Ar turėtumėte sukurti programą savo „WordPress“ verslui?

Jei turėtumėte sukurti programą savo „WordPress“ verslui

Šis klausimas kyla gana nedaug, ir jis visiškai priklauso nuo jūsų atsakymų į keletą papildomų klausimų.


Sukurti programą mobiliesiems vien todėl, kad, jūsų manymu, tai yra nauja verslo tendencija, nėra gera idėja. Programos mobiliesiems ne tik gali brangti, bet gana dažnai jūs tik apsunkinate procesą savo klientams.

Pvz., Restoranas savo mobiliajame tinklalapyje jau gali turėti puslapį Kuponai ir užsakymo nuorodą. Taigi kokia prasmė būtų versti klientus atsisiųsti programą, kuri daro tą patį?

Taigi, ar turėtumėte sukurti programą, kuri papildytų jūsų „WordPress“ verslą? Pažiūrėkime.

Jau turėtumėte turėti interaktyvią „WordPress“ svetainę

Jei šiuo metu neveikiate su mobiliesiems pritaikyta „WordPress“ svetaine, dabar pats laikas ją gauti. Tai iš esmės reiškia, kad jūsų svetainė užsifiksuoja vietoje ir padaro patogesnius mygtukus, vaizdus ir šrifto dydžius, kai žiūrima planšetiniame kompiuteryje ar išmaniajame telefone..

Jei nesate tikri, ar jūsų svetainė reaguoja greitai, eikite į „Google“ pritaikytas mobiliesiems testas, įklijuokite savo URL ir paspauskite Vykdyti testą mygtuką. „Google“ praneša, ar jūsų svetainė yra tinkama mobiliesiems telefonams.

Jei taip nėra, aš rekomenduoju rasti naują „WordPress“ temą (žinoma, mes rekomenduojame „Total WordPress“ temą, nes ji yra būtent tokia – visas paketas, įskaitant reaguojančią, paruoštą RTL ir patogią SEO). Priešingu atveju nukentės jūsų paieškos rezultatai.

Kitas žingsnis – peržiūrėti savo reaguojančią „WordPress“ svetainę telefone ir planšetiniame kompiuteryje. Pažvelkite į sąsają ir sužinokite, ar joje yra visos jūsų norimos funkcijos iš mobiliosios programos.

Kartais jums nereikia mokėti papildomų pinigų už programą mobiliesiems, ypač todėl, kad klientams reikia atlikti papildomą programos atsisiuntimo žingsnį..

Ar yra reikalinga funkcija, kurią galima geriau padaryti naudojantis mobiliąja programa?

Yra daugybė programų mobiliesiems funkcijų, kurių paprasčiausiai negalite kopijuoti svetainėje, skirtoje mobiliesiems. Pvz., Viena iš labiausiai paplitusių funkcijų yra apdovanojimų programa. Kai kurios įmonės susieja atlygį su kreditinėmis kortelėmis, o kitos sukuria unikalius klientų kodus, kuriuos nuskaityti galima bet kada registre.

Kita funkcija, kurią mačiau programose mobiliesiems, yra rezervavimo sistema. Dažniausiai reaguojančiose svetainėse užsakymo procesas tampa daug sudėtingesnis, nei turėtų būti. Pvz., „Chipotle“ sukūrė programą, leidžiančią žmonėms atlikti užsakymus per programą, tada atvykę jie gali praleisti eilutę. Neįsivaizduoju interaktyvios svetainės, kurioje būtų tos pačios funkcijos.

Didelė programos mobiliesiems funkcija, kurios negalima kopijuoti reaguojančioje „WordPress“ svetainėje, yra tiesioginis pranešimas. Ne tik tai, bet tiesioginis pranešimas paprastai yra vienas didžiausių pinigų uždirbančiųjų, kai kalbama apie programas mobiliesiems.

Ar mobilioji programa būtų naudinga jūsų klientams?

Gerai, kad nusprendėte, kad norimą funkciją galima atlikti tik naudojant programą mobiliesiems.

Dabar kyla klausimas: ar ši funkcija iš tikrųjų padės jūsų klientams?

Turėdami tiesioginius pranešimus, jūs išsiųsite vertingų kuponų ar krūvą skelbimų, kurie klientams nerūpi?

Ar atlygio programa yra patogi ir pakankamai vertinga, kad klientai galėtų apsvarstyti galimybę atsisiųsti programą mobiliesiems ir nuolat ją naudoti?

Ar turite priemonių programai pateikti į rinką??

Jei neprivedate vartotojų atsisiųsti jūsų programos mobiliesiems, nėra jokios priežasties turėti tokią programą. Mačiau, kaip kelios mažos mažmeninės prekybos įmonės kuria įspūdingas programas. Turėjau golfo aikštyno klientą, kuris sukūrė programą ir išspausdino ženklą su parsisiuntimo pranašumais profesionalioje parduotuvėje.

Vaikinas netgi turėjo QR kodą, kad galėtų greitai nuskaityti ir atsisiųsti. Vienintelė problema buvo ta, kad kai kurie parduotuvių darbuotojai niekada neminėjo ženklo.

Tačiau vienas darbuotojas paaiškino programos pranašumus kiekvienam golfo žaidėjui. Įdomu buvo tai, kad galėjome palyginti laiką, per kurį žmonės atsisiuntė programą, kada šis darbuotojas dirbo. 90% parsisiuntimų atsirado tada, kai tas asmuo įdarbino pro parduotuvę.

Trumpai tariant, jūs turite būti pasirengę pateikti savo programos rinkodaros planą.

Kartais „WordPress“ svetainė yra sukurta tinklaraščiui ar internetinei paslaugai, kurioje yra vartotojų iš viso pasaulio. Tokiu atveju jums labiau tiks skaitmeninės rinkodaros pastangos.

Tai gali būti:

 • El. Pašto rinkodara
 • „Google Ads“
 • „Facebook“ įrašai
 • Dienoraščiai

Tačiau vietinės įmonės, turinčios programas mobiliesiems, nenori vartotojų iš viso pasaulio. Jūs tik bandote įtikinti esamus ir naujus klientus atsisiųsti programą.

Tai reiškia, kad didžioji programos rinkodaros dalis priklauso nuo jūsų ir jūsų darbuotojų. Rinkodara el. Paštu, socialinė žiniasklaida ir vietiniai skelbimai bus naudingi, tačiau toliau nurodytos rinkodaros sritys sukurs arba sumažins žmonių, atsisiunčiančių jūsų programą, skaičių:

 • Apmokyti darbuotojai, kurie žmonėms parodo, kaip atsisiųsti programą
 • Kažkokia registracijos premija, tokia kaip BOGO
 • Ženklas registre su QR kodu ir jūsų svetainės paminėjimas (nes daugelis žmonių nežino, kaip naudoti QR kodus)
 • Gerai apgalvotas skaitmeninės rinkodaros planas

Kaip „WordPress“ svetainę paversti programa

Žinoma, su papildiniu! Du populiarūs būdai konvertuoti dabartines „WordPress“ svetaines į programas mobiliesiems yra „MobiLoud“ ir „AppPresser“.

Vienintelė problema, kurią turiu su šiais „WordPress“ programų keitikliais, yra ta, kad rezultatai nedaug skiriasi nuo reaguojančios svetainės versijos. Atrodo, kad keitikliai sukuria mygtukus ir skirtukus, kurie yra patogūs mobiliesiems, tačiau, jei jau turite tai interaktyviame tinklalapyje, iš esmės jūs darote tai sudėtingesnį vartotojams, nes tada jie turi atsisiųsti programą iš programų parduotuvės..

Tačiau tai yra šių konversijos papildinių be kaulų funkcija.

Pavyzdžiui, „MobiLoud“ teikia tokius dalykus kaip tiesioginiai pranešimai ir papildomos programos funkcijos, pradedant nuo 69 USD per mėnesį. Didelis klausimas yra, ar verta kainuoti, ar ne, todėl jums svarbu peržiūrėti, kokias funkcijas gausite, ir atsižvelgti į tai, ar ketinate uždirbti pinigų naudodamiesi programa.

Pvz., „MobiLoud premium“ versija iš tikrųjų gali būti geresnė išeitis nei viena iš pažangiausių specialiųjų programų kūrėjų, pateiktų žemiau.

Kodėl?

 • Pradinis paketas yra 120 USD per mėnesį. Tai smarkiai skamba mažam verslui ar pradedančiajam.
 • Tačiau dauguma toliau pateiktų pažangių programų kūrėjų nesiekia sutaupyti daug pinigų.
 • „MobiLoud“ garantuoja, kad išlaikysite dabartinį savo „WordPress“ prekės ženklo ženklą.
 • Tada, mokėdami 120 USD per mėnesį, gausite tiesioginius pranešimus.

Tai užtruks šiek tiek bandymų, tačiau šis karštų šunų stendo scenarijus nėra neįprastas:

 • Jūsų dešrainių stende per pietų pertrauką parduodama apie 100 šunų.
 • Kiekvienas dešrainis uždirba 3 USD.
 • Tai reiškia, kad jums reikia tik sulaukti dar 40 klientų per mėnesį, kad pateisintumėte 120 USD per mėnesį.
 • Kadangi tiesioginius pranešimus galima išsiųsti atsižvelgiant į vietą per tam tikrą laiką, 40 klientų per mėnesį atrodo visiškai darbingi (ypač todėl, kad ne piko valandomis galėtumėte sudaryti riboto laiko pasiūlymus).

Todėl jūs turite suprasti, ką programa padarys už jus, ir ar tie tiesioginiai pranešimai suteikia naudos jums ir jūsų klientams.

Šis 120 USD per mėnesį gali būti neprotingas tinklaraščiui, kuriame per mėnesį parduodama tik keletas el. Knygų, taigi tai visiškai priklauso nuo jūsų verslo ir darbo, kurį įdėjote rinkodarai..

Daugiau pažangių programų kūrėjų su nuostabiais įrankiais

Šios parinktys nekonvertuoja jūsų „WordPress“ svetainės. Vietoj to, jūs pradedate nuo šablonų ir gausite daug daugiau funkcijų, tokių kaip „iBuildApp“ ar „BuildFire“. Ir, žinoma, yra tūkstančiai kvalifikuotų kūrėjų tokiose svetainėse kaip „Toptal“ ir „Upwork“, pasirengę padėti už valandą.

Jei turėtumėte sukurti programą savo „WordPress“ verslui papildyti?

Peržiūrėkite klausimų sąrašą, kad nuspręstumėte, ar programa tinkama, ar ne:

 • Ar jūsų reaguojanti svetainė jau patenkina jūsų mobiliojo ryšio poreikius?
 • Ar yra funkcija, kurią būtų galima geriau atlikti naudojantis programa mobiliesiems?
 • Ar programa uždirbs pinigus??
 • Ar tai būtų naudinga jūsų klientams?

Po to jūs turėtumėte priimti sprendimą. Praneškite mums, jei planuojate kurti programą savo „WordPress“ verslui. Ir jei norite daugiau patarimų, patikrinkite mūsų vadovą, kaip „WordPress“ svetainę paversti programa.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map