Geriausios internetinės priemonės jūsų konkurencijai stebėti

Geriausios internetinės priemonės jūsų konkurencijai stebėti

Vykdydami bet kokį verslą ar svetainę, turite nuolat žiūrėti į jus supančią verslo aplinką. Tai svarbu atliekant savęs palyginimą, nustatant standartus, siekiant tikslų, taip pat stebint ir tobulinant SEO. Laimei, tai nėra nelengva šiame draugiškame internete. Yra daugybė nemokamų internetinių įrankių, kurie gali padėti sužinoti, kas vyksta jūsų nišoje, ir būti įkvėptas. Šiuos internetinius įrankius galite naudoti ne tik savo svetainės metrikai stebėti, bet ir konkurencijai stebėti.


Jei jums įdomu, kodėl norėtumėte stebėti savo konkurenciją, turėtumėte pasikliauti internetiniais įrankiais, tai yra keletas rimtų priežasčių:

 • Galite neatsilikti nuo naujausių tendencijų ir įvykių
 • Kai pritrūksta idėjų, tai gali būti įkvėpimo šaltinis
 • Padeda strateguoti ir neatsilikti nuo varžybų
 • Padeda nustatyti savo verslo ar svetainės standartus
 • Nėra jokios žalos mokytis iš tų, kurie tai suprato

Tai pasakė – pateiksime keletą geriausių internetinių įrankių, skirtų stebėti jūsų konkurenciją.

1. „Google Alerts“

„Google Alerts“ yra jūsų pagrindinis įrankis sekti bet kuriuos norimus raktinius žodžius – jūsų vardą, savo verslą ar konkurenciją. Paieškos žodžius galite laikyti kuo siauresnius ar detalesnius. „Google Alerts“ ieško žiniatinklyje, kad būtų paminėti šie žodžiai, ir perspėja apie tai el. Paštu. Net jei raktiniai žodžiai bus paminėti kaip nuoroda, apie juos sužinosite.

Internetiniai įrankiai jūsų konkurencijai stebėti - „Google Alerts“

Jums tiesiog reikia pasirinkti žodžius, kuriuos norite sekti, ir nurodyti šaltinius, kuriuos norite stebėti „Google“. Šaltiniai gali būti tokie įvairūs kaip tinklaraščiai, žiniatinklis, naujienos, vaizdo įrašai, knygos ar diskusijos. Galite jį laikyti bet kuriame konkrečiame geografiniame regione arba išmesti savo tinklą visame pasaulyje. El. Laiškus galite gauti bet kuriuo pasirinktu metu arba netgi kaip santrauką viename laiške.

Be to, kad padėsite sekti savo įmonės socialinius paminėjimus, taip pat žinosite, kokia yra jūsų konkurencija.

2. Svetainės naršyklė

Kaip jūs galite nustatyti svarbiausias savo nišos svetaines? Svetainių naršyklė gali padėti jums čia. Tai padeda jums nustatyti svetaines, kurios naudojasi maksimalia domeno valdžia ir tyrimų nuorodomis. Tai parodo veiksmus, kuriuos turite atlikti, kad patektumėte į savo domeno viršų.

Visi žinome, kad aukštos kokybės nuorodos gali pagerinti jūsų SEO. Naudodamiesi „Site Explorer“ galite sužinoti svarbiausias savo nišos svetaines ir naršyti po neseniai atrastas nuorodas, nukreipiančias atgal į jūsų konkurentų svetaines. Paprasčiausiai palyginę su konkurentų atgalinės nuorodos profiliu, turėsite teisingą idėją, kaip patobulinti savo atgalinės nuorodos profilį..

„Link Explorer“

„Link Explorer“ (vis dar beta versija) netrukus pakeis šį įrankį. Naujasis įrankis naudoja tobulesnius algoritmus, kad nustatytų domeno autoritetą ir analizuotų atgalines nuorodas. Turėdami nemokamą „Moz“ sąskaitą, galite surinkti 10 užklausų per mėnesį. Įrankis taip pat rodo šlamšto balą, kuris parodo, kiek panašių svetainių „Google“ nubaudė. Galėsite įvertinti gaunamų nuorodų į savo svetainę kokybę ir stebėti tiek savo, tiek konkurentų URL.

3. Įrankiai, kurie padeda sužinoti CMS / Temos / Papildiniai

Labai dažnai susiduriame su kitų svetainių funkcijomis, kurias vėliau norime įgyvendinti patys. Kaip mes žinome, kokią programinę įrangą ta svetainė naudojosi įgyvendindama šią funkciją? Na, šios internetinės priemonės jūsų konkurencijai stebėti gali padėti ir čia.

Pirmiausia, galbūt norėsite sužinoti, kokią CMS naudoja svetainė. Norėdami tai padaryti, tiesiog apsilankykite Kas CMS ir įveskite svetainės URL. Šis įrankis yra gana tikslus ir aptinka daugiau nei 378 turinio valdymo sistemas. Kitas įrankis „IsItWp“, patikrina, ar svetainė naudoja „WordPress“, taip pat temą ir papildinio informaciją.

Kas CMS

Norėdami sužinoti temą ar papildinius, kuriuos naudoja bet kuri „WordPress“ svetainė, pabandykite Kokia tai „WordPress“ tema. Taip pat galite sužinoti naudodamiesi naršyklės plėtiniais, tokiais kaip „WPSniffer“ „Chrome“ (arba išbandykite vieną iš kitų įrankių, kuriuos rekomenduojame mūsų vadove, kaip sužinoti, ar svetainė naudoja „WordPress“).

Svarbu čia atsiminti, kad šie įrankiai gali nerodyti pagal užsakymą pagamintų temų ar papildinių. Bet tokiais atvejais galite dešiniuoju pelės mygtuku spustelėti svetainę ir ieškoti aptikto kodo, kad aptiktų CMS, temas ir papildinius.

Ir jei jūsų konkursas turi ypač greitą svetainę, norėsite daugiau sužinoti apie jų prieglobos paslaugas. Tam yra įrankis – WhoIsHostingThis. Nors jis ne visada tikslus (CDN gali jus pašalinti nuo kurso), verta išbandyti.

4. pastatytas su

pastatytas su yra mėgstama daugelio žiniatinklio dizainerių. Šis svetainės profiliavimo įrankis gali atskleisti daugybę technologijų, naudojamų bet kuriame puslapyje. Tai apima daugiau nei 25000 interneto technologijų, įskaitant analizę, reklamą, prieglobą, CMS ir dar daugiau. Interneto technologijos tendencijos padeda kas savaitę sekti interneto technologijos naudojimo pokyčius.

pastatytas su

Galite sužinoti, kurios svetainės naudoja pirkinių krepšelius, analizę, prieglobą ir filtruoti rezultatus pagal vietą, srautą, vertikalę ir dar daugiau. Galite surinkti daug reikiamos informacijos apie kitas svetaines, kad patobulintumėte savo pardavimų duomenis ir rinkos dalį.

builtWith yra geresnis įrankis nei daugelis tos pačios klasės, o greitesniems rezultatams pasiekti galite tiesiog suaktyvinti chromo prailginimas.

5. PanašusWeb

Panašus internetas pateikia bet kurios svetainės, kurios URL nurodote, apžvalgą – savo arba konkurentų. Be to, jei pridėsite kitą URL, galėsite palyginti abi svetaines – visas arba kiekviename puslapyje. Tai puikiai tinka norint patikrinti, kaip vertinate savo kolegų svetaines. Tai taip pat reitinguoja jūsų svetainę pagal srautą, kurį ji gauna visame pasaulyje, taip pat pagal šalį ir kategorijas.

Panašios žiniatinklis

Bet kurio įvesto URL srautas suskirstomas į daugelį grupių – srautą iš mobiliųjų telefonų / stalinių kompiuterių, bendrą apsilankymų skaičių per tam tikrą laiką, apsilankymo trukmę, atmetimo rodiklį ir puslapių skaičių per vieną apsilankymą. Taip pat stebima daugybė kitų metrikų – srautų suskirstymas pagal šalis, svetainės, nukreipiančios į šį URL, ir pagrindiniai raktiniai žodžiai, generuojantys srautą. Taip pat sužinosite apie bendrą srauto procentą, kurį sukuria kiekvienas socialinis kanalas ir kitos svetainės, kuriose lankosi ir jūsų vartotojai. Taip pat pateikiamas panašių ir konkuruojančių svetainių sąrašas.

6. Alexa

Paskutinis mūsų internetinių įrankių sąrašo įrankis, skirtas jūsų konkurencijai stebėti Alexa. Šis puslapių reitingavimo įrankis yra „Amazon“ ir yra puikus, jei norite sekti konkurenciją, paplitusią visame pasaulyje.

Alexa

Tai leidžia atidžiau pažvelgti į jūsų konkurentų raktinius žodžius ir nuorodas bei palyginti jūsų svetainę su jūsų konkurentų svetaine. Galėsite palyginti kelių ir daugiau svetainių srauto metriką. Konkurencingos analizės įrankių krepšelis apima auditorijos sutapimą, populiariausias svetaines, panašias svetaines, jungiančias svetaines, unikalius lankytojus, svetainių tikrintuvus ir populiariausias svetaines.

„Alexa“ taip pat yra kaip naršyklės plėtinys kad būtų lengviau prieiti.

Paskutinės mintys apie geriausius internetinius įrankius jūsų konkurencijai sekti

Nė vienas verslas ar svetainė neveikia atskirai. Jei norite pritraukti srautą į savo svetainę ir padidinti konversijų rodiklį, svarbu žinoti, kas vyksta jūsų verslo aplinkoje. Šios internetinės priemonės, skirtos stebėti jūsų konkurenciją, gali padėti jums išlikti naujiems apie savo nišą ir tendencijas. Jie visi yra puikūs įrankiai, kurie padeda palyginti jūsų konkurentų ir bendraamžių rezultatus, taip pat gali generuoti naujų klientų, kai optimizuojate savo svetainę..

Jei turite kokių klausimų ar komentarų, tiesiog palikite mums žemiau esančią pastabą. Mes norėtume žinoti jūsų mintis!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map