Dešimt galimų priežasčių, kodėl lankytojai palieka jūsų svetainę

Dešimt galimų priežasčių, kodėl lankytojams nepatinka jūsų svetainė

Kaip dažnai jūs nusileidėte bet kurioje svetainėje ir paspaudėte Atgal mygtuką jūsų naršyklėje beveik iš karto? Ar lankytojai tai daro ir nusileisdami į jūsų tinklalapius? Jei jūsų svetainės atmetimo rodiklis didėja, o konversijų rodiklis mažėja, laikas jums išsiaiškinti priežastis, kodėl lankytojams nepatinka jūsų svetainė.


Taigi kodėl lankytojai gali palikti jūsų svetainę? Jums tikrai nereikia ieškoti toli, kad rastumėte priežastis. Galbūt žinote apie daugelį jų, tačiau čia pateikiame trumpą svarbiausių sąrašą.

1. Jūsų svetainė per lėta

Interneto svetainių įkėlimo greitis yra didelis dalykas internete. Nė vienas lankytojas nenori kabinėtis laukti, kol bus įkeltas jūsų pagrindinis puslapis. Tiesą sakant, galite įvesti skaičių – dvi sekundes. Tai laikas, per kurį dauguma lankytojų tikisi, kad puslapis bus įkeltas. Net vienos sekundės vėlavimas gali reikšti, kad konversijų sumažės 7%. „Amazon“, a viena sekundės vėlavimas reiškia 1,6 milijardo dolerių metinius nuostolius.

svetainės greitis

Tačiau nėra jokios priežasties, kad ji turėtų būti tokia, atsižvelgiant į tai, kad yra daug dalykų, kuriuos galite padaryti, kad paspartintumėte „WordPress“. Suradę tik kelis iš jų, galite pagerinti savo svetainės greitį.

2. Per daug iššokančių langų

Taip, mes visi žinome, kad iššokantieji langai yra puikūs konversijoms, ir aš nesakau, kad turėtumėte juos visus pašalinti iš savo svetainės. Ne visai – paprasčiausiai kad jūs protingai jais naudojatės. Kitaip, jūsų lankytojai greičiausiai paprasčiausiai išsikels, greičiausiai į konkurentų svetainę.

Dabar yra daug dalykų, kuriuos galite padaryti naudodami iššokančius langus nepakenkdami savo svetainės SEO. Pradedantiesiems galite,

 • Prieš mirksėdami iššokantįjį langą, kurį laiką sudominkite skaitytojus savo turiniu
 • Visada suteikite jiems lengvai randamą variantą, kaip atsisakyti iššokančiojo lango
 • Slėpti sugrįžtančių lankytojų iššokančius langus

Priimtinos tarpinės reklamos

Tiesą sakant, „Google“ maloniai nepriima į iššokančius langus, kurie trukdo lankytojams naudotis jūsų svetaine, pvz., Didelius lipnius skelbimus. Iškylantys iššokantieji langai nėra tokie erzinantys skaitytoją, o jei turite naudoti iššokančius langus, turėtumėte rimtai apsvarstyti galimybę juos perjungti..

3. Jūsų svetainė nėra tinkama mobiliesiems telefonams

Žmonių, naudojančių internetą iš mobiliųjų telefonų, skaičius išaugo aplenkė stalinių kompiuterių vartotojų skaičių. Taigi neatėjo laikas kurti internetines svetaines, kurios taip pat yra pritaikytos rodyti ir mobiliuosiuose telefonuose?

Jei norite, kad vartotojas turėtų gerą jūsų svetainės patirtį mobiliajame telefone, turite įsitikinti, kad norint, kad vartotojas galėtų geriau žiūrėti, jam nereikia nei prispausti, nei priartinti. CTA ir mygtukus turi būti lengva rasti, jų negalima išdėstyti per arti vienas kito. Yra dar daug dalykų, kuriuos galite padaryti, norėdami optimizuoti savo svetainę, kad ji atrodytų gerai ir gerai veiktų mobiliuosiuose įrenginiuose. Ir atlikę visus pakeitimus galite patikrinkite, ar jūsų svetainė yra tinkama mobiliesiems.

mobilus draugiškas testas

Nepamiršti, „Google“ nepasiųs jūsų mobiliesiems vartotojams, jei ji mano, kad jūsų svetainė nėra patogi mobiliesiems telefonams. Tai daugiau nei pusė interneto vartotojų, todėl matote, ko galite prarasti, jei jūsų svetainė nėra patogi mobiliesiems.

Be to, „Google“ pereina prie pirmasis mobilusis rodyklė. Tai reiškia, kad bet kokioje mobiliajame įrenginyje inicijuotoje paieškoje „Google“ pažvelgs į jūsų mobiliųjų įrenginių puslapius prieš stalinio kompiuterio versiją.

Taip pat gali būti gera idėja, kad kurkite savo svetainę pirmiausia naudodami mobilųjį telefoną, jei žinote, kad dauguma lankytojų į jūsų svetainę patenka iš mobiliųjų telefonų..

4. Automatinis garso / vaizdo įrašo atkūrimas pakraunant

Žinoma, mums visiems patinka klausytis muzikos, bet viskam yra laikas ir vieta. Kaip dažnai atidarėte svetainę, kad netikėtai pasveikintumėte garsiai? Viešoje vietoje tai gali būti gana įkyrus. Net kitaip, tai gali atitraukti jus nuo užduoties.

Blogiau gali būti, jei atidarėte daugybę skirtukų ir negalite atpažinti to, iš kurio atkuriamas garsas. Ir patikėkit, lankytojui lengviau pasiekti mygtuką „Atgal“ arba „Uždaryti“, nei ieškoti mygtuko „Nutildyti“. Tai dar vienas lankytojas, kurį praradote.

Taip pat skelbimai, kurie netikėtai atkuria garsą gali būti užblokuotas naudojant „Chrome“ įmontuotą skelbimų blokavimą.

5. Jūsų žiniatinklio dizainas patrauklesnis nei funkcionalus

Pagrindinis dėmesys bet kurioje svetainėje turėtų būti pateikiamas maloniai. Tuo pačiu metu vartotojai turėtų mokėti intuityviai su juo bendrauti, nesiblaškydami per daug dėmesį patraukiančių triukų, tokių kaip GIF ir animacija..

Patrauklios svetainės, kuriomis sunku naudotis, gali pritraukti lankytojus pirmą kartą, tačiau supratę, kad jūsų svetainėje nieko neveikia taip, kaip turėtų, jie tikrai negrįš..

Kurdami savo svetainę, verta:

 • Sekite šiuolaikines tendencijas, kurias pažįsta interneto vartotojai
 • Būk nuoseklus visos svetainės dizainas ir kiekviename puslapyje nesukelkite staigmenos
 • Atkreipkite dėmesį į šriftus (praleiskite norą pridėti kelis šriftus), spalvas, baltas tarpus ir išdėstymą
 • Turėkite mažus teksto blokus, perpildytas puslapis su daugybe teksto yra tikras būdas siųsti lankytojus skrupulingais būdais
 • Naudokite slankiklius tik tada, kai tai aktualu, ir laikykite priimtiną skelbimų skaičių

Skelbimai, atidaromi skelbimo svetainėje, kai vartotojas spustelėja „X“, kad atsikratytų jo, tikrai yra didelis. Tai yra lygiavertis kvailys lankytojui ir jis (ji) nesiruošia maloniai į tai žiūrėti..

Vietoj to turėtumėte pabandyti pridėti naudingų, patogioms vartotojui funkcijų, tokių kaip „Grįžti į viršų“ ilgame puslapyje arba naudingą „Paieškos“ parinktį..

6. Jūsų vaizdai nuobodūs

Jei ilgą laiką valdėte svetainę, turėtumėte žinoti, kad vaizdai sudaro didžiąją bet kurios geros svetainės dalį. Taigi kodėl gi neradus tinkamų, unikalių ir patrauklių jūsų svetainės vaizdų? Paveikslėliai ne visada yra tinkami, ypač jei pasirinksite pirmą tinkamą vaizdą, su kuriuo susidūrėte. Yra tikimybė, kad jas naudoja daugelis kitų svetainių, ir tai nepadarys jūsų svetainės išsiskiriančia iš interneto vartotojų.

Mes sudarėme vietų, kuriose galite rasti geriausias savo svetainės nuotraukas, sąrašą, tačiau galite žengti dar vieną žingsnį į priekį ir sukurti savo nuotraukas. Naudokite realių aplinkinių žmonių nuotraukas arba sukurkite savo atvaizdus. Be to, jei mokate klientus svetainėms, kuriose kaupiami vaizdai, greičiausiai rasite vaizdų, kurie nėra tokie įprasti internete.

7. Turinys ne iki žymės

Svetainė yra tik turinio, kurį ji laiko, platforma. Žmonės pasiekia jūsų svetainę, naudodami jūsų turinį. Taigi jūsų turima informacija turėtų būti unikali, naudinga ir pateikiama pokalbio būdu.

Praktiškai tai gali reikšti:

 • Nėra pasikartojančio turinio. „Google“ už tai nubausta, todėl svarbu, kad jūsų turinys nebūtų kartojamas ne tik jūsų svetainėje, bet ir internete
 • Panašiai dėl raktinių žodžių įklijavimo susiduria ir „Google“
 • Jūsų pavadinimai ir antraštės atkreipia skaitytojo dėmesį ir pritraukia juos skaityti toliau. Rašydami patrauklius pavadinimus, įsitikinkite, kad tai, kas yra viduje, sutampa su pavadinimu
 • Tinkamai parengtas puslapis „Apie“ suteikia konteksto turiniui ir daro jį patikimesnį lankytojui

Be to, turi būti įtraukta tinklapiui tinkama informacija ir, jei tai svarbu, rodoma tinkamose vietose. Pavyzdžiui, el. Prekybos svetainėje norėčiau sužinoti kainą prieš įdėdamas ją į krepšelį. Arba, jei galimas nemokamas pristatymas prieš pradedant mokėjimą. Taip pat būtų puiku, jei neprašytumėte nereikalingos informacijos, tokios kaip lankytojo vieta ar amžius. Aš turiu omenyje, kad „Google maps“ ar el. Prekybos svetainėse prasminga to klausti, tačiau daugelyje kitų svetainių tai netaikoma.

Daugelis skaitytojų erzina, kai svetainės prašo jų išjungti skelbimų blokatorius. Žinoma, nesunku suprasti, kodėl jie taip elgiasi. Tačiau daugeliu atvejų vartotojai gali lengvai rasti tai, ko ieško konkurentų svetainėje, neišjungdami skelbimų blokavimo priemonės.

8. Trūksta jūsų svetainės naršymo

Ar jūsų svetainėje sunku naršyti? Ar lankytojams paliekama mintis, kurį mygtuką paspausti kitą kartą pasiekus jūsų svetainę? Ateina kitas lankytojas, galbūt niekada negrįšiantis.

Naršymas svetainėje turi būti intuityvus, lankytojams suteikiant galimybę lengvai rasti ieškomo turinio jūsų svetainėje. „WordPress“ turi daugybę variantų, kai reikia padėti teisingai naršyti. Apskritai, prasminga pasilikti prie išbandytų ir patikrintų navigacijos metodų, kuriuos žino dauguma interneto vartotojų. Be to, atminkite, kad lankytojai visada vertina paieškos funkciją.

Taip pat turite įsitikinti, kad visos nuorodos – tiek vidinės, tiek išorinės – veikia gerai. Be jokių nutrūkusių nuorodų.

9. Jūsų svetainė nėra saugi

Ar pastebėjote „https“ šio puslapio URL pradžioje? Tai reiškia, kad „WPExplorer“ gavo SSL sertifikatą ir visas ryšys tarp jūsų naršyklės ir šios svetainės yra užšifruotas. Dėl to trečiosioms šalims sunku įsiklausyti į pokalbį ar su juo nesutikti. Tai suteikia vartotojams pasitikėjimo sąveikauti su jūsų svetaine, ypač jei svetainė renka neskelbtiną asmeninę informaciją arba priima mokėjimus internetu. Daugiau apie tai galite perskaityti ankstesniame mūsų HTTPS vadove.

Ne tik tai, kad jūsų svetainė rizikuoja būti pažymėtas kaip „nesaugus“ jei jis neturi SSL sertifikato. Dabar naudodamiesi „Let’s Encrypt“ gana lengva pridėti saugos sertifikatą į savo svetainę.

10. Kas yra pagrindiniame puslapyje?

Taip pat gera idėja, kad svarbiausią savo svetainės informaciją iškart matysite lankytojams, kai jie nusileis į jūsų pagrindinį puslapį. Lankytojai, lankytojai, nusileisdami į jūsų pagrindinį puslapį, jiems nereikia slinkti, jūsų svetainės pavadinimas, žymos eilutė, nurodanti, kas tai yra, ir meniu, nukreipiantis į svetainės turinį. Tokiu būdu jūs esate naudingas, o lankytojas iškart žino, apie ką jūsų svetainė.

Naudokite mėsainių meniu tik tuo atveju, jei to būtinai turite. Jie turi prasmę mobiliuosiuose telefonuose, bet ne tiek darbalaukyje. Kai kurie skaitytojai gali susipainioti, galvodami, ką paspausti toliau.

Apvyniokite

Jūsų svetainė jums tinka net miegant. Mažas auditorijos nuostatų supratimas ir pritaikymas prie jų privers lankytojus labiau įsitraukti į jūsų svetainę ir sustabdyti juos skubant. Jums susidaro mažiau nei dvi sekundės, kad susidarytumėte gerą pirmą įspūdį, ir jūs turite padaryti viską, ką galite, kad pateisintumėte vartotojo lūkesčius.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map