Geriausias „WordPress“ priegloba jūsų svetainei

Geriausias „WordPress“ priegloba jūsų svetainei

„WordPress“ yra geriausias būdas sukurti savo svetainę, tačiau prieš pradėdami naudotis temomis ir papildiniais turite rasti geriausią savo svetainės „WordPress“ prieglobą. Tai gali būti sunku. Yra šimtai bendrovių, vykdančių planus, kurie iš pirmo žvilgsnio atrodo gana juokingi. Tačiau ne visi prieglobos būdai yra vienodi ir yra keletas pagrindinių veiksnių, į kuriuos verta atsižvelgti nusprendžiant, kuris yra geriausias „WordPress“ priegloba jūsų svetainei..


Šiame įraše jums parodysime, kaip išsirinkti labiausiai tinkantį jūsų svetainei planą ir pasidalyti geriausiais „WordPress“ prieglobos planais, kuriuos mums pavyko asmeniškai išbandyti. Pradėkime!

Geras prieglobos kontrolinis sąrašas

Geras prieglobos kontrolinis sąrašas

Ieškant geriausio „WordPress“ prieglobos jūsų svetainei, yra keli langeliai, kuriuos norite patikrinti. Tiesiai sakant, bet kuri savo druskos verta žiniatinklio prieglobos įmonė turės:

 • 7 PHP versija+
 • „MySQL“ 5.6 versija+
 • HTTPS palaikymas
 • „WordPress“ diegimas vienu spustelėjimu arba iš anksto įdiegtas (jei pavyko)
 • Integruota talpyklos kaupimas *
 • Uptime garantija
 • El. Paštas, pokalbiai ar palaikymas telefonu

Pirmieji trys sąrašo įrašai gali jums atrodyti šiek tiek svetimi, nebent esate kūrėjas arba jei anksčiau įsigijote prieglobą. Kad būtų paprasčiau, prieglobos įmonės teikia serverius (kurie yra panašūs į mega kompiuterius), kad pateiktų savo prieglobos planus. Šie serveriai turėtų turėti galimybę be problemų įdiegti naujausią “WordPress” versiją, kuri, anot „WordPress.org“ šiuo metu yra iki PHP 7.2 ir MySQL 5.6.

„WordPress“ taip pat rekomenduoja HTTPS ir mes darome taip pat. Gera prieglobos įmonė parduos geriausius SSL sertifikatus arba leis jums naudotis nemokama trečiųjų šalių paslauga, pavyzdžiui, „Let’s Encrypt“, kad tinklaraščių skaitytojai galėtų saugiai pasiekti jūsų svetainę.

Mes labai rekomenduojame pasirinkti pagrindinį kompiuterį, kuris yra arba visiškai valdomas (kur „WordPress“ yra iš anksto įdiegtas ir prižiūrimas jums), arba kurį galima lengvai įdiegti vienu paspaudimu. Nors „WordPress“ tikrai galite rankiniu būdu įdiegti į prieglobos planą, mes tikrai rekomenduojame tai tik tada, jei esate patyręs kūrėjas.

Galiausiai pasiūlys geros hostingo kompanijos galiojimo garantijos ir viršutinė atrama. Uptime garantijos paprastai garantuoja, kad 99,9% ar daugiau laiko jūsų svetainė bus parengta ir paleista, paliekant dalį serverio atnaujinimo laiko. Ir palaikymas tikrai yra esminis dalykas. Jei kada nors turėsite problemų dėl prieglobos, norėsite sugebėti ką nors sulaikyti. Geros prieglobos įmonės turės keletą paprastų būdų susisiekti su palaikymo technologijomis.

„WordPress“ prieglobos tipai

„WordPress“ prieglobos tipai

Kalbant apie talpinimą, galimybių netrūksta. Yra planų su visais skirtingais pavadinimais iš visų rūšių kompanijų, tačiau čia pateikiamas greitas dažniausiai naudojamų „WordPress“ prieglobos tipų rinkinys, į kurį galbūt reikėtų atsižvelgti, bandant surasti geriausią „WordPress“ prieglobą jūsų svetainei..

Bendras „WordPress“ priegloba

Dažniausiai pasitaikantis ir dažniausiai prieinamas pasidalijamasis priegloba sujungia kelių vartotojų abonementus viename serveryje. Tai reiškia, kad jūs „dalijatės“ tokiais ištekliais kaip pralaidumas ir atmintis su kitais vartotojais. Bendrai naudojama priegloba puikiai tinka naujiems tinklaraštininkams, nes jums pirmą kartą pradedant dirbti jums greičiausiai nereikės daug išteklių, o vėliau visada galėsite pasirinkti didesnį planą arba pridėti išteklių vėliau.

Kai reikia paleisti „WordPress“ bendrą prieglobą, dažniausiai ji yra daugiau nei pajėgi suteikti jums reikalingos galios. Įdiegti „WordPress“ taip pat paprastai yra gana paprasta, nes dauguma bendrojo prieglobos paslaugų teikėjų siūlo diegimo procesą „vienu paspaudimu“. Tiesiog pasirinkite „WordPress“, kai prisiregistruojate planuoti, ir būsite pasirengę beveik iškart pradėti rašyti tinklaraščius.

„Cloud WordPress“ priegloba

„Cloud hostingas“ vartotojams siūlo individualius virtualius serverius, esančius „debesyje“, kuris šiuo atveju yra serverių tinklas visame pasaulyje. „Cloud hostingas“ pranašumas yra tas, kad (teoriškai) jūsų svetainė niekada nenusileis, nes tam tikru laiko momentu serveriai turėtų veikti ir veikti kur nors pasaulyje. „Cloud“ priegloba taip pat garsėja mastelio pritaikomumu, nes labai lengva pridėti daugiau išteklių pagal pareikalavimą, kai jums jų reikia.

Mes rekomenduotume prieglobą iš debesies tiems išmintingiems žmonėms, kurie nori tvarkyti savo serverio parametrus, tačiau yra kompanijų, siūlančių valdytą debesų prieglobą, todėl tai yra tinkama galimybė ir naujiems tinklaraštininkams. Kadangi ji yra keičiama, ji yra puiki galimybė naudoti socialinio tinklo, vaizdo bendrinimo ar virusinio turinio tipo svetaines, kurių srautas gali svyruoti ar didelis / atsitiktinis sprogimas.

 VPS talpinimas „WordPress“

VPS reiškia virtualų privatų serverį ir yra tada, kai prieglobos įmonė naudoja programinę įrangą skaitmeniniam fizinio serverio padalijimui į kelis atskirus virtualius serverius. Tai yra labiau prieinama galimybė turėti savo serverį, nors tam, kad valdytumėte savo virtualiojo serverio parametrus, reikia išmanių techninių įgūdžių..

Vidutinio dydžio tinklaraščiams ar įmonėms VPS yra puikus pasirinkimas. Tiesiog nepamirškite, kad turėsite rankiniu būdu įdiegti „WordPress“ į savo serverį ir tvarkyklę visus savo serverio nustatymus. Dėl šių priežasčių rekomenduojame skirti laiko serverių mokymui ar samdyti specialistą.

Dedikuoto serverio priegloba

Skirta serveris yra jūsų pačių atskiras serveris, kurį galite išsinuomoti iš prieglobos įmonės. Jie prižiūri fizinį serverį jums, bet visi nustatymai ir programinė įranga yra jūsų rankose. Tai kainuoja brangiau, tačiau jūs 100% kontroliuojate ir jūs turite naudoti 100% serverio išteklių, todėl tai yra geriausias pasirinkimas dideliam tinklaraščiui, svetainei ar įmonei.

Panašiai kaip VPS, mes labai rekomenduojame pasamdyti profesionalą, kuris tvarkytų jūsų dedikuotą serverį, arba praleido daug laiko mokydamasis įvairių parametrų, programinės įrangos ir kodavimo kalbų, kad tinkamai veiktų serveris. Tai nėra rekomenduojama prieglobos galimybė pradedantiesiems.

Tvarko „WordPress“ priegloba

Valdomoji „WordPress“ priegloba yra lengviausias (ir, mūsų manymu, geriausias) būdas surengti „WordPress“ svetainę. Tvarkydama prieglobą, prieglobos įmonė visiškai optimizuoja jūsų „WordPress“ serverį ir tvarko visus atnaujinimus ir nustatymus.

Labiausiai valdoma „WordPress“ priegloba yra pagrįsta bendro naudojimo arba „debesies“ platforma, todėl ji puikiai tinka tinklaraštininkams, mažoms įmonėms, internetiniams portfeliams ir tt. Tačiau gerosios prieglobos įmonės siūlo visiškai valdomus dedikuotų serverių planus didelėms svetainėms ir įmonėms (būtent tai mes ir naudojame skirtas „WPExplorer“).

Kurį prieglobą turėtumėte pasirinkti?

Pirmiausia pagalvokite apie tikslas savo svetainės. Tinklaraščių ir elektroninės prekybos parduotuvių prieglobos poreikiai bus labai skirtingi. Dienoraščiai, asmeniniai aplankai ar mažos profesionalios interneto svetainės paprastai yra lengvi, todėl jiems nereikia didžiulio prieglobos plano. El. Komercijai, katalogui ar socialinėms svetainėms reikės daug išteklių ir didesnio, brangesnio prieglobos plano.

Panašiai kaip ir mūsų pirmasis punktas, apsvarstykite savo turinys. Viename puslapyje esanti svetainė puikiai tiks mažame, bendrai naudojamo prieglobos plane. Korporatyvinio verslo svetainė su šimtais puslapių, aktyvus tinklaraštis ir privačių darbuotojų tinklas greičiausiai geriausiai veiks su tam skirtu serveriu.

Galiausiai jūsų eismas atliks svarbų vaidmenį užtikrinant jūsų prieglobos poreikius. Naujai svetainei užtruks šiek tiek laiko, kol bus sukurta ši svetainė ir padidės įprastas srautas. Jei nesate jau užmezgę didelio dalyvavimo kitame tinkle ar socialinės žiniasklaidos svetainėje, turbūt galite saugiai pradėti nuo priglobimo plano ir išplėsti savo svetainę ar ją patobulinti, augant jūsų svetainei..

Paprastas „WordPress“ prieglobos įmonių palyginimas

Nors daugelis hostingo kompanijų siūlo panašias funkcijas, ne dvi hostingo kompanijos yra visiškai panašios. Kiekvienas kompiuteris siūlo specializuotus prieglobos planus, o visos mūsų siūlomos prieglobos įmonės puikiai tinka „WordPress“. Skaitykite toliau, kad sužinotumėte apie mūsų geriausios „WordPress“ prieglobos patarimus ir sužinotumėte, kurie gali būti tinkami jūsų poreikiams.

„Bluehost“: Įperkama bendro „WordPress“ hostingo programa

„Bluehost“ interneto priegloba

„Bluehost“ yra vienas didžiausių prieglobos dalyvių ir dėl priežasties – jie siūlo prieinamus hostingo planus, kuriuose yra daugybė išteklių, gera parama ir keletas papildomų privalumų, kuriuos pamėgs bet kuris naujas svetainės savininkas. „Bluehost“ siūlo nemokamą domeno vardą, nemokamą SSL, nemokamas el. Pašto paskyras ir premijavimo rinkodaros pasiūlymus (pvz., 200 USD rinkodaros pasiūlymuose plius ir pagrindiniams vartotojams). Geriausia, kai jų planai yra vieni iš labiausiai prieinamų variantų – be to, jie siūlo didžiulę 63% nuolaidą „WPExplorer“ skaitytojams, taigi, ko nemylėti?

Sužinokite daugiau apie „Bluehost“

„Cloudways“: „Cloud Hosting“ tapo lengva

„Cloudways“ interneto priegloba

„Cloud hostingas“ yra lankstus būdas priglobti jūsų svetainę, tačiau kai kuriems vartotojams neautomatiškai diegiant „WordPress“ į AWS, „Digital Ocean“ ar „Azure“ yra viršijamos jų techninės galimybės. Čia patenka „Cloudways“. „Cloudways“ palaiko „AWS“, „Google Cloud“, „Digital Ocean“, „Linode“ ir „Vultr“ debesų prieglobos platformas. Tiesiog pasirinkite savo mėgstamą, pasirinkite „WordPress“ kaip savo CMS ir leiskite „Cloudways“ atlikti jūsų konfigūracijos procesą. Geriausia „Cloudways“ dalis yra tai, kaip lengva ja naudotis. Savo debesies serverio sukūrimas ir priežiūra gali užtrukti daug laiko, tačiau naudodamiesi „Cloudways“ sąsaja, pirštų galiukais turite tam skirtus išteklius (CPU, RAM, IP, saugykla). Į šias savybes įeina vieno spustelėjimo „WordPress“ diegimas, svetainės klonavimas, atsarginių kopijų kūrimas, mastelio keitimas (RAM ir saugykla), inscenizavimas, kelios duomenų bazės ir daugybė nuostabių priedų (el. Paštas, konsolė, stebėjimas ir kt.).

Sužinokite daugiau apie „Cloudways“

Žiniasklaidos šventykla: bendras, valdomas ir VPS talpinimas

Žiniasklaidos šventykla: bendras, valdomas ir VPS talpinimas

„Media Temple“ yra įspūdinga prieglobos įmonė, siūlanti įvairius prieglobos produktus, kurie patenkina bet kokių svetainių poreikius. Jie siūlo viską, nuo tinklaraštininkų bendro hostingo, tvarkomo „WordPress“ prieglobos tiems, kurie rimtai žiūri į savo turinį, VPS profesionalams ir net dedikuotus verslo planus, kuriems reikia papildomų išteklių. Visi „Media Temple“ planai yra optimizuoti ir veikia fantastiškai su „WordPress“. Be to, jie siūlo papildomų funkcijų, tokių kaip visos SSD saugyklos, keičiamus išteklius, kenkėjiškų programų nuskaitymą, el. Pašto adresus, aukščiausios klasės aparatinę įrangą ir geriausią iš visų „24/7“ palaikymo funkcijų..

Sužinokite daugiau apie „Media Temple“

„Kinsta“: valdoma „WordPress“ debesies priegloba

„Kinsta“: valdoma „WordPress“ debesies priegloba

„Kinsta“ nėra tik dar viena valdoma „WordPress“ prieglobos įmonė. Jie siūlo visiškai valdomą ir optimizuotą „Google“ debesies prieglobą, todėl jūs, kaip klientas, gausite visus debesies pranašumus (greitas, saugus priegloba praktiškai be prastovų), sukonfigūruotus taip, kad jie puikiai palaikytų „WordPress“. Be to, „Kinsta“ darbuotojai yra „WordPress“ ekspertai, pasirengę padėti iškilus problemoms, su kuriomis jums gali kilti, kai paleidžiate „WordPress“ svetainę jų debesies serveriuose. Turite klausimą apie „Kinsta“ prietaisų skydelio naudojimą? Reikia patarimo, kaip pakeisti jūsų prieglobos planą? Nežinote, kaip padidinti atminties limitą? Tiesiog paklausk! Kitos svarbios prieglobos funkcijos yra nemokamas SSL, nemokamas CDN, kasdieninės atsarginės kopijos ir net nemokamas perkėlimas.

Sužinokite daugiau apie „Kinsta“

WP variklis: „Premium“ valdomų „WordPress“ priegloba

WP variklis: „Premium“ valdomų „WordPress“ priegloba

Kai reikia pasirinkti geriausią „WordPress“ prieglobą savo „WordPress“ svetainei, mes labai rekomenduojame „WP Engine“. Jie siūlo tik valdomus „WordPress“ prieglobos planus ir puikiai jaučia tai, ką daro. Tiksliau sakant, visa jų prieglobos platforma yra sukurta ant aukščiausio lygio technologijų. Jie sukūrė optimizuotą „WordPress“ aplinką, pagrįstą specialiai suprojektuotomis ir užkoduotomis taisyklėmis, kad jų serveriai galėtų įvertinti naršyklės užklausas, subalansuoti serverio apkrovą ir integruotą „EverCache“ išteklių mastui pritaikyti. Iš esmės visa tai reiškia, kad jūsų svetainė gali veikti nepriekaištingai ir nereikia nieko valdyti su serveriu. „WP Engine“ taip pat siūlo profesionalų „WordPress“ ekspertų palaikymą visą parą, visą parą. Taigi net jei jums reikia šiek tiek pagalbos sekmadienį, ji yra pasiekiama. Kitos pagrindinio kompiuterio funkcijos apima sustojimo aplinkas, nemokamą SSL parinktį, „WordPress“ svetainę, PHP7 palaikymą ir net įmontuotą CDN („Pro“ ir naujesniems planams)..

Sužinokite daugiau apie „WP Engine“

„Pagely“: Individualizuotos įmonės prieglobos sprendimai

„Pagely“: Individualizuotos įmonės prieglobos sprendimai

Didelėms įmonėms „Pagely“ siūlo geriausius pasirinktinių įmonių prieglobos sprendimus internete. „Pagely“ nėra pigus, tačiau tai puiki investicija į jūsų verslą. Sukurkite ant valdomos debesies sistemos, jie siūlo patikimą ir saugų prieglobą, kurią galima lengvai pritaikyti atsižvelgiant į jūsų verslo poreikius. „Pagely“ siūlo įspūdingų funkcijų, įskaitant dinamišką vaizdo optimizavimą, išplėstinę apsaugą, visuotinį CDN, įmontuotą talpyklą, našumo analizę, HTTP2 ir PHP7 palaikymą. Tai yra papildomos „WordPress“ savybės, tokios kaip visiškai valdomi pagrindiniai atnaujinimai ir WP-CLI. Trumpai tariant, kaina yra didesnė nei kitų šio sąrašo šeimininkų. Pagely siūlo prestižo paslaugą, kuri yra daugiau nei verta pinigų.

Sužinokite daugiau apie „Pagely“

Atminkite, kad tai ne visos jums prieinamos prieglobos parinktys. Tai greičiau yra kurta populiarių ir gerai įvertintų hostingo kompanijų kolekcija, kurią mes asmeniškai turėjome galimybę išbandyti.

Kuris yra geriausias „WordPress“ priegloba?

Kadangi negalime tik išsirinkti, pateiksime jums mūsų geriausius du.

Mūsų nuomone, geriausias „WordPress“ priegloba yra „WP Engine“. Būtent tai mes naudojame savo svetainės prieglobai ir turime didelę patirtį dirbdami su jais. Jie yra visiškai valdomi, turi daug laiko, palaikymas yra greitas ir draugiškas, o dabartiniame mūsų verslo plėtros plane turime daugiau nei pakankamai išteklių.

Mūsų manymu, „Bluehost“ yra artimas pasirinkimas, nes jie puikiai tinka tik pradedantiems tinklaraštininkams. Jie siūlo už prieinamą kainą lengvai parduodamus prieglobos planus, turi pakankamai išteklių „WordPress“ paleisti ir gausite papildomų privilegijų, pavyzdžiui, domeno pavadinimą, ir keletą skelbimų kreditų. Nauji tinklaraštininkai tai yra labai mielas susitarimas.

Įprasti hostingo DUK

Tyrinėdami prieglobą, gali kilti daugybė klausimų. Čia pateikiami keli greiti atsakymai į dažniausiai užduodamus klausimus, kurių mes neaptarėme aukščiau esančiame straipsnyje. Tikimės, kad tai padės jums teisingai pasirinkti renkantis geriausią „WordPress“ prieglobą jūsų svetainei.

Ar jums reikia „WordPress“ prieglobos paslaugų?
Taip, savarankiškai teikiamam „WordPress“ (kurį rasite svetainėje WordPress.org) jums tikrai reikia prieglobos plano. Būtent tai daro ją savimi-šeimininkavo.
Ar „WordPress“ yra pagrindinis kompiuteris?
„WordPress“ siūlo savo VIP prieglobą, tačiau ji yra gana įmantri, ir mes rekomenduotume ją tik toms įmonėms, kurioms reikalingas pritaikytas prieglobos sprendimas (pvz., Jei norėtumėte sukurti savo internetinę internetinių dienoraščių platformą, „WordPress“ pagrįstą socialinį tinklą ar nuotraukų dalijimosi svetainė).
Kaip priglobti savo „WordPress“ tinklaraštį?
Norėdami priglobti savo tinklaraštį, jums reikia prieglobos plano, kurį perkate kas mėnesį ar metus iš patikimos prieglobos įmonės. Yra šimtai žiniatinklio prieglobų, tačiau dažniausiai jie siūlo panašius planus, pvz., Bendrai naudojamus, debesies, VPS, skirtus ar valdomus..
Ar yra nemokamas „WordPress“ priegloba??
Ne visai. Yra svetainių, kurios teigia siūlančios „nemokamą“ prieglobą, tačiau paprastai jose nėra daug išteklių arba jos nėra, ir jos nėra tokios svetainės, su kuriomis norite dalintis asmenine informacija. Taip pat įmanoma, kad galvojate apie „WordPress.com“, kuris yra nemokamas tinklaraščių tinklas, pavyzdžiui, „Tumblr“. Tai labai skiriasi nuo „WordPress.org“ (apie ką mes ir kalbame), ir jūs galite sužinoti daugiau apie „WordPress“ .ORG ir .COM skirtumus..
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map