Kaip iš naujo nustatyti “WordPress” slaptažodį naudojant MySQL

Kaip iš naujo nustatyti
 1. 1. Kaip iš naujo nustatyti „WordPress“ slaptažodį naudojant „phpMyAdmin“
 2. 2. Dabar skaitau: Kaip iš naujo nustatyti “WordPress” slaptažodį naudojant MySQL

Mūsų „WordPress“ slaptažodžio atkūrimo serija yra rūšiuojama pagal minėto vadovėlio populiarumą. Pradedantiesiems jūs turite populiariausią atkūrimo parinktį – t.y., naudodami „phpMyAdmin“.


Yra tam tikrų interneto prieglobos paslaugų teikėjų, kurie neteikia „cPanel“ ir (arba) „phpMyAdmin“. Ką tada veiki? Perskaitykite šį straipsnį!

„WPMYSQL-Cover“

Būkite tikri, nes „WordPress“ naudojo vieną duomenų bazę (paprastai „MySQL“), kiekvienas prieglobos paslaugų teikėjas turi turėti duomenų bazių valdymo sistemą, geriau žinomą kaip DBVS. Šioje mokymo programoje naudosime „MySQL“ komandų eilutė (sutrumpintai kaip CMD), kuri yra nemokama DBVS, licencijuota pagal GNU General Public License v2.

Būtinos sąlygos

Slaptažodžio atgavimas naudojant „MySQL CMD“ apima mažiau veiksmų ir gali būti laikoma universalia slaptažodžio atkūrimo sistema; ta prasme, kad jis gali būti naudojamas beveik bet kokiame patikimame scenarijuje.

Tačiau jūs turite turėti supratimą apie duomenų bazes ir tai, kaip „WordPress“ sąveikauja su viena iš jų. Be to, jūs taip pat turite žinoti šiuos techninius aspektus:

 • Duomenų bazės, kurią naudoja „WordPress“ diegimas, pavadinimas
 • „MySQL“ serverio adresas (IP arba pagrindinio kompiuterio vardas)
 • „Root“ vartotojo „MySQL prisijungimo duomenys“
 • Vartotojo, kurio susietą slaptažodį norite pakeisti, vartotojo ID. Paprastai tai yra 1, nes diegdami „WordPress“ sukuriame administratoriaus vartotoją. Atminkite, kad administratoriaus vartotojo vardas gali būti „Jack“ arba „Mike“ arba „admin“, tačiau vartotojo ID visada bus 1, nes tai yra pirmas jūsų kuriamas vartotojas.

Prisijungimas prie „MySQL“ komandų eilutės

„Windows“

Jei „WordPress“ diegiate neprisijungę prie „Windows“ naudodami WAMP arba XAMPP, tada norėdami paleisti „MySQL CMD“ spustelėkite WAMP piktogramą> MySQL> MySQL konsolė. Tai tiesiogiai prisijungia. Nebereikia įvesti daugiau komandų. Pereikite prie kito žingsnio.

„MySQL“ konsolė WAMP

„Linux“

Daugelis pasidalijamojo prieglobos paslaugų teikėjų, VPS, dedikuoti serveriai naudoja Linux variantą, kuriame yra „CentOS“, „Debian“, „Fedora“ ar „Ubuntu“..

Jei naudojate „WordPress“ neprisijungę diegdami „Linux“ naudodami LAMP, tada tiesiog paleiskite terminalo emuliatorių ir įveskite komandą:

mysql -u šaknis -p

Jei bandote iš naujo nustatyti slaptažodį nuotoliniame serveryje, prisijunkite prie jo per SSH naudodami bet kurį SSH klientą – pavyzdžiui, mėgstamiausią pasaulyje klientą – „Putty“. Prisijungę prie nuotolinio serverio, norėdami prisijungti prie „MySQL“, naudokite šią komandą:

mysql -u šaknis -p 

Prisijungimas prie MySQL nuotolinio serverio VPS

„WordPress“ slaptažodžio nustatymas iš naujo:

Dabar, kai jūs turite prieigą prie „MySQL CMD“, nurodytą raginime „mysql>“, laikas dirbti magiją. Na, ne magija – tiesiog geros „MySQL“ komandos. ��

„MySQL Shell“

PRIEMONĖS:

 • „WordPress“ duomenų bazės pavadinimas: wp_genesis
 • Vartotojo ID: 1
 • Naujas slaptažodis: WPEXPLORER

DARBO MAGIJA:

Taip pat įveskite šias komandas:

naudoti wp_genesis;
PASIRINKITE ID, user_login, user_pass FROM wp_users;
ATNAUJINTA „wp_users“ vartotojo sąsaja = MD5 („WPEXPLORER“), KUR ID ID = 1 RIBOTAS 1;

Jei paskutinė komanda netaikoma pagal ekrano kopiją, ištrinkite atskiras citatas ir rankiniu būdu įveskite jas į CMD. Tai turėtų padaryti apgaulę.

Iš naujo nustatykite WP slaptažodį iš „MySQL CMD WAMP“

Tai pakeis administratoriaus vartotojo slaptažodį į WPEXPLORER. Žinoma, nustatydami naują slaptažodį turėsite naudoti stipresnį. Tai atlikę, galite išeiti iš „MySQL CMD“ naudodami komandą:

išėjimas

Video pamoka

Čia yra vaizdo įrašo pamoka, apibūdinanti visą procesą. Pirmiausia rekomenduočiau perskaityti straipsnį, tačiau jei ieškote greito pataisymo, tai jūsų eilė:

Išvada

Baigdamas mūsų „WordPress“ slaptažodžio atkūrimo seriją norėčiau jums priminti, kad (a) dalis yra paprastesnė, nes 90% prieglobos įmonių teikia „phpMyAdmin“. Bet jei turite šiek tiek laisvo laiko, rekomenduočiau išbandyti šią dalį (naudodamas „MySQL“), nes tai suteiks jums patirties tvarkant „MySQL“ komandas ir duomenų bazes. Ir kas žino – galbūt ateityje tai bus naudinga!

Prevencija yra geriau nei gydymas

„LastPass“

Aš pradėjau šią seriją sakydamas, kaip patinka slaptažodžio išsaugojimo / atsarginės kopijos paslaugos „LastPass“ klestėti. Nesupraskite manęs neteisingai – neketinau susidurti su žeminančiu dalyku. Aš iš tikrųjų myliu ir naudoju „LastPass“ kasdien. Aš ją įdiegiau savo telefone ir kiekvienoje naršyklėje visuose savo kompiuteriuose. Gyvenimas (man) atsidurtų be jo. Sąžiningai, aš negaliu be jo išgyventi.

„LastPass“, nes tai viena iš tobuliausių ir patogiausių slaptažodžio valdymo programinės įrangos. Labai rekomenduočiau ja naudotis. Ir kiekvieną kartą prisijungdami prie naujos svetainės įsitikinkite, kad tikrai išsaugojote slaptažodį! ��

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map