Kaip šaltinį ir dalintis turiniu savo WordPress svetainėje

PATARIMAI Kaip šaltinį ir dalintis turiniu „WordPress“ svetainėje

Kai svarstote įtraukti naują turinį į savo svetainę ar tinklaraštį, greičiausiai pagalvosite apie ilgos formos straipsnių ar originalių pranešimų kūrimą. Tai tik natūralu, ir dauguma svetainių norės teikti pirmenybę unikaliam turiniui. Tačiau tai taip pat gali būti protingas žingsnis ieškoti ir dalintis atitinkamu trečiųjų šalių turiniu su savo skaitytojais, kai tik turite galimybę.


Vienas iš geriausių dalykų, susijusių su internetu, yra tai, kiek informacijos suteikia prieiga – ten yra straipsnis ar svetainė apie beveik viską. Susiejimas su šiuo turiniu arba jo sukūrimas į naudingus išteklius yra ir paslauga jūsų skaitytojams, ir puikus būdas atsikratyti savęs..

Šiame straipsnyje kalbėsime apie tai, kodėl galbūt norėsite dalytis trečiųjų šalių turiniu, ir aptarsime dažniausiai pasitaikančius būdus. Tada pateiksime kelis patogius „WordPress“ papildinius, kurie padės atlikti darbą. Pradėkime!

Ar turėtumėte apsvarstyti galimybę bendrinti trečiųjų šalių turinį?

WP RSS kaupiklis: WPNewsDesk

Puikus pavyzdys WP naujienų tarnyba (maitina RSS agregatorius Pro), kuriame žiniatinklyje dalijamasi žiniomis iš patikimų „WordPress“ šaltinių.

Svarbu, kad jūsų svetainėje būtų daug kokybiško, originalaus turinio. Dalijimasis savo unikaliomis idėjomis reiškia, kad esate ekspertas, ir įtraukiate per daug dubliuoti turinį jūsų svetainėje gali sukelti problemų optimizuojant paieškos sistemas. Tačiau taip pat labai naudinga remtis ir bendrinti išorinį turinį šalia jūsų paties darbo.

Tiekti ir dalytis atitinkamu trečiųjų šalių turiniu yra protinga idėja dėl šių priežasčių (ir dar daugiau):

 • Tai palengvina jūsų darbo krūvį – į savo svetainę galite įtraukti daugiau naudingo turinio, nedarydami visko patys.
 • Siūlydami išorinius šaltinius ir citatas, padidinsite savo turinio patikimumą.
 • Nurodydami skaitytojams geriausias vietas informacijos paieškai, galite save laikyti žinančia institucija.
 • Dalijimasis kitų turiniu yra puikus būdas užmegzti ryšius ir ryšius.

Jei niekada nesiejate ar nebendraujate su išoriniais šaltiniais, nepraleidžiate galimybės tapti didesnio pokalbio, kuris jau egzistuoja internete, dalimi. Taigi pabandykite rasti pusiausvyrą tarp originalaus ir bendro turinio, kuris jums tinka.

Kaip dalintis turiniu su WordPress

Dabar aptarsime, kaip iš tikrųjų pradėti dalintis trečiųjų šalių turiniu. Yra daugybė variantų, ir geriausias būdas yra tu priklausys nuo jūsų svetainės, lauko ir auditorijos. Greičiausiai norėsite naudoti strategijų derinį.

Čia pateikiami keli efektyviausi metodai:

 • Paprastas susiejimas. Iš turinio lengva sukurti išorines nuorodas. Tai suteikia galimybę pateikti citatas kartu su papildoma informacija, kuriai nėra laiko (ar vietos) aprėpti save. Tai pagrindinė strategija, kuria gali pasinaudoti visi.
 • Turinio apibendrinimas. Šis metodas naudoja RSS tiekimą turinio dalijimosi procesui automatizuoti. O tai savo ruožtu daro šį greitą ir lengvą pasirinkimą. Galite įterpti kanalus į savo svetainę, kad galėtumėte pritraukti ir parodyti atitinkamą turinį iš viso žiniatinklio. Tai suteikia jūsų skaitytojams svarbios informacijos atnaujinimus realiuoju laiku ir taupo daug laiko. ]
 • Turinio kuravimas. Kuravimas yra išorinių išteklių radimo ir pateikimo skaitytojams procesas naudojant tinklaraščio įrašą, informacinį biuletenį, socialinį tinklą ar kitą metodą. Jūs pradedate nuo trečiųjų šalių turinio, bet pridėkite savo nuojautas ar nuomones. Tai, ko gero, yra daugiausiai laiko užimanti iš šių parinkčių, tačiau gali suteikti didžiausią valdymą ir potencialią vertę.

Visi šie požiūriai reikalauja šiek tiek išankstinio darbo. Laimei, „WordPress“ siūlo daugybę įrankių, kurie padės įgyvendinti turinio dalijimosi strategijas.

Tiesa, kad vienas geriausių „WordPress“ dalykų yra tas, kad jame yra įskiepis beveik viskam, ką galbūt norėsite padaryti. Vis dėlto rasti sunkų papildinį gali būti sunku, todėl žemiau mes surinkome keletą geriausių turinio kūrimo ir kaupimo variantų, skirtų bendrinti trečiųjų šalių turinį..

1. WP RSS kaupiklis

WP RSS kaupimo priemonės papildinys

Jei turinio agregavimo idėja jus sudomino, tai yra papildinys, kurį turite patikrinti. „WP RSS Aggregator“ suteikia galimybę sujungti kelis RSS tiekimus ir juos kartu rodyti savo svetainėje. Galite pasirinkti šaltinius, kurie, jūsų manymu, bus vertingiausi, integruoti juos į vieną patogų sąrašą ir leisti papildiniui padaryti visa kita. „WP RSS Agregator“ yra tvirta galimybė, jei norite dalytis naudingu trečiųjų šalių turiniu, nešvarindami rankų, atlikdami „rankinį“ darbą..

Pagrindiniai bruožai

 • Importuokite ir derinkite tiek RSS srautų, kiek jums reikia
 • Norėdami lengvai pateikti sklaidos kanalo turinį savo svetainėje, naudokite trumpąjį kodą
 • Nustatykite įvairius importuojamo, rodomo ir saugomo turinio apribojimus

Pagrindinė „WP RSS Aggregator“ versija yra nemokama, tačiau jei norite daug jos naudingesnių funkcijų (pvz., RSS turinio importavimo kaip įrašo ir rodymo ištraukų bei vaizdų iš sklaidos kanalų), turėsite nusipirkti vieną ar daugiau iš jos „premium“ priedai.

2. Echo RSS

Echo RSS importuotojas / generatorius

Kita galimybė yra „Echo“ papildinys, skirtas kurti žinutes iš RSS, taip pat sukurti savo neribotą skaičių pasirinktinių RSS tiekėjų savo skaitytojams. Šis papildinys siūlo lengvą būdą kurti auditoriją. Papildinys įtraukiamas į viešus RSS tiekimus, kad būtų sukurtos žinutės jūsų tinklaraštyje, kurį galėsite panaudoti kurdami savo RSS.

Pagrindiniai bruožai

 • Naudojama „SimplePie“ API
 • Automatiškai sugeneruoti įrašus
 • Kurkite neribotą RSS tiekimą

Didelė problema yra ta, kad turinys iš tikrųjų nėra unikalus. Nors tai yra paprastas būdas pasiūlyti skaitytojams nišinį turinį (pavyzdžiui, galėtumėte bendrinti ir susieti su naujausiais kripto patarimais iš įvairių tinklaraščių savo mainų svetainėje), aš nerekomenduočiau pasikliauti juo visu savo turiniu kūrimo poreikiai.

3. „MyCurator“

„MyCurator“ papildinys

„MyCurator“ papildinys yra šiek tiek unikalus. Užuot pateikę šaltinius, papildinys pateiks jums straipsnius, kurie, jos manymu, yra svarbūs. Kaip? Nustatę norimą temą, raskite šaltinių, kuriuos galite gauti naudodamiesi papildiniu pateiktais balsavimo aukštyn ir žemyn rezultatais. Remdamasis jūsų balsavimais, „MyCurator“ siekia pateikti tikslinį turinį jūsų straipsnių kūrimo poreikiams.

Pagrindiniai bruožai

 • Intelektualaus turinio kūrimas balsu aukštyn / žemyn
 • Nustatykite RSS ir šaltinio įspėjimus
 • Nurodykite savo kalbą

Galite naudoti „MyCurator“ nemokamai vienoje temoje, tačiau jums reikės prisiregistruoti, jei norite gauti daugiau nei tą patį priemokos planą. Pro planų kaina yra 15 USD / mėn. Iki 6 temų, o verslo planų – 30 USD / mėn. Neribotoms temoms.

4. Paspauskite pirmyn

„PressForward“ papildinys

„PressForward“ yra nemokamas papildinys, kurį galite naudoti kurdami pasirinktinius šaltinių rinkinius jūsų turinio kaupimui. Papildinys veikia su RSS tiekimais, kaip ir daugelis kitų mūsų sąrašo parinkčių, taip pat su konkrečių šaltinių puslapių žymų knygele. Unikalu yra tai, kad yra įmontuotos priskyrimo, automatinio nukreipimo į pirminį šaltinį ir komandų (pvz., Bendradarbių, redaktorių ar kitų vartotojo vaidmenų) parinktys..

Pagrindiniai bruožai

 • RSS, „Atom“ tiekimas ir žymelių tiekimas
 • Integruokite standartizuotą turinį
 • Išsaugokite kuruojamą turinį kaip juodraštį
 • Pridėkite turinio priskyrimą arba nukreipkite į šaltinį

Smagus faktas apie šį 100% nemokamą (be pirkimo) papildinį yra tas, kad jį palaiko George’o Masono universitetas. Jis buvo sukurtas kaip jų panašiai pavadinto projekto „PressForward“, kurio tikslas – centralizuoti skaitmeninę mediją ir kurti turinio centrus, dalis..

5. „Curation Suite“

„Curation Suite“ papildinio vaizdas.

Jei turinio kuravimas yra labiau jūsų stilius, pažiūrėkite į „Curation Suite“. Šis išsamus sprendimas prideda šoninę juostą jūsų įrašų redagavimo priemonėje, leidžiančioje ieškoti išorinio turinio niekur nekeliant. Jis kaupia turinį iš įvairių šaltinių, daugiausia dėmesio skiriant naujienoms, socialinei žiniasklaidai, vaizdams ir vaizdo įrašams. „Curation Suite“ yra ideali priemonė greitai surasti ir tvarkyti išteklius kuriant naudingus kuruojamus puslapius ar įrašus.

Pagrindiniai bruožai

 • Apribokite savo paiešką tik tam tikrais patikimais šaltiniais
 • Greitai įtraukite turinį į savo įrašą naudodami vaizdinę rengyklę
 • Pasinaudokite sparčiųjų klavišų, leidžiančių į savo svetainę pridėti bet kokį turinį, pranašumais, net jei nesate informacijos suvestinėje

„Curation Suite“ nėra pigus – už metinę narystę jis jums kainuos 197 USD (arba 24 USD / mėn., Jei norėtumėte eiti šiuo keliu). Tačiau tai puikus pasirinkimas tiems, kurie nori rimtai žiūrėti į turinio kūrimą, o ilgainiui sutaupysite daug laiko ir energijos..

6. Srauto srautas

„Flow Flow“ socialinio srauto „WordPress“ papildinys

Informacija ir atsisiųstiŽiūrėti demonstracinę versiją

Aukščiau išvardyti papildiniai puikiai kaupia turinį iš RSS rinkinių arba kuruoja tradicinį turinį. O kaip su socialine žiniasklaida? Čia šviečia „Flow Flow“. Naudodami „Flow Flow“ galite atsitraukti nuo socialinių srautų ir sukurti realaus turinio, tinkančio jūsų skaitytojams, tinklelį.

Pagrindiniai bruožai

 • Reaktyvus išdėstymas su AJAX įkrovimu
 • Socialinės medijos mygtukai ir skaitikliai
 • Tinklų rūšiavimo ir paieškos parinktys
 • Suderinama su daugeliu svetainių

Tai sakė – nemokama „Flow Flow“ versija palaiko tik „Facebook“, „Twitter“, „Instagram“ ir „Pinterest“. Jei norite naudoti RSS tiekimą, tinklaraščio įrašus ar kitus tinklus („Youtube“, „Soundcloud“, „Tumblr“ ir kt.), Turėsite atnaujinti „Flow Flow Pro“. Bet manydamas, kad tai kainuoja už 35 USD, sakyčiau, kad verta investuoti.


Turinio tiekimas iš viso žiniatinklio yra puikus būdas tapti sau platesnės bendruomenės dalimi. Jūs padidinsite savo patikimumą pasidalindami naudingais ištekliais ir pakviesite kitus pasidalyti jūsų turiniu mainais. Be to, galėsite greičiau išplėsti savo svetainę ar tinklaraštį, pridėdami medžiagą greičiau.

Ar turite patarimų, kaip rasti nuostabų turinį, kuriuo galėtumėte pasidalinti su savo skaitytojais? Papasakokite apie juos komentarų skiltyje žemiau!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map