Geriausios „WordPress“ priežiūros paslaugos internete

„WordPress“ priežiūros paslaugos

Mažas ar didelis, kiekvienas verslas šiandien veikia internete. Jei norite būti pastebėtas ar prieinamas, adresas informacijos magistralėje yra būtinas. „WordPress“ yra populiariausia turinio valdymo sistema tarp svetainių savininkų. Jį lengva nustatyti ir prižiūrėti, tačiau kai kuriems tai gali būti sudėtinga ir daugeliui vargina.


Kad svetainė pritrauktų lankytojus, svarbu, kad ji būtų greita, efektyvi ir orientuota į našumą. Norint išlaikyti SEO draugišką interneto svetainę, reikia nuolat palaikyti nemažą sumą. Tinklalapio turinys gali būti tiesiog puikus, tačiau jūs nenorite sekti srauto į jį, nebent jis veiktų kaip gerai suderintas aparatas.

Tai gali būti didelis verslo atitraukimas. Jūs nenorite praleisti laiko domėdamasis savo svetaine, kurią mieliau skiriate pagrindinei verslo veiklai. Tokiems užimtiems žmonėms ir tiems, kurie per mažai rūpinasi technologijomis, „WordPress“ priežiūros paslaugos yra puikus sprendimas. Jūs galite palikti jiems nešvarų ir susikoncentruoti į savo verslą.

„WordPress“ techninės priežiūros parinktys

Yra nemažai paslaugų teikėjų, kurie gali pasirūpinti visa „WordPress“ priežiūra už mažiau nei 100 USD per mėnesį. Už šią kainą jie rūpinasi „WordPress“ atnaujinimais (pagrindiniais elementais, papildiniais ir tema), atsarginėmis kopijomis ir atkūrimu. Kai kurie netgi gali įmesti kai kuriuos priedus, pavyzdžiui, kūrėjo laiką.

Patikrinti, ar planas yra tinkamas pasirinkimas jums, gali būti gera idėja matematikai. Pažiūrėkite, kiek laiko praleisite techninei priežiūrai, ir kokia šio laiko pinigų vertė. Net jei tai nelabai prideda, tai vis tiek gali būti naudinga. Pvz., Galite nenorėti daryti to, kas jums nėra žinoma, o tai yra puiku. Kartais daug geriau leisti tai spręsti ekspertui.

Tinklalapiams taip pat reikalinga apsauga nuo įsilaužėlių, esančių tikrintose vietose, ir paslėptos kenkėjiškos programos. Piratai tapo sudėtingesni, o kenkėjiškos programos daro daugiau žalos. Kai saugumas kelia susirūpinimą, galbūt geriau tai palikti specialistams.

Tinklalapių priežiūros paslaugos pašalina rūpesčius, susijusius su internetine svetaine. Daugelis paslaugų teikia tvirtą palaikymą. Dažnai jie gali aptikti problemas dar prieš jus ir gali jas geriau atpažinti ir paaiškinti kitoms trečiosioms šalims, pavyzdžiui, pagrindinio kompiuterio paslaugų teikėjams. Jie taip pat linkę būti iniciatyvūs ir gali pamatyti artėjančias nelaimes.

Kada išsinuomoti pagalbą

Trumpai tariant, kodėl jūs turėtumėte palikti techninės priežiūros paslaugų teikėją,

 • Taupo laiką, o tikriausiai ir pinigus.
 • Paliekama galimybė susikoncentruoti ties pagrindine veikla.
 • Sutaupoma dėl vidaus ekspertų reikalavimo.
 • Tvirtas paslaugų teikėjo palaikymas.
 • Paslaugų teikėjai gali bendrauti su trečiosiomis šalimis, pavyzdžiui, prieglobos paslaugomis.
 • Galima imtis prevencinių veiksmų ir išvengti galimų prastovų.
 • Paslaugų teikėjai gali pastebėti prastovas, net prieš tai darydami.
 • Susirūpinta saugumo sumetimais.
 • Ramybė, paliekant nugludintas problemas ekspertams.

Jei būtumėte nusprendę, kad „WordPress“ priežiūros paslaugas paliksite labiau galinčiose nei jūsų rankose, kitas klausimas būtų – su kuo aš galiu patikėti šią užduotį? „WordPress“ techninės priežiūros paslaugų teikėjų yra daug, ir mes apžvelgėme keletą jų, kad jums būtų lengviau.

Pastaba: Atminkite, kad šiame sąraše paprasčiausiai pateikiamos „WordPress“ priežiūros parinktys. „WPExplorer“ neatstovauja ir neteikia jokių garantijų dėl išvardytų bendrovių. Visada atlikite savo tyrimus, kad pasirinktumėte sau tinkančią paslaugą.

„Fixmysite“

„Fixmysite“

Ieškote greitos, vienkartinės pagalbos sprendžiant problemą? „Fixmysite.com“ tikrai gali padėti. Siūlydami platų paslaugų spektrą, draugiška ir paslaugi komanda kviečia jus bet ko, ko jums gali prireikti. Kainos skiriasi priklausomai nuo techninio pagalbos lygio, kurio jums reikia. Šiuo metu (nuo 2019 m. Birželio mėn.) „Fixmysite“ siūlo šias paslaugas:

 • Temos klaidos ir pritaikymai 39 USD
 • „WordPress“ diegimas 49 USD
 • Migracija 59 USD
 • Greičio optimizavimas 89 USD
 • Kenkėjiškų programų pašalinimas 99 USD
 • Vietos auditas 159 USD

Viskas, ką jums reikia padaryti norint pradėti, yra bilietas su išsamiu ieškomos pagalbos aprašymu. Nesvarbu, ar tai prideda prie antraštės socialines piktogramas, ar pašalina jūsų tinklaraščio puslapių problemą. „Fixmysite“ komanda peržiūrės jūsų prašymą, praneš jums, kuris palaikymo planas gali būti tinkamas šiam darbui, tada eikite į darbą. Prieš tai suprasdami, užduotis bus atlikta ir jūsų svetainė bus gera kaip nauja!

WP techninė pagalba

„WP Tech Support“ „WordPress“ priežiūra

Palyginti su kai kuriomis kitomis mūsų sąrašo galimybėmis, palyginti nauja, WP techninė pagalba siūlo aktyvią bendrą priežiūrą, kad jūsų svetainė veiktų sklandžiai.

Planai prasideda nuo 45 USD per mėnesį (nuo 2019 m. Birželio mėn.) Ir apima pagrindinius svetainės priežiūros aspektus. Tai prasideda pradiniu sveikatos patikrinimu, siekiant pašalinti visas jūsų svetainės problemas. Be to, „WP Tech Support“ komanda valdys visas jūsų svetainės atsargines kopijas, „WordPress“ pagrindinius atnaujinimus ir padės pagerinti jūsų saugumą.

Ieškai daugiau? Naujovinkite į „Pro“ ar „Verslo planą“, kad galėtumėte neribotą pataisymą svetainėje, tvarkomus „WordPress“ temos atnaujinimus ir 30 minučių (60 verslui) patobulinimų, kad tinkintumėte savo svetainę. Naudodamiesi „WP Tech Support“, galite sutelkti dėmesį į savo kasdienes verslo užduotis ir palikti savo svetainės valdymą jų rankose.

Bet tai dar ne viskas. „WP Tech Support“ taip pat siūlo skubios pagalbos tarnybas. Gaukite greitą taisymą vos už 65 USD. Taigi, ar norite pagalbos budėdami, ar tik tada, kai jums jos reikia, jie siūlo jums pritaikytą planą.

WP svetainės priežiūra

„SiteCare“

WP svetainės priežiūra buvo pradėtas kurti 2012 m. ir turi vieną paprastą tikslą – palengvinti internetinį tinklaraštininkų ir verslo savininkų gyvenimą. Jie laikosi holistinio požiūrio į techninę priežiūrą. Pradėję nuo kodo lygio, jie atidžiai apžiūri klaidingus kodus ir papildinius, išsipūtusius vaizdus, ​​prieglobos paslaugas ir bet kokius skelbimų tinklus. Jie nuskaito trūkumus ir nustato juos taip, kad pagerėtų greitis ir našumas.

Jie įsitikina, kad svetainė yra tinkama SEO, kad „Google“ galėtų lengvai skaityti, rasti ir reitinguoti jūsų svetainę. Atsarginė kopija vykdoma realiuoju laiku. Atsarginė kopija daroma tik tada, tai reiškia, kad serverio erdvė naudojama efektyviai. „Amazon“ debesyje sukuriamos atsarginės kopijos.

Už realias laiko atsargines kopijas debesyje, „WordPress“ naujinių valdymą ir visą parą stebimą bei saugos sutvarkymą mokėtumėte 79 USD per mėnesį, jei sumokėtumėte už visus metus vienu kartu.

Jų profesionalus paketas siūlo papildomas paslaugas – svetainės priežiūros optimizavimą, mėnesinį saugumo auditą, svetainės priežiūros padidinimą, veikimo laiko stebėjimą ir e-komercijos palaikymą. Tai kainuos jums 299 USD per mėnesį (per metus)..

Visi bilietai gauna atsakymą per valandą. Norėdami apeiti sudėtingas gijas, „Site Care“ pradėjo naudoti „walkie talkie“ funkciją, kuria galite pateikti užklausą iš „WordPress“ atsarginės kopijos.

WP kreivė

WP kreivė

Įspūdingi numeriai WP kreivė yra nuoroda, kaip populiarios tapo „WordPress“ priežiūros paslaugos.

Turėdami įvairius jų paketus, galite įsigyti daugybę kreditų per mėnesį darbui. Čia darbai nurodo skirtingas „WordPress“ paslaugas, kurių galite paprašyti „WP Curve“ kūrėjų. Galite pasirinkti iš bet kurio palaikymo katalogo (nepriklausomai nuo laiko, kiekviena užduotis = 1 kreditas). Tai gali reikšti bet ką nuo greičio optimizavimo, saugos patobulinimų ar temų ar papildinių atnaujinimo. Jų darbas gali padėti padidinti paieškos variklių srautą, sumažinti atmetimo rodiklį, pagreitinti jūsų svetainę, padidinti konversijas ar net padidinti jūsų prekės ženklą.

Darbų galima paprašyti el. Paštu ir paprastai sulauksite dėmesio per dieną. 24/7/365 el. Pašto ir pokalbių paslauga neatidėliotinais klausimais daro paslaugą patrauklią.

Kainos prasideda nuo 49,99 USD / mėn. Už 1 kreditą, iki 149,99 USD už 10.

Maintainn

MAintainn

Kai patikėsite savo svetaine Maintainn, jūsų imtynių mušimai su „WordPress“ baigsis. Jie rūpinasi visais „WordPress“ dalykais – nuo kūrimo iki saugumo, svetainės atnaujinimų ir dar daugiau.

Jei nesate tikri dėl kokių nors pakeitimų, kuriuos norite atlikti savo svetainėje, „Maintainn“ gali nustatyti bandymo etapą, kad galėtumėte išbandyti pakeitimus nepažeisdami savo svetainės funkcionalumo. Kiekviename jų komplekte yra „Sucuri“ prenumerata serverio stebėjimui ir naktinės atsarginės atsarginės „Amazon S3“ atsarginės kopijos.

Už 49 USD per mėnesį vienai svetainei jie rūpinasi „WordPress“ branduolių ir temų atnaujinimais, 24 × 7 saugos stebėjimu ir saugiomis atsarginėmis kopijomis ne svetainėje. Jei norite dar daugiau funkcijų ir valdymų, galbūt norėsite apsvarstyti „Enterprise“. Ateinantis 249 USD / mėn., Šis planas suteikia galimybę paskirtam paskyros valdytojui, atnaujinimo etapus ir net kliento peržiūros ciklą.

WP Butler

WP Butleris

Susipažinęs su Dave’u Clementsu, kaip tai padaryti naudojant „WordPress“? Na, jis yra tas žmogus, kuris atsilieka WP Butler, techninės priežiūros paslauga, kuri kruopščiai nukreipiama į jūsų „WordPress“ svetainę. Nors yra nustatytų paketų, taip pat galite pasirinkti iš paslaugų krepšelio, kad galėtumėte įtraukti į savo krepšelį kaip mokamą paslaugą.

siūlomos vaikų temos kūrimas, talpyklos kaupimas ir bendras svetainės greičio gerinimas, HTTPS konfigūracija, saugumo auditas, svetainės perkėlimas ir bendras svetainės auditas. Jei nesate tikri, visada galite atsisakyti vieno iš jų rekomenduojamų priežiūros planų. Mažiausia iš jų yra 39 USD per mėnesį, todėl tai yra viena iš prieinamiausių paslaugų rinkoje. Arba eikite į didesnį užsakymą ir gaukite mėnesinį budėjimo palaikymą arba pritaikytą plėtrą.

Valetė

Valetė

Palyginti su varžybomis Valetė yra brangi „WordPress“ paslauga, tačiau tai, ko gaunate, yra konsultacijos su ekspertų komanda. „Valet“ prižiūri, plėtoja ir net perkelia aukščiausios klasės „WordPress“ svetaines. Jie išsprendžia problemas ir padeda kuriant svetaines.

Dizainas ir plėtra, perkėlimas ir konversijos, nuolatinė pagalba yra visi. Jie užtikrina, kad jūsų svetainė visada veikia ir veikia, ir imasi prevencinių bei taisomųjų veiksmų.

Jų kainos nėra iškart prieinamos jų interneto svetainėje, todėl jūs turite užpildyti formą, pagal kurią jie įvertins jūsų poreikius ir ją įvertins. Turėdami daugiau nei 50 metų kolektyvinės patirties, visi jūsų „WordPress“ poreikiai gali būti palikti jų priežiūroje.

„WP Maintainer“

WP prižiūrėtojas

„WP Maintainer“ siūlo paslaugas už fiksuotą kainą – 99 USD per mėnesį vienoje svetainėje, su mažesnėmis kainomis suteikiama galimybė naudotis papildomomis kūrėjų valandomis. Tai, ką gausite, yra mastelio palaikymas ir ramybė žinant, kad jūsų svetainė yra pasirūpinta.

Į šį planą įtraukta priežiūra, saugumas, atsarginės kopijos ir palaikymas. Kenkėjiškų programų išvalymą ir klaidas tvarko „Sucuri“ saugos specialistai. Paslauga siekiama užtikrinti jūsų svetainės saugumą, atnaujinimą, atsarginę kopiją ir sklandų veikimą.

„WordXpress“

„WordXpress“

„WordXpress“ siūlo paprastą mėnesinę „WordPress“ svetainių priežiūros paslaugą. Jums nebereikės girdėti iš lankytojų, kai jūsų svetainė neveikia. „WordXpress“ turės ją atgal internete, kol kas nors nepastebės.

Didelis jaunos komandos palaikymas, neriboti turinio pakeitimai, saugūs atnaujinimai, kenkėjiškų programų nuskaitymas, veikimo laiko stebėjimas, nepriekaištingų priedų prieiga ir net rinkodaros priemonės yra prieinami pagal „Dining Car“ planą – 199 USD per mėnesį. Visas tas pačias funkcijas, atėmus pridedamą prieglobą, galima įsigyti už 149 USD per mėnesį pagal „Boxcar“ planą. Jei tai per daug, 77 USD per mėnesį „Flatcar“ plane yra ribojamas pataisų ir pakeitimų skaičius bei pašalintos kelios kitos papildomos funkcijos. Bet visi jų planai siūlo naudingą jūsų svetainės valdymą ir saugumą.

„WP Minder“

„WP Minder“

„WP Minder“ siūlo visą „WordPress“ priežiūros paslaugų spektrą pagal 3 schemas, mažiausią pradedant nuo 60 USD, o aukščiausią – nuo 160 USD. Jis yra specialiai sukurtas mažoms įmonėms ir siūlo puikų palaikymą ir apsaugą už prieinamą kainą.

Hack valymas, svetainių perkėlimas, papildinių pagalba, saugos auditas ir veikimo tikrinimas taip pat yra siūlomi ne pagal schemas, kaip reikalaujama..

Jokių sutarčių nereikia ir planus galite bet kada pakeisti ar atšaukti. Nuolaidos galimos keliose svetainėse ir su jomis galite aptarti specialius poreikius, jei norite pritaikytų paketų.

„WP Copilot“

„WP CoPilot“

„WP Copilot“ yra įsikūrusi ne Australijoje, o jų palaikymo valandos gali būti geresnės tiems, kurie yra Australijoje ar Azijoje. Jie siūlo didžiąją dalį įprastų „WordPress“ priežiūros paslaugų, kurių kainos prasideda maždaug nuo 49 USD. Taip pat galite naudotis 30 minučių „WordPress“ pagalbos mėnesiu. Be to, jūs gausite prieigą prie jų „WordPress“ mokymo vaizdo įrašų, kurių vertė 288 USD.

Paskutinės mintys apie „WordPress“ priežiūrą

Yra dar daugiau „WordPress“ priežiūros paslaugų teikėjų. Ir jūs galite pasirinkti, įvertinę savo poreikius. „WordPress“ „Automattic“ komanda daro gerą darbą, kad išlaikytų puikią „WordPress“ turinio valdymo sistemos formą, reguliariai atnaujindama ir tobulindama. Tačiau norėdami gauti iš to visą naudą, svetainių savininkai turi būti suderinti su „WordPress“ pakeitimais.

„WordPress“ priežiūros paslaugų teikėjai užpildo spragą gražiai. Jie taip pat prideda jūsų svetainės saugos lygį, kad užtikrintumėte, jog svetainėje nėra klaidų. Periodinis saugumo auditas, valymas, saugumo skylių sutvarkymas ir nuolatinis stebėjimas apsaugo svetainę visą parą nuo įsilaužėlių ir kenkėjiškų programų infekcijų. Vengiama galimo prastovų ir sutrumpėja faktinis prastovos laikas.

Taigi pirmyn, apsaugokite savo svetainę ir būkite tikri, žinodami, kad jūsų svetainė yra saugi ir puikiai veikia.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map