Dovanų pardavimo patarimai „WordPress“ el. Prekybos parduotuvėje

„WordPress“ elektroninės komercijos dovanos ir dovanų teikimas

Atėjus naujiems metams čia ir jau įsibėgėjus, pagaliau galėsite planuoti ateinančias atostogas! Laikas paruošti ir išplėsti savo internetinę parduotuvę – padėkite viską, kad padidintumėte pirkinių karštligę, kai visuomenė užklumpa naršančią klaidą.


Dovanų dovanojimas nuo laiko pradžios buvo neatsiejamai susijęs su atostogomis. Tiesą sakant, konkrečiam sezonui pritaikytų rinkodaros strategijų įgyvendinimas yra vienas iš patikimiausių būdų padidinti savo el. Parduotuvę..

Tačiau nebeužtenka vien pasiūlyti nuolaidų ar pasiūlymų savo gaminiams. Atsižvelgiant į tai, kokiu greičiu plečiasi elektroninė prekyba, turite turėti keletą stiprių kortelių, kad susidarytumėte įspūdį prieš atostogas.

Vienas iš būdų tai padaryti yra genėti savo svetainę specialiai dovanojimo perspektyvai, o ne tik reklamuoti savo produktų dovanų vertą kainą. Sumišęs? Leisk man paaiškinti.

Dovanų pardavimas arba produktų pardavimas

Vienintelis reikšmingas skirtumas tarp gif ir tradicinio apsipirkimo yra tas, kad žmonės dažnai ieško produktų, turinčių pridėtą, prasmingą įspūdį. Tai gali būti tėvo dienos puodeliai, suasmenintas suktukas, atostogų rinkiniai ir kt.

Parduodami dovanas, užuot tiesiog pardavę produktus, jūsų parduotuvėje gali būti du klientai, o ne vienas.

Pirmasis yra talentas, kuris naršė jūsų elektroninėje parduotuvėje ir rado geriausią dovaną. Antrasis – dovaną gaunantis dovanų gavėjas, išblukęs nuovokumo ir apsilankęs jūsų elektroninėje parduotuvėje, patikrina kitas įdomias dovanas, kurias jis gali dovanoti. Kalbėkite apie grandininę reakciją!

Taigi, kai jau nustatėme, kad svarbu nukreipti jūsų rinkodaros pastangas į dovanų, o ne į produktų pardavimą, pažiūrėkime, kaip padaryti, kad jūsų el. Prekybos parduotuvėje dovanų sezonas būtų paruoštas!

Jūsų internetinės parduotuvės dovanų paruošimas

Yra daugybė būdų, kaip paruošti internetinę parduotuvę ateinantiems metams, tačiau čia yra keli pagrindiniai patarimai, kaip pradėti dirbti dovanų pirkėjams..

1. Suplanuokite atostogų akcijas ir renginius

Kalendoriaus planavimas

Pirmiausia išimkite kalendorių ir atkreipkite dėmesį į artėjančias atostogas, į kurias norite nukreipti. Tai gali atrodyti akivaizdu, tačiau tai yra pagrindinė didelių rinkodaros renginių planavimo ir atsargų poreikio numatymo dalis. Pagalvokite, kurios atostogos yra prasmingos jūsų parduotuvėje, kuriant dovanas, kurių centre yra.

Pvz., Valentino diena greičiausiai yra diena, kurios nenorėsite praleisti. Kita vertus, nebent esate alaus darykla ar parduotuvė, kuri importuoja Airijos gaminius, yra didelė tikimybė, kad Šv. Patriko diena yra tokia, kurią galite praleisti. Jūs gaunate idėją.

2. Integruokite dovanas į naršymą svetainėje

Viena iš pagrindinių dovanų pardavimo taisyklių yra, kad jas lengvai rastumėte auditorijai. Galbūt turite geriausių idėjų, kaip dovanoti didžiausias dovanas pasaulyje, bet jei jos bus išskleistos jūsų svetainės kampelyje, niekas jų neras..

1800 gėlių dovanos

1800 gėlės pagrindiniame meniu naršant dabartinius dovanų sezonus.

Paimkite žymėjimą iš pagrindinių dovanojimo vietų, tokių kaip 1800 gėlės, ir laikykite dovanas priekyje ir centre. Jei savo meniu pridėsite dabartines dovanų reklamas ten, kur jos bus prieinamos, pirkėjams bus lengviau greitai rasti tai, ko jie ieško, ir įsigyti. Tiesiog sukurkite dovanų kategorijas ir pridėkite jas prie pagrindinio meniu.

„SearchWP“ išplėstinė paieška

Jei norite, kad paieška būtų dar patogesnė, jūs netgi galite rūšiuoti dovanas į tam tikras kategorijas, tokias kaip gavėjas, amžius, amžius, prekės ženklas, kainų diapazonas, pasiūlymai ir kt. Puikus būdas įtraukti tai į savo svetainę yra „SearchWP“. išplėstinis „WordPress“ paieškos papildinys. „SearchWP“ automatiškai palaiko išplėstinę, briaunotą paiešką per taksonomijas (pvz., Kategorijas, žymas ir net produkto atributus). Kurdami „WooCommerce“ produktus, nepamirškite pridėti atitinkamų produkto atributų (spalvos, prekės ženklo, ingredientų ir tt) ir žymų (amžius tai gera dovana, visuotinės svarbos ir t. T.).

3. Sukurkite specialius dovanų puslapius

Jei nesate tas asmuo, kuris nori, kad ant jūsų pagrindinio puslapio iškiltų lipni antraštė, reklamuojanti jūsų dovanas, visada galite pasirinkti subtilesnį, bet ne mažiau veiksmingą būdą, kaip sukurti tam skirtus dovanų puslapius. Tai gali būti jūsų svetainėje esanti armatūra, kurią pirkėjai gali pasiekti visus metus.

Dekano ir Delukos dovanos

Deanas ir Deluca turi nuolatinį „Dovanų“ puslapį.

Aukščiau aptartos kategorijos gali būti pritaikytos ir čia. Be to, jūs netgi galite apsvarstyti galimybę sukurti specialų sezoninių pasiūlymų puslapį apie produktų paketus su dovanų pakuotėmis įvairioms progoms..

4. Reklamuokite suasmenintus paketus

Vienas iš būdų palengvinti dovanų pirkimą yra kurti dovanų paketai iš anksto konkretiems asmenims. Galite atsižvelgti į dabartines rinkos tendencijas ir populiariausius produktus, kurie pridedami prie rinkinio, kad jis taptų patrauklus. Be to, suasmenintas prisilietimas, atsižvelgiant į tai, kam skirta dovana, yra nemažas žingsnis nustatant sandorį.

Prisimenate jau užsakytą „Dovanų dėžutę mamai“, kurią užsisakėte per Motinos dieną? Ši idėja yra tokia pati. Greitiems pirkėjams nėra nieko geriau už paketą, kurį lengvai ir greitai galima užsisakyti ir kuriame yra praktiškai viskas, ko jie ieško.

Prieš kurdami asmeniniams poreikiams pritaikytus paketus pagal amžių ar progą, galite atlikti keletą rinkos tyrimų, kad gautumėte aiškesnį vaizdą apie bendrąsias preferencijas ir prieinamumą. Nepamirškite pasiūlyti klientams daugybės pasirinkimo galimybių ir tiesiogine to žodžio prasme pamatysite dovanas, skraidančias iš virtualių lentynų.!

Premija: pasirinktiniai paketai

Siūlykite pasirinktinius paketo variantus

Panašiai galite pasiūlyti klientams visišką laisvę kurti savo, suasmenintas dovanų paketas. Naudodami „WisdmLab“ pasirinktinių gaminių dėžutes, galite pasiūlyti įvairaus dydžio dovanų dėžutes, produktų sąrašą, iš kurių galite pasirinkti, ir apibrėžtą kainų diapazoną bei ramiai leisti klientams suprojektuoti individualų paketą. Galite naudoti paprastai įtikinamas priemones, tokias kaip didesnė dėžutė, kur didesnė nuolaida, arba pasiūlyti nenugalimą paskatą padidinti pardavimus..

Kita idėja yra įsitraukti į pirkėjo mąstymą ir atitinkamai nuspręsti savo kainų strategiją. Ar pirkėjas ieško kvapnių žvakių pluošto ar pilno aromatų rinkinio? Pirmasis turi mažiau galimybių, tačiau gauna fiksuotą nuolaidą, o antrasis gauna daugiau galimybių, tačiau turi nuolaidų vienam produktui. Eksperimentuokite su populiariais produktais ir atitinkamai peržiūrėkite pateiktus pasirinkimus.

5. Sukurkite dovanų korteles

„YITH WooCommerce“ dovanų kortelių papildinys

Neišvengiamai yra kažkas mūsų gyvenime, kurį sunku apsipirkti. Būtent todėl buvo išrastos dovanų kortelės. Dovanų korteles gali būti sudėtinga įtraukti į parduotuvę, tačiau nemokamai YITH dovanų kortelė „WooCommerce“ priedas – vėjas. Šis nemokamas papildinys prideda naują produkto tipą jūsų „WooCommerce“ parduotuvėje, kad galėtumėte kurti įvairių sumų korteles. Kai klientas užsisako dovanų kortelę, jis turės galimybę pridėti gavėjo el. Pašto adresą, kad jį greitai pristatytų. Tuomet dovanų suma pritaikoma per kupono kodą kasoje.

6. Pasiūlykite dovanų pakavimą kasoje

Dovanų pakavimo priedas

Vienas geriausių dovanų, kurias galite pridėti prie savo parduotuvės, yra dovanų pakavimas. Išbandykite nemokamai „WooCommerce“ dovanų pakavimo priemonės papildinys – joje pateikiamos paprastos rūšiavimo ir dovanų pranešimų pakavimo parinktys kasoje. Tai yra paprastas būdas pridėti asmeniškumo ir bet kokį pirkinį paversti dovana.

7. Sukurkite specialių pasiūlymų informacinį biuletenį

Galiausiai – sukurkite informacinį biuletenį! Informacinis biuletenis yra puikus būdas palaikyti ryšį su buvusiais klientais ištisus metus, dalytis naujomis dovanomis, pranešti jiems apie atostogų akcijas ar net siųsti jiems suasmenintus pasiūlymus, remiantis ankstesniais pirkimais.

„WooCommerce MailChimp“ plėtinys

Mums labai patinka „MailChimp“ (tai nemokama informaciniams biuleteniams, iki 2000 prenumeratorių), nes juo lengva naudotis ir yra daugybė nemokamų integracijos galimybių, pvz. „WooCommerce MailChimp“ norėdami pridėti informacinį biuletenį į savo parduotuvę. Šis įskiepis ypač prideda prenumeratos parinkčių po to, kai jie pateikia užsakymą. Po to galite sukurti pasveikinimo el. Laiškus arba visą el. Pašto lašinimo kampaniją.

Minčių išsiskyrimas

Yra daugybė būdų, kaip paruošti internetinę parduotuvę metams, tačiau tikiuosi, kad šie patarimai padės jums pasiruošti dovanoms. Siūlo lengvai randamus dovanų puslapius, paketus, dovanų pakavimą ir dar daugiau yra išbandytų ir išbandytų strategijų, skirtų dovanų rinkai.

Ką manote apie mūsų strategijas, kaip paruošti elektroninių parduotuvių dovanų sezoną? Ar turite patarimų, kuriais norėtumėte pasidalyti? Nesivaržykite, palikite komentarą žemiau!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map