Kaip gauti daugiau socialinių akcijų savo tinklaraščio žinutėse

Kaip gauti daugiau socialinių akcijų savo tinklaraščio žinutėse

Taigi, jūs sukūrėte tinklaraštį. Sveikiname! Jums tai labai jaudinantis laikas. Tu išleidi save ten. Dalijimasis savo mintimis ir svajonėmis su pasauliu. Bet jūs parašėte keletą pranešimų, daug galvojote apie juos, perskaitėte sau po 10 kartų ir dabar tikriausiai susimąstote: ar kas nors net manęs klauso? Ir kaip aš galiu gauti daugiau socialinių akcijų?


Turinio rašymas yra pirmas žingsnis, tačiau jo platinimas yra dar didesnė kova. Čia aprašoma, kaip įgyti daugiau socialinių akcijų tinklaraščio įrašuose, kad jūs ne tik šauktumėte į tuštumą.

1. Skelbimo kokybė, įtraukiantis turinys

Skelbkite kokybę, įtraukdami turinį, kad gautumėte daugiau socialinių akcijų

Galite pasvajoti visus „clickbait“ pavadinimus, kad pabandytumėte pritraukti žmones į savo straipsnį, tačiau norint paskatinti skaitytojus jį perduoti, nepakeičiamas geras, kokybiškas turinys..

Siekite skelbti tinklaraščius, kuriuose yra daug informacijos ir kurie teikia vertę. Ar esate mama tinklaraštininkė, neseniai atradusi tėvų auklėjimą, apie kurį niekur kitur neskaitėte? Rašykite apie tai ir išsamiai.

Taip pat turėtumėte skirti laiko išmokti ir pritaikyti „WordPress“ SEO geriausią praktiką, ypač kai ji taikoma puslapio SEO. Ištirkite raktinį žodį ar žodžius, į kuriuos norite nukreipti savo straipsnyje (Serpstatas yra puikus įrankis tam), naudokite raktinius žodžius (-ius) visame savo turinyje ir bet kokiose antraštėse ar vaizduose ir būtinai parašykite patrauklų paieškos variklio optimizuotą pavadinimą ir meta aprašymą..

Be to, ilgos formos dirbiniai (pagal Backlinko Aukščiausio lygio straipsniuose yra daugiau nei 1800 žodžių), kurie puikiai tinka SEO ir gali padėti jums įvertinti tašką kaip „Google“ siūlomas fragmentas.

Puikus paieškos reitingas = daugiau srauto = daugiau socialinių akcijų. Taigi, kaip matote, puikus turinys su geru SEO yra pirmas žingsnis norint gauti daugiau socialinių akcijų.

2. Naudokite vaizdinius elementus

Žmonės mėgsta paveikslėlius ir kitą gražią grafiką. Per daug teksto iš karto gali priblokšti ir skaitytojai greitai praras susidomėjimą. Pabandykite naudoti ekrano kopijas, kad iliustruotumėte savo turinį, arba paimkite kelis nemokamus aukštos raiškos vaizdus iš tokios svetainės kaip Unsplash.

Vaizdinės reklamos naudojimas tikrai paskatins daugiau dalytis tokiose socialinėse svetainėse kaip „Pinterest“ ir „Flipboard“, kurios yra labai patrauklios nuotraukoms, tačiau tinkamo dydžio nuotrauka yra svarbi kiekvienam tinklui. Norite, kad jūsų „Tweet“ arba „+1“ išsiskirtų iš jūsų stebėtojų kanalų.

Palanku sukurti bendrinamų socialinių kanalų, į kuriuos norite nukreipti, vaizdą. Tam gali prireikti šiek tiek pastangų, kad sukurtumėte specifinį socialinio tinklo išteklius, kad galėtumėte geriau reklamuoti savo straipsnį, tačiau tai verta savo laiko. Čia yra keletas rekomenduojamų populiarių tinklų vaizdų dydžių, kad būtų galima susidaryti idėją vaizdo matmenys turėtumėte naudoti skatindami daugiau akcijų:

 • „Facebook“ 1200 × 630
 • „Google+“ 1200 × 900 (maždaug 4: 3 santykis)
 • „Instagram“ 1080 × 1080
 • Mažiausiai 600 × 600 „Pinterest“ (nors daugelis tinklaraščių rekomenduoja naudoti santykį 2: 3, tik įsitikinkite, kad jūsų atvaizdai yra bent 600 pikselių pločio)
 • „Twitter“ 1024 × 512 (santykis 2: 1)
 • „Tumblr“ 1280 × 750

Pabandykite naudoti šabloną

„Ultimate Social Media Template Pack“

Nežinote nuo ko pradėti? Ne problema. Jei lankėtės „Creative Market“ socialinės medijos šablonų skyriuje, jie turi tūkstančius socialinės medijos šablonų paketų ir pradinių pakuočių, iš kurių galite rinktis.

Daugelyje jų yra stilizuoti nuotraukų šablonai su perdangomis, šriftais ir filtrais, todėl viskas, ką jums reikia padaryti, yra tiesiog redaguoti tekstą ir galbūt pakeisti pagrindinę nuotrauką (mums patinka „Poego“ pateiktas „Ultimate Social Media Template Pack“, nes jis yra išsamus ir atnaujintas 2018 metams). ). Tai sutaupo toną laiko, nes nereikia galvoti apie vaizdo matmenis ar kūrybinį išdėstymą – šablonas tuo pasirūpins ir jūs.

3. Naudokite „Social Sharing“ papildinį

Norėdami gauti daugiau socialinių akcijų savo tinklaraštyje, naudokite papildinį „Social Sharing“

Net jei rašote nuostabiausią ir linksmą tinklaraščio įrašą, jis niekada nebus virusinis, jei nepateiksite savo skaitytojams lengvo būdo išplatinti.

Geriausias būdas paskatinti dalijimąsi yra įgyvendinti socialinės žiniasklaidos mygtukus matomose jūsų tinklaraščio vietose. Pvz., „WordPress“ „AddThis“ bendrinimo įrankiai pateikia keletą parinkčių, kurias ypač lengva įdiegti ir kurios gali padėti jums gauti daugiau socialinių įrašų savo žinutėse..

Aukščiau pateiktame pavyzdžio puslapyje yra „slankusis“ bendro naudojimo meniu, kuris keliauja kartu su vartotoju jiems slenkant, taip pat „intarpo“ parinktis, kuri jūsų pasirinktoje padėtyje nekinta..

Šis įskiepis yra puiki galimybė, nes jis vienu metu žymės kelis langelius. Jums nereikia eiti į kiekvieną socialinį tinklą ir išsiaiškinti, kaip įdiegti kiekvieną „Facebook Like“ ar „Twitter Tweet“ mygtuką. „AddThis“ palaiko dalijimąsi daugiau nei 200 paslaugų, suteikiant lankytojams galimybę dalytis bet kur, kur praleidžia laiką internete, todėl tinklaraštininkai nuolat rekomenduoja „AddThis“ kaip vieną iš geriausių „WordPress“ socialinės žiniasklaidos papildinių..

4. Dalinkis savimi

Gaukite daugiau socialinių akcijų savo tinklaraštyje, bendrindami savo turinį

Nevenkite truputį savęs reklamuoti. Kai paspausite paskelbti savo įrašą, kitas žingsnis turėtų būti pats išplatinti. Dalykitės ja visais socialinės žiniasklaidos kanalais!

Sukurkite kūrybingą ir patrauklų žymeklį, kurį norite pasidalyti kartu su vaizdu ir nuoroda į straipsnį. Palanku pridėti hashtag’us, kurie yra svarbūs jūsų turiniui, bet taip pat dažniausiai naudojami. Jūs netgi galite pereiti į savaitinius suplanuotus „pokalbius“, nukreiptus į konkrečią žymą, kad pasiektumėte naują auditoriją. Čia yra keli patarimai kiek hashtagų naudoti:

 • „Facebook“ nesiekia nė vieno, o tik vieno žymeklio
 • „Google+“ automatiškai pridės žymas su jūsų turiniu
 • „Instagram“ leidžiama naudoti iki 30 nuorodų, tačiau paprastai geriausia neperžengti 15 metų
 • „Pinterest“ leidžia sudaryti iki 20 maišos žymų, ir nors jūs tikrai galite naudoti visus 20, būtinai pridėkite bent keletą pagrindinių žymų (nors kuo konkretesnis žodis ar net frazė, tuo geriau).
 • Norėdami naudoti „Twitter“, naudokite 2 žymas, kad padidintumėte savo tviterio našumą
 • „Tumblr“ leidžia ieškoti tik pirmųjų 5 žymų, todėl nėra prasmės pridėti daugiau

Be to, socialinis patvirtinimas yra tikras dalykas, todėl čia yra šiek tiek patarimo: duomenys rodo, kad kuo daugiau straipsnių skaičiuojama, tuo didesnė tikimybė, kad kiti juo dalinsis. Taigi įsitikinkite, kad kai dalijatės, darykite tai naudodamiesi bendrinimo įrankiais, kurie yra įdiegti jūsų svetainėje.

5. Paprašykite savo skaitytojų pasidalyti

Kartais, jei kažko nori gyvenime, tiesiog privalai to paprašyti. Pasiūlymo galia yra labai grėsminga taktika, todėl neturėtumėte gėdytis ja naudotis.

Pasinaudodami tokios svetainės perdanga, kaip iššokantis įrankis ar reklamjuostė, galite sukurti raginimą veikti, kad galėtumėte bendrinti savo turinį. Įrodyta, kad svetainių perdangos padidina konversijų skaičių.

Gaukite daugiau socialinių akcijų naudodami papildinį „Paryškinti ir bendrinti“

Kita galimybė yra naudoti tinklalapio „Twitter“ funkciją teksto paryškinimui. Vienas lengvas pasirinkimas yra nemokamas Paryškinkite ir bendrinkite papildinį kuriame yra paprasti socialinių tinklų nustatymai, galimybė pridėti ištraukų turinį ir automatinis nuorodų naudojimas.

Jei norėtumėte išbandyti kitokią strategiją, netgi galėtumėte paskatinti žmones laimėti ką nors, jei jie dalijasi jūsų tinklaraščio įrašu. Kreipkitės į savo nišos įmonę, kad galėtumėte remti, pateikdami produktą ar narystę savo dovanai. Tada naudokitės tokia paslauga kaip Rafflecopter norėdami sukurti savo konkursą – pateikite socialinio įrašo parinktis (pvz., „Follow me on Twitter“ arba „share this Facebook“).

Supakuokite patarimus, kaip gauti daugiau socialinių akcijų

Skatinimas dalytis socialiniais tinklais svetainėje neturi būti sudėtinga lygtis. Didelis sėkmės komponentas yra tiesiog nuolatinis pasirodymas ir nuoseklus skelbimas bei reklama. Taigi, jei patiriate lėtą pradžią, nepasiduokite! Pažadame, kad laikui bėgant gausite daugiau socialinių akcijų ir pamatysite, kad šie skaičiai pradeda didėti.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me