Išverskite savo parduotuvę ir svetainę, kad padidintumėte pardavimus

Išverskite savo parduotuvę ir svetainę, kad padidintumėte pardavimus

Mes visi norime skaityti svetaines savo gimtąja kalba.


Aš žinau, kad tai nėra visiškai novatoriškas teiginys, tačiau jūs nustebsite, kiek svetainių mano, kad jos gali tiesiog pridėti savo turinį anglų kalba, o visas pasaulis norės ją perskaityti..

Iš tikrųjų iš maždaug 7,5 milijardo žmonių pasaulyje tik apie 360 ​​milijonų iš jų mano, kad anglų kalba yra jų gimtoji kalba. Vertimas: daugiau nei 7 milijardai žmonių mieliau skaitytų jūsų svetainę ne anglų kalba.

Laimei, yra paprastas sprendimas. Jūsų svetainės vertimas. Tačiau kyla klausimas, kaip tai padaryti, kad užtikrintumėte maksimalų savo srautą ir pardavimus? Žemiau pateiksime pagrindinius būdus, kaip įtraukti į savo strategiją verčiant savo svetainę.

Parduotuvės puslapis

Parduotuvės puslapis prancūzų kalba

Tinkamos kalbos vertimo pasirinkimas

Pirmasis ir turbūt akivaizdžiausias dalykas, į kurį reikia atsižvelgti, yra tai, į kurias kalbas norite išversti savo turinį.

Pirmasis žvilgsnis į kalbas, kuriose yra daugiausiai interneto vartotojų, suteiks supratimą, kurios iš jų gali būti prasmingos.

Interneto kalbos analizė

Kaip matote didžiojoje dvidešimtyje šalių, kurių pagrindinė kalba nėra anglų. Taigi akivaizdus atsakymas yra išversti savo svetainę į visas 20 populiariausių kalbų, dešinėje?

Problema ta, kad visų pirma bus nepaprastai brangu išversti jūsų svetainę į tiek daug kalbų. Be to, visų šių kalbų išlaikymas brangiai kainuos ir pinigų, ir laiko atžvilgiu. Tai apima ne tik teksto atnaujinimą. O kaip su klientų aptarnavimu? Arba jūsų svetainės našumas? Ir kaip jūs parduosite tai auditorijai? Tai ir dar daugiau yra papildomos išlaidos, kurias turėsite atsižvelgti.

Sužinokite iš kur nukreipia srautą

Užuot aklai pasirinkęs kalbas, į kurias reikia versti, pirmiausia reikia išsiaiškinti, iš kur kyla srautas.

Vienas iš geriausių būdų tai padaryti yra „Google Analytics“ analizuoti srautą. „Google Analytics“ galite pamatyti, kurios šalys ieško jūsų svetainės.

„Google“ srautas pagal šalį

Pvz., Iš aukščiau pateiktų rezultatų galite nuspręsti, kad prasminga išversti turinį į hindi, ispanų, italų, vokiečių ir prancūzų kalbas. Be to, kadangi tai natūrali paieška, žinote, kad norėsite optimizuoti savo SEO, visų pirma, šioms kalboms / šalims.

Ne tik tai, bet jei jūsų biudžetas yra mažas ir jūs negalite sau leisti išversti visos savo svetainės, galite naudoti „Google Analytics“, kad nustatytumėte našiausius puslapius, kurie pritraukia srautą iš kitų šalių, ir tiesiog išverskite tas svetaines.

„Google Analytics“ populiariausi puslapiai

Pavyzdžiui, jūs žinote, kad forumo puslapis apie adresų laukus turėtų būti išverstas į olandų kalbą, o atsisiuntimų puslapis turėtų būti italų kalba.

Žinoma, tokios šalys kaip Indija ir JAV ne tik turės vieną gimtąją kalbą, kad būtų galima versti, taigi mokslas nėra tikslus. Bet naudodami „Google Analytics“ galite atlikti intelektualius įvertinimus.

Tinkamų žmonių pasirinkimas jūsų svetainei versti

Jei norite, kad jūsų svetainė būtų daugiakalbė, vienas iš svarbiausių sprendimų bus nuspręsti, kas iš tikrųjų išvers jūsų svetainę.

Nenaudokite mašininio vertimo!

Gali kilti pagunda tiesiog nukopijuoti visą savo turinį ir įklijuoti jį į „Google Translate“, tačiau tai yra blogiausias dalykas, kurį galėjai padaryti.

Visų pirma, mašininiai vertimai nėra visiškai tikslūs ir jūs galite būti pažeidžiami esminių klaidų, dėl kurių jūsų svetainė taps neprofesionali. „Google“ vertėjas yra geriau pritaikytas, kad suteiktumėte bendrą supratimą, ką reiškia tekstas, o ne pateikite 100% tikslų vertimą.

Dar blogiau, kad mašininio vertimo sprendimai yra linkę painioti tam tikrų žodžių jausmą, kuris gali sukelti humoristinių (ne jums) rezultatų. Pavyzdžiui, valų ženklas, kuriame sakoma: „Vyksta sprogimas“, buvo išverstas į anglų kalbą kaip „sprogstantys darbuotojai“. Arba kai „Taco Bell“ savo japonų tinklalapyje naudojo „Google Translate“ ir netyčia pavadino „sūrus lustus“ kaip „žemos kokybės lustus“.

Samdykite profesionalų vertėją

Norint įsitikinti, kad jūsų vertimai yra kuo tikslesni, sprendimas yra pasikliauti žmonėmis. Dar geriau, kad profesionalus vertėjas, turintis srities išsilavinimą, ne tik pateiks teisingus vertimus, bet ir išlaikys tą patį požiūrį, kaip ir originalo kalba. Pvz., Jei jūsų originalus turinys kupinas humoro, vertėjas galės atspindėti tai jūsų naująja kalba.

Be to, profesionalūs vertėjai taip pat galės naršyti žargoną, kuris gali būti įprastas jūsų pramonėje. Įsivaizduokite, jei turite medicinos svetainę. Jūs naudosite daug techninių terminų, kuriuos gali būti sunku išversti į kitą kalbą. Tačiau yra profesionalių vertėjų, besispecializuojančių mokslo srityse, kurie galės jums padėti.

WPML vertimo paslaugos

Be to, daugelis kalbų turi keletą tarmių ir todėl turės skirtingus žodžius ta pačia reikšme. Norėdami iliustruoti, Kanados prancūzų kalba yra skirtinga perdegimo žodis, palyginti su didmiesčių prancūzų kalba. Tai reiškia, kad kažkas Kvebeke nebūtinai supranta straipsnį apie perdegimą, kuris bus prasmingas kam nors iš Prancūzijos. Tačiau profesionalus vertėjas tai supras ir gali pritaikyti tekstą priklausomai nuo auditorijos.

Mašinos ir žmonių vertėjai gali dirbti kartu

Tiesą sakant, geriausias atsakymas gali būti, jei savo turiniui naudosite tiek mašinų, tiek žmonių vertėjus. Galite naudoti mašininį vertimą, kad galėtumėte išversti viską, o paskui pasikliaujate žmogumi, kad peržvelgsite rezultatus ir atliksite pakeitimus, kad jis būtų visiškai tikslus.

„WordPress“ papildinys, WPML, siūlo savo Išplėstinis vertimo redaktorius kuri leidžia jums naudoti mašininį vertimą visam savo turiniui, kol žmogus gali pereiti ir patikrinti visą eilutę. Tokiu būdu gausite mašininio vertimo sutaupyto laiko pranašumus tokiu tikslumu, kokį suteikia žmogus.

Naudokite papildinį, kad jūsų svetainė būtų daugiakalbė

„WordPress“ nėra integruota galimybė versti svetaines. Todėl turėsite naudoti papildinį, kad į savo svetainę galėtumėte įtraukti turinį kitomis kalbomis. Laimei, yra daugybė puikių variantų, kurie gali patenkinti visus jūsų daugiakalbius poreikius.

Populiariausias papildinys yra WPML, įdiegtas daugiau nei 700 000 svetainių. WPML galite naudoti norėdami išversti visus savo svetainės aspektus, įskaitant įrašus / puslapius, vaizdus, ​​URL, teminius tekstus ir dar daugiau. Be to, neseniai atnaujino savo styginių vertimą jei naudojant papildinį sumažinsite puslapio įkėlimo laiką daugiau nei 50%, tai reikš, kad tai neturės įtakos jūsų svetainės našumui. Tiesą sakant, ji siūlo 12 mėnesių garantiją, kad jūsų pinigai bus grąžinti, jei susidursite su problemomis, kurių jos palaikymas negali išspręsti.

WPML vertimo papildinys

Sužinokite daugiau apie WPML →

WPML vertimų tvarkymas leidžia jums nuspręsti, kaip norite išversti jūsų turinį. Tai galite padaryti patys, pavesti individualiam vertėjui arba išsinuomoti vieną iš šimtų profesionalių paslaugų, integruotų su WPML. Taip pat galite patys išversti savo turinį naudodami išplėstinį vertimo redaktorių, kuris siūlo mašininį vertimą, rašybos tikrintuvą ir žodyną bet kuriam žargonui, su kuriuo galite susidurti..

Išplėstinis WPML vertimų redaktorius

Sužinokite daugiau apie „WooCommerce“ daugiakalbę →

WPML taip pat siūlo „WooCommerce“ daugiakalbė Papildinys reiškia, kad galite valdyti „WooCommerce“ parduotuvę keliomis kalbomis ir valiutomis. Tai reiškia, kad jūsų produktai, krepšelis, kasa ir visi kiti el. Prekybos puslapiai bus išversti. Be to, galėsite sukurti kelias valiutas, o tai yra puikus būdas lokalizuoti savo svetainę ir palengvinti pirkėjų pirkimą – daugiau apie tai šiek tiek.

Galiausiai, jei kuriate savo verslo svetainę ir norite ją nedelsdami padaryti daugiakalbe, galite ja naudotis WPML rangovai rasti ekspertą kūrėją, kuriam įrodyta, kad jis kuria svetaines keliomis kalbomis. Kiekvienas kūrėjas, prieš priimdamas, turi pateikti savo sukurtų daugiakalbių svetainių pavyzdžius.

Nuomos vertimo rangovai

Lokalizuokite savo svetainę

Norėdami sukurti daugiakalbę svetainę, kuri padidins jūsų pardavimus, turėsite ne tik išversti savo svetainę.

Visų pirma, jums reikės optimizuoti daugiakalbį SEO, kad užtikrintumėte aukštą reitingą „Google“ paieškos puslapiuose. Norėdami tai pasiekti, turėsite išversti URL, nustatyti „hreflang“ atributus, meta aprašymus ir dar daugiau. Tiesą sakant, galite sekti „WPExplorer“ SEO geriausios praktikos vadovą kiekvienai kalbai, į kurią verčiate.

Be savo SEO, taip pat turėsite užtikrinti, kad jūsų klientai tikrai jaustųsi taip, tarsi jie patektų į savo šalies svetainę. Tai apima kelių valiutų siūlymą. Pvz., Galite turėti svetainę anglų kalba, bet greičiausiai norėsite pritraukti klientų iš JK, JAV, Australijos ir bet kurios kitos anglakalbės šalies. Todėl turėsite pasiūlyti kiekvienos iš šių šalių valiutas. WPML leidžia jums sukurti šią funkciją.

„Zespoke“ valiutos keitiklis

„Zespoke“ valiutos keitykla eurais

Be to, galbūt norėsite įtraukti savo pristatymo išlaidas į bendrą parduodamo produkto kainą, kad sumažintumėte pirkinių krepšelio atsisakymo procentą. Tiesą sakant, papildomos ar netikėtos pristatymo išlaidos yra daugiau nei krepšelio atsisakymo priežastis 50 proc. laiko. Sprendimas yra paslėpti pristatymo klases pirkimo vietoje, kad potencialūs klientai negautų nemalonaus siurprizo padidinus kainą.

Galiausiai, jūs taip pat turėsite žinoti apie skirtingus kalbos dialektus. Pvz., Amerikos anglų kalba jūs užpildote savo automobilį dujomis, o JK žmonės vadins jį benzinu. Teikdami šį supratimą vartotojams, padidinsite pasitikėjimą jūsų prekės ženklu ir padidinsite jų tikimybę pirkti jūsų produktus.

Kai reikia versti jūsų įmonės svetainę, pirmiausia atsakykite į kelis klausimus apie tai, kaip norite į ją kreiptis. Į kokias kalbas verčiate, kas ją išvers, kokį papildinį naudosite? Apibendrinant, čia yra keli patarimai, kurie jums padės:

 • Tyrimų šalys, iš kurių lankotės daugiausia
 • Venkite savarankiškai versti mašinas ir naudokite profesionalų vertėją, arba derinkite abu
 • Pasirinkite patikimą papildinį, pvz., WPML
 • Nepamirškite išversti visos savo svetainės, įskaitant URL, meta aprašymus, eilutes ir visa kita
 • Įsitikinkite, kad visiškai lokalizavote savo svetainę siūlydami kelias valiutas, slėpdami pristatymo klases ir daug daugiau

Atlikdami šiuos pagrindinius veiksmus, turėsite el. Prekybos svetainę, kurioje bus parduota daugiau nei bet kada anksčiau visame pasaulyje.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map