Greita ir paprasta „Google Analytics“, skirta „WordPress“

Trumpas „Google Analytics“, skirtos „WordPress“, vadovas

Pradėti naują tinklaraštį gali būti sunku, juolab kad viskas yra gerai. Pagrindinė pažangos dalis po paleidimo yra galimybė stebėti ir stebėti pažangą naudojant išmatuojamus veiksnius, pvz., Srauto ir auditorijos metriką..


Aišku, jūs girdėjote seną pasakymą „negali žinoti, kur eini, kol nežinai, kur buvai.Tai pasakytina visą gyvenimą ir daugeliu atvejų, tačiau tai ypač pasakytina apie „WordPress“ srautą. Turite sekti savo statistiką, pamatyti, ką darote tinkamai (ar neteisingai) savo svetainės lankomumui, ir tada atlikti pakeitimus, kad padidintumėte srautą.

Kodėl turėtumėte sekti savo svetainės statistiką

„Analytics“ yra puikus būdas pamatyti PSO lankosi jūsų svetainėje, kada jie lankosi dieną (arba naktį) ir kur pasaulyje, iš kurio jie kilę. Tai yra svarbus šaltinis, todėl jūs tikrai galite optimizuoti savo turinį, sukurdami atitinkamus ir tikslinius straipsnius, kad auditorija būtų išleista geriausiu geriausiu laiku.

Kita svarbi priežastis naudoti analitiką yra pamatyti jūsų lankytojai daro jūsų svetainėje ir kaip jūsų turinys veikia. „Analytics“ suteikia galimybę pamatyti, kurie straipsniai sulaukia daugiausiai peržiūrų, kiek laiko skaitytojai juose lankosi, jei / kokias nuorodas jie spustelėja, ir susijusį atmetimo rodiklį (lankytojai, kurie išeina neskaitydami). Tai yra svarbios priemonės, kad galėtumėte sukurti geresnį turinį, į kurį reaguos jūsų auditorija.

Kodėl verta naudoti „Google Analytics“??

Vienas iš labiausiai paplitusių būdų įvertinti ir išlaikyti srautus skirtukus yra Google analizė. Kuri prasminga – „Google“ yra pirmaujanti paieškos sistema, taigi, žinoma, jie turi aukščiausią įrankį, padedantį vartotojams optimizuoti savo SEO metodus. Tai taip pat yra visiškai nemokama internetinės analizės paslauga, kuria galite naudotis norėdami stebėti ir interpretuoti savo svetainės srautą. Naudodamiesi šiuo įrankiu galėsite sužinoti faktus ir tendencijas susijusios su jūsų svetaine, kurios gali padėti geriau suprasti jos veikimą.

Naudojant „Google Analytics“ yra daugybė pranašumų, nors tai visų pirma yra pagrindinis įrankis nustatant, kaip lankytojai naudojasi jūsų svetaine. Taigi galite geriau analizuoti savo turinio našumą ir pastebėti tokias tendencijas kaip didelis atmetimo rodiklis.

Ką galite padaryti naudodami „Google Analytics“

„Google Analytics“ yra visų paslaugų, susijusių su srautu ir auditorija, „vieno langelio“ principas. Naudodami šį įrankį galite rinkti duomenis apie savo srauto šaltinius, įrenginius, įvykius ir dar daugiau. Be to, yra daugybė ataskaitų teikimo įrankių, kurie padėtų jums peržiūrėti duomenis lengvai suprantama forma, pavyzdžiui, grafikais, procentais, žemėlapiais ir tvarkaraščiais. Tokiu būdu iš pirmo žvilgsnio galite pamatyti, kurie įrašai yra vykdomi, kur dauguma jūsų skaitytojų yra ar net kaip klientas pereina iš jūsų pagrindinio puslapio į užbaigtą pirkinį..

Yra daugybė puikių funkcijų ir ataskaitų, kurių per daug dabar nėra. Bet jūs galite sužinoti daugiau apie „Google Analytics“ apsilankę jų tinklalapyje funkcijos puslapį, tada sužinokite, kaip jais naudotis per nemokamus „Analytics“ akademijos internetinius kursus.

Kaip prisiregistruoti „Google Analytics“?

„Google Analytics“ SIgnup

Prisiregistruoti prie „Google Analytics“ yra greita, lengva ir nemokama. Kad galėtumėte prisiregistruoti, jums reikės tik kelių dalykų:

 1. Nemokama „Google“ paskyra, naudojama analizei
 2. „Google Analytics“ papildinys ARBA prieiga prie „WordPress“ svetainės per FTP ARBA suderinama tema (pvz., iš viso)

Pirmasis žingsnis yra spustelėkite mygtuką, kad užsiregistruotumėte. Įsitikinkite, kad pasirinkta nauja „svetainės“ paskyros parinktis. Tada pridėkite paskyros pavadinimą, svetainės pavadinimą, URL ir savo pramonės / laiko juostos informaciją. Tada spustelėkite mėlyną mygtuką, kad gautumėte savo stebėjimo ID.

Tada jums bus pateiktas jūsų svetainės stebėjimo kodas. Nukopijuokite savo kodą įklijuoti į pageidaujamą „Google Analytics“ papildinį (pvz., vieną iš tų, kurį bendriname toliau).

Jei nenorėtumėte naudoti visiškai tinkamo papildinio – kai kurios temos, tokios kaip „Total WordPress“ tema, turi įmontuotą „Google Analytics“ palaikymą. Pvz., „Total“ turi pasirinktinių veiksmų lauką, kuriame galite įklijuoti savo kodą tiesiai į „WordPress“ prietaisų skydelį (daugiau informacijos galite pamatyti dokumentacijoje). Arba, jei jūs daugiau dirbate (ir žinote, ką darote), galite įklijuoti kodą į savo function.php failus naudodami šį fragmentą:


// Čia įklijuokite „Google Analytics“ kodą nuo 4 veiksmo

Paskutinis žingsnis yra grįžkite į „Google Analytics“ paskyrą, kad išsaugotumėte. Dabar tereikia šiek tiek palaukti, kol „Google“ surinks duomenis iš savo svetainės, kad galėtumėte pradėti tikrinti savo statistiką ir ataskaitas.

Geriausi „Google Analytics“ papildiniai

Žinoma, galite prisijungti prie savo „Google Analytics“ paskyros ir persijoti per visas pateiktas daugybę (daug, daug) ataskaitų, diagramų ir kitų įrankių. Norėdami tai padaryti, įklijuokite stebėjimo kodą į temos ar pagrindinius „WordPress“ failus. Arba naudodami papildinį galite padaryti savo gyvenimą daug lengvesnį. Šie papildiniai suteikia „Google Analytics“ teisę į „WordPress“ informacijos suvestinę.

„Google“ svetainių rinkinys

„Google“ svetainių rinkinys, skirtas „WordPress“

Kalbant apie „Google Analytics“, jūs negalite suklysti naudodamiesi oficialiu „Google Site Kit“ papildiniu. Su ja galite lengvai pasiekti visus „Google“ įrankius naudodami „WordPress“ prietaisų skydelį, kuriame yra „Analytics“ (kartu su „Tag Manager“, „Search Console“, „PageSpeed ​​Insights“ ir dar daugiau). Tiesiog įdiekite papildinį, spustelėkite Prijunkite paslaugą „Analytics“, prisijunkite naudodami „Google“ paskyrą ir patvirtinkite, kad jūs Leisti Svetainių rinkinys, skirtas pasiekti „Analytics“. Tada viskas, ką turite padaryti, spustelėkite mygtuką Konfigūruokite „Analytics“ mygtuką baigti. Viskas, ką paprastai prisijungtumėte prie „Analytics“ norėdami peržiūrėti, būtų patogiai rodoma „WordPress“ prietaisų skydelyje.

Jei norite sužinoti daugiau, turime išsamų „Google Site Kit“ vadovą, kuris padės jums sukurti papildinį ir paleisti jūsų „WordPress“ svetainėje..

„Google Analytics“, sukurta „MonsterInsights“

„MonsterInsights Analytics“, skirtą „WordPress“

Informacija ir atsisiųstiŽiūrėti demonstracinę versiją

„MonsterInsights“ „Google Analytics“ yra populiarus nemokamas sprendimas, skirtas integruoti „Google Analytics“ su jūsų „WordPress“ diegimu. Tiesiog pridėkite „Google“ stebėjimo kodą ir pradėkite sužinoti apie savo srautą! Yra papildomų galimybių stebėti demografinius rodiklius, įrašyti išeinančias nuorodas kaip puslapio rodinius, tinkinti vidinių nuorodų stebėjimą ir dar daugiau. Plius dar daugiau funkcijų (ir palaikymo) galite atnaujinti į „premium“, kad pridėtumėte daugiau ataskaitų ir el. Prekybos stebėjimo.

„Google Analytics“ informacijos suvestinė, skirta WP

„Google Analytics“ informacijos suvestinė, skirta WP papildiniui

Nemokamas „Google Analytics“ prietaisų skydelis, skirtas WP papildiniui, leidžia rodyti pagrindinę analizės metriką tiesiai „WordPress“ prietaisų skydelyje. Kai kuriose ataskaitose pateikiamas apsilankymų, lankytojų ir gautų puslapių skaičius, atmetimo rodikliai ir daugelis kitų.

Žinoma, didžiausias papildinio naudojimo pranašumas yra galimybė peržiūrėti savo pagrindinę metriką naudojant „WordPress“, o ne tiesiogiai prisijungti prie „Google Analytics“. Šis papildinys apima įvairias parinktis, kad prietaisų skydelyje galėtumėte peržiūrėti realiojo laiko „Google“ statistiką. Peržiūrėkite daugelį įprastų lankytojų „Google“ ataskaitų, sesijų, puslapių peržiūrų, atmetimo rodiklius ir dar daugiau. Tai yra greitesnis ir leidžia jums įsitraukti į jums tikrai svarbias metrikas, užuot peržvelgus daugybę kitų (mažiau svarbių) ataskaitų..

Kaip aiškinti „Google Analytics“ ataskaitas

Žinoma, prieiga prie savo analizės ataskaitų yra veltui, nebent jūs žinote, kaip jomis naudotis. Kelios pagrindinės ataskaitos, kurias greičiausiai norėsite peržiūrėti:

 • Puslapių peržiūros. Viena iš paprasčiausių „Google Analytics“ sugeneruotų ataskaitų – joje paprasčiausiai nurodoma, kiek kartų puslapis buvo peržiūrėtas. Turėdami šią informaciją galite sužinoti, kas jūsų svetainėje populiaru ir ką galėtų padaryti darbas. Žinoma, tai nepasakys jums visos istorijos ir greičiausiai naudosite ją kartu su kitomis ataskaitomis.
 • Eismo šaltiniai„Google Analytics“ gali stebėti, iš kur atvyksta lankytojai, tiek žiniatinklyje, tiek jų geografinę vietą. Ši metrika gali būti pagrindinė priemonė vertinant rinkodaros kampanijų efektyvumą.
 • Atmetimo rodiklis. Tai išmatuoja, kiek lankytojų naršė jūsų pagrindiniame puslapyje, tada iškart paliko su juo nesikišdami. Aukštas atmetimo rodiklis rodo, kad žmonės nesilanko norėdami peržiūrėti jūsų turinį (o tai blogai!). Tačiau sužinoję apie tai, galite ištirti, kodėl tai vyksta.

„Google Analytics“ yra daugybė kitų ataskaitų, kurios gali būti peržiūrėtos, ir šis straipsnis negali net pradėti jų aprašyti! Greičiausiai norėsite patys išsiaiškinti, kas siūloma, ir pakeliui skaitykite patogų „Google Analytics“ vadovą..

Ar yra alternatyva svetainės statistikos stebėjimui?

Gal nenorite pereiti visų „Google Analytics“ sąrankos patarimų, o gal tiesiog nenorite pasikliauti trečiųjų šalių svetainėmis. Jokių problemų – vis tiek galite savarankiškai sekti pagrindinę svetainės lankomumo statistiką. Peržiūrėkite mūsų naujausią „Matomo Analytics“ vadovą, kad sužinotumėte, kaip galite savarankiškai sekti savo statistiką.


„Google Analytics“ gali būti naudojama norint sugeneruoti gausybę informacijos apie jūsų svetainės lankytojus ir jų elgesį. Turėdami šią informaciją galite geriau įvertinti, kaip veikia jūsų svetainė, ir nustatyti tikslesnius svetainės tikslus.

Ar turite klausimų, kaip integruoti „Google Analytics“ su „WordPress“? Praneškite mums žemiau esančiame komentarų skyriuje!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map