Dilema tarp gražaus ir patogaus vartotojui: kaip išsirinkti tobulą „WordPress“ temą

Dienos, kai turėjote gražios temos, kad išsiskirtų interneto džiunglėse, yra sunkios. Didžiulis „WordPress“ augimas, nes daugybė naujų, talentingų kūrėjų sukuria daugybę gražių temų, kurios net ir neraštingiausiems iš mūsų leidžia sukurti gražią svetainę be didžiulio biudžeto ir nereikia praleisti daugybės valandų mokantis dizaino. šio dalyko.


Šiandien, kad susidarytų įspūdis, tema turi būti ne tik lengva akims, bet ir intuityvi. Geros žinios yra tai, kad tai nebūtinai turi būti kompromisas. Daugeliu atvejų patogumas vartotojui tiesiog komplimentuoja jau gražia tema ir daro apsilankymą jūsų svetainėje visišką džiaugsmą visais lygmenimis.

Bet kai galvojate apie patogumą vartotojui, nesunku pagalvoti, kad tai kažkas sudėtinga ir brangi, skirta didesnėms svetainėms, tokioms kaip „Facebook“ ir „YouTube“. Bet tai nebūtinai turi būti tokia. Patogumas vartotojui gali reikšti

Kas daro temą patogią vartotojui?

Skirtingai nuo gražumo, tai, ar tema yra patogi vartotojui, nėra kažkas, ką jūs nusprendžiate užgaidyti, remdamiesi estetiniu pasirinkimu (kuris gali skirtis nuo jūsų auditorijos). Tai kažkas, ką jūs nuspręsite turėdami omenyje savo (būsimą) auditoriją.

Tema patogi naudoti, jei:

 • Tai veiksmingai parodo turinį, kuris yra svarbiausias / tinkamiausias jūsų auditorijai.
 • Dizainas yra švarus ir intuityvus.
 • Temos stilius ir vaizdai yra svarbūs jūsų svetainei. (Arba atvirkščiai, jis yra pakankamai neutralus, kad leidžia turiniui kalbėti pats už save.)

Tai taip pat yra premija, jei tema turi funkcijų, palaikančių tai, ką ateityje norėsite padaryti su svetaine. (Tai leidžia įgalinti naujus elementus be didelių prastovų. Ir, be abejo, bet koks prastovos laikas gali būti jūsų erzinančios auditorijos susierzinimas.) Paprasčiau tariant, jei tai padės jums efektyviau perduoti tai, ką norite bendrauti, temą. yra patogus vartotojui.

Pvz., Jei fotografas naudojate standartinę verslo temą savo portfelio svetainėje, galite nusiųsti klaidingą pranešimą. (Nebent, žinoma, jūsų pagrindiniai klientai yra tipiniai korporacijų tipai, kurie geriausiai jaučiasi namuose, kai svetainė, kurioje fone vaizduojami besišypsantys žmonės, yra tinkama, sakyčiau, jūs turite teisingą idėją.) Dar akivaizdesnis pavyzdys yra, kaip tikriausiai neturėtumėte savo svetainėje naudoti pelno nesiekiančios temos apie dizainerių prekių sandorius.

Bet, žinoma, tai gali būti ir subtiliau. Daugeliu atvejų jis yra daug subtilesnis. Pavyzdžiui, ten yra daugybė aplanko temų, kurios atrodo puikiai. Iš tų, kurių aš einu tiek, kad pasakysiu, kad „Daisho“, „Yin & Yang“ ir mūsų pačių „Elegantiška nemokama tema“ yra puikūs minimalių portfelio temų pavyzdžiai (žiūrėkite patys žemiau).

„Daisho“ (pagrindinio puslapio režimas)

Daishoportfoliotheme

Yin ir Yang

yinandyangportfoliotheme

Elegantiškas

elegantiškafolio tema

Pirmojo patikrinimo metu jie yra panašūs daugeliu lygių. Paprastas, švarus ir gražus. Tačiau jie nėra ir be esminių skirtumų. „Yin & Yang“ suteikia sunkesnį vaizdinio turinio prioritetą, optimalų, tarkime, fotografui ar dizaineriui, bet ne tokį optimalų, norint naudoti copywriterį. „Daisho“ (pagrindinio puslapio režime), atvirkščiai, leidžia labiau sutelkti dėmesį į tekstą, todėl jis idealiai tinka produktui ar paslaugai, kurį sunkiau atvaizduoti vien per vaizdinius vaizdus.

Turinys, geriausiai atspindintis tai, ką darote, turėtų būti prioritetas. Nesvarbu, ar tai yra vaizdo įrašas, vaizdų rinkinys, ar pats rašymas. (Tas pats principas tinklaraščiams ir kitoms svetainėms.)

Kai bus aiški ir intuityvi tema, būsite priversti skambinti teismui. Paprastai norima pasakyti, kad yra keletas parinkčių ir atitraukimų, galinčių atitraukti dėmesį nuo pagrindinio jūsų svetainės dėmesio. Jei pastebėsite, kad tema kviečia jus atlikti veiksmus, kurių norite, kad lankytojas atliktų … pavyzdžiui, peržiūrėkite aplanką ar perskaitykite daugiau apie tam tikrą paslaugą, tada galbūt turite valdytoją.

Kai abejoji: Eik į paprastą ir švarią temą

Jei dar nesate tikri dėl šios temos arba ateityje galbūt pasirinksite svetainę viena iš kelių krypčių, pasirinkite ką nors švaraus, paprasto ir neutralaus. Tokiu būdu galite atlikti nedidelius ar net monumentalius temos ir logotipo pakeitimus, tačiau ir toliau naudokite tą pačią temą. (Pridaryti „perdaryti“ yra be galo neskausminga.)

Kai sakau paprastas, turiu omenyje dizainą, nebūtinai temos galimybes. Bent jau jis turėtų būti optimizuotas tiek mobiliesiems, tiek žiniatinkliui, atsižvelgiant į didelę mobiliųjų įrenginių vartotojų procentą šiomis dienomis. (Paprastai tai vadinama reaguojančia prasme. Terminas, kurio norite ieškoti.) Jei norite pradėti nuo paprasto tinklaraščio, bet norite turėti galimybę ateityje sukurti puikiai atrodantį paslaugų puslapį, Jei pasirinksite temą, palaikančią abu šikšnosparnius, ateityje galite sutaupyti galvos skausmą, kelias valandas ir galbūt net grynųjų piniginę..

Galite, pavyzdžiui, apsilankyti mūsų pačių „Total“ tinkle, kuris reaguoja greitai, turi gražų tinklaraščio išdėstymą, taip pat puslapių kūrimo priemonę, kai norite sukurti tuos nukreipimo puslapius..

Bet jums gali būti įdomu kodėl ar reikėtų pasirinkti ką nors paprasto. Galbūt pastebėjote, kad šiomis dienomis kalbant apie internetinį dizainą kyla kažkas minimalizmo. Logotipai tampa paprastesni. 3D objektai ir mygtukai vėl tampa plokšti. Dideli prekės ženklai įgyvendina svetainių perprojektavimą, kuriame neatsižvelgiama į meniškus sprendimus ir išgalvotas animacijas, o dėmesys sutelkiamas į paprastumą ir patogumą.

Gal todėl, kad atlikti tyrimai, ir sakoma paprastesnis = geriau atrodantis daugumai žmonių. Kuo sudėtingesnė svetainė, tuo ji mažiau patraukli galutiniam vartotojui per pirmąjį apsilankymą. (Tai nereiškia, kad žmonės per daug nesigilins į pokyčius pertvarkymo metu.)

Be to, apsiribodami vien paprastomis temomis galite iš tikrųjų pasirinkti vieną iš šimtų tūkstančių, kurie ten yra šiek tiek lengvesni. Sutaupytą laiką galite panaudoti geriau (pvz., Kurdami turinį savo nuostabiai naujajai „WordPress“ svetainei).

Ar jūsų pasirinkta tema išsiregistravo?

Prieš galutinai nuspręsdami nusipirkti (arba tiesiog įdiegti) temą, turite išbandyti keletą dalykų

 • Ar tai aktualu??
 • Ar ji teikia aktyvią paramą??
 • Ar tai be klaidų??
 • Ar tai vargti??

Jei naudojate „WordPress.org“ katalogą arba „Themeforest“ prekyvietę, galite sužinoti daugumą šių dalykų ir gerai susitvarkyti su kitais..

Ar tai aktualu??

Jei jūsų tema nėra atnaujinta, joje gali būti saugos spragų arba jos gali nesuderinti su naujausia „WordPress“ versija. Pastarasis suteiks jums sunkumų ieškant suderinamų papildinių (arba paliksite pasenusias versijas, kurios turi mažiau funkcijų, ar net saugos problemas). Naujausias temos atnaujinimas pateiktas dešinėje, „WordPress“ katalogo mygtuke „Peržiūrėti“.

dataupdatewordpress

Ir šiek tiek toliau dešinėje „Themeforest“ šoninėje juostoje.

data atnaujinta

Ką jūs turėtumėte padaryti, jei randate tobulą temą ir ji būna šiek tiek pasenusi? Tai vyksta visą laiką. Kūrėjas / dizaineris sukurs nepakankamai vertinamą šedevrą ir nustos į jį atkreipti dėmesį, nes tiesiog nėra verta jų laiko juo pasididžiuoti. Ir kas gali juos kaltinti? Gali kilti pagunda pereiti prie tokios temos. Juolab kad ne daug kitų svetainių tuo naudojasi.

Paprastai patariama atsiriboti nuo senų temų, kurios ilgą laiką nebuvo atnaujintos. Visų pirma, jie gali neveikti visiškai su naujausia „WordPress“ versija. O gal tiesiog kai kurios naujesnės funkcijos nepalaikomos. Bet iš tikrųjų blogiausias scenarijus yra tas, kad jis veikia, kol kitas „WordPress“ naujinimas nenaudoja jo, ir jūs turite susidurti su keičiamomis temomis savo aktyviojoje svetainėje, be to, kad rastumėte naują..

Bet jei esate tikrai įsimylėjęs pasenusią temą, galite ginčytis: „Kodėl gi nenaudojant senesnės„ WordPress “versijos, su kuria ji veikia?“ Mano atsakymas būtų pakviesti jus į google „WordPress klaidų taisymus“ ir priminti, kad suderinamumas su papildiniais taip pat gali tapti problema. Išsaugokite sau galimą galvos skausmą ir atsiribokite.

Ar ji teikia aktyvią paramą??

Jei naudojate „WordPress.Org“, pirmame puslapyje pateiktus numerius galite gerai parodyti, kiek atsakymų į palaikymo užklausas yra, bet tai ne visada yra tikslus vaizdas. Kai kurie bilietai gali būti dublikatai ar kilę problemų dėl diegimo, o ne dėl pačios temos, arba grėsmės autorius, gavęs pagalbą, gali tiesiog pamiršti pažymėti jį kaip išspręstą..

„Themeforest“ turėtumėte patikrinti komentarus, taip pat laukti minėjimų apie palaikymą pagrindiniame tekste. Pavyzdžiui, „Yin & Yang“ pardavimo puslapyje egzemplioriaus pabaigoje iš tikrųjų paminėtas specialus palaikymo forumas..

Ar tai be klaidų??

Teoriškai temos, esančios „WordPress.org“ kataloge ir „Themeforest“ prekyvietėje, neturėtų būti klaidų, nes temos kodas peržiūrimas prieš leidžiant juos įtraukti. Tačiau praktikoje yra keletas išimčių, susijusių su žmogaus galimybėmis suklysti (ypač kai per daug dirbami žmonės peržiūri kodą)..

Vienas iš būdų susidaryti bendrą įspūdį apie temos vientisumą yra kruopštus komentarų ir apžvalgų perskaitymas ir pažiūrėjus, ar čia yra tiesioginis paminėjimas nerimą keliančios klaidos, kuri dėl šios priežasties neišsisprendė, galbūt geriau vengti tema apskritai (jei yra keletas minimų nedidelių klaidų, o autorius greitai reaguoja ir įgyvendina taisymus, tai dažniausiai bus geras ženklas, o ne blogas).

Ar sunku susidurti??

Nors komentarai / atsiliepimai vėl yra informacijos šaltinis, aš rekomenduočiau ieškoti išsamių apžvalgų žmonėms, kurie žino, ką daro. Tam yra kelios priežastys. Visų pirma, gali būti sunku įvertinti kieno nors techninį raštingumą remiantis vieno ar trijų sakinių komentarais / apžvalgomis. Tai taip pat nieko nesako apie jų lūkesčius. Tai reiškia, kad trumpi tokio pobūdžio komentarai gali būti klaidinantys. Jei nuspręsite eiti griežtai komentuodami arba atsiliepimų nėra, turite pareikšti keletą nuomonių apie komentatoriaus techninį raštingumą, jo lūkesčius ir apie tai, ar jis panašus į jūsų.

Jei šiuo metu nerimaujate dėl to, ar verta skirti daug pastangų tam tikrai temai, pagalvokite apie tai, kaip jūsų svetainė atrodo, kad bet koks pirmasis įspūdis yra svarbesnis nei tikras turinys. Be to, kuo kruopščiau jūs tai darysite dabar, tuo mažiau turėsite dėl to jaudintis ir tuo daugiau galėsite skirti dėmesio rašymui, dizainui ar fotografavimui. Jei jums reikia įkvėpimo, čia galite pamatyti kai kurias mūsų temų rekomendacijas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map