Kada ir kaip perduoti verslo užduotis savo „WordPress“ tinklaraščiui

Kaip perduoti verslo užduotis jūsų „WordPress“ tinklaraščiui

Kaip laisvai samdomam darbuotojui ar smulkaus verslo savininkui svarbu žinoti, kada perduoti valdymą kitam profesionalui. Geriau tvarkydami savo tinklaraštį, ne visada reikia rašyti puikų turinį ar dirbti visas nakties valandas. Tiesą sakant, kai kurie efektyviausi veiksmai, kuriuos galite atlikti kaip tinklaraščio savininkas, įtraukia jūsų darbus į išorę.


Tai nebus vientisas perėjimas ir greičiausiai vėluosite į užsakomųjų paslaugų žaidimą. Tačiau visada geriau vėluoti nei niekada.

Tinklaraščių savininkai žino, kad šis verslas reikalauja nešioti keletą skrybėlių. Kai paleisite „WordPress“ tinklaraštį, tai reiškia, kad jūs dabar esate jo buhalteris, rinkodaros vadovas, rašytojas ir dizaineris.

Bet kai pamatysite tam tikrą sėkmę, tą patį tinklaraštį taps neįmanoma tvarkyti pačiam. Todėl patikimas užsakomųjų paslaugų planas leidžia jums sutaupyti laiko savo gyvenimui ir vykdyti savo verslą taip, kaip turėtų būti vykdomas.

Užsakyti priegloba

Galima drąsiai teigti, kad dauguma mažų įmonių ir tinklaraščių prasideda nuo nebrangaus bendro naudojimo. Kartais tai yra viskas, ko jums reikia, tačiau kitu atveju pastebėsite, kad atnaujinimai yra tvarkingi.

Net jei jums nereikia persikelti į VPS ar privatų serverį, reikia išnagrinėti dar vieną klausimą. Ar turėtumėte valdyti savo „WordPress“ prieglobą, ar turėtų kažkas kitas?

Valdomo „WordPress“ priegloba yra palyginti nauja sąvoka, tačiau ji yra nuostabi. Jums ne tik nereikia jaudintis dėl atsarginių kopijų kūrimo, prastovų, atnaujinimų ar svetainės greičio, bet ir dažnai „WordPress“ diegimas atliekamas už jus..

Kai kurie šeimininkai, siūlantys tokią priemoką, valdomą „WordPress“ prieglobą, apima:

 • Kinsta
 • WP variklis
 • Smagratis

Techniškai turite dvi galimybes surasti ką nors kitą, kad išlaikytų jūsų prieglobą. Pirmasis yra prilipęs prie jūsų dabartinio svetainės pagrindinio kompiuterio ir pasižiūrėjęs, ar jame siūlomas valdomas priegloba. Jei taip, viskas, ką jums reikia padaryti, tai paskambinti pardavimo ar palaikymo komandai ir paprašyti jų atnaujinti jus. Atminkite, kad dažniausiai valdoma priegloba yra brangesnė nei nevaldoma. Geros žinios apie bendravimą su dabartiniu kompiuteriu yra tai, kad jums nereikia perduoti svetainių failų ir iš naujo paleisti svetainės visiškai kitame pagrindiniame kompiuteryje. Trūkumas yra tas, kad kai kurios prieglobos įmonės neturi geriausiai valdomų „WordPress“ paslaugų.

Antrasis variantas – surasti prieglobos įmonę su „WordPress“ būdingu priegloba. Tai yra pasaulio „Kinstas“, „WP“ varikliai ir „smagračiai“. Kiekviena įmonė turi žinių tik „WordPress“ ir „WordPress“ srityse, tai reiškia, kad jūsų tinklaraštis yra gerose rankose. Ne tik tai, bet ir kiekviena iš šių prieglobos įmonių teikia „WordPress“ valdomas prieglobos paslaugas. Jei nesate su tokiu kompiuteriu kaip „Kinsta“, turėsite perkelti savo svetainę. Tai yra galvos skausmas, bet būtinas.

Po to galite prisiregistruoti dėl valdomo prieglobos. Vėlgi, valdomas priegloba yra brangesnė, tačiau dažnai to verta.

Kodėl verta??

Nes dabar nereikia išleisti jokio laiko prieglobai. Jei jūsų svetainė nyksta (ko greičiausiai nedarysite pagal valdomą prieglobą), pagrindinė kompiuterio programa sukuria jo atsarginę kopiją ir paleisdama jums nereikės kviesti. Atsarginės kopijos jums bus baigtos, o viską nuo talpyklos kaupimo iki papildinių atnaujinimų tvarko šeimininkas.

Patartina perduoti savo prieglobos paslaugas, kai pradėsite ieškoti laiko, kad esate tam reikalingi. Jei jūsų verslas ar tinklaraštis uždirba pinigus, o jūs stengiatės neatsilikti nuo svetainės užduočių ir savo kasdienės veiklos, valdomas priegloba šiek tiek jaudina jūsų stalą.

Užsakyti internetinių dienoraščių priežiūrą

Tinklaraščių priežiūra yra šiek tiek panaši į valdomą prieglobą, išskyrus dienoraščių priežiūros specialistus. Tai apima įprastus temos ir papildinių atnaujinimus, saugos patikrinimus, atsargines kopijas debesyje, daugybę papildomų priedų, skirtų pagerinti jūsų svetainę, stebėjimą visą parą.

Paslaugos priklauso nuo to, su kuriuo laisvai samdomu vertintoju ar įmone lankotės, tačiau paprastai jūs turėtumėte gauti visą savo svetainės apsaugą ir apsaugą.

Tarp geriausių kompanijų, kurios perkelia jūsų tinklaraščio priežiūros paslaugas, yra:

Arba galite sužinoti apie daugiau parinkčių, kaip rasti geriausias „WordPress“ priežiūros paslaugas. Bet kokiu atveju, pasamdę kvalifikuotą specialistą savo „WordPress“ tinklalapiui prižiūrėti, galite sutaupyti daug laiko, kiekvieną savaitę atimdami daugiau savo darbo valandų, kad sutelktumėte dėmesį į turinį ar socialinę mediją..

Užsakomųjų paslaugų apskaita

Tai, ar jūs perduosite savo apskaitą išorėms, priklauso nuo to, kokia jūsų operacija. Pvz., Mažas tinklaraštis su pajamomis iš dukterinių įmonių greičiausiai gali apimti daugelį apskaitos užduočių, kiekvieną mėnesį apimant visas dukterinių įmonių ataskaitas. Kalbant apie įmonę, turinčią „WordPress“ svetainę, tačiau neturinčią el. Prekybos funkcijų, gali būti prasminga perduoti mažmeninės prekybos parduotuvės apskaitą, tačiau „WordPress“ svetainė bus tik nedidelė šios svetainės dalis..

Užsakomosios paslaugos tikrai pradedamos naudoti pradėjus vykdyti „eCommece“ parduotuvę. Tas pats pasakytina apie vidutinio dydžio ir didelius tinklaraščius, turinčius kelis pajamų srautus. Apskrities buhalterijos perdavimas yra laisvas laikas ir įsitikinkite, kad knygos tvarkingos. Tokiu būdu, kai ateis mokesčių laikas, būsite pasiruošęs ir organizuotas. Be to, mažiau tikėtina, kad turėsite problemų su IRS (ar kitomis vietos valdžios institucijomis).

Pradėdami „WordPress“ verslą, turite keletą galimybių perduoti savo buhalteriją. Pirmiausia buhalterį suraskite per draugą ar šeimos narį. Tai užima daugiau laiko, bet jūs turite šansą iškraustyti buhalterį visam gyvenimui.

Mums taip pat patinka tokios paslaugos kaip Suolas, kuri siūlo buhalterių ir buhalterių kolekciją mažoms įmonėms. Ši paslauga tvarko jūsų knygas už mėnesinį mokestį ir pristato metų pabaigos finansinius paketus, kad galėtumėte suprasti ir sumokėti mokesčius.

Knygiškas veikia panašiai, kai mokamas mėnesinis mokestis, tada smulkaus verslo savininkai yra sujungiami su tam skirta apskaitos komanda. Ši komanda siūlo tokius dalykus kaip neribotos konsultacijos mokesčių klausimais, mėnesinė buhalterija, mokesčių paruošimas, metinis mokesčių planavimas ir darbo užmokesčio apskaita.

Užsakyti rinkodarą ir dizainą

Projektavimo užsakomosios paslaugos dažnai prasideda nuo jūsų tinklaraščio įkūrimo. Kaip pavyzdys gali reikėti logotipo, rinkodaros medžiagos arba „Facebook“ antraštės paveikslėlio. Jei nesate dizaineris, siūlau nedaryti savo grafikos. Jūs kenkiate tik savo verslui.

Jei turite šiek tiek pinigų išleisti ir norite beveik garantuoti tinkamą dizainą, Geriausias pasirinkimas yra „99Designs“. Tai leidžia jums bendradarbiauti su dizaineriais ir netgi organizuoti konkursus, kuriuose dizainą siunčia aukštos kokybės dizaineriai, norintys laimėti didelį prizą.

„Upwork“ taip pat turi keletą garbingų laisvai samdomų specialistų, atsakingų už projektavimo darbus, tačiau tai nėra kuratorių pasirinkimas.

Kalbant apie rinkodaros pagalbą, jums to gali prireikti per pirmuosius kelis mėnesius, kai paleisite savo tinklaraštį. Juk klientų ir tinklaraščių skaitytojų paieška yra vienintelis būdas sužinoti apie savo prekės ženklą.

Nusileidimas geram asmeniui ar komandai gali šiek tiek užtrukti. Norėsite, kad jūsų nišoje būtų patirties. Vis dėlto rekomenduoju paprašyti tiesioginių siuntimų iš draugų ir kolegų „Upwork“ taip pat turi puikių rinkodaros profesionalų.

Ar esate pasirengęs perduoti paslaugas kitoms įmonėms??

Kartais viskas, ką jums reikia padaryti, yra užsakyti kai kuriuos projektavimo darbus. Kitu metu tinklaraštininkams reikia visko: nuo apskaitos iki valdomo prieglobos ir projektavimo darbų iki svetainės priežiūros.

Nepaisant to, ko jums reikia, daugybė darbuotojų laukia internete, kad jūsų verslas vyktų sklandžiai. Nėra jokios priežasties išmesti plaukus el. Pašto rinkodara, jei nekenčiate kiekvienos to akimirkos. Eikite susirasti el. Pašto rinkodaros specialisto, kuriam patinka procesas ir kuris žino, kaip tai padaryti. Tas pats pasakytina apie „YouTube“ vaizdo įrašų kūrimą, svečių tinklaraščių kūrimą ar kitas užduotis.

Ar bandėte užsakomąsias paslaugas? O gal esate ant tvoros? Mes norėtume žinoti jūsų mintis.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map