Ką reikia žinoti apie valdomą „WordPress“ prieglobą

Per pastaruosius dešimt metų „WordPress“ suvaidino didžiulį vaidmenį žiniatinklio demokratizavime. Šiomis dienomis beveik bet kas gali per kelias minutes sukurti tinklaraštį naudodamasis mėgstamiausia pasaulyje turinio valdymo sistema, nesijaudindamas apie galimai painiavą keliančius techninius dalykus..


Tačiau taip yra daug svarbių dalykų, kurie nutinka „po gaubtu“. Šie galiniai klausimai daro įtaką daugeliui svetainių. Kiti žmonės mano, kad atnaujinti „WordPress“ ir jos papildinius yra sudėtinga. Nors „WordPress“ yra nuostabi turinio valdymo sistema, valdytojui valdyti gali būti vargo.

Laimei, atsirado rinka, kuri pasirūpins šia atsakomybe už jūsų valdomą „WordPress“ prieglobą. Šiame įraše paaiškinsiu, kas tai yra, kam to gali prireikti ir kodėl. Taip pat aptarsiu keletą bendrovių, kurios valdomos „WordPress“ prieglobos versle.

Kas yra valdoma „WordPress“ priegloba?

Trumpai tariant, valdoma „WordPress“ priegloba vykdo visas pagrindines užduotis, susijusias su „WordPress“ tinklaraščio valdymu, kad jums to nereikėtų. Tokiu būdu galite sutelkti dėmesį į tai, kas iš tikrųjų svarbu: parduodate savo produktus ir (arba) paslaugas klientams.

Jie, žinoma, priglobs jūsų svetainę. Be to, jie taip pat suteikia specialios „WordPress“ patirties ir optimizuoja jūsų svetainę daugelyje sričių: greitis, saugumas, veikimo laikas, „WordPress“ branduolio atnaujinimai ir papildinių suderinamumas. Seanas O’Brienas, „Pagely“ rinkodaros direktorius, apibendrina, kas, jo nuomone, yra pagrindiniai valdomo „WordPress“ prieglobos pranašumai:

Sauga, greitis (SEO) ir atnaujinimai. Mes dirbame išskirtinai ir siekiame maksimaliai išnaudoti visus tris.

Kas turėtų valdyti „WordPress Hostingas“?

Valdomi „WordPress“ pagrindiniai kompiuteriai padeda įvairiuose frontuose. Tačiau pasirinkimas tinka ne visiems. Pvz., „Pagely“ planai prasideda nuo 24 USD, o brangesnės parinktys siūlo daugiau funkcijų. Kaina nėra žlugdanti, tačiau taip pat nėra ko užuosti. Asmeniniams tinklaraštininkams turbūt būtų geriau be valdomo prieglobos.

Kita vertus, smulkusis verslas ir didžiosios korporacijos tikrai turėtų į tai atsižvelgti. Valdomo prieglobos kaina yra palyginti su sistemos administratoriaus samdymu. Įsigyti valdomą „WordPress“ prieglobos planą bus pigiau, nei sumokėti kam nors dirbti jūsų įmonėje ir išspręsti iškilusias problemas.

Taip pat atminkite, kad valdomas priegloba yra nukreipta būtent į „WordPress“. Jei norite, kad jūsų svetainė būtų moderniausia, teikėjo, orientuoto į jūsų turinio valdymo sistemą, teikimas gali atsipirkti.

Kaip sunku perjungti?

Įprasto prieglobos dėka svetainės perkėlimas iš vieno teikėjo į kitą gali būti nemalonus. Valdomi „WordPress“ šeimininkai siekia, kad šis skausmingas procesas taptų skausmingasmažiau. Rezultatai puikūs. Paprastai galite tikėtis, kad perkelsite su minimaliomis prastovomis – dauguma valdomų „WordPress“ teikėjų išbandys jūsų svetainę savo serveriuose ir leis jums pamatyti peržiūrą prieš tai jie perjungia DNS informaciją.

Jerodas paaiškina:

Svarbiausia yra suteikti žmonėms galimybę peržiūrėti savo svetaines prieš keičiant bet kokius DNS parametrus. Tai leidžia migruoti „tamsoje“, nedarant įtakos gyvai svetainei … taigi, prastovos nėra.

Informacija skiriasi priklausomai nuo teikėjo – kelios valdomos „WordPress“ įmonės bet kurią svetainę perkels nemokamai, o kitos ims papildomą mokestį.

Žinoma, jūs visada turėtumėte ištirti, kaip skirtingos įmonės tvarko (ir apmokestina) svetainių perkėlimą. Seanas O’Brienas apibendrina „Pagely“ politiką:

… mes padedame nemokamai perkelti „Professional“ ir „Enterprise“ paskyras, o kitus planus siūlome perkelti už tam tikrą mokestį. Išlaidos priklauso nuo sudėtingumo. Mes visą laiką judame svetaines, todėl retai kyla problemų.

Ką aš gausiu iš valdomo “WordPress” prieglobos?

Nors valdoma „WordPress“ priegloba kainuoja brangiai, ji turi keletą pagrindinių pranašumų. Dėl daugelio šių priežasčių „WPExplorer“ yra priglobta „WP Engine“..

 • Padidėjęs svetainės greitis
 • Padidintas saugumas
 • Patikimas veikimo laikas
 • „WordPress“ branduolio atnaujinimai
 • Patikrina įskiepių suderinamumą.

Saugumas

Saugumas yra raktas. Šiomis dienomis „WordPress“ maitina apie 18 proc. Žiniatinklio, todėl tai yra didelis taikinys nepageidaujamų reklaminių žinučių platintojams ir įsilaužėliams. Tvarkomose prieglobos tarnybose į saugumą žiūrima labai rimtai. Jerodas detalizuoja apibendrintą požiūrį:

Mes kasdien teikiame „Sucuri“ kenkėjiškų programų nuskaitymus kiekvienai „WordPress“ diegimo programai. Bet kokio pažeidimo atveju prisiimame visą atsakomybę už jo sutvarkymą ir svetainės užrakinimą. Be to, mes buvome vieni iniciatyviausių užkertant kelią „WordPress“ bandai: bandymai prisijungti prie žiaurios jėgos … Mes taip pat kasdien darome kiekvieno „WordPress“ diegimo atsargines kopijas, todėl nė viena sintezės svetainė nėra pašalinta daugiau nei per 24 valandas iš visiškai atkurti.

Kitos paslaugos siūlo panašias saugos funkcijas, kad apsaugotų jūsų svetainę.

Greitis

Šios bendrovės taip pat naudojasi greitesniu greičiu kaip pasididžiavimo tašku. Tačiau reikia atkreipti dėmesį į tai, kad greičio padidėjimas priklausys nuo to, kur šiuo metu yra jūsų svetainė. Chrisas Piepho rašo:

Nėra tikro būdo nustatyti vidurkį – aš mačiau keletą reklaminių skelbimų apie tai ir radau, kad jis yra be galo klaidinantis … Tinklalapiuose, kurie jau greitai veikia, gali būti nedidelis pokytis, bet jūs negalite patobulinti nieko gero iš tikrųjų … svetainių, kurios patiria lėtumą, yra labai didelė tikimybė, kad jos pastebės didelį patobulėjimą.

Ką apie alternatyvas?

Visada yra kitų variantų, todėl kurį pasirinksite, priklauso nuo jūsų poreikių. „WordPress“ priežiūros įmonės tvirtina, kad teikia aukščiausias paslaugas, tačiau tai kainuoja. Aš tai ištyriau ankstesniame įraše čia apie WPExplorer. Virtualūs privatūs serveriai ir skirti serveriai yra dar viena galimybė, tačiau turėtumėte atsiminti, kad jie nesispecializuoja „WordPress“. Chrisas Piepho sveria:

Palyginti su mažesniu VPS, mūsų paslaugos paprastai yra konkurencingos kainomis, tuo pačiu rūpindamosi visais valdymo galvos skausmais. Palyginti su dedikuotu serveriu, „Lightning Base“ bus brangesnė, tačiau klientams naudinga mūsų patirtis eksploatuojant daugybę „WordPress“ svetainių – jei jiems reikės ką nors pasamdyti, kad gautumėte panašių žinių, tai bus daug brangesnė nei mūsų paslauga..

Kaip visada, valdomi „WordPress“ rengėjai pabrėžia savo kompetenciją. Seanas O’Brienas tęsia:

Mūsų paslauga yra daug pranašesnė, jei naudojate „WordPress“. Mūsų technologijos yra gerai išmanančios visas „WordPress“ detales, įskaitant įskiepius, temas ir atnaujinimus, tuo tarpu tipinės techninės technologijos standartinėje prieglobos įmonėje gali nieko nežinoti apie „WordPress“.

Ar „WordPress“ valdymas yra gera investicija?

Ar galiausiai turėtumėte pasirinkti valdomą „WordPress“ prieglobą? Jūs geriausiai žinote savo asmeninę situaciją, todėl tik jūs galite nuspręsti. Tikiuosi, kad mano čia pateikta informacija padės jums pasirinkti.

Valdomo „WordPress“ prieglobos kainos atrodo gana pagrįstos, ypač įmonėms, kurios paprastai turėtų sumokėti kam nors už šias problemas. Kai kurie žmonės mano, kad gali susitvarkyti su savo „WordPress“ problemomis. Jei esate vienas iš tų žmonių, gali būti gera idėja laikytis to, ką darote šiuo metu.

Nesvarbu, ar norite valdyti „WordPress“ prieglobą, ar ne, logiška išlaidų ir naudos analizė – ar sutaupytas laikas ir įgytos funkcijos padės sutaupyti daugiau pinigų, nei išleisite valdomai „WordPress“ prieglobai? Jei atsakymas yra „taip“, tada sunku pagrįsti, kodėl nesiėmėme pakeitimo. Jei atsakymas yra ne, galite paimti puslapį iš Dory knygos ir tiesiog plaukti.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map