra siūloma parama. Nemokamų temų kūrėjai turi nepaprastai ribotą biudžetą. Dėl to jie negalės nedelsdami suteikti aukštos kokybės palaikymo. Nors pagalba paprastai teikiama, parama visą parą nėra temos, kuriomis nemokamos paslaugos.

Aukščiausios klasės temose yra didesnės kūrėjų komandos, įdiegtos geresnės palaikymo sistemos arba jų derinys. Paprastai siūlomos plačios vaizdo įrašų vadovėliai ir dokumentacija, forumai ir palaikymas el. Paštu. Daugelyje jų teikiama pagalba visą parą. Taigi, jei jūs vykdote internetinį verslą arba neturite didelės „WordPress“ patirties, tai gali būti priemoka su aukščiausio lygio tema..

Svarbiausias patarimas: Prieš priimdami galutinį sprendimą, visada patikrinkite, kaip palaikoma tema.

Svetainių sauga ir atnaujinimai

„WordPress“ saugykla

Paprastai manoma, kad aukščiausios kokybės temos yra saugesnės nei nemokamos. Tačiau ne visada taip yra.

Nemokama WordPress temos „WordPress“ saugykla praeiti griežtą peržiūros procesą. Tai užtikrina, kad saugykloje naudojamos temos yra aukšto lygio, o saugumo elementai yra pagrindinė kriterijų dalis.

Aukščiausios kokybės temos gali būti daugiau maišytos su saugumu, nes kiekvienas gali sukurti aukščiausios kokybės temą ir ją parduoti. Tačiau, jei savo temą perkate iš gerbiamų kūrėjų ar žinomos temų parduotuvės (pvz., „Themeforest“, „StudioPress“, „Anariel Design“, „Elegantiškos temos“ ir t. T.), Turėtumėte lengvai miegoti..

Aukščiausiosios garsių kūrėjų temos yra saugiausios turimos temos. Šios įmonės turi didelius biudžetus ir daugybę kūrėjų, atsidavusių saugumui. Klaidos randamos ir ištaisomos greitai, nes bet kokie saugumo pažeidimai gali rimtai paveikti būsimą temos pardavimą.

Aukščiausios kokybės temos paprastai atnaujinamos reguliariau. Atnaujinimai dažnai reaguoja į pagrindinius „WordPress“ pakeitimus ir naujausius saugos trūkumus. Atnaujinimo ciklas nėra toks įprastas ar suderinamas su nemokamomis temomis. Taigi kuo senesnė tema, tuo atviresnė ji yra saugumo pažeidimams.

Svarbiausias patarimas: Visada įsigykite aukščiausios kokybės temas iš patikimų šaltinių ir nemokamas temas iš „WordPress“ saugyklos, kad užtikrintumėte aukštos kokybės, saugią temą.

Temos dizaino kokybė ir funkcionalumas

„ThemeForest“

Dizaino kokybė gali labai skirtis tarp nemokamos ar aukščiausios kokybės „WordPress“ temos. Apskritai populiarios „premium“ temos siūlo aukštesnį kokybės lygį. Dizainai yra profesionalūs savo išdėstymu ir estetika, yra integruotos pažangios funkcijos ir funkcionalumas, daug dėmesio skiriama patogumui.

Beje, kai kurios aukščiausios kokybės temos yra per toli, įskaitant daugybę funkcijų, kurias geriau aptarnauja papildiniai. Tai sukels temos išsipūtimą, sulėtins jūsų svetainės veikimą ir turės įtakos jos našumui. Jei nuspręsite ateityje keisti temas, turinio perkėlimas nebus lengvas procesas.

Kitas dalykas, į kurį reikia atkreipti dėmesį renkantis nemokamą ar „WordPress“ temą, yra tai, kad jums iš tikrųjų gali nereikėti daugelio funkcijų, kurias teikia daugybė „premium“ temų. Jei pasirinksite lengvą nemokamą temą, galite lengvai įdiegti kelis „WordPress“ papildinius ir padaryti keletą įspūdingų patobulinimų. Investuodami į puslapių kūrimo priemonę ir kitus patobulintus papildinius galite greitai atnaujinti savo svetainės išvaizdą ir pridėti papildomų funkcijų, kurių jums gali prireikti.

Svarbiausias patarimas: Perskaitykite temų apžvalgas, kad gerai suprastumėte temos kokybę ir bendrą našumą.

Naudojamumas

Dvidešimt septyniolika

„WordPress“ temos pritaikymas yra ypač svarbus veiksnys, į kurį reikia atsižvelgti renkantis naują „WordPress“ svetainės temą. Deja, svetainių kūrėjams ir svetainių vartotojams tai gali būti pritaikyta tik tam, ko nemokama tema turi. Tačiau jei turite ribotą „WordPress“ naudojimo patirtį, tai gali veikti jūsų naudai. Dėl nemokamų temų paprastumo ir funkcijų trūkumo jas dažnai galima greitai ir lengvai nustatyti.

Aukščiausios kokybės temų kūrėjai yra linkę sutelkti dėmesį į įspūdingo naudojimo temų dizainą tiek priekyje, tiek gale. Aukščiausio lygio pritaikymas vartotojui padės sutaupyti daug laiko ir pastangų dirbant su svetaine. Ir svarbiausia, tai leis jums mėgautis pritaikymo procesu. Efektyvi ir sėkminga lankytojų patirtis taip pat padidins vartotojo laiką svetainėje ir pagerins jūsų svetainės konversijas.

Svarbiausias patarimas: Peržiūrėkite temų demonstracines versijas, kad jaustumėtės lankytojai.

Galutinės mintys nemokama ar „Premium“ „WordPress“ tema

Vis dar nesate tikri, kaip sumokėti už „premium“ temą iš „get-go“? Tuomet laisvojo stiliaus tema gali būti geras pasirinkimas. „Freemium“ tema yra nemokama tema, kurią bet kada galite atnaujinti. Tai reiškia, kad jei tam tikru metu ateityje nuspręsite, kad jums reikalingos patobulintos „premium“ temos funkcijos ir funkcijos, galite lengvai perjungti į „premium“ versiją, iš tikrųjų neperėję į naują temą..

Dabar turėtumėte gerai suprasti, ką siūlo nemokamos ir aukščiausios kokybės „WordPress“ temos. Nesvarbu, kurį variantą pasirinksite, įsitikinkite, kad atlikote savo tyrimus. Ir visada atsisiųskite savo temą iš patikimo šaltinio.

Ar pasirinksite nemokamą ar papildomą „WordPress“ temą savo projektui? O gal „Freemium“ tema yra geriausias pasirinkimas? Prašome pasidalinti savo mintimis komentaruose žemiau.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map