Kaip atnaujinti „WordPress“ temas ir nepažeisti pasirinktinių patarimų

„WordPress“ yra keičiama platforma

Yra daugybė būdų, kaip atnaujinti „WordPress“ temą, tačiau jiems nesunku prarasti duomenis, todėl jūs turite žinoti, kaip to išvengti. “Laikyk. Dar nesu tinkinęs savo svetainės. Man nereikia šio straipsnio “. Tiesą sakant, taip, jūs darote; iš anksto pasiruošimas yra vienintelis būdas užtikrinti tikrai sklandų perėjimą. Jei jau pritaikėte savo svetainę, nesijaudinkite. Ne per vėlu.


Trūksta to: dauguma mėgėjų kūrėjų tiesiog eina į savo svetainės stiliaus lentelę ir pradeda pertvarkyti dalykus. Puiku, kol neatnaujinsite ir dings visas kruopštus pritaikymas. Tiesą sakant, jei tinkinate savo svetainę negalvodami apie tai, kaip atnaujinimai tai paveiks, būsite pakilę. Prieš negalėdami atnaujinti savo svetainės ir padaryti ją taikomą įsilaužėliams visame pasaulyje, vykdykite kelis toliau pateiktus patarimus, kaip integruoti tinkinimus į jūsų atnaujinimo procesą.

„WordPress“ sistemos

Labiausiai paplitęs ir populiariausias sprendimas yra „Genesis Framework“. Jei kada nors skaitėte „WordPress“ tinklaraštį ar mokymo programą, yra didelė tikimybė, kad matėte, kaip kūrėjas dusliai pyksta apie tai (patikrinkite „Ren“ išsamią „Genesis“ apžvalgą mūsų tinklaraštyje).

„Genesis“ yra kaip tema, bet daugiau. Tiesa, kad jis pavadintas, jis gali būti apibūdinamas kaip plikasparnių šablonas, ant kurio pastatyta daugybė temų, ir visos jos yra vaikų temos, sukuriančios „išorę“ virš rėmo. Naudodami „Genesis“ galite tiek pakeisti, tiek atnaujinti savo temas, kiek norite, neprarasdami nė vienos savo tinkinimo detalės. Jis taip pat gali pasigirti daugybe kitų pageidaujamų funkcijų, todėl jį verta patikrinti. Šiuo metu jums bus grąžinta 60 USD.

Kita alternatyva yra bendroji „WordPress“ temos sistema, kurioje naudojamas panašus požiūris. Be to, administratoriaus skydelyje prie lengvai naudojamo CSS lauko, kurį galite naudoti norėdami pridėti stiliaus temų, į „Total“ taip pat įtraukiamos vaikų temų parinktys. Tačiau jei neturite tam biudžeto arba radote kitą jums patinkančią temą ir neketinate jo atsisakyti, vis tiek yra alternatyvų.

„WordPress“ papildiniai

WP šablono nepaisymas

Yra daugybė papildinių, kurie gali padėti palengvinti atnaujinimo procesą. Daugelis jų yra skirti naudoti prieš pradedant tinkinti, tačiau jei jau turite, jie gali būti naudingi ateityje.

WP šablonas nepaiso papildinio leis greitai nepaisyti bet kokio šablono. Jei nesijaučiate atlikę aukščiau išvardytų dalykų, galite naudoti papildinį, vadinamą Vaiko tema vienu paspaudimu tai padaryti iš „WordPress“ prietaisų skydelio, siūlant geriausius iš abiejų pasaulių.

„WordPress“ vaiko temos

Labiausiai paplitęs būdas padaryti stabilius tinkinimus – ir labiausiai rekomenduojamas – su vaiko tema. Aiškiau, vaiko tema yra panaši į „Photoshop“ sluoksnį ar animacijos celę: skaidrus stiliaus lapas, leidžiantis neardomai atlikti pakeitimus. Ne tik kosmetiniai pakeitimai, bet dar svarbiau pakeisti svarbiausias svetainės funkcijų vaiko temas svarbias modifikacijas..

Jūsų svetainės modifikavimas funkcijos.php failas yra vienas blogiausių dalykų, kurį galite padaryti prieš atnaujindami, nes praradęs svarbų funkcinį komponentą iš esmės gali ištraukti atramines sijas iš savo svetainės. Taigi, įtraukite funkcinius pokyčius į vaiko temą. Tai gali padėti sudaryti kelis, kad nereikėtų per daug informacijos permesti į vieną. Jei jums reikia kvalifikacijos kėlimo, juos sukurti yra gana paprasta. Po to jums reikia tik įtraukti vaikų tematikos dalykus, kuriuos konkrečiai norite pakeisti.

Pirmiausia sukurkite naują aplanką wp-turinys / temos katalogas jį laikyti. Suteikite jam tą patį pavadinimą, kaip pagrindinė tema, tačiau su „-child“, pažymėtu iki galo (jūs tikrai galite tai vadinti bet kuo, bet pavadindami tai tokiu būdu, jei kada nors turite keletą vaikų temų, žinote, kam jie skirti) . Aplanke sukurkite failą pavadinimu „style.css“. Po to stiliaus lentelė turi prasidėti nuo sekantis kodas:

/ *
Temos pavadinimas: Visas vaikas
Temos URI: http://totalwptheme.com
Aprašymas: Visas „WordPress“ temos pavyzdys vaiko tema.
Autorius: AJ Clarke
Autoriaus URI: http://totalwptheme.com
Šablonas: Viso
Versija: 1.0
* /

Bet kurį įrašo lauką galima pakeisti, kaip jums atrodo tinkama, tačiau būtinai išsaugokite temos pavadinimą ir šabloną. Šablonas yra pagrindinės temos katalogo pavadinimas. Jei šablono pavadinimo trūksta arba jis neteisingas, antrinė tema nebus rodoma.

Tada norėsite sukurti naują tuščią function.php failą, į kurį pridėsite kodą, kad jūsų vaiko tema žinotų, kad jūsų tema yra pagrindinė. Į šį function.php failą įklijuokite šį kodą:

gauti ('Versija');
// Įkelkite stiliaus lentelę
wp_enqueue_style ('tėvų stilius', get_template_directory_uri (). '/ style.css', masyvas (), $ versija);

}
add_action ('wp_enqueue_scripts', 'total_child_enqueue_parent_theme_style');

Pažvelgę ​​į kodą pamatysite, ką jis daro, jis įkelia pagrindinį stiliaus lentelę, bet taip pat apima pagrindinės temos versijos numerį. Tai labai svarbu, tačiau nedaugelis žmonių tai daro. Pagrindinės temos versijos numerio įtraukimo priežastis yra ta, kad, jei pagrindinė tema atnaujinama, jei pagrindinės temos stiliaus lentelė buvo pakeista, tada talpyklos papildiniai, CDN ir naršyklės žino, kad reikia atnaujinti failą. Tai padės išvengti bet kokio „sugadinto“ CSS, kai atnaujinsite pagrindinę temą.

Dabartinis rankinis vaiko temos redagavimas

Dabar, jei jau sukūrėte savo svetainę ir neteisingai pritaikėte pagrindinę temą, ir jūs neturite kelių laisvų valandų sėdėti judėdami kodu iš vieno failo į kitą, visada galite sukurti dabartinės savo svetainės versijos atsarginę kopiją vaikui. tema. Sukūrę vaikų temos aplanką, tiesiog pridėkite prie jo pakeistų failų kopijas, tada pakeiskite „WordPress“ temą saugykloje esančia tema.

Tai nėra puikus sprendimas, tačiau jis turėtų veikti. Patarimas: įsitikinkite, kad nepadarėte atsarginių kopijų, kurios nebuvo modifikuotos, todėl netyčia perrašysite naująjį kodą, kurį naujinys įdiegs kartu su senu kodu. Taigi vis tiek reikia išsamių žinių apie tai, ką pritaikėte – negalite tiesiog kopijuoti daiktų didmenine prekyba. Tai netgi gali padėti pereiti failus ir pašalinti kuo daugiau kodo, kuris nėra jūsų.

„WordPress“ svetainės atsarginių kopijų kūrimas

Pirmiausia sukurkite atsargines kopijas anksti ir dažnai darykite atsargines kopijas. „WordPress“ savo duomenų bazėje saugo viską, ką jūs kada nors parašėte ar įkėlėte, ir dėl daugybės priežasčių jie gali patirti nesklandumų. Labai lengva prarasti visą svetainę dėl serverio gedimo ar sugadintos duomenų bazės. Laimei, atsarginės kopijos kūrimas užtruks tik keletą minučių.

Yra daugybė būdų, kaip tai padaryti. Pirmiausia galite tiesiog nukopijuoti failus į savo kompiuterį naudodami FTP klientai arba „Unix“ apvalkalo įgūdžiai. Taip pat galite naudoti „WinSCP“ laikyti darbalaukyje „veidrodį“, kuris atnaujinamas kartu su jūsų svetaine.

Arba yra nemokamas skalbinių sąrašas automatiniai atsarginiai papildiniai, taip pat priemokų pasirinkimo galimybes. Čia mes naudojame „WPExplorer“ „VaultPress“, ir praeityje mes naudojome „Backup Buddy“ – tai abi yra puikios galimybės kurti ir palaikyti įprastas jūsų svetainės atsargines kopijas (be kasdienių atsarginių kopijų, kurias teikia patys tvarkomiausi „WordPress“ prieglobos planai).

Galiausiai, „cPanel“, „Direct Admin“, „Ensim“, „Plesk“, „vDeck“ ir „Ferozo“ turi unikalius būdus kurti atsargines svetainių, saugomų kartu su jomis, būdus. Išsamias instrukcijas tam galite rasti „WordPress Codex“. Blogiausiu atveju, kai prarandate tai, ko jums tikrai reikia, galite susisiekti su savo šeimininku. Daugelio kompiuterių savininkai sukuria atsargines savo svetainių atsargines kopijas, tačiau gali būti skaudu gauti duomenis iš jų.

Išbandykite savo pokyčius

Galiausiai galite atnaujinti rankiniu būdu arba automatiškai. Atnaujindami rankiniu būdu galite išbandyti pakeitimus, kad sužinotumėte, ar jie sugadina jūsų svetainę, ar ne. „WordPress“ traktuoja dvi tos pačios temos versijas kaip dvi skirtingas temas. Reiškia, jei savo „GenericTheme V1“ ir „GenericTheme V1.1“ turite wp-turinys / temos aplanke, jie bus traktuojami kaip dvi skirtingos temos. Tai reiškia, kad jūsų svetainėje gali būti įdiegtos kelios tos pačios temos versijos. Bent jau tuo galite naudotis norėdami perjungti seną pritaikytą versiją į naująją, todėl turite nuorodą, jei pasirinksite ją atstatyti nuo pat pradžių su vaiko temomis..

Išvada

Perspektyva prarasti tinkinimus, kuriuos dirbote taip sunkiai, gali būti bauginanti, o atnaujinimo procesas gali atrodyti, kad priverstų jus tai priversti. Bet, atsižvelgiant į vaikų temas (arba papildinius, arba rėmus) ir šiek tiek įžvalgos, tai nebūtinai turi būti. Ar turite kitų idėjų, kaip reguliariai atnaujinti „WordPress“ svetaines neprarandant pritaikymo? Norėčiau išgirsti apie juos komentaruose!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map