Bendras vs „Cloud Hostingas“ – kurį turėtumėte pasirinkti?

Bendri vs „Cloud Hostingas“ - kurį turėtumėte pasirinkti savo „WordPress“ svetainei?

„WordPress“ priegloba, bendras vs „debesis“ priegloba, sveiki atvykę į pasaulį ar mįslės ir paslaptys. „WordPress“ priegloba yra beveik košmaras bet kuriam „WordPress“ vartotojui, kuris nepakankamai išmano visus šioje rinkoje egzistuojančius variantus..


Taigi, jūs norite priglobti savo naująją „WordPress“ svetainę ir norite sužinoti, kokia yra geriausia jūsų projekto alternatyva? Šiame straipsnyje aš padarysiu viską, kad paaiškinčiau pagrindinius skirtumus tarp bendro ir „debesies“ prieglobos ir išsamiai paaiškinčiau, kodėl jums gali prireikti to ar kito, atsižvelgiant į jūsų projektą. Tikiuosi, kad perskaitę šį straipsnį būsite daug geriau pasirengę apsvarstyti visas alternatyvas ir, svarbiausia, būsite pasirengę užduoti svarbius klausimus prieglobos įmonėms tikėdamiesi turėti daug geresnę mintį apie tai, ką jūs gaunate į, prieš pradėdami į jį patekti!

Kas yra bendras hostingas?

Bendri priegloba yra procesas, kurio metu jūsų svetainė priglobiama serveryje kartu su kitų vartotojų svetainėmis. Visų pirma jūsų failams, duomenų bazėms ir el. Laiškams kartu su kitais vartotojais naudojamas specialus serveris, iš esmės dalijantis ištekliais. Kadangi prieglobos pobūdis yra išteklių naudojimo optimizavimas, dedikuoto serverio naudojimas vienam klientui nėra optimalus prieglobos teikėjui. Taigi gimė bendrojo prieglobos koncepcija, kai vartotojų grupė turi bendrą serverį.

Šioje situacijoje yra vartotojas dalijimasis ištekliais minėto serverio su likusia grupe tame serveryje, tai yra tai, kas dažniausiai vadinama mazgas. Kadangi dauguma dedikuotų serverių yra pakankamai galingi, kad vienu metu galėtų priimti šimtus vartotojų, neatsitraukdami nuo prakaito, tai yra priimtina praktika.

Pasidalijamojo prieglobos pasaulyje vartotojai bendro naudojimo serveryje paprastai valdomi vadinamuoju a kontrolės skydelis. Šiuo tikslu prieglobos įmonės perka ir naudoja įprastas prieglobos valdymo pultus. Yra daugybė gerų ir gerai žinomų prieglobos valdymo pultų, tačiau patys populiariausi yra „cPanel“ ir Plesko oniksas. Keletas gerų nemokamų valdymo skydelių pavyzdžių yra „VestaCP“ ir „Centos Web Panel“, tačiau greičiausiai jų nematysite taip dažnai dėl jų nemokamo pobūdžio.

Bendras vs „Cloud Hostingas“: „cPanel“

Valdymo pultas yra atsakingas už išteklių ir saugumo valdymą, kad visi klientai būtų geros būklės (pagal kiekvieno vartotojo prieglobos plano sąlygas). Valdymo pultas taip pat atsakingas už el. Laiškų ir domeno veiksmų, susijusių su DNS ir panašiais dalykais, valdymą.

Apibendrinant: bendro naudojimo priegloba susideda iš serverio (vadinamo mazgo), kuriame visi vartotojų būriai per valdymo pultą dalijasi ištekliais.

Kokie yra bendrojo hostingo pranašumai?

Bendras priegloba gali būti greitesnė nei debesų priegloba, atsižvelgiant į prieglobos įmonės kokybę ir atsidavimą. Tai gali būti tiesa, nes tinkamai valdant dedikuotus serverio išteklius garantuojama mažesnė delsos trukmė. Taip pat tikrai gera konfigūracija bus greitesnė nei debesies struktūra, kad būtų laikomasi sudėtingumo principo. Jei svetainės prieglobos procesas bus ne toks sudėtingas, sumažės delsos ir padidės našumas.

Ar yra bendrojo hostingo trūkumų??

Problema ta, kad dauguma kompanijų dėl to nesąžiningai. Paprastai jie stengiasi maksimaliai padidinti pelną ir tai daro stengdamiesi kiekviename mazge pritraukti kuo daugiau vartotojų. Tai veiksmingai padidins delsą, nes serveriai gali veikti visu pajėgumu. Tai taip pat kelia kitą problemą: saugumą. Turėti per daug vartotojų viename serveryje gali būti problemiška dėl saugumo. Tai galima sušvelninti naudojant specialias „Linux“ versijas, kad būtų galima valdyti išteklių paskirstymą, pavyzdžiui, „Cloud Linux“. Be to, bendrasis priegloba nėra ideali, jei jums reikia paleisti konkrečius scenarijus, pavyzdžiui, skirtą programos serverį jūsų naujajai programai.

Geriausias bendras priegloba

„Bluehost“ interneto priegloba

„Bluehost“ bendras priegloba

Vienas didžiausių ir geriausių bendrojo prieglobos pavyzdžių yra „Bluehost“. Ši populiari žiniatinklio prieglobos parinktis siūlo lengvai naudoti bendro tipo prieglobą visų tipų svetainėms, įskaitant tas, kurios veikia „WordPress“. Norite pamatyti šį prieglobos planą veikiantį? Peržiūrėkite mūsų „Bluehost“ vadovą ir sužinokite daugiau.

Kas yra „Cloud Hostingas“?

„Cloud Hosting“ yra menas, kai serverių grupė naudojama norint suvaldyti vartotojų grupę. „Cloud Hosting“ įmonės paprastai siūlo privačią paslaugą, kurioje klientas gali turėti tinkintų įrankių rinkinį, kad nustatytų savo asmeninį virtualų serverį. „Cloud Hosting“ paslaugose naudojama mažų mašinų sąvoka, kurioje galite atidaryti „programų serverį“ konkretiems tikslams arba lengvai sukurti, sustabdyti ir sunaikinti savo virtualius serverius. Tai idealiai tinka kūrėjams ir žmonėms, kuriems reikia naudoti konkrečius išteklius, nesvarbu, ar tai būtų svetainės ar programos priegloba.

„Cloud Hosting“ paslaugos siūlo išteklius, susijusius su saugojimo vieta, našumu, turimu pralaidumu, centrinių procesorių skaičiumi ir pan., O jūs esate apmokestinami pagal išteklių kiekį ir laiką, kurį praleidote naudodamiesi jais. Kuo galingesni virtualieji procesoriai, atmintis ir saugojimo našumas, tuo didesnės išlaidos. Šiomis aplinkybėmis „Cloud“ paslaugos veikia taip, kaip kuriant savo virtualų asmeninį kompiuterį, kuriame pridedate dalykų, kol kaina ir našumas atitiks jūsų tikslą.

Esant tokiam scenarijui, serveriai yra virtualizuojami, taigi ir ištekliai yra virtualūs. Tai reiškia, kad kai yra pakankamai didelė išteklių paklausa, prieglobos įmonė gali pridėti naujų serverių į virtualus mazgas išplėsti išteklių kiekį, nereikia išstumti klientų iš to mazgo. Ši sąranka yra ideali plėtrai, nes įmonei nereikia jaudintis dėl išteklių ir nereikia perskirstyti vartotojų. Debesų struktūrą galima išplėsti ir išplėsti ne tik į porą serverių, bet ir į šimtus!

Bendras vs „Cloud Hostingas“: virtualus mazgas

Viešas vs privatus debesis

„Cloud“ prieglobą galima suskirstyti į „Public vs Cloud“. Daugelyje „Cloud Hosting“ pavyzdžių dirba tas paslaugas siūlanti įmonė viešas debesis modeliai,. Tai reiškia, kad jie kaupia išteklius iš viešai prieinamų virtualių serverių. Duomenims perduoti naudojamas tas pats viešasis tinklas. Saugumas tvarkomas siekiant užtikrinti, kad duomenys būtų laikomi privačiais. Puikus to pavyzdys yra „Cloudways“ – paslauga, pagrįsta kitomis „Cloud“ paslaugomis (apie kurias trumpai kalbėsime).

Ant privatus debesis, įmonei priklauso debesų tinklas, o paslaugos yra labiau pritaikytos programoms, kuriose svarbiausia yra saugumas. Privatūs debesys paprastai yra pasirinktinės struktūros, nepriklausančios nuo išorinių debesų tinklų.

Kokie yra „Cloud Hosting“ pranašumai?

Pagrindinis „Cloud“ struktūros pranašumas yra tas, kad įmonėms niekada nereikia jaudintis dėl mazgo talpos. Tokiu atveju jie tiesiog turi pridėti kitą serverį prie virtualiosios struktūros. Tai veiksmingai sumažina išteklių paskirstymą ir padidina talpą nekeisdami valdymo skydelio ar mazgo vartotojų.

Kadangi debesijos priegloba yra orientuota į išteklius, galite nustoti naudoti išteklius ir jie nebus apmokestinti. Taip yra todėl, kad būsite apmokestinti už išteklius, kai, kaip ir už bendrinamą prieglobą, esate apmokestinti fiksuota suma (nesvarbu, ar naudojate išteklius, ar ne).

Debesų prieglobos trūkumai?

Pagrindinis debesų struktūros trūkumas yra sudėtingumas. Jei internete yra tiek daug serverių, kuriuose viskas yra virtualizuota, įmonei gali būti sunku sužinoti, kur yra problema, nes tie patys duomenys yra padalijami ir saugomi virtualizuotu būdu. Tokia struktūra prideda delsos. Kritinėse svetainėse, kuriose našumas yra būtinas, debesies struktūros rezultatai gali būti ne tokie puikūs. Kita „Cloud Hosting“ problema yra ta, kad ji paprastai yra brangesnė nei bendros alternatyvos. 1 GB vietos bendro naudojimo priegloboje paprastai yra pigesnės nei 1 GB vietos „Cloud Service“.

Be to, į daugelį „Cloud Hosting“ paslaugų neįeina pašto paslaugos. Tam tikslui turite sukurti atskiras virtualias mašinas (arba nusipirkti paslaugą), kur kaip bendroji priegloba dažniausiai apima pašto administravimą.

Geriausias „Cloud Hosting“

Debesų debesų priegloba

„Cloudways Cloud“ priegloba

Jei ieškote patikimo ir įperkamo debesų prieglobos, tai tikrai nėra geriau nei „Cloudways“. Siūlo populiariausių debesų prieglobos („DigitalOcean“, AWS, „Google Cloud“ ir kt.) Su lengvai naudojama sąsaja, kad galėtumėte geriau valdyti savo svetaines. Sužinokite daugiau mūsų pilno „Cloudways“ apžvalgoje.

Ir dabar dilema

Visa tai logiška ir suprantama, tačiau prieglobos įmonės paprastai nesiūlo bendro ir „debesies“ prieglobos planų. Dabartiniame pasaulyje daugelis kompiuterių savininkų pradeda maišyti su debesų prieglobos paslaugomis tokiu būdu, kurį jiems nebe taip lengva atskirti. Pavyzdžiui, dabar yra priimtina sukurti virtualizuotus kontekstus, kuriuose vieną mazgą, valdomą kaip bendro naudojimo prieglobos paslaugą, dabar sudaro virtualaus serverių serija. Tokia sąranka yra beveik identiška tai, ką „Cloud Hosting“ įmonės daro savo paslaugoms.

Tai gali sukurti scenarijų, kai jūs mokate už bendro naudojimo prieglobos paslaugą, kuri iš esmės elgiasi kaip debesies priegloba, bet veikia už valdymo skydelio. Be to, kai kurios įmonės valdymo pultą virtualizavo VPS, taigi net neturite sąžiningo išteklių paskirstymo, nes tikrasis serveris, kuriame yra valdymo skydas, nėra tiesiogiai prieinamas, tik jo dalis!

Ką iš to padaryti?

Galiausiai nesvarbu, ką įmonė daro su serveriais. Nesvarbu, ar tai dedikuoti serveriai, veikiantys kaip gryni mazgai, ar tikra debesų prieglobos struktūra, iš tikrųjų svarbu tai, kaip gerai įmonė tvarko visą paketą. A gera debesų prieglobos paslauga gali puikiai veikti net ir reikliausioms reikmėms. Tą patį galima pasakyti ir apie geras bendras priegloba veikia tikrais aparatūros mazgais. Pasaulio skirtumą daro prieglobos įmonės kokybė ir jų atsidavimas vartotojams.

Taigi, „Shared“ ar „Cloud Hostingas“ man tinka geriausiai?

Pažiūrėkime, jūs turite naują „WordPress“ svetainę, kurią norite patalpinti internete. Šiuo metu svarbiausias jūsų rūpestis yra kaina ir našumas. Tokiu atveju pasidalijamasis priegloba greičiausiai yra geriausia, nes sumažinsite išlaidas samdydami paslaugą, kuriai reikia mažiau išteklių kiekvienam mazgui valdyti (o tai reiškia geresnes kainas vienam vartotojui)..

Kita vertus, jei esate įmonė ar asmuo, kuriam reikia greitai nustatyti svetaines ir programas, debesijos prieglobos paslauga jums bus geriau naudojama. Debesies prieglobos skydai paprastai yra geriau paruošti laukiškiausių konfigūracijų kūrimui ir prieglobai, jums nereikia dėl nieko jaudintis. Tiesiog nepamirškite, kad jums reikės savarankiškai nustatyti pašto serverį, nes dauguma debesijos prieglobos paslaugų tokio neteikia.

„Warp“ Up Shared vs Cloud Hostingas

Nesvarbu, ar naudojate bendrinamą, ar debesies prieglobą, gerosios žinios yra tai, kad abi paslaugos nėra viena kitos nesuderinamos. Bendrai naudojama priegloba yra nuostabi priegloba kelioms svetainėms, kurioms reikalingos bendrosios el. Pašto, persiuntimo, DNS valdymo, FTP ir duomenų bazių paslaugų parinktys. „Cloud hostingo“ paslaugos yra labiau orientuotos į kūrėjus ir gali būti puikios, jei norite priglobti programas ar svetaines konkrečiais tikslais. Dėl abiejų paslaugų pobūdžio jos paprastai gerai bendradarbiauja. Pvz., Norint tuo pačiu metu laikyti svetainę ir programą arba valdyti svetainę, kuri jungiasi prie parduotuvės. Dar geriau, kad dauguma bendrovių šiandien gali pasiūlyti abi paslaugas tuo pačiu metu.

Apibendrinti teigiami Debesų talpinimas, kuriate pasirinktines konfigūracijas, kontroliuojate prieinamus išteklius ir netgi galite pristabdyti išteklius, kad sumažintumėte išlaidas. Vienintelis tikras neigiamas aspektas yra tas, kad ištekliai paprastai kainuoja brangiau nei pasidalijamasis priegloba.

Su Bendras priegloba gausite geresnį paslaugų, geriausiai tinkančių svetainėms, balansą, o paslaugos paprastai yra pigesnės nei debesų priegloba. Tačiau neigiama yra tai, kad negalite valdyti išteklių, nei pradėti, nei sustabdyti paslaugų, pavyzdžiui, naudodamiesi debesų priegloba.

Kad ir kokią paslaugą pasirinktumėte, dabar jūs turite daug geresnį supratimą apie privalumus ir trūkumus. Kas jums labiau patinka? Kokios jūsų mintys apie bendro „debesies“ prieglobą? Prašome pasidalinti savo nuomonėmis komentaruose žemiau!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map