Jūsų „WordPress“ svetainės socialinės žiniasklaidos rinkodaros pagrindai

Jūsų „WordPress“ svetainės socialinės žiniasklaidos rinkodaros pagrindai

Socialinės medijos rinkodara yra įrodytas būdas pritraukti daugiau lankytojų į savo svetainę. Tai savo ruožtu padeda sugeneruoti daugiau potencialių klientų, pardavimų ir verslo iš savo „WordPress“ svetainės – to, ko mes visi norime iš savo tiesioginės buvimo internete teisės?


Nesvarbu, ar jūsų svetainė yra nauja, ar įsteigta, dar niekada nebuvo geresnis laikas panaudoti socialinės žiniasklaidos galią, kad padidintumėte savo auditoriją. Net jei manote, kad jau pasirūpinote savo „WordPress“ svetainės socialinės žiniasklaidos optimizavimu, nes visą laiką pasirodo naujos platformos, visada galite padaryti daugiau.

Socialinė žiniasklaida ne tik suteikia daugiau kanalų, kaip susirasti ir bendrauti su tiksline auditorija, jei teisingai nustatote savo „WordPress“ svetainę, galite sukurti gerbėjų armiją, norinčią dalytis jūsų turiniu ir skleisti jūsų prekės ženklo žinią vien todėl, kad jiems patinka jūsų turinys ir tai, ką jūs galite pasiūlyti.

Kaip pasitelkti socialinę mediją, kad padidintumėte savo svetainės auditoriją

Tačiau atnaujinti savo svetainę ir tinklaraštį gali būti pakankamai sunku, jau nekalbant apie buvimą socialinėje žiniasklaidoje. Kur žmonės randa laiko nuolat tweet ir skelbdami bei prisegdami aukštos kokybės turinį socialinėje žiniasklaidoje? Šiame straipsnyje bus pasidalinta keletu naudingų įrankių ir papildinių, skirtų „WordPress“ vartotojams, kurie padės jums išlikti socialinės žiniasklaidos sūkuryje..

Šie sprendimai skirti taupyti laiką, skatinti auditorijos sąveiką ir geriau reklamuoti jūsų svetainę, prekės ženklą ar verslą internete. Įdiegę tik vieną ar du iš šių metodų, turėtumėte padėti padidinti jūsų svetainės lankytojų skaičių, suteikdami daugiau galimybių konvertuoti į savo tikslus, kad ir kokie jie bebūtų..

Padarykite savo turinį lengvai dalijamą

Jau nebeužtenka rašyti puikų savo svetainės turinį. Žmonės visur rašo puikų turinį svetainėse, tad kaip jūs galite išsiskirti? Norėdami tikslinei auditorijai lengvai rasti jūsų turinį, perskaitykite jį ir grįžkite dar daugiau, jei norite reklamuoti savo svetainę tinkamiausiuose socialinės žiniasklaidos tinkluose..

Socialinio bendrinimo mygtukai

Turėdami gerai matomus socialinio bendrinimo mygtukus savo svetainėje, galite smarkiai pakeisti tai, kaip dažnai jūsų turinys yra bendrinamas, o tai savo ruožtu daro įtaką jūsų svetainės srauto lygiui. Pridėję šiuos mygtukus, lankytojai gali juos spustelėti, kad akimirksniu pasidalytų jūsų turiniu su draugais ir stebėtojais.

Šie mygtukai taip pat gali paskatinti lankytojus peržiūrėti jūsų pačių profilius ir nuspręsti, ar sekti jus socialinėje žiniasklaidoje. Tai suteikia jums dar vieną galimybę susisiekti su savo auditorija ir paversti vienkartinius lankytojus pakartotiniais skaitytojais.

Geriausi „WordPress“ socialinių tinklų mygtukų papildiniai

„AddThis“ socialinio tinklo papildinys

Puikus nemokamas „WordPress“ papildinys, pridedantis bendro naudojimo mygtukus į jūsų svetainę, yra „AddThis“. Įskiepis rodo patrauklų socialinio bendrinimo ir kiekvieno jūsų turinio elemento stebėjimo mygtukus. Tai paskatins žmones akimirksniu patikti straipsniui ar jį perskaityti, kai baigsite jį skaityti, kad galėtumėte gauti daugiau socialinių akcijų.

Sukurkite Tweetable Quotes

Geriau spustelėkite Tweet „WordPress“ papildinį

„WordPress“ papildinys „Geresnis spustelėjimas Tweet“ yra dar vienas puikus įrankis, galintis padidinti jūsų turinio bendrinimo dažnumą. Tai leidžia įterpti citatas į straipsnius, kuriuos skaitytojai gali perskaityti savo stebėtojams vienu mygtuko paspaudimu. Jei pasirinksite tinkamas citatas iš savo turinio, kad taptumėte tweets, kuriuos galima spustelėti, kai jie pasirodys kažkieno laiko juostoje, jie imsis susidomėjimo ir pritraukia juos į jūsų svetainę. Be to, naudodamiesi šiek tiek CSS, galite lengvai pritaikyti išvaizdą

Parodykite savo sekėjų skaičių

„SocialFans“ skaitiklio „WordPress“ papildinys

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Jei ieškote socialinio pasidalijimo papildinio, turinčio šiek tiek pranašumo, tuomet norite gauti „SocialFans“. Šis papildomas socialinis papildinys parodo jūsų lankytojams, koks populiarus esate, ir suteikia jūsų svetainei papildomo patikimumo ir socialinio įrodymo. Žmonės taip pat labiau linkę prisijungti prie jūsų socialinėje žiniasklaidoje, jei jie mato, kad jau turite daug pasekėjų, ir ten aktyviai su jais bendrauja..

Dalinamų vaizdų svarba

Vaizdai yra esminė sėkmingos socialinės žiniasklaidos kampanijos dalis. Dabar žmonės labiau linkę žiūrėti ir skaityti socialinės žiniasklaidos įrašą, kuriame yra akį traukiantys vaizdai. Šis vaizdinis turinys taip pat gali padidinti auditorijos galimybes dalintis jūsų tinklaraščio įrašais ar socialinės žiniasklaidos pranešimais savo kanalais. Jei vaizdas jūsų svetainėje atrodo geras, yra didelė tikimybė, kad jie mielai pasinaudos tuo, kad patobulintų savo socialinės žiniasklaidos kanalą..

Kiekviename jūsų tinklaraštyje ar socialinės žiniasklaidos kanale skelbiamame įraše turi būti įdomių ir aktualių vaizdų. Jei žmonėms patinka jūsų turinys, o vaizdai atspindi tą turinį, jie bus linkę jais dalintis. Lygiai taip pat, jei kas nors socialinėje žiniasklaidoje mato vaizdą, kuris iškart patraukia jų dėmesį, tada yra didesnė tikimybė, kad jie peržiūrės pridedamą straipsnį arba pakartotinai išsiųs tą žinutę savo pasekėjams..

Padarykite galimybę lengvai dalintis savo vaizdais

„Pin It Button On Image Hover“ papildinys

Jei turite sunkią interneto svetainę, norėsite pasidalyti šiais vaizdais „Pinterest“. Kad lankytojams būtų galima greitai ir lengvai dalytis vaizdais, galite įdiegti nemokamą „Pinterest Pin It“ papildinį. Šis nemokamas papildinys prie kiekvieno paveikslėlio pridės mygtuką „prisegti“, taigi, jei kas nors nori prisegti paveikslėlį prie savo „Pinterest“ sienos, viskas, ką reikia padaryti, yra paspausti. Tai puikus būdas pasidalyti vaizdais „Pinterest“ ir padidinti srautą į savo svetainę.

Monarchas

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Jei norite dar daugiau galimybių padaryti savo vaizdus bendrinamus, tada galingasis „Monarch“ iš „Elegant Themes“ yra „WordPress“ aukščiausios kokybės socialinio bendrinimo papildinys, kurį turėtumėte patikrinti. „Monarch“ siūlo puikias galimybes dalytis socialiniais tikslais, taip pat ypač paprastą ir efektyvų būdą žmonėms dalytis jūsų vaizdais įvairiose socialinės žiniasklaidos platformose..

Įdiegus „Monarch“, jūsų svetainės lankytojams tereikia užveskite pelės žymeklį ant paveikslėlio, kad būtų galima pamatyti pasirinktus socialinio bendrinimo mygtukus. Šis vaizdas gali būti bendrinamas pasirinktos auditorijos socialinės žiniasklaidos kanalais vos keliais paspaudimais. Kai skaitytojai dalijasi jūsų vaizdais, jūs vėl padidinsite srautą į savo svetainę ir sugeneruosite naujų potencialių klientų.

Verta pabrėžti, kad įsigiję „Monarch“ taip pat gausite prieigą prie įspūdingo „Bloom“ el. Pašto pasirinkimo formos papildinio ir gausybės aukštos kokybės „WordPress“ temų pasirinkimo.

Socialinės medijos integravimas į savo svetainę

Jei jūsų socialinėse platformose vyksta daug socialinių ryšių, svarbu tai parodyti savo svetainėje. Jei jūsų svetainės lankytojai pamatys, kad jūsų socialinėje žiniasklaidoje vyksta daugybė dalykų ir ji yra labai populiari, tada jie norės prisijungti prie pokalbio.

Parodydami „Instagram“ sklaidos kanalą savo svetainėje, „Facebook“ sienoje ar naujausiuose „tweets“, auditorija galės greitai įsisąmoninti, kas vyksta jūsų socialiniame tinkle, ir priimti sprendimą įsitraukti ar ne..

Įdėkite sklaidos kanalus į savo „WordPress“ svetainę

„Flow Flow“ socialinio srauto „WordPress“ papildinys

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Mūsų populiariausias būdas sukurti socialinį sklaidos kanalą naudojant „WordPress“ yra „Flow-Flow“. Šiame papildomai įkrautame papildinyje yra viskas, ko reikia norint sukurti „viskas viename“ socialinę sieną savo svetainėje. Tai puikus būdas skaitytojams susivokti apie tai, ko jau buvote, ir greitai atsiskaityti; y pamatyti, kuriose svetainėse esate aktyvus.

Sulčiaspaudės socialinių tinklų papildinys

Arba „Juicer“ yra nemokamas „WordPress“ papildinys, kuris taip pat leidžia lengvai įterpti savo socialinės žiniasklaidos kanalus į savo svetainę. Galite nemokamai įdiegti ir naudoti šį papildinį (tereikia prisijungti, kad gautumėte nemokamą sąskaitą, kad jį suaktyvintumėte) arba atnaujinti savo papildomą planą, kad gautumėte daugiau funkcijų..

Tai ne tik reklamuoja jūsų socialinės žiniasklaidos puslapius jūsų svetainėje, bet taip pat siūlo analizę apie tai, kas naudoja jūsų sklaidos kanalą ir kaip jie su juo sąveikauja. Tai padės jums pamatyti, kurios socialinės žiniasklaidos platformos yra populiariausios jūsų tikslinei auditorijai ir ką galite padaryti, kad optimizuotumėte savo svetainės reklamą..

Socialinės medijos bendrinimo automatizavimas

Nuolatos čiulpti, prisegti ir skelbti socialinės žiniasklaidos kanaluose yra būtina, jei norite, kad internetas būtų stiprus. Tačiau tai taip pat reikalauja daug laiko ir yra sudėtinga organizuoti. Laimei, yra keletas įrankių, kurie gali padėti automatizuoti šias užduotis ir sutaupyti šiek tiek laiko.

MIssinglettr

Informacija ir atsisiųsti

„MIssinglettr“ yra vienas iš geriausių būdų automatiškai dalytis turiniu socialinėje žiniasklaidoje. Šis patogus įrankis visus metus dalinasi turiniu jūsų svetainėje su apgalvota kampanija ir turinio kalendoriumi. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pasirinkti, ką norite bendrinti, kokius socialinius tinklus naudoti, nustatyti tvarkaraštį, pridėti prekės ženklą ir žymes, tada patvirtinti savo kampaniją. Tai taip paprasta.

Atgaivinkite seną „WordPress“ papildinį

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Revive Old Post Pro“ papildinys yra dar vienas įrankis, padėsiantis sutaupyti daug laiko ir pastangų. Taip yra dėl to, kad jis gali pakartotinai pateikti seną tinklaraščio turinį pasirinktuose jūsų socialinės žiniasklaidos tinkluose. Tai reiškia, kad jums nebereikia nuolat rašyti naujo turinio vien tam, kad sulauktumėte savo pasekėjų dėmesio.

Be to, jums nereikia jaudintis dėl savo seno, bet vis dar vertingo turinio, kurį galite pamesti ir pamiršti. Šis papildinys leidžia jums pasirinkti, kokio tipo straipsnius norite publikuoti socialinėje žiniasklaidoje, kaip dažnai ir kur. Nors yra nemokama šio papildinio versija, jei tikrai norite automatizuoti savo socialinės žiniasklaidos bendrinimo pastangas, verta apsvarstyti galimybę sumokėti už komercinę versiją ir pamatyti, kiek daugiau srauto jis gali nukreipti į jūsų svetainę.

„Hootsuite“ socialinis vadovas

Dar daugiau funkcijų turtinanti galimybė organizuoti savo socialinės žiniasklaidos leidybą yra „Hootsuite“. Tai yra galingas aukščiausios kokybės sprendimas, skirtas jūsų socialinės žiniasklaidos rinkodarai valdyti, siūlantis plačias socialinio bendrinimo, analizės ir saugos galimybes, be kitų dalykų. Naudodami „Hootsuite“ taip pat galite automatiškai planuoti įrašus. Tokiu būdu galite naudoti skirtingą turinį įvairiose socialinės žiniasklaidos platformose skirtingu metu. Tai reiškia, kad jums nereikia savęs fiziškai skelbti, tačiau tinkamu metu vis tiek galite pasiekti auditoriją tinkamais socialinės žiniasklaidos kanalais..

Paskutinės mintys apie „WordPress“ socialinės žiniasklaidos rinkodarą

Aukščiau pateiktos parinktys yra tik keli iš daugelio būdų, kaip panaudoti socialinę žiniasklaidą, kad padidintumėte srautą į savo „WordPress“ svetainę ir, tikiuosi, padidintumėte pardavimus, pajamas ar komisinius. Tačiau, kaip ir daugelyje dalykų gyvenime, nėra vieno galutinio atsakymo, kaip efektyviai naudoti socialinę mediją. Priklausomai nuo jūsų turimos svetainės tipo ir jūsų tikslinės auditorijos, jums skirsis. Neskubėkite, išbandykite įvairius papildinius ir sprendimus ir pamatysite, kas jums labiausiai tinka.

Kaip šiuo metu reklamuojate savo svetainę socialinėje žiniasklaidoje? Kokių veiksmų ėmėtės automatizuodami šį procesą? Kokius rezultatus matėte iš jūsų pastangų? Prašome pasidalinti savo mintimis ir patirtimi komentaruose žemiau.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map