Galutinis nemokamų „WordPress“ temų vadovas

Galutinis nemokamų „WordPress“ temų vadovas

Jei tik ruošiatės žengti pirmuosius žingsnius į internetinių svetainių kūrimo kalną, šis galutinis vadovas gali būti pagrindinis šaltinis jums.


Šiomis dienomis atrodo, kad nieko nesąžininga kurti svetainę. Tai savaime suprantama. Nesvarbu, ar teikiate nedidelę kepyklų pristatymo paslaugą, ar patentuojate ir kuriate puikų išradimą, neįmanoma pervertinti šio produkto svarbos. buvimas internete bet kokiam verslui šiandieniniame sujungtame pasaulyje. Štai kur patenka svetainė. Svetainė yra jūsų internetinė tapatybė. Geros naujienos yra tai, kad su „WordPress“ CMS platforma kiekvienas gali susikurti savo svetainę, neišleisdamas jai rankos ir kojos. Eureka!

Tai, kad „WordPress“ yra nemokama atvirojo kodo platforma su beribis vandenynas nemokamų ir aukščiausios kokybės temų, tai daro tai, kas nuostabu. Žmonėms iškviečiamas faktas, kad su juo galite padaryti daug ką. Tarkime, naudodamiesi „WordPress“ žmonės gali išbandyti savo idėjas įgyvendinti savo svajones, pomėgius ir norus. Nors didžiausia kliūtis dažnai yra pasirinkti tinkamą „WordPress“ temą. Kai tiek daug pasirinkimų, tai gali sukelti painiavą.

Geros žinios yra tai, kad žiniatinklyje galima rasti begalę nemokamų „WordPress“ temų. Blogos naujienos yra tai, kad yra daugybė nemokamų „WordPress“ temų, kurias galite išbandyti.

Tiesą sakant, naudojant nemokamą nėra nieko blogo „WordPress“ tema – tiesiog atminkite, koks esate ir ko negaunate.

Kas yra nemokama „WordPress“ tema?

Pirmiausia, nemokama „WordPress“ tema yra vienas iš paprasčiausių ir pigiausių būdų sukurti svetainę nemokamai, dėl Pete’o! Nemokama „WordPress“ tema yra tik dalykas, padedantis žmonėms, kurie neturi daug pinigų, bet turi noro ir svajonės. Be to, jie nori patys įgyvendinti šią svajonę. Nemokamos temos yra puikios tiems, kurie turi biudžetą ir negaili pinigų. Geriausias dalykas, susijęs su nemokamomis temomis, yra tas, kad kai jūs ieškote jos, visada galite atnaujinti ją į aukščiausios kokybės sprendimą vėliau arba perjungti į kitą nemokamą temą.

Yra daugybė teminių parduotuvių, įskaitant „TemplateMonster“, „WPExplorer“, „ThemeIsle“ ir dar daugiau, siūlančių puikias nemokamas „WordPress“ temas, pritraukiančias vartotojų dėmesį į savo skaitmeninius produktus. Ir, žinoma, „WordPress.org“ Temų saugykloje yra didžiausia nemokamų „WordPress“ temų kolekcija, prieinama internete, todėl tai puiki vieta išbandyti vandenis ir pradėti naudotis „WordPress“ temomis.

GPL licencija

Pripažinkite, niekada gyvenime neskaitėte nei vienos programinės įrangos licencijos. Dauguma žmonių niekada į juos taip pat nekreipė dėmesio. Kai mes kalbame apie Laisvas „WordPress“ temos GPL licencija yra neišvengiama jo dalis. Kodėl tai svarbu? Pažvelkime į tai šiek tiek.

Paprasčiau tariant, GPL užtikrina laisvę paleisti, mokytis ir keisti programą / kodą, taip pat platinti ir modifikuoti jos kopijas kitiems. Taigi GPL jums reiškia laisvę, o ne kainą. Kitaip tariant, atlikę kodo pakeitimus, jūs privalote jį išleisti naudodami tą pačią licenciją. Dėl to, kuo daugiau žmonių tai keis, tuo geresnė ir stipresnė ši programinė įranga taps. Galų gale paaiškėja, kad GPL licencija orientuojasi į nemokamus dalykus ir nieko apie nieko kainą.

99% nemokamų „WordPress“ temų yra GPL licencija. Tai reiškia, kad galite juos nemokamai atsisiųsti ir naudoti kaip norite!

Kūribingi panašumai

Judėkime į priekį. „Creative Commons“ licencija (arba CC) yra dar viena viešoji autorių teisių licencija, leidžianti žmonėms dalytis sukurtais išvestiniais darbais, jais naudotis ir jais naudotis. Tiesą sakant, tai suteikia autoriui lankstumo ir apsaugo vartotojus, kurie perskirsto autoriaus darbus.

Yra keletas CC licencijų. Galite rasti kai kurias „WordPress“ temas, licencijuotas pagal CC licenciją. Kaip pamatysite, jie paprastai nėra temos saugyklos dalis.

Nemokamos temos yra lygios, tačiau kai kurios nemokamos temos yra lygesnės nei kitos

Renkantis nemokamą „WordPress“ temą, svarbu patikrinti licencijos tipą. Kodėl? Atsakymas yra, tai priklauso. Viskas apie teises, kurias jums leidžiama daryti su tuo.

Nemokamų „WordPress“ temų pranašumai

Pats faktas, kad nemokamos „WordPress“ temos yra nemokamos, atrodo puiku. Bet tuo, kad mažiau patenkinti, yra žmogaus prigimtis. Mes visada norime daugiau. Suraskite jums patinkančią nemokamą „WordPress“ temą ir tiesiog ieškokite jos. Taigi, kokie yra jūsų pranašumai?

 • Išlaidų mažinimo veiksnys
  Suradę jums patinkančią nemokamą temą, eikite į priekį ir naudokite ją savo svetainėje. Naudokite savo vaizduotę, o ne savo piniginę. Jei dėl tam tikrų priežasčių norėsite pereiti prie „premium“ temos, niekas netrukdys jums. Priešingai, naudojant „premium“ temas, gali būti sunku susigrąžinti pinigus.
 • Neįtikėtinas papildinių palaikymas
  Nepaisant to, kad nemokamos „WordPress“ temos nėra įgyvendinamos palaikymo pagalba, vis dėlto galite rasti daugybę šaltinių, kurie padės atsikratyti visų rūpesčių. Be to, bet kada, naudodamiesi nemokamais papildiniais, galite įkelti datą, redaguoti ir atlikti bet kokius pakeitimus.
 • Veislių pasirinkimas
  Nieko nėra pastovaus, bet keičiasi. Norėsite atlikti pakeitimus. Be to, jūs galite laisvai daryti pakeitimus. Kai nuspręsite jo ieškoti, eksperimentuokite. Išbandykite kuo daugiau nemokamų „WordPress“ temų, norėdami rasti sprendimą, kuris geriausiai atitiktų jūsų subtilų skonį.

Silpni nemokamų „WordPress“ temų taškai

Na, patinka tai ar ne, bet tavo „Chardonnay“ visada yra juoda musė. Ir nemokamos „WordPress“ temos nėra išimtis.

 • Nepakartojama
  Nors yra daugybė gražių nemokamų „WordPress“ temų, daugybė žmonių jas naudoja, nes jos nemokamos. Tai reiškia, kad jūsų svetainė gali neatrodyti unikali.
 • Prastai koduojama (gali būti)
  Deja, ten yra daug blogai užkoduotų, nepatogių „WordPress“ temų. Tačiau yra tiek pat daug puikių variantų. Tai reiškia, kad turėtumėte ištirti ir visada išbandyti savo temą prieš įkeldami ją į tiesioginę „WordPress“ svetainę.
 • Ribotos funkcijos
  Redaguoti parinktis ir parametrus jūs galite riboti, kai reikia patikslinti bendrą jūsų svetainės išvaizdą.
 • Ribota parama
  Daugelyje nemokamų „WordPress“ temų nėra nemokamo palaikymo, tačiau kūrėjai sveikina klaidų ataskaitas, jei radote problemą. Kai kurie kūrėjai taip pat siūlo aukščiausios kokybės palaikymo parinktis, todėl jums gali prireikti išgryninti šiek tiek grynųjų, jei jums reikia pagalbos.
 • Riboti atnaujinimai
  Nes nemokamos temos yra Laisvas kūrėjams gali prireikti ilgiau pateikti atnaujinimus, arba jie gali atsisakyti visos temos.

Ar turėtumėte pasirinkti nemokamą ar „Premium“ „WordPress“ temą?

Taigi, kokį variantą pasirinkti? Atsakymas yra, tai priklauso. Prieš pasirinkdami turite apsvarstyti daugybę dalykų. Pagalvokite apie pranašumą, kurį galite gauti. Nors lūkesčius gali būti sunku suvaldyti. Paprastai jūs nežinote, nebent skiriate laiko ir pastangų bandymui. Na, apibendrinant, bijokite nepradėti mažų ir kurti.

Aukščiausios kokybės „WordPress“ tema yra tik dalykas tiems, kurie nori susieti savo unikalią ir modernią svetainę, kuriai verta ir laiko, ir pinigų. „Premium“ tema ne visada reiškia geresnis pasirinkimas, tačiau tai gali padaryti didelę įtaką. Atminkite, kad visada yra galimybė sumokėti per daug už funkcijas, kurių jums nereikia.

Paprastai tariant, „premium“ tema yra puikus būdas viską padaryti kuo mažiau. Be to, jie turi sudėtingesnes funkcijas, unikalų dizainą, dažnus atnaujinimus, papildomą kūrėjų palaikymą ir puikias tinkinimo parinktis. Pripažinkime, turėdami visas šias lengvatas, kodėl gi ne??

Patarimai, kaip išsirinkti savo idealią nemokamą „WordPress“ temą

Jums gali būti įdomu rasti patikimas nemokamas „WordPress“ temas. Juk tai svarbu. Galite švaistyti savo brangų laiką ir pinigus skraidymas naktį tiekėjai ir galų gale gausite žemos kokybės produktą, kuris jums kainuoja ranką ir koją. Tai nėra pasirinkimas.

Štai jums už galvos – jei dar neturite supratimo, nuo ko pradėti, pažvelkime į keletą puikių nemokamų „WordPress“ temų iš pirmaujančių žiniatinklio plėtojimo kompanijų, tokių kaip „TemplateMonster“ ir „WPExplorer“. Kodėl gi ne? Tai gera idėja. Be to, jūsų siūlomų nemokamų ir „WordPress“ temų įvairovę riboja tik jūsų fantazija. Nesvarbu, kurioje nišoje esate, bet kas gali rasti geriausią „WordPress“ verslo temos, elektroninius šablonus, mados ir grožio tinklaraščių puslapius, dizaino ir fotografijos portalus ir dar daugiau.

Tarkime, kad naršydami nemokamas „WordPress“ temas turėtumėte pasirinkti tokią, kuri lengvai gali būti pritaikytą jūsų pasirinktam tikslui. Ar turite misiją ar tikslą, kurio siekiate, tiesa? Pavyzdžiui, jei norite užmegzti verslo svetainę, „Monstroid2 Lite“ yra tik jums skirtas dalykas.

„Monstroid 2 Lite“ nemokama „WordPress“ tema

„Monstroid 2 Lite“ nemokama „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Visų pirma, vizualus „WordPress“ temos vaizdas turėtų idealiai atitikti jūsų tikslą. Ir „Monstroid2 Lite“ jus įtraukė. Ši visiškai švari „GPLv.3“ licencijuota nemokama „WordPress“ gali padėti jums pradėti savo verslo svetainę nesukeliant galvos dėl kodavimo. Daugiausia dėmesio skiriant turiniui, „Monstroid2 Lite“ apima „Google“ šriftų rinkinį, skirtą pabrėžti įdomiausias jūsų lipnaus turinio dalis. Kartu su daugybe švaraus balto ploto turinį galite suskaidyti į lengvai skaitomas dalis. Naudodami „WP Live Customizer“ galite atlikti bet kokius pakeitimus ir iškart pamatyti eksperimento rezultatus. Be to, švarus, reaguojantis ir patrauklus akims dizainas suteikia laisvą valią sukurti bet kurią verslo, el. Prekybos ar internetinę leidybos svetainę. Nemuškite, kol neišbandysite.

Žinoma, galbūt norėsite pasirinkti „WordPress“ temą, kuri yra gerai užkoduota ir pagrįsta šiuolaikiniais žiniatinklio standartais. Įsitikinkite, kad „Corporate Free Business WordPress“ tema turi švarų, tinkamai pažymėtą kodą, kuris palengvins jūsų gyvenimą nuo pat pradžių.

Verslo nemokama „WordPress“ tema

Verslo nemokama „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Ši nemokama „GPLv.3 WordPress“ tema, sukurta verslo ir įmonių tinklalapiams, gali padėti jums parodyti savo unikalų prekės ženklą ar įmonę jūsų įkyriems svetainės lankytojams. Naudodami aplanką galite parodyti savo išskirtinius darbus ir projektus, kad pritrauktumėte savo klientus ir papasakotumėte savo misijos istoriją. Be to, jis palaiko vaizdus, ​​galerijas ir vaizdo įrašus, kad potencialūs klientai būtų skatinami prisijungti prie jūsų prekės ženklo. Neįvertinkite tinklaraščio puslapio svarbos reklamuodami savo verslą. Atlikite bet kokius pakeitimus, eksperimentuokite, sukurkite priežastį, tačiau pastebėkite. Nesivaržykite žaisti tiesioginės demonstracijos metu, kad pamatytumėte, ar ji atitinka jūsų subtilų skonį.

Pagalvok mobilusis-pirmasis nebent turite labai gerą priežastį to nedaryti. Jei norite būti tikri, kad sulaukiate kuo daugiau srauto – įsitikinkite, kad jūsų nemokama „WordPress“ tema reaguoja. Visiškai reaguojantis išdėstymas, sklandžiai pritaikomas prie skirtingų skaitmeninių įrenginių, pašalina svetainės apleidimo tikimybę. Tam tikslui geriausiai tinka „Kustrix Lite“.

„Kustrix Lite“ nemokamos mados tinklaraščio „WordPress“ tema

„Kustrix Lite“ nemokamos mados tinklaraščio „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Internetinis pasaulis tampa vis labiau vizualus; jūsų graži svetainė turi būti matoma visuose paskutinės kartos įrenginiuose. Žmonės visą dieną naršo ir apsipirkinėja, todėl jūsų reaguojanti ir akį patraukianti svetainė turėtų pasirodyti tuose alkanuose paieškos variklių rezultatuose. Pažvelkite į šią nemokamą 100% „GPLv.3“ licencijuotą „WordPress“ temą, pritaikytą asmeniniams mados ir grožio tinklaraščiams bei fotografijos projektams. Temą lengva pritaikyti ir naršyti, nes joje yra du stulpeliai. Naudodamiesi socialinėmis galimybėmis galite sužinoti daugiau apie savo naują kūdikį.

Naudojama nemokama internetinių dienoraščių „WordPress“ tema

Naudojama nemokama internetinių dienoraščių „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Mėgaukitės šia visiškai nemokama „GPLv.3“ licencijuota „WordPress“ tema, skirta kurti tinklaraščius verslui, technologijoms, gyvenimo būdui ir kelionėms. Tai yra švarus, atsakingas ir minimalistinis dizainas, padedantis sudominti lankytojus nuo pat pradžių. Darykite viską, kas jums priklauso, kad sukurtumėte tinklaraštį, į kurį verta prilipti. Komplektuojama su WPML, Polylang, ad RTL palaikymu, socialine medija, tipografijos nustatymais, švariu ir galiojančiu kodu ir dar daugiau. Įsigykite ir pasinaudokite visais savo privalumais.

Neatmesk švarus ir minimalus nemokamos „WordPress“ temos. Rinkdamiesi temą atminkite, kad išskirtinis dizainas niekada neišeis iš stiliaus. Švarus jūsų svetainės tarpai daro įtaką bendrajai jūsų svetainės išvaizdai. Atminkite, kad švarūs ir paprasti dizainai dažnai yra geriausias būdas parodyti savo turinį ir būti pastebimiems. Pažvelkite į „Melissa Photography WordPress“ temą.

„Melissa“ nemokama fotografija, aplankas ir nuotraukų studija „WordPress“ tema

„Melissa“ nemokama fotografija, aplankas ir nuotraukų studija „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Turėti gražią minimalistinę svetainę gali būti skirtumas, kuris paverčia lankytojų sprendimus jūsų naudai. Naudodami „Melissa“ galite sukurti įspūdingą fotografų portfelio svetainę ir pamaloninti savo lankytojus grožio ir šlovės jausmu. Kartu su „TM Gallery“ jis padės jums sukurti ir reprezentuoti unikalius darbus ir projektus patraukliausiu būdu. „WP Live Customizer“ leidžia šabloną pritaikyti stulbinančiai, nesukeliant kodo. Padarykite savo lankytojams ypatingą įspūdį, kai jie atsitiktinai nusileidžia į jūsų fotografijos svetainę.

Ananasų nemokamos fotografijos tinklaraštis „WordPress“ tema

Ananasų nemokama „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Ši minimalistinė „GPLv.3“ licencijuota nemokama „WordPress“ tema gali padėti laimėti kovą dėl dėmesio. Jis aprūpintas visomis būtinomis funkcijomis, kurios gali prireikti norint sėkmingai užmegzti internetinį dienoraštį. Šis gerai užkoduotas, reaguojantis, „Yoast SEO“ suderinamas šablonas gali greitai paleisti jūsų interneto projektą ir sutaupyti laiko ir pastangų. „Ananasai“ suteikia galimybę sukurti įdomią istoriją, kurios negalima nublokšti. Be to, jis palaiko įvairius laikmenų tipus, yra suderinamas su populiariais nemokamais papildiniais, „Kontaktų forma 7“ ir kt. Dabar užtenka kalbėti. Pasinerkite į vietą, kad pamatytumėte, kas tai yra.

Atsižvelgiant į tai, kad „Google“ mobiliesiems skirtas svetaines vertina aukščiau, SEO standartas užtikrina, kad jūsų svetainė būtų tinkamai pažymėta, kad ji būtų aukšta paieškos variklio rezultatuose. Taigi iš raktinių žodžių galite gauti maksimalų svertą ir padidinti tikimybę, kad žmonės pateks į jūsų svetainę. Daugelis nemokamų „WordPress“ temų yra optimizuotos pradžioje, tačiau kaip visada, tik kai kurios iš jų geriau nei kitos.

„Energico“ nemokama sodininkystės „WordPress“ tema

„Energico“ nemokama sodininkystės „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

SEO pritaikyta nemokama „GPLv.3 WordPress“ tema, sukurta naudojant aiškų pranašumą, gali užtikrinti, kad jūsų svetainė daro tiksliai tai, ko jums reikia. „Energico“ yra puikus pasirinkimas sodo ir kraštovaizdžio verslui. Kartu pateikiamas krūva vyšnių įskiepių, kad kuo patraukliau vaizduotumėte jūsų unikalų verslą. Pasirinkite iš kelių tinklaraščių išdėstymų, antraštės ir poraštės stilių bei skirtingų vartotojo sąsajos elementų, kad geriausiai atitiktumėte jūsų verslo reikalavimus. Išbandykite dabar, kad pritrauktumėte natūralų srautą iš paieškos sistemų.

„Pytheas“ nemokama verslo verslo „WordPress“ tema

„Pytheas“ nemokama verslo verslo „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Pytheas“ yra švari, minimalistinė ir reaguojanti nemokama „GPLv.3 WordPress“ tema, pritaikyta įmonių, verslo ir aplanko žiniatinklio projektams. Komplektuojama su palaikymu „Yoast SEO“ duonos riekelėms, „WP Live Customizer“, socialinei žiniasklaidai, „Kontaktų formai 7“ ir dar daugiau. Naudokitės šiuo SEO pritaikytu šablonu ir pasinaudokite visais savo privalumais ir labiau įtraukite savo lankytojus į internetą. Pirmyn ir pradėk jau šiandien.

„Catwalk“ nemokama mados modeliavimo agentūros „WordPress“ tema

„Catwalk“ nemokama mados modeliavimo agentūros „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Catwalk“ yra dar viena SEO nemokama „WordPress“ tema, tinkanti jūsų sekančiam interneto projektui. Sukurtas atsargiai ir elegantiškai, jis gali padėti sukurti naujas skaitmenines mados modelių agentūros duris. Pripažinkite, kad jūsų auditorija nusipelno geriausio. Naudodamiesi „Catwalk“, galite reklamuoti savo prekės ženklą 24/7, 365 dienas per metus. Gaukite kuo daugiau srauto iš raktinių žodžių, kurie, jūsų žiniomis, sukels konversijas. Koks tavo pasirinkimas??

Sveikiname! Esate nemokamas temos ekspertas!

Na, apibendrinant, „WordPress“ yra puiki galimybė, kuri gali augti kartu su jumis ir jūsų verslu. Kai pasirinksite tinkamą „WordPress“ temą, tai gali padaryti didelę įtaką jūsų sėkmei. Kaip matote, yra daugybė gražių nemokamų „WordPress“ temų, tačiau tik kai kurios iš jų gali padaryti jūsų svetainę panašų į milijoną dolerių. Tiesą sakant, visada yra pats sunkiausias dalykas pasirinkti tinkamą nemokamą „WordPress“ temą. Viskas, ko jums reikia, yra patirtis, kurią galite gauti tik šiek tiek treniruodamiesi po diržu.

Kaip manote, kokie yra svarbiausi nemokamos „WordPress“ temos aspektai? Ar turite mėgstamų temų, kurias praleidome? Praneškite mums komentarų skiltyje – norėtume juos patikrinti!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map