Kaip automatiškai dalintis “WordPress” žinutėmis naudojant buferį

Dalykitės „WordPress“ žinutėmis automatiškai naudodamiesi buferiu

Milijardams aktyvių vartotojų įsitraukus į įvairias platformas, socialinė žiniasklaida tapo akivaizdžiu pasirinkimu įmonėms ir pradedantiesiems, norintiems patobulinti savo internetinį verslą..


Nors socialinė žiniasklaida leidžia jums lengviau pateikti savo prekės ženklą, produktus, paslaugas ar informaciją perspektyvios auditorijos akivaizdoje, vis dėlto jūs turite nuspręsti, kaip išnaudoti turimų programų pranašumus. Viena efektyviausių ir patikimiausių socialinės žiniasklaidos programų yra „Buferis“. Skaitykite toliau, kad sužinotumėte viską, ką turite žinoti apie „Buffer“ naudojimą socialinės medijos valdymui, kaip jis elgiasi kaip galingas socialinės medijos stiprintuvas ir kaip jį integruoti su „WordPress“..

Kodėl buferis?

Buferis yra galinga socialinės žiniasklaidos dalijimosi programa. Tai papildo jūsų galimybę tiesiogiai įsitraukti į socialinę žiniasklaidą, nebombarduojant savo pasekėjų kartu su visais atnaujinimais! Jau anksčiau kalbėjome apie jūsų tinklaraščio planavimą paštu, o „Buferis“ iš esmės yra skelbimų planavimas socialinei žiniasklaidai..

Jei nenorite užplūsti savo stebėtojų tuo pačiu metu skelbiamais įrašais „Twitter“, „Facebook“, „Linkedin“ ar kituose socialinės žiniasklaidos puslapiuose, tada „Buferio“ programa yra puiki sistema, kuri padės jums. Tai leidžia lengvai suplanuoti ir žymėti „Facebook“ atnaujinimus, iš anksto paruošti „Pinterest“ sąsajas, suplanuoti tviterius iš bet kurio pasaulio kompiuterio (jei turite veikiantį interneto ryšį) ir dar daugiau. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai iš anksto nustatyti atnaujinimus ir įtraukti juos į buferį. Programą atliks visa kita.

Jūsų turinys ne tik laiku atnaujinamas, bet ir padeda klientams visą dieną domėtis jūsų platforma. Be to, galite naudoti „Buferio“ statistiką, kad pamatytumėte žmonių, kurie spustelėjo jūsų turinį, kurie įrašai buvo dar kartą bendrinti, skaičių ir tt.

Kaip nustatyti buferį

Pasiruošę pradėti naudoti „Buffer“? Tai taip paprasta, kaip 1, 2,3. Mes jums žingsnis po žingsnio parodysime, kaip atlikti sąranką naudojant šią nuostabią socialinės medijos planavimo programą.

1. Sukurkite buferio sąskaitą

Registracija į buferį

Pirmas prisijungti prie „Buffer“ sąskaitos naudodamiesi „Facebook“, „Twitter“, „Linkedin“ paskyromis arba galite naudoti „Buferio“ parinktį, kad galėtumėte prisiregistruoti savo el.

Buferinės socialinės žiniasklaidos leidimai

Tada būsite paraginti susieti jus su socialiniais tinklais. Galite pasirinkti iš: „Twitter“ paskyros, „Facebook“ puslapio ar profilio ar grupės, „LinkedIn“ profilio ar puslapio, „Google+“ puslapio, „Pinterest“ ir „Instagram“. Priklausomai nuo tinklo, kurį jungiate, „Buferis“ paprašys leidimo pasiekti tam tikrus jūsų socialinės žiniasklaidos paskyrų aspektus – tai būtina norint suplanuoti ir paskelbti turinį naudojant „Buferį“..

Buferio planavimo parinktys

Kai baigsite nustatyti savo socialinės sąskaitos buferio parinktis, paklausite, ar norite rankiniu būdu nustatyti paskelbimo laikus, ar norite, kad buferis apskaičiuotų juos jums.

Buferio optimizuotas pašto planavimas

Jei pasirinksite leisti „Buferiui“ sudaryti planavimą už jus (kurį labai rekomenduojame), tiesiog pridėkite prie norimų pranešimų per dieną skaičiaus ir jis apskaičiuos, kada turėtumėte skelbti, atsižvelgdamas į didžiausią srauto laiką. Tai padarę, baigėte nustatyti savo sąskaitą!

2. Socialinės žiniasklaidos įrašų planavimas naudojant buferį

Buferinės socialinės žiniasklaidos skelbimų planavimas

Kitas žingsnis – pradėti planuoti įrašus ir atnaujinti savo socialinės žiniasklaidos paskyras. Prisijunkite prie buferio. Skirtuke „Turinys“ galite pridėti pageidaujamus įrašus, straipsnius, citatas ar patarimus (net vaizdus ir vaizdo įrašus). Jei optimaliam paskelbimo grafikui sukurti naudojote buferį, tiesiog spustelėkite mygtuką „Pridėti į eilę“, ir jūs esate pasiruošęs išsiųsti kitą galimą paskelbimo laiką. Taip pat galite pasirinkti „Bendrinti dabar“ arba galite „Suplanuoti skelbimą“, kad nustatytumėte pasirinktinį rankinio paskelbimo laiką.

Buferio pašto eilutė

Kai suplanuosite įrašus ir atnaujinimus, jie automatiškai pateks į jūsų socialinės žiniasklaidos paskyras iš anksto nustatytu dienos metu. Taigi likusią dienos dalį galite praleisti sutelkę dėmesį į savo verslą, o ne į savo socialinės žiniasklaidos paskyras.

3. Integruokite „WordPress“ su buferiu, kad būtų dar lengviau dalintis

„WordPress“ papildinys „Buffer Free“

Buferis yra puikus savarankiškas įrankis, tačiau kartu su „WordPress“ tai yra tikras būdas padidinti jūsų srautą ir skaitytojų įsitraukimą į socialinę mediją. Norėdami į savo „WordPress“ svetainę įtraukti buferį, rekomenduojame naudoti papildinį, pvz „WordPress“ į buferį. Kadangi jis yra „WordPress.org“ papildinių saugykloje, galite jį įdiegti tiesiai iš prietaisų skydelio, skiltyje Papildiniai> Pridėti naują.

„WordPress“ į buferio autentifikavimą

Įdiegę ir suaktyvinę, turėsite sukurti prieigos prie „Buferio“ prieigos raktą, kad papildinys galėtų prie jo prieiti. Norėdami tai padaryti, eikite į Buferio programos puslapis ir užregistruokite savo svetainę naudodamiesi atgalinio ryšio URL, kuris buvo pateiktas papildinio nustatymų puslapyje (žr. aukščiau).

Buferio prieigos raktas

Kai užregistruosite savo svetainę, nukopijuokite „Prieigos raktą“ ir įklijuokite jį į savo papildinio nustatymų puslapį. Dabar galite pradėti naudotis turinio bendrinimo nustatymais!

Suplanuokite „WordPress“ įrašų ir puslapio bendrinimą

„WordPress to Buffer“ apima parinktis, kuriomis galite suplanuoti savo žinutes ir puslapius, kurie bus dalijami juos paskelbus, ir atnaujinimus. Pažymėkite langelį (arba abu) ir tada redaguokite naują įrašo formatą naudodami papildinio žymas, įskaitant jūsų tinklaraščio pavadinimą, įrašo ar puslapio pavadinimą, ištrauką, įrašo kategoriją, paskelbimo datą, URL ir autorių. Tada pažymėkite langelį, prie kurio buferis susiejo socialines paskyras, kuriose norite automatiškai dalytis savo turiniu.

Tada tiesiog išsaugokite savo nustatymus. Kai kuriate turinį savo svetainėje, jis bus automatiškai dalijamasis su visais jūsų stebėtojais per „Buferį“! Čia yra Pro pasiekiama versija, apimanti tokias funkcijas, kaip galimybė automatiškai prisegti turinį prie „Pinterest“, pasirinktinės žymos, skirtos dalytis turiniu, palaikomų matomų vaizdų palaikymas, individualūs įrašų nustatymai ir kt. Taigi, jei norite daugiau parinkčių, galite atnaujinti spustelėdami mygtuką.

Patarimai, kaip išnaudoti visas WordPress buferio galimybes

Be to, naudodami „Buffer“ savo „WordPress“ svetainei reklamuoti, pateikiame keletą patarimų, kurie padės optimizuoti dalijamąjį turinį, kad gautumėte absoliučiai geriausius įmanomus rezultatus:

1) Pirma geros socialinės rinkodaros taisyklė yra buk tikras su savo klientais. Stenkitės neplanuoti per daug įrašų per dieną – automatizavimas yra geras, tačiau per daug, todėl jūsų sąskaitos atrodo mažiau žmogiškos ir daugiau, gerai, automatizuotos.

2) Sukurkite savo turinį pirkti iš buferio. Jei kuriate turinį iš kitų šaltinių, būtinai sukurkite savo pasirinktinę ištrauką, kuria galėtumėte dalintis, kad skaitytojai ją atnaujintų..

3) Stenkitės vengti dažnai skelbti „Facebook“. Jie baudžia už elementus, bendrinamus naudojantis trečiųjų šalių programomis ar paslaugomis, kad jūsų turinys gali nepasiekti jūsų klientų (vis dėlto nesijaudinkite – visos kitos socialinės žiniasklaidos paskyros, kurias palaiko buferis, neturi problemų su automatizuotu bendrinimu).

4) Būkite socialūs internete su savo skaitytojais. Pakartokite tweet ir atsakykite į komentarus. Tai padidins jūsų skaitytojų susidomėjimą, o turėdami naujų komentarų apie savo svetainę, sukuriate naują turinį, kuris tinka SEO.

5) Daugelis žmonių naudoja buferį, tad kodėl gi nepridėjus Mygtukas „Pridėti prie buferio“ jūsų svetainės viršuje. Tokiu būdu jūsų stebėtojai gali įtraukti jūsų bendrinamą turinį į savo buferio paskyrą.

6) Pasinaudokite „Buferio“ galimybėmis Optimalus planavimas variantas. Tai užtikrins, kad jūsų akcijos pasieks daugiausiai stebėtojų.

7) Naudokite Buferinės naršyklės plėtinys dar lengviau pasidalyti atnaujinimais ir kuruojamu turiniu. Tai taip pat galite sutrumpinti URL, pridėti nuotraukų ir dar daugiau.

Apvyniokite

Yra ir kitų socialinės žiniasklaidos priemonių planavimo variantų, tačiau „Buferis“ kiekvienu atveju yra lengvas ir efektyvus. Naudojant tokias paprastas naudoti funkcijas kaip pasirinktinis planavimas, kelių paskyrų tvarkymas ir buferio stebėjimas yra patogiausias būdas reguliariai atnaujinti turinį savo vartotojams. Jei turite klausimų apie buferį, nedvejodami klauskite. O jei jau naudojate buferį, norėtume, kad pasidalintumėte savo patirtimi toliau pateiktuose komentaruose.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map