Kaip apsaugoti slaptažodžiu visą „WordPress“ svetainę

Kaip apsaugoti slaptažodžiu visą „WordPress“ svetainę

Priešingai nei „WordPress“ narystės įskiepiai, norint pridėti apsaugą slaptažodžiu į savo „WordPress“ svetainę nereikia vartotojo registracijos ar prisijungimo, o tai daugeliu atvejų yra naudinga. Paprastu slaptažodžiu galite užblokuoti prieigą prie tam tikrų „WordPress“ puslapių ir įrašų. Kartais, kurdami privačią svetainę vidinėms diskusijoms ir ryšiams arba kurdami savo svetainę, galbūt norėsite slaptažodžiu apsaugoti visą „WordPress“ svetainę. Tokiu būdu kiekvienas, turintis slaptažodį, gali jį pasiekti neprisiregistruodamas.


Yra įvairių papildinių, kurie apsaugo slaptažodžiu visą „WordPress“ svetainę. Šiame įraše aptarsime 3 svarbiausius „WordPress“ papildinius, apsaugotus slaptažodžiu, kuriuos verta apsvarstyti.

1. Apsaugotas slaptažodžiu

„WordPress“ papildinys, apsaugotas slaptažodžiu

Slaptažodžiu apsaugotas papildinys apsaugo visą „WordPress“ svetainę vienu slaptažodžiu. Viskas, ką jums reikia padaryti, pirmiausia turite tik įjungti nustatymo parinktį, o tada įvesti slaptažodį. Dėl to jūsų pagrindinis puslapis ir kiti svetainės puslapiai bus blokuojami visuomenės atžvilgiu.

Šis papildinys leidžia administratoriams ir prisijungusiems vartotojams prieiti prie visos jūsų „WordPress“ svetainės, neįvesdami slaptažodžio. Yra galimybė savo RSS tiekti viešai, net jei jūsų svetainė yra apsaugota. Paprastas ir aiškus, „Password Protected“ įvertintas kaip svarbiausias slaptažodžio apsaugotas įskiepis „WordPress“ papildinių saugykloje, gavęs daugybę 5 žvaigždučių apžvalgų..

„WordPress“ papildinio slaptažodžiu apsaugoti parametrai

Minuso pusėje įskiepiai nepateikia jokių papildomų su slaptažodžio apsauga susijusių funkcijų. Taip pat pateikiama gana pasenusi vartotojo sąsaja.

Argumentai už

 • Tiesus ir paprastas naudoti
 • Suteikite automatinę prieigą administratoriams arba prisijungusiems vartotojams

Minusai

 • Apsaugokite „WordPress“ turinį tik su ribotomis galimybėmis ir be jokių kitų funkcijų
 • Ateikite su pasenusia vartotojo sąsaja

2. Slėpti mano svetainę

Slėpti mano svetainės „WordPress“ papildinį

Slėpti mano svetainę siūlo sudėtingesnį sprendimą slaptažodžiu apsaugoti savo svetainę nuo visuomenės ar paieškos sistemų.

Nors galite įgalinti visos šalies slaptažodžio apsaugą tiesiog pažymėdami žymės langelį „Nustatymai“, įskiepis tuo nesibaigia. Tai leidžia jūsų vartotojams tam tikrą laiką likti prisijungusiems. T. y., Vartotojai gali dar kartą patekti į svetainę neįvesdami slaptažodžio, kol praeis iš anksto nustatytas laikas.

Be to, galite nustatyti slaptažodžio užuominą, primindami lankytojams slaptažodį. Tai gali būti paprastas klausimas ar užuomina, kuriame gali būti ne daugiau kaip 53 simboliai ir kuriuos žinotų tik jūsų įgalioti vartotojai. Jei bijote, kad nepageidaujami vartotojai galėtų atspėti slaptažodį pagal užuominą, galite palikti jį tuščią.

Jūsų svetainė gali būti nustatyta prieinama vartotojams, kurie prisijungia kaip administratoriai arba naudojasi konkrečiais IP adresais. Pastarasis yra naudinga funkcija, nerasta panašių įskiepių. Panašiai, „Slėpti mano svetainę“ teikia apsaugą nuo žiaurios jėgos, kuri padeda užkirsti kelią įsilaužėliams atspėti jūsų slaptažodį naudojant „Brute Force“ metodą..

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas yra galimybė prisijungimo puslapyje parodyti pranešimo pranešimą, kad vartotojai žinotų, kad tai yra privati ​​svetainė arba svetainė kuriama. Naujovinę į „Premium“ versiją, prisijungimo puslapio viršuje galite parodyti pasirinktinį pranešimo pranešimą. „Premium“ versijos „Slėpti mano svetainę“ versijoje taip pat yra įvairių patrauklių prisijungimo puslapių temų, kurias galite pasirinkti, atsižvelgiant į jūsų svetainės dizainą.

Slėpti mano svetainės „WordPress“ stiliaus parinktis

Nepaisant šių pažangių funkcijų, vis dar yra galimybių tobulinti, ypač kalbant apie vartotojo sąsają. Pavyzdžiui, nustatymų parinktis galima suskirstyti į skyrius, kad vartotojams būtų lengviau juos naršyti.

Be to, kaip ir kiti slaptažodžiu apsaugoti papildiniai, „Slėpti mano svetainę“ neapsaugo vaizdų ar kitų failų priedų. Jei žmonės galėtų kažkaip surasti tikslų daugialypės terpės failo URL, jie tiesiog galėtų jį pasiekti ir atsisiųsti.

Argumentai už

 • Pateikite įvairias prisijungimo puslapio temas
 • Tinkinkite pranešimų pranešimus
 • Leisti prieigą iš konkrečių IP adresų

Minusai

 • UI galėtų būti patobulinta
 • Neapsaugo priedų failų

3. „WordPress“ apsaugokite slaptažodžiu

„WordPress“ papildinys, apsaugotas slaptažodžiu

Apsaugokite slaptažodžiu „WordPress“ papildinys pateikia dar vieną įdomų sprendimą, kaip apsaugoti slaptažodžiu visą „WordPress“ svetainę. Visas jūsų svetainės turinys, įskaitant puslapius, įrašus ir kitus pasirinktinius įrašų tipus, išskyrus daugialypės terpės failus, yra apsaugotas. Saugumo sumetimais slaptažodis yra užšifruotas. T. y., Jo nemato niekas, įskaitant administratorius. Trūkumas yra tas, kad jūs turite iš naujo nustatyti slaptažodį, jei pamiršite.

Saugodami visą svetainę, galite išskirti vieną ar kelis konkrečius puslapius. Užuot tiesiogiai rodę prisijungimo puslapį, galbūt norėsite parodyti netrukus pasirodysiantį puslapį ar nukreipimo puslapį, kad lankytojai praneštų, kad tai privati ​​svetainė.

Panašiai kaip „Slėpti mano svetainę“ trukmė, „Password Protect WordPress“ atleidžia vartotojus nuo to, kad jie turės dar kartą įvesti tą patį slaptažodį, kol pasibaigs slaptažodžių slapukų galiojimo laikas. Galiojimo laiką galite pakeisti papildinio nustatymų puslapyje.

Be visos svetainės apsaugos funkcijų, „Password Protect WordPress“ apima ir daugelį kitų pažangių funkcijų. Papildinys leidžia nustatyti kelis slaptažodžius viename puslapyje ir skelbti. Be to, kiekvienas vartotojo vaidmuo taip pat gali turėti skirtingą slaptažodį, t. Y. Abonentams, vieną – redaktoriams.

Talpyklos papildinių kaupimas ir serverio talpyklos kaupimasis gali sukelti konfliktus su slaptažodžio apsaugos funkcijomis. Apsaugokite slaptažodžiu „WordPress“ tai išsprendžia su nedidelėmis konfigūracijomis.

Apsaugokite slaptažodžiu „WordPress Pro“

„Password Protect Pro“ Versija eina dar toliau ir suteikia galimybę ne tik valdyti visus slaptažodžius, bet ir sukurti neribotus slaptažodžius vienam vartotojo vaidmeniui arba tą patį slaptažodį keliems puslapiams. Taip pat galite tinkinti klaidų pranešimus.

Nors šis papildinys neapsaugo vaizdų ir įkeltų failų, jis gali būti integruotas su Užkirsti kelią tiesioginės prieigos auksui užblokuoti tiesioginę URL prieigą prie visų daugialypės terpės failų, įskaitant vaizdus, ​​vaizdo įrašus ar PDF failus.

Apsaugokite slaptažodžiu „WordPress“ yra palyginti nauja daugumai vartotojų. Tai pasakius, jo moderni vartotojo sąsaja suteikia nesąžiningą pranašumą prieš 2 aukščiau esančius papildinius. Skirtingi skyriai, išskleidžiamosios parinktys ir perjungimo mygtukai yra nesudėtingi ir lengvai naudojami.

Argumentai už

 • Gali išskirti konkrečius puslapius iš visos svetainės apsaugos
 • Pateikite kitas slaptažodžiu apsaugotas funkcijas
 • Integruokite su „Prevent Direct Access Gold“, kad apsaugotumėte failų įkėlimą
 • Ateikite su šiuolaikiška vartotojo sąsaja, kurią lengva naudoti

Minusai

 • Nėra galimybių tinkinti prisijungimo puslapį
 • Palyginti nauja daugumai vartotojų

Santrauka

Apibendrinant galima pasakyti, kad visi 3 paminėti įskiepiai yra puikios galimybės apsaugoti slaptažodžiu visą jūsų „WordPress“ svetainę. Apsaugotas slaptažodžiu gali būti pats populiariausias slaptažodžio apsaugos papildinys, tačiau jo pasenusi vartotojo sąsaja ir ribotos galimybės yra. Kita vertus, „Slėpti mano svetainę“ pateikia išsamesnį sprendimą apsaugoti visą „WordPress“ svetainę slaptažodžiu, įskaitant prieigos suteikimą prie konkrečių IP adresų. Galiausiai, „Password Protect WordPress“ suteikia galimybę ne tik pašalinti kai kuriuos konkrečius puslapius nuo visos šalies slaptažodžio apsaugos, bet ir apsaugoti puslapius ir įrašus slaptažodžiu pagal vartotojo vaidmenis..

Taigi, kuris yra tinkamiausias papildinys norint apsaugoti slaptažodžiu visą „WordPress“ svetainę? Prašau mums pranešti žemiau esančiame komentarų skyriuje.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me