Kaip gauti daugiau komentarų apie savo „WordPress“ tinklaraštį

Kaip gauti daugiau komentarų apie savo „WordPress“ tinklaraštį

Įsitraukimas į savo auditoriją yra gyvybiškai svarbi sėkmingos „WordPress“ svetainės dalis. Sukūrę klestinčią internetinę bendruomenę, padidinsite srautą į savo svetainę, užtikrinsite grįžtančius lankytojus ir atitinkamai padėsite savo svetainei konvertuoti į savo tikslus.


Žmonių skatinimas komentuoti, atsakyti ir aptarti tinklaraščių straipsnius yra efektyvus būdas skatinti sąveiką jūsų svetainėje. Bet visi, kurie tvarko tinklaraštį, žinos, kaip sunku iš pradžių priversti pokalbį. Taigi, kaip gauti daugiau komentarų savo tinklaraštyje?

Šiame straipsnyje apžvelgsime keletą pagrindinių patarimų, kaip padidinti savo tinklaraščio komentarus – pradedant raginimais prie savo straipsnių pridėti veiksmus, atsakant į komentarus ir įsitraukiant į ginčus. Tada aptarsime, kaip atnaujinti jūsų komentarų sistemą, įskaitant gravatarų įgalinimą, el. Pašto pranešimų diegimą komentatoriams ir trečiųjų šalių komentarų sistemos „Disqus“ naudojimą. Baigdami mes svarstysime, kaip paskatų teikimas, pavyzdžiui, konkursai, galėtų gauti daugiau komentarų jūsų tinklaraštyje.

Bendrieji patarimai

Kaip įprasta, veiksmingiausios gali būti kai kurios pagrindinės ir sveiko proto strategijos. Taigi greitai apžvelkime keletą bendrų patarimų, kuriuos turėtumėte pritaikyti savo tinklaraštyje …

Pasirinkite įdomias temas, apie kurias rašote

Tai gali atrodyti akivaizdu, tačiau pasirenkant įdomias ar populiarias temas, kurios sujaudina auditoriją, yra vienas geriausių būdų gauti daugiau komentarų apie savo tinklaraštį.

Puikus to pavyzdys yra straipsnis, ką tik šį mėnesį paskelbtas mūsų pačių tinklaraštyje, čia „WPExplorer“. 8 įrodyti būdai užsidirbti pinigų naudojant „WordPress“, kaip aš rašau, iki šiol sulaukė 95 komentarų, daug kas pagal bet kuriuos standartus. Ir ta tema, kuri tiek daug žmonių sužavėjo, kad galėtų pakomentuoti? Pinigai, žinoma!

Įsitraukite į ginčus

Pasirinkite prieštaringai vertinamas temas, kad galėtumėte parašyti, arba laikykitės prieštaringų pozicijų tam tikra tema. Jei jūsų auditorija yra šokiruota, supykusi ar tiesiog pagalvoja apie ką nors kitokį nei įprasta status quo, tada jie labiau linkę pasidalinti savo mintimis jūsų tinklaraštyje.

Jūs neprivalote laikytis šio požiūrio į kiekvieną jūsų rašomą įrašą. Tačiau keletas gerai apgalvotų prieštaringai vertinamų straipsnių turėtų sulaukti komentarų ir padėti padidinti jūsų socialinės žiniasklaidos akcijų dalį.

Prie kiekvieno įrašo pridėkite raginimą veikti

Raginimas veikti

Kiekvieno įrašo apačioje būtinai pridėkite raginimą veikti. Užduokite vieną pagrindinį klausimą apie straipsnį, kurį jūsų lankytojai ką tik perskaitė, kad priverstumėte juos susimąstyti. Tada paprašykite jų pasidalinti savo mintimis žemiau, kad jie žinotų, ko iš jų norima. Nurodę ką aptarti komentaruose ir tiesiog paprašydami lankytojų pareikšti komentarą, paskatinsite tai padaryti.

Atsakyti į komentarus

Atsakymas į komentarus

Jei norite sukurti interaktyvų tinklaraštį, kuriame lankytojai atsakytų į vieni kitų komentarus ir aptartų nuomones, tuomet turite rodyti pavyzdį. Atsakykite į kiekvieną komentarą, kad vartotojai sužinotų, kad jų komentarai yra vertingi. Užduokite klausimus, kurie padėtų užmegzti pokalbius tarp auditorijos. Buvimas jūsų tinklaraštyje ir jo matomumas padės auditorijai įsitraukti į jūsų turinį ir bendruomenę.

Atnaujinkite komentarų skyrių

Patobulinę komentarų skyriaus funkcionalumą ir paversdami jį patogesniu vartotojui, turėtumėte daryti teigiamą poveikį jūsų tinklaraštyje gaunamų komentarų skaičiui. Pažvelkime į keletą būdų, kaip atnaujinti komentarų skiltį …

„Gravatars“ įgalinimas „WordPress“ svetainėje

Gravatar

Gravatar yra globaliai atpažįstamas avataras, kuris yra vartotojo grafinis vaizdas. Paprastai tai yra nuotrauka, bet tai gali būti piešinys ar logotipas. Visi asmenys gali susikurti savo gravatarą, kuris automatiškai pasirodys šalia jų vardo, kai jie atliks veiksmus internete, pavyzdžiui, komentuos tinklaraščio įrašą. Tai žmonėms suteikia internetinę tapatybę ir juos lengviau atpažinti.

Gravatar Megan

Gravatarų naudojimas „WordPress“ svetainėje yra svarbus, nes tai padeda suteikti veidus ar tapatybes tiems, kurie palieka komentarus. Tai sustiprina bendruomenę, kurią bandote sukurti, nes tai padeda jūsų auditorijai atpažinti vienas kitą ir palaikyti ryšį.

Įgalinti gravatarius jūsų svetainėje yra labai tiesus į priekį. „WordPress“ prietaisų skydelyje tiesiog eikite į „Nustatymai“> „Diskusija“.

Diskusija

Slinkite puslapiu žemyn iki „Avataros“. Dabar įsitikinkite, kad pažymėtas mygtukas „Rodyti avataras“. Kad jūsų auditorija galėtų iš tikrųjų susipažinti vienas su kitu, taip pat turėtumėte pasirinkti „Gravatar Hovercards“.

Avataros

Tada taip pat galite pasirinkti tinkamą jūsų svetainėje rodomų gravatarų reitingą ir numatytąją granatoro piktogramą tiems savo auditorijos nariams, kurie dar nenustatė savo gravatarų.

Nepamirškite paspausti „Išsaugoti pakeitimus“ puslapio apačioje. Dabar, kai gausite naują komentarą tinklaraštyje, pasirodys asmens grafika, padedanti kitiems skaitytojams susisiekti su komentatoriumi.

Nustatykite el. Pašto pranešimus atsakymams į komentarus

Prenumeruokite komentarus iš naujo

Jei lankytojas komentuoja tinklaraščio įrašą, kai tik jis išeina iš jūsų svetainės, jis dažnai viską pamiršta. Idealiu atveju jūs norite, kad jie dar kartą peržiūrėtų savo komentarą ir atsakytų į visus komentarus, kuriuos jų komentaras galėjo sukurti. Tinklaraštyje nustatydami el. Pašto pranešimus, lankytojai gali būti informuojami apie komentarus, parašytus apie tam tikrą įrašą, arba apie atsakymus, susijusius su jų paliktu komentaru..

Prenumeruokite komentarus iš naujo yra nemokamas „WordPress“ papildinys, leidžiantis komentatoriams prisiregistruoti gauti pranešimus el. paštu, kai kas nors komentuoja įrašą arba atsako į jo komentarą. Gavę el. Laišką, kuriame išsamiai aprašomi komentarai, lankytojai labiau linkę grįžti į paštą ir vėl prisijungti prie diskusijos.

Jei norite atnaujinti savo komentarų skyriaus funkcionalumą, tai yra puikus papildinys, kurį reikia įdiegti. Tai ne tik paskatins lankytojus grįžti ir padidins jūsų tinklaraščio komentarų skaičių, bet ir paskatins diskusijas bei padės vartotojams labiau įsitraukti į jūsų bendruomenę..

Naudokite trečiųjų šalių komentarų sistemą

Disqus

Jei ieškote sudėtingesnių, ryškesnių ir patogesnių funkcijų, nei leidžia numatytasis „WordPress“ komentarų skyrius, tuomet turėtumėte apsvarstyti galimybę naudoti trečiųjų šalių komentarų sistemą..

„Disqus“ komentarų sistema pakeičia jūsų „WordPress“ komentarų sistemą, prisiimdama jūsų komentarų prieglobą ir valdymą. „Disqus“ prisitaiko prie jūsų svetainės dizaino arba galite pritaikyti pagal savo skonį, suteikdami komentarų skyriui patrauklų pranašumą. Funkcijos apima diskusijas realiuoju laiku, nuotraukų ir vaizdo įrašų palaikymą, kad būtų galima įtraukti žiniasklaidą į komentarus, balsavimą už komentarus ir daug daugiau. Lankytojai taip pat gali prisijungti naudodami „Google“ ar daugybę kitų socialinės žiniasklaidos kanalų.

Kaip matote, „Disqus“ apima daugybę funkcijų, kurios atnaujins jūsų komentarų skyrių. Dėl „Disqus“ lankytojams yra labai lengva komentuoti. Dar svarbiau, kad tai komentuoja įdomią ir įdomią perspektyvą, padeda sukurti įsitraukusią ir aktyvią bendruomenę.

Teikti paskatas

Paskata paskatinti savo skaitytojus parašyti komentarus apie savo tinklaraščio įrašus gali būti dar vienas įspūdingas būdas pagerinti rezultatus.

Tegul komentatoriai palieka nuorodas

KomentarasLuv

Dažnai žmonės, kurie komentuoja, tai daro todėl, kad nori palikti nuorodą į savo svetainę. Tačiau vien todėl, kad pagrindinė priežastis, kodėl kažkas palieka komentarą, yra nuorodų kūrimas, dar nereiškia, kad jo komentaras jums nėra vertingas ar naudingas.

Nors kiti, kurie turi savo nišą svetainėse, gali būti jūsų konkurentai, jie taip pat gali būti jūsų bendruomenės dalis. Įžvalgūs jų komentarai gali sukelti diskusiją arba pritraukti savo sekėjų į jūsų svetainę. Taigi paskatinimas leisti žmonėms susieti savo svetainę gali padėti ilgainiui padidinti komentarus.

KomentarasLuv yra nemokamas „WordPress“ papildinys, kuris apdovanoja skaitytojus, automatiškai pateikdamas nuorodą į paskutinį savo tinklaraščio įrašą komentaro pabaigoje. Tai skatina skaitytojus palikti komentarą apie jūsų tinklaraštį, nes jie gali reklamuoti savo svetainės turinį ir gauti nuorodą į savo svetainę.

Vykdykite dovanų konkursą

Rafflecopter

Konkursas yra puikus būdas pritraukti lankytojus į jūsų svetainę – visiems patinka dovanėlė! Taigi pabandykite naudoti dovanų konkursą, kad kuo daugiau žmonių pakomentuotų jūsų tinklaraštį. Tiesiog pasiūlykite savo auditorijai galimybę dalyvauti konkurse, jei jie pakomentuos tam tikrą tinklaraščio įrašą.

Rafflecopter labai lengva nustatyti, valdyti ir vykdyti dovanų konkursą. Tiesiog prisiregistruokite gauti „Rafflecopter“ paskyrą ir keliais nesudėtingais žingsniais sukurkite savo varžybas. Tada dovaną galėsite įtraukti į „WordPress“ svetainę naudodami valdiklio kodą, nereikia papildinio. Rafflecopter galima nemokamai naudoti, tačiau yra galimi pro planai jei norite naujovinti į aukščiausios kokybės paslaugą.

Kaip prizą pasiūlykite vieną iš savo produktų ar paslaugų arba, jei tai netinka, galite pasirinkti kažką panašaus į „Amazon“ kuponą. Pasirinkite vesti varžybas dėl straipsnio, kuriame yra svarbus turinys, kurį norėtumėte, kad lankytojai perskaitytų. Pvz., Naudokite vieną iš populiariausių ar prieštaringiausiai vertinamų straipsnių. Arba straipsnis, reklamuojantis jūsų brangiausius produktus, arba kuriame pateikiamos jūsų geriausiai mokamų partnerių nuorodos. Konkursas padės nukreipti srautą į šį straipsnį, o komentarai paskatins žmones tęsti diskusiją apie turinį.

Gaukite daugiau komentarų savo tinklaraštyje

Visada įsitikinkite, kad jūsų straipsniai yra aukštos kokybės, įdomūs ir reguliariai skelbiami. Tai yra pirmas ir svarbiausias žingsnis kuriant aplink jūsų svetainę bendruomenę. Jei jums kyla problemų dėl savo tinklaraščio turinio, apsvarstykite galimybę pasamdyti laisvai samdomą darbuotoją.

Kai gausite gerai parašytą ir nuolat atnaujinamą tinklaraščio bandymą, šiame straipsnyje paminėtos skirtingos strategijos, norėdami pamatyti, kas tinka jūsų auditorijai..

Kokias strategijas įgyvendinsite savo tinklaraštyje, kad padėtumėte padidinti gaunamų komentarų skaičių? Prašome pasidalinti savo mintimis komentaruose žemiau …

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map