Ar turėtumėte įtraukti mokamą narystę į savo „WordPress“ svetainę?

Ar turėtumėte įtraukti mokamą narystę į savo „WordPress“ svetainę?

Jei kurį laiką rašėte tinklaraščius, tikriausiai bandėte naudoti vaizdo skelbimus norėdami užsidirbti pinigų iš savo tinklaraščio. Tačiau naudoti vaizdo skelbimus nėra taip pelninga ir lengva, kaip kadaise. Remiantis tyrimais, paspaudimų rodikliai vaizdinių skelbimų pastaruoju metu mažėja. Jei norite patikimo pajamų gavimo iš savo svetainės būdo, naudingas mokamas turinys naudojant mokamą narystę yra perspektyvus sprendimas.


Šiame straipsnyje kalbėsime apie tai, kodėl turėtumėte apsvarstyti mokamo turinio privalumus ir trūkumus kurdami mokamo turinio sritį „Tik nariams“ ir pasidalinsime patarimais, kaip palengvinti perėjimo procesą..

Kas yra mokamas turinys ir kodėl į tai reikia atsižvelgti

Mokamas turinys yra bet koks turinys, kuris yra pateikiamas už mokamos sienos jūsų svetainės „nario srityje“. Tai gali būti papildomi straipsniai, atsisiunčiamos darbaknygės, šablonai, kontroliniai sąrašai, garso, vaizdo įrašai ar bet koks kitas turinio tipas, sukuriantis papildomą vertę jūsų skaitytojams. Taip pat galite naudoti tai kurdami el. Pašto adresų sąrašą ir reklamuokite jį išspausdindami puslapius, išeinančius langus ir kitas į pertvarkymą orientuotas rinkodaros strategijas, kurias jau galite atlikti..

Teisingai atlikdami mokamą narystę galite padėti išsiskirti iš kitų pramonės sričių, užsidirbti pinigų iš savo svetainės ar pridėti kitą pajamų šaltinį. Tai taip pat gali padėti pritraukti daugiau įsitraukimo į jūsų svetainę ir kartu užmegzti geresnius santykius su klientais. Toliau išsamiau aptarsime pranašumus.

Galite pasiūlyti išskirtinį turinį savo skaitytojams

Jei nariams pridėsite mokamo turinio skyrių, galėsite pasiūlyti esamiems skaitytojams išskirtinį turinį, kuris papildytų jau turimą. Tai suteikia jūsų turiniui geriau suprantamą vertę ir jūs galite naudoti bet ką, nuo įvairių laikmenų, pavyzdžiui, garso ir vaizdo, iki paprastų kontrolinių sąrašų ar šablonų..

Prideda dar vieną pajamų šaltinį

Jei jau parduodate gaminius ar paslaugas, mokama turinio sritis pakartotinai prideda kitą pajamų srautą. Galite mokėti už prieigą pagal mėnesio, metų ar net ketvirčio tvarkaraštį arba sukurti skirtingas mokamas narystės programas, suteikiančias prieigą prie skirtingo tipo turinio..

Skatina įsitraukimą ir palaiko ryšius.

Turėdami tik nariams skirtą sritį, skaitytojai grįžta į jūsų svetainę, kad jie galėtų pasiekti turinį išleistą. Jei susiejate savo nario sritį su papildiniu, tokiu kaip „bbPress vs BuddyPress“, galite įtraukti savo narius į diskusijas ir leisti jiems ne tik bendrauti su jumis, bet ir su kitais nariais..

Kokie yra mokamų narystės trūkumai?

Nėra jokios abejonės, kad pridėję mokamą narystę su išskirtiniu tik narių turiniu, jūsų svetainė gali būti naudinga. Tačiau yra keletas trūkumų, į kuriuos reikia atsižvelgti prieš įšokant.

Kuriant papildomą turinį gali prireikti daug laiko

Jei planuojate siūlyti mokamo turinio sritį kaip premiją už laisvai prieinamą turinį, atminkite, kad turėsite skirti šiek tiek laiko papildomo turinio kūrimui ir plėtrai. Mums, kaip tinklaraštininkams ir verslo savininkams, trūksta laiko, taigi, jei negalite skirti laiko savo grafikui, kad dirbtumėte daugiau turinio, šis sprendimas gali būti ne jums.

Mokamas turinys gali vaidinti jūsų SEO reitingą

Skubiai atlikę visą savo turinį, kurį galite rasti už darbo užmokesčio sienos, gali neigiamai paveikti jūsų SEO. Jei visas jūsų mokamas turinys bus nustatytas kaip „noindex“, „Google“ nebus suinteresuota siųsti žmones į jūsų svetainę. Paprastas būdas tai ištaisyti yra pasiūlyti turinio ištraukas prieš apsaugojant likusį turinį ir užtikrinant, kad paieškos varikliai galėtų juos indeksuoti..

Nariams reikalinga papildoma priežiūra

Galiausiai atminkite, kad narių zonai reikės papildomos priežiūros. Tai yra dar vienas papildinys, skirtas atnaujinti ir užtikrinti, kad jis gerai žaidžia su kitais jūsų svetainėje jau esančiais papildiniais. Taip pat turėsite įsitikinti, kad neregistruoti vartotojai negali pasiekti prieigos prie mokamo turinio ir tam gali prireikti kelių papildomų saugos veiksmų..

4 patarimai, kaip pereiti prie mokamo turinio

Atnaujinkite „WordPress“

Jei nusprendėte, kad perėjimas prie mokamo turinio yra teisingas jūsų svetainės pasirinkimas, pateikiame keletą patarimų, kaip palengvinti procesą tiek jums, tiek jūsų skaitytojams.

1. Daug skaitykite skaitytojus

Prieš staigiai perjungdami, būtinai iš anksto paaiškinkite savo skaitytojams, kodėl nusprendėte mokėti už papildomą turinį. Pažvelkite į tai, ko jie gali tikėtis, ir pamažu pereikite prie mokamo turinio. Iš anksto pranešę jiems, jie supranta jūsų samprotavimus ir užduoda visus klausimus, kurie galėtų padėti apsispręsti, ar jie nori investuoti į jūsų mokamą turinį..

2. Dalį savo turinio laikykite nemokamai

Apsvarstykite galimybę palikti dalį savo turinio nemokamą, kad nauji lankytojai galėtų susipažinti su jūsų prekės ženklu prieš registruodamiesi norėdami pasiekti mokamą turinį. Taip pat galite naudoti nemokamą turinį, norėdami nukreipti srautą į savo svetainę ir reklamuoti mokamą.

3. Būkite pasirengę padėti savo vartotojams

Pristatydami mokamą narystę įsitikinkite, kad jūsų nariai žino mokėjimo sąlygas, atšaukimo politiką ir tai, kaip jie gali su jumis susisiekti. Apsvarstykite galimybę sukurti DUK puslapį, kur jie galėtų gauti tiesioginius atsakymus, arba prisijungimo puslapyje pridėkite „Live Chat“ papildinį.

4. Pasirinkite tinkamą papildinį

Galiausiai įsitikinkite, kad pasirinkote tinkamą papildinį, kad apsaugotumėte mokamą turinį. Netrūksta „WordPress“ narystės įskiepių, kurie galėtų tai padaryti su jumis, tačiau įsitikinkite, kad jie turi jums reikalingų funkcijų. Čia yra keletas funkcijų, kurių reikia ieškoti:

 • Galimybė pateikti pajamų statistiką – tai padės jums įvertinti, kokia sėkminga jūsų narystės svetainė ir koks turinys ar planai yra našiausi, kad galėtumėte planuoti ateityje įtraukti daugiau jos
 • Skirtingi mokėjimo būdai – vienas blogiausių dalykų, kuriuos galite padaryti, yra pasiūlyti vienkartinį mokėjimo metodą. Žmonės labai saugo savo finansinę informaciją, todėl įsitikinkite, kad siūlote kelis mokėjimo metodus, kad jie galėtų pasirinkti tą, kuris jiems atrodo patogiausias
 • Lanksti kainodara – jei tik dar tik pradedate, pasirinkite papildinį, kuris gali palaikyti jūsų narių sritį, jai augant, o ne nedelsiant investuoti į brangiausią planą. Tai padės jums sutaupyti pinigų ilgainiui ir atitinkamai pakoreguoti.
 • SEO tinka – pasirinkite papildinį, kuris nemaskuos ir neapdengs jūsų turinio paieškos sistemoms, kartu leisdami abonentams pamatyti turinio peržiūrą.
 • Tinkinimo parinktys – įsitikinkite, kad pasirinkote papildinį, kuris sklandžiai integruosis į jūsų svetainę ir išlaikys prekės ženklo pripažinimą, kad jūsų skaitytojai galėtų atpažinti mokamo turinio skiltį kaip jūsų svetainės sritį..
 • Galimybė tvarkyti kvitus ir grąžinimus – tvarkyti mokėjimus nėra lengva, todėl pasirinkite papildinį, kuris leidžia ne tik rinkti mokėjimus, bet ir siųsti kvitus vartotojams. Įsitikinkite, kad prireikus galite grąžinti lėšas arba lengvai atšaukti kieno nors prenumeratą, taip pat kontroliuokite visų savo narių prieigą.

Vis dar nežinote, kurį papildinį naudoti? Čia yra pagrindinės mūsų rekomendacijos, kaip pridėti mokamą narystę savo „WordPress“ svetainėje.

Apriboti „WordPress“ turinio programą

Apriboti „Pro Pro“ turinį yra vienas iš geriausių galimų narystės papildinių. Nustatykite paprastą nemokamą ar mokamą narystę ir prenumeratas, stebėkite vartotojus ir atnaujinimus naudodami integruotą ataskaitų teikimą arba pridėkite daugiau funkcijų su priedais formų formavimui, „BuddyPress“, „AffiliateWP“ filialų valdymo sistemai, „Easy Digital Downloads“ el. Prekybai, „Campaign Monitor“, „bbPress“. ir daugiau Norėdami sužinoti daugiau, perskaitykite „Apriboti turinį Pro“ apžvalgą.

„MemberPress“ „WordPress“ narystės papildinys

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Mūsų antroji rekomendacija yra „MemberPress“ – išsamus narystės svetainėje ir prenumeratų tvarkymo papildinys. „MemberPress“ greitai ir lengvai nustatoma. Tiesiog įdiekite, pridėkite planus ar narystės lygius, pasirinkite savo mokėjimo šliuzus ir pridėkite savo registracijos / prisijungimo nuorodas į savo svetainę. Į papildinį taip pat įtraukta el. Pašto integracija, kuponų ar nuolaidų nustatymai, įmontuota analizė ir dar daugiau. Vis dar neparduota? Pažiūrėkite, kaip lengva ja naudotis, mūsų „MemberPress“ apžvalgoje.

Atsisiųskite narystės ir turinio apribojimus - mokamos narių prenumeratos

Ir paskutinis – Mokama narių prenumerata Pro yra dar viena galimybė. Šis papildinys siūlo greitą būdą priimti mokėjimus, kurti prenumeratos planus, pridėti mokamą sieną prie aukščiausios kokybės turinio ir dar daugiau. Plius „WooCommerce“ suderinamumas, lengvai naudojami trumpieji kodai ir integruotos ataskaitos daro šį papildinį puikiu pasirinkimu. Čia yra nemokama versija kurias galite naudoti išbandydami vandenis, arba galite (kaip ir kitas mūsų paminėtas parinktis) peržiūrėti mūsų mokamų narių prenumeratų apžvalgą, kad pamatytumėte daugiau papildinių funkcijų.

Bet tai tik narystės įskiepio ledkalnio viršūnė. Yra daugybė puikių „WordPress“ narystės papildiniai, neskubėkite perskaityti funkcijų, įskiepių suderinamumo (nes norėsite, kad jis veiktų su bet kokiais papildiniais, kuriuos šiuo metu įdiegėte „WordPress“ svetainėje) ir, svarbiausia, naujausias kiekvieno kliento apžvalgas, kad rastumėte jums tinkamiausią papildinį..


Pridėję mokamą turinį į savo svetainę, yra puikus būdas sudominti skaitytojus ir užsidirbti iš savo turinio. Tačiau tam reikia šiek tiek papildomų priežiūros ir laiko investicijų, kad jis pasiteisintų. Pasinaudokite šio straipsnio patarimais, kurie padės nuspręsti, ar turėtumėte pereiti prie mokamo turinio naudojimo.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map