Kaip atstovauti sau „WordPress“ bendruomenėje

Etiketas internete yra didelis dalykas. Tai yra kažkas, kas taikoma visoms pramonės šakoms, tačiau kadangi „WordPress“ tinklaraštininkai ir kūrėjai gyvena internete, tai yra kažkas tikrai reikia atkreipti dėmesį. Galų gale tai, kaip jūs elgiatės viešuose forumuose, gali turėti tiesioginės įtakos jūsų reputacijai ir galimybėms įgyti naujų klientų.


Štai kodėl, žinoma, norėjau čia šiek tiek pakalbėti apie tai, kaip tinkamai save reprezentuoti internete, tačiau ypač akcentuodamas tai, ko reikia atsiminti kaip „WordPress“ kūrėjui ir (arba) vartotojui.

Įsitraukimas į tinklaraščio komentarus

Viena geriausių vietų bendrauti su kitais žmonėmis yra jūsų svetainėje, tinklaraščio komentarų skiltyje. Tai ne tik puikus būdas parodyti šiek tiek daugiau savo asmenybės, bet ir puikus būdas parodyti, kad esate atviri atsiliepimams ir nuoširdžiai norite išgirsti, ką turi pasakyti jūsų skaitytojai.

WordPress-komentarai-etiketas

Yra keletas dalykų, kuriuos reikia atsiminti, susijusius su žmonėmis, siekiančiais sukurti reputaciją „WordPress“ bendruomenėje:

 • Būkite tikri, kad žinote savo daiktus. Dalyvaudami „WordPress“ bendruomenėje, turite prielaidą, kad žinote, apie ką kalbate. Štai kodėl labai svarbu tiksliai parodyti save ir savo žinių lygį. Ir kai sakai, kad esi atviras atsiliepimams, reiškia tai. Nes jei padarysi klaidą, žmonės tau paskambins. Tai nutiks.
 • Jei užduosite klausimus, tikėkitės atsakymų. Aš linkęs baigti savo tinklaraščio įrašus klausimu, kuris skatina diskusiją komentarų skiltyje. Aš tai darau žinodamas, kad yra tikimybė, kad gausiu neigiamų komentarų ar kritikos. Kai skelbiate save internete, tai yra tik žaidimo pavadinimas, todėl turite būti tam pasiruošę.
 • Būkite maloningas, kai sulaukiate kritikos. Vėlgi, tai būtinai įvyks tam tikru momentu, todėl įsitikinkite, kad priimate teigiamai. Pasinaudodami kritikuojančiais žmonėmis, neužmegzkite nė vieno draugo iš šio verslo – ar bet kokio verslo.
 • Atsakykite visiems. Aišku, aš nekalbu apie trolius ar žmones, bandančius akivaizdžiai kelti tavo pyktį. Geriau turėtumėte atsakyti į komentarus, kuriuos paliko visi nuoširdūs žmonės, net jei jis / ji sako ką nors neigiamo apie tai, ką parašėte. Tai yra dvigubai svarbu, jei skaitytojas nurodo klaidą. Su WordPress kūrimu susijusios temos yra gana techninės. Klaidos gali sukelti didelių problemų, todėl būkite atsargūs atsiliepimuose ir, kai tinka, pripažinkite kaltę.
 • Ieškokite slapto šlamšto. Augantys tinklaraščių klausimai apskritai yra ne robotų sugeneruotas šlamštas. Yra daugybė įskiepių, kad būtų galima kovoti su robotų sukurtu šlamštu Akismet ir „Jetpack“. Tačiau automatiškai filtruoti vartotojo sugeneruotą šlamštą yra daug sunkiau. Atkreipkite dėmesį į tai, ką žmonės sako, ir nepamirškite patvirtinti tik tų komentarų, kurie, atrodo, yra 100% teisėti.

Įsitraukimas į socialinę mediją

WordPress-socialinis-etiketas

Nesvarbu, ar dirbate kaip „WordPress“ kūrėjas, ar tiesiog naudojate CMS savo svetainėje, svarbu būti aktyviam socialinėje žiniasklaidoje. Kodėl? Nes tai yra vienas iš pagrindinių būdų pritraukti srautą į savo svetainę. Tačiau yra keletas „taisyklių“, kurių turite laikytis elgesio srityje:

 • Pasirinkite socialinės žiniasklaidos valdymo įrankį. Net jei tai nėra tiesiogiai susiję su elgesiu, pasirinkę gerą socialinės žiniasklaidos valdymo įrankį, jums bus daug lengviau pamatyti, kai žmonės su jumis bendrauja, kad galėtumėte greičiau reaguoti. Iš esmės tai tvarko jūsų socialines paskyras, kad galėtumėte daugiau laiko praleisti kalbėdami su žmonėmis ir mažiau laiko tvarkydami skirtukus ten, kur vyksta diskusijos.
 • Kreipkitės į ekspertus. Socialinėje žiniasklaidoje yra daug „WordPress“ guru, ir jei norite išplėsti savo pasiekiamumą, turėsite tiesiogiai su jais bendrauti. Žinoma, nenorite būti grubūs ar akivaizdžiai reklamuojami. Vietoj to sekite, ką sako šie ekspertai, ir dalyvaukite diskusijoje. Būk žmogus ir vien tik tave pasieks gana toli.
 • Bendrinkite kitų žmonių turinį. Tai yra socialinės žiniasklaidos rinkodaros technika, vadinama turinio kuravimu, ir ji iš tikrųjų yra tikrai svarbi tiek įsitvirtinant savo srities ekspertu, tiek atkreipiant kitų ekspertų ir tų, kurie domisi „WordPress“, dėmesį..
 • Venkite viešų žlugimų. Tai galioja visose pramonės šakose – jei manote, kad jūs nevykote pramogų, tačiau verta išsaugoti savo socialinės žiniasklaidos paskyras be viešų žlugimų. Tai ne tik parodo neprofesionalų išvaizdą, bet ir gali ilgainiui pakenkti jūsų reputacijai, ypač jei jūsų nuosmukis yra susijęs su ankstesniu klientu ar kažkuo tokiu. Jei nenorite, kad dabartinis jūsų klientų sąrašas žinotų apie ką nors, saugokite jį nuo socialinės žiniasklaidos. Istorijos pabaiga.

„WordPress“ bendruomenės etiketas

„WordPress“ bendruomenės forumai

Nors viskas, ką aš iki šiol aptariau, yra tiesiogiai susijusi su visa „WordPress“ bendruomene, „WordPress“ vartotojams ir kūrėjams skirta specialiai skirta erdvė. „WordPress.org“ forumai. Žinau, kad daugelyje kitų svetainių yra palaikymo forumų, kuriuose žmonės gali užduoti ir atsakyti į su „WordPress“ susijusius klausimus, tačiau manau, kad šiuo atveju verta apsilankyti šaltinyje..

Kadangi tiek daug žmonių dažnai lankosi forumuose kiekvieną dieną, yra tikimybė, kad kažkas iškėlė panašų klausimą anksčiau, jei kyla problemų. Ir jei norite tik padėti, gerai, yra daugybė „WordPress“ naujokų, ieškančių jūsų įžvalgų! Keletas patarimų, kaip ten įsitraukti:

 • Būkite autoritetingi. Atsakyti į kažkieno klausimą yra vienas dalykas, tačiau kadangi visi gali prisiregistruoti ir paskelbti, svarbu įsitikinti, kad jūsų pastabos išsiskiria. Niekam neperduokite ir nevaldykite savo žinių. Vertinamas šiek tiek nuolankumo. Tiesiog nurodykite savo patirtį kontekstiniu būdu. Dėl to į jūsų įrašus bus žiūrima rimčiau.
 • Prisipažink, kai suklydai. Padaryti klaidą? Jokiu problemu. Atsiprašykite, pabandykite ištaisyti problemą ir judėkite toliau.
 • Būti dėkingam. Jei esate dėl kažko susipykę ir malonus žmogus siūlo pagalbą, būtinai padėkokite jiems už tai, kad skyrėte laiko atsakyti į jūsų klausimą. Visiems patinka komandos žaidėjas ir, jei norite sukurti tvirtą reputaciją pramonėje, būdami nuolat dėkingi ir dėmesingi, galite nukeliauti toli.

Žmonės, susiję su „WordPress“, yra aistringa grupė. Jie į tai žiūri rimtai. Taigi, jūs turite tai atsiminti, kai bendraujate su savo kolegomis entuziastais ir kūrėjais. Emocijos gali pakilti, kai susiduriate su tuo, kas žmonėms taip rūpi. Galų gale žmonių pragyvenimo šaltinis yra „WordPress“. Net jei sulaukiate kritikos ir jaučiate norą įsipainioti į argumentą, priešinkitės! Tai nepadarys nieko, kas pagerins jūsų reputaciją, ir, jei nesate atsargūs, gali jus įskaudinti.

Visą tai kalbant, „WordPress“ bendruomenė yra labai svetinga vieta. Aplink šią mėgstamą platformą plūsta ir ekspertai, ir naujokai. Žmonės padeda vieni kitiems. Kadangi bendruomenės atviro kodo, bendruomenės nariai turi realią galimybę padėti formuoti platformą būsimuose įsikūnijimuose. Kuris – jei jūsų paprašysite – yra gana šaunus.

Taigi, ar turite kokių nors specialių taisyklių, kurių norėtumėte laikytis bendraudami su „WordPress“ bendruomene. Ar šios taisyklės skiriasi jums kalbantis tam skirtuose forumuose, tinklaraščių komentaruose ar socialinėje žiniasklaidoje? Aš norėčiau išgirsti, ką galvojate!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map