Didžiausias „WordPress“ kelionių įrankių rinkinys jūsų tinklaraščiui tvarkyti, kol esate

Pagrindinis „WordPress“ kelionių įrankių rinkinys

Vasara gali būti oficialiai baigta, tačiau tai nereiškia, kad vis tiek negalite atostogauti. mums visiems reikia pertraukos kiekvieną kartą. Bet prieš pradėdami leistis į savaitgalio nuotykius (kruizus, keliones keliais ar net „WordCamp“?), Turėtumėte pasirūpinti savo svetainės sąranka ir pasirūpinti savimi..


Yra keletas žingsnių, kuriuos galite atlikti norėdami paruošti savo „WordPress“ svetainę pasirūpinti savimi, o jums pasisekė, kad jie visi yra labai paprasti ir gali būti pasirengę eiti per laiką, kurio reikia laukti jūsų „Uber“. Čia yra pažodinis AABC Prieš tau išeinant.

A skirtas automatiniam bendrinimui

Kai esate ne ofise, turėtumėte užsiimti bendravimu, ekskursijomis, sporto renginiais, gamta, kokteilių valandomis ir dar daugiau. Tai reiškia, kad greičiausiai neturėsite laiko savo telefone ar nešiojamame kompiuteryje atnaujinti savo „Twitter“ ar „Facebook“ puslapius. Nepamirškite pasidalyti socialinėje žiniasklaidoje įdiegdami automatinį plakatą.

Suplanuotas buferinis socialinis bendrinimas

Viena paslauga, kuri mums labai patinka, yra buferis. Buferinis automatizuotas socialinis dalijimasis suteikia galimybę lengvai nustatyti ir suplanuoti visus savo socialinės žiniasklaidos įrašus „Twitter“, „Facebook“, „LinkedIn“ ir „Instagram“ iš anksto. Jūs netgi galite naudoti nemokamą „WordPress“ į buferį papildinys integruoti buferį į savo „WordPress“ svetainę. Naudodami šį papildinį galite įgalinti parinktį automatiškai bendrinti naujus įrašus, kai jie bus paskelbti, todėl viskas, ką jums reikia padaryti, yra suplanuoti keletą naujų straipsnių prieš išvykstant į kelionę.

Atgaivinkite seną „WordPress“ papildinį

Kitas puikus pasirinkimas yra Atgaivinkite „Old Post Pro“. Šis „Freemium“ papildinys perdirba jūsų seną turinį ir pakartotinai jį dalija už jus. Tiesiog įdiekite papildinį, pasakykite, kiek kartų jį norite paskelbti, ir leiskite jam tai padaryti. Mūsų tinklaraštyje galite pamatyti išsamų visų „Revive Old Post“ papildinių funkcijų naudojimo vadovą. Ir jei norite daugiau, „ThemeIsle“ siūlo aukščiausios kokybės papildinio versiją, pridedančią pasirinktis, kaip tinkinti jūsų tviterius ir bendrinamus, galimybę sekti ir peržiūrėti paspaudimus naudojant „Google Analytics“ integraciją, parinktis dalytis savo įrašais kelis kartus, beveik kiekvienoje socialinėje platformoje. gali galvoti ir dar daugiau.

A taip pat skirtas perspėjimams

Kadangi jūs mėgstate reklamuotis, tikriausiai visą dieną nebūsite svetainėje kaip įprasta (bent jau mes tikimės, kad tuo pačiu metu nedirbate ir tyrinėjate). Padarykite sau paslaugą ir nustatykite keletą perspėjimų savo svetainėje, kad praneštumėte apie bet kokius svarbius įvykius. Jei neteksite, duokite

„JetPack“, skirta „WordPress“

Jei jau naudojate populiarųjį (ir nemokamą) „Jetpack WordPress“ papildinys yra naudingų pranešimų, pastatytų tiesiai, jums tiesiog reikia juos įjungti ir sukonfigūruoti. Pirmasis yra „JetPack Monitor“ modulis, kuris tikrina jūsų svetainę kas 5 minutes, kad įsitikintumėte, ar ji veikia ir veikia. Jei pasikeis jūsų būsimos būsenos būsena, gausite el. Laišką „Blogos naujienos“ (arba „Geros naujienos“, kai jūsų svetainė vėl bus sukurta). Kitas modulis, į kurį turėtumėte atsižvelgti „JetPack“ pranešimai. Šis modulis siunčia jums tiesioginį pranešimą, kai gaunate naują komentarą ar pan. Tiesiog suaktyvinkite modulį ir įdiekite į telefoną nemokamą „WordPress“ programą, skirtą „iOS“ ar „Android“, kad pastebėjimai būtų jūsų pirštų galiukuose..

„iThemes“ saugos papildinys

Norėdami šiek tiek daugiau saugumo, taip pat galite išbandyti taikliai pavadintą „iThemes Security“ papildinį. nemokamas „iThemes“ saugos papildinys yra daugybė naudingų pranešimų nustatymų, kuriuos galite naudoti norėdami būti „WordPress“ svetainės viršuje. Pirmiausia galite įjungti vietinį brutalios jėgos apsauga taip pat nustatykite pranešimą, kai vartotojai bus užrakinti dėl per daug nesėkmingų prisijungimo bandymų. Dar viena nuostabi savybė yra failo pakeitimo aptikimas. Galite nustatyti, kad tai praneštų jums, kai kas nors pasikeis arba tik palietus nurodytus aplankus. Viskas priklauso nuo tavęs. Bet galbūt viena iš nuostabiausių “iThemes Security” savybių yra Išvykimo režimas parinktį visiškai išjungti administratoriaus informacijos suvestinę, kai esate toli. Tiesiog įgalinkite parinktį, pasirinkite vienkartinį apribojimą ir tada pasirinkite kelionės pradžios ir pabaigos datas, kad užrakintų kitus vartotojus ir užpuolikus..

Jei naujovinsite į „Pro“, taip pat turėsite parinkčių registruoti vartotojo veiklą, kad pamatytumėte, kokia jūsų komanda, kol esate išvykęs, suplanuokite kenkėjiškų programų nuskaitymą, įgalinkite dviejų veiksnių autentifikavimą ar net paskirkite laikiną administratorių, kuris užimtų jūsų vietą ribotas laikas.

B skirta atsarginėms kopijoms kurti

Įsitikinkite, kad turite atsarginį papildinį, atsargiai įsidėję. Tokiu būdu, jei kažkas nutinka ne taip, kaip jūs esate išvykęs, sugrįžus bus daug lengviau viską sudėti.

„VaultPress“, skirta „WordPress“

Mes naudojame „VaultPress“ patys ir tai, be abejo, yra vienas geriausių „WordPress“ atsarginių papildinių. Sukurtas „Automattic“ komandos, jis kasdien renka visas „WordPress“ svetainės atsargines kopijas ir saugo jums paskutines 30 dienų. Tinklalapio atkūrimas naudojant vieną iš atsarginių kopijų yra toks pat lengvas, kaip ir spustelėjus kelis mygtukus. Kai tik 5 USD per mėnesį kaina, negalite sau leisti negauti „VaultPress“.

C yra skirtas turiniui

Kaip ir jums reikalingi keli užkandžiai, kad sulaikytumėte kelionę ar ilgą skrydį, skaitytojams reikia kažko, kad pakeltumėte juos, kol esate išvykę. Paprasčiausias sprendimas yra suplanuoti keletą pranešimų, kuriuos norite paskelbti, kol esate išvykęs.

„WordPress Post“ planavimas

Skelbimo planavimo funkcijos yra integruotos pačioje „WordPress“. Taigi, užuot paskelbę įrašą, kai jis bus paruoštas, spustelėkite mygtuką Redaguoti, norėdami pasirinkti dieną ir laiką, kurį norite padidinti. Tada spustelėkite planuoti.

Arba, jei jau turite parengtą daugybę pranešimų juodraščių, galite naudoti tokį papildinį kaip Automatinis skelbimų planavimas kad sudarytumėte masinį jūsų pranešimų tvarkaraštį. Jame yra galimybės skelbti laukiančius ir (arba) juodraščius (arba net perdirbti senus pranešimus), skelbti pagal datą arba atsitiktine tvarka, taip pat galimybė pritaikyti laiko tarpą tarp paskelbtų pranešimų. Bet iš tikrųjų, jei dingsite tik po kelių dienų, įmontuotas „WordPress“ planuoklis greičiausiai veiks puikiai.

Ir S yra skirtas Swagui

Nešiokite savo kaušą

Paskutinis dalykas yra atsinešti savo svagą! Niekada negali žinoti, su kuo susitiksi, kol esi išvykęs ir ruošiesi. Visada gera mintis yra reprezentuoti jūsų tinklaraštį ar verslą, nesvarbu, ar tai būtų su marškinėliais ar skrybėlėmis su logotipu, pritaikytais lipdukais, kuriuos galite išdalinti, nemokamais rašikliais, ant kurių užrašytas jūsų vardas, ar keliomis senamadiškomis vizitinėmis kortelėmis („VistaPrint“ ir „Zazzle“ turi nuolaidų praktiškai kiekvieną mėnesį tai padaryti beveik nemokamai). Negalima suklysti dėl nedidelio savęs reklamavimo.

Dabar eik smagiai

Darbas su „WordPress“ nėra įdomus, tiesiog užsitarnavote, kad esate gerai nusipelnęs poilsio laiko. Naudodamiesi šiais įrankiais galėsite pailsėti ir atsipalaiduoti žinodami, kad jūsų „WordPress“ svetainė kelias dienas gali susitvarkyti pati. Tiesiog atsimink – Auto dalijimasis, Alerts, Backups, Content ir Svaga. Ar turite daugiau patarimų ar rekomendacijų, kaip „WordPress“ veikti toliau, kai jūsų ten nėra? Dalykitės savo patarimais toliau pateiktuose komentaruose – norėtume žinoti, kas jums tinka!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map