Kaip išsirinkti geriausią „WordPress“ prieglobą

Pagaliau supratote savo verslo planą. Jūs tiksliai žinote, ką ketinate veikti norėdami paleisti sėkmingą „WordPress“ svetainę, ir jūs netgi pradėjote telkti išteklius kartu. Viskas, ko jums dabar reikia, yra geri namai jūsų „WordPress“ svetainei – geras „WordPress“ prieglobos planas, padėsiantis įgyvendinti tikslus ir įgyvendinti internetines svajones.


Turėdami milijonus „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjų, tai gali būti užduotis į kalną, pasirenkant geriausią (arba tinkamiausią). Ir jums reikia tik geriausio, nes jei neturite žiniatinklio prieglobos, internetinio verslo valdymas gali ir sukels migreną. Jums reikia geriausio, ir nieko netrūksta.

Šiandienos įraše apžvelgsiu tinkamo „WordPress“ prieglobos pasirinkimo procesą. Taip pat rekomenduoju keletą „WordPress“ pagrindinių kompiuterių, kad jūsų darbas būtų lengvesnis. Iki šio įrašo pabaigos galėsite pasirinkti geriausią „WordPress“ prieglobą kitam projektui.

Kaina / kainodara

„WordPress“ prieglobos kaina

Daugeliui žmonių „WordPress“ prieglobos kaina yra pirmas aspektas, į kurį atsižvelgiama renkantis žiniatinklio prieglobą. Įspūdis yra ieškoti pigiausio pasiūlymo, tačiau dažnai tai yra neteisingas žingsnis. Atminkite, kad jūs gaunate tai, už ką mokate, nes žiniatinklio prieglobos – kaip ir bet kuris kitas verslas – turi gauti pelną, net jei atrodo, kad jie jums suteiks „neribotą kiekį visko“.

Nors mums visiems būtų malonu nors kartą sutaupyti keletą dolerių, turėtumėte atidžiau pažvelgti į žiniatinklio prieglobos teikiamas funkcijas, o ne šokinėti ant pirmo jūsų siūlomo pigaus plano..

Žiniatinklio prieglobos kaina priklauso nuo daugelio veiksnių, tokių kaip palaikymo kokybė ir serverių sveikata. Jei jums reikia geriausio, turite sumokėti priemoką. Be abejo, jūs patys juokausite, jei tikitės geriausio „WordPress“ prieglobos už 1 USD per mėnesį.

Kita vertus, 90 USD per mėnesį yra šiek tiek brangesni, tačiau nuo 3 iki 30 USD per mėnesį yra idealu, jei turite mažą „WordPress“ svetainę, kuri neuždirba pinigų.

Oi, nepatenkite į spąstus „neribotas viskas“, kurie turėtų jus privilioti. Nieko nėra tikrai neriboto. Kadangi tai dažnai bendrinami žiniatinklio prieglobos planai (o tai tinka mažai „WordPress“ svetainei BTW), ištekliai, padalyti į visas šio serverio svetaines, yra riboti. Taigi, kai jūsų svetainė pradės pritraukti daug lankytojų, žiniatinklio priegloba mandagiai privers jus padidinti mastelį. Jei turite „WordPress“ portalą, kuris per mėnesį sulaukia milijonų puslapių peržiūrų, pasidalijamasis priegloba jo nesumažins – net ir su neribotomis galimybėmis.

Neabejotinai galite pradėti nuo bendro biudžetą palaikančio bendro prieglobos, tačiau turėtumėte padidinti savo svetainės augimą. Kiti galimi interneto prieglobos planai yra virtualūs privatūs serveriai (VPS), skirti serveriai, valdomi VPS, valdomi skirti serveriai ir valdomas „WordPress“ priegloba. „WordPress“ prieglobos kaina skiriasi atsižvelgiant į planus, todėl neviršykite savo biudžeto ir kreipkitės tik į interneto prieglobos paslaugų teikėją, kuris siūlo jūsų ieškomas funkcijas.

Savybės ir našumas

„WordPress“ prieglobos ypatybės

Svarbu ne tik žiniatinklio prieglobos teikiamos funkcijos (arba našumo lygis). Viskas apie funkcijas, kurių jums reikia norint paleisti „WordPress“ svetainę. Nėra prasmės ieškoti „WordPress“ prieglobos plano su funkcijomis, kurių niekada nenaudosite nei dabar, nei ateityje. Pasiruoškite iš anksto, kad tiksliai žinotumėte, ko jums reikia šiandien ir ko jums reikės, tarkime, po metų.

 • Be „WordPress“, ateityje turėsite įdiegti kitus scenarijus – į domeną ar atskirą domeną?
 • Ar reikės talpinti daugiau nei vieną „WordPress“ svetainę?
 • Ar jūsų pasirinktas „WordPress“ kompiuteris palaiko neribotus priedų domenus ar padomenius, ar jums reikės persikelti į kitą pagrindinį kompiuterį, kad galėtumėte naudotis šiomis funkcijomis?
 • Ar esate pasiruošę papildomai mokėti už atsargines paslaugas?
 • Ar norėtumėte pasinaudoti nemokamo domeno pranašumais?
 • Ar žiniatinklio prieglobos įmonė palaiko jums brangią priežastį?

Tai tik keletas klausimų, kuriuos turėtumėte užduoti sau. Galų gale viskas susiję su jumis ir tuo, ko norite pasiekti. Turėdami tvirtą internetinio verslo planą, nurodysite, kad turite tinkamą „WordPress“ prieglobą.

Norėdami atlikti našumą, jums reikia „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjo, kuris garantuoja net ir greitą serverį, pralaidumą ir pakankamai vietos diske, kad atitiktų jūsų poreikius. Jei nuspręsite žaisti pigiai, sumokėsite iššvaistydami daug laiko ir pastangų spręsdami prastovas ir kitas su serveriu susijusias problemas. Pigu yra brangu.

Jūs žiūrite į savo „WordPress“ svetainę rimtai, turėtų ir jūsų „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjas. Kreipkitės į juos ir užduokite klausimus. Perskaitykite nepriklausomas apžvalgas arba paprašykite patikimų draugų rekomendacijų.

Dar vienas dalykas. Jei žiniatinklio prieglobos įmonė specializuojasi tik įmonės pagrindu sukurtuose prieglobos sprendimuose ir turite mažą „WordPress“ tinklaraštį, jie jums netinka. Taip pat yra ir atvirkščiai. Kitos funkcijos, kurias reikia atsiminti renkantis „WordPress“ prieglobą, yra el. Pašto priegloba, valdymo skydai ir apsauga.

Klientų aptarnavimo kokybė

Klientų aptarnavimo kokybė, kurią teikia žiniatinklio priegloba, turėtų daug pasakyti apie įmonę. Jei klientų palaikymas palieka daug norimų dalykų, nenorite pasitikėti ta įmone savo internetiniu verslu. Jei dėl kokios nors priežasties jūsų svetainė nyksta, ar galite susisiekti su techninės pagalbos tarnyba ir gauti greitą pagalbą? Ar jie yra prieinami, ar jie gali greitai išspręsti problemą? Arba prireiks amžiaus, kol bus suteikta pagalba net ir pačiais mažiausiais klausimais?

Prieš pasirinkdami žiniatinklio prieglobą savo „WordPress“ svetainei (-ėms) įsitikinkite, kad jie turi gerą klientų aptarnavimo reputaciją. Gera interneto prieglobos įmonė suteiks daug būdų susisiekti, įskaitant telefono numerį (duh), el. Paštą ir pokalbius. Jie turės ką nors padėti visą parą ir visą parą, o internete gaus gerų atsiliepimų. Atlikite savo tyrimą ir pasirinkite žiniatinklio prieglobą, kuri vertina klientų palaikymą.

„WordPress“ prieglobos rekomendacijos

Šiame skyriuje apimsime dvi „WordPress“ prieglobos kategorijas:

 • Tvarko „WordPress“ priegloba
 • Tipiški interneto prieglobos paslaugų teikėjai

Tvarko „WordPress“ priegloba

Valdomos „WordPress“ prieglobos įmonės specializuojasi teikdamos „WordPress“ platformos prieglobos sprendimus. Tai reiškia, kad su jais galite priglausti tik „WordPress“ svetaines, ir nieko daugiau.

Tai jums labai tinka, nes visi jų ištekliai yra skirti jūsų „WordPress“ platformai, ir mes visi tai žinome sutelktos pastangos = geresni rezultatai. Žemiau yra šiuo metu pirmaujančios valdomos „WordPress“ prieglobos įmonės rinkoje.

WP variklis

„WP Engine“ valdoma „WordPress“ priegloba

Aš pradedu nuo „WP Engine“, nes mes naudokis ir mylėk! Jau kurį laiką naudojame „WP Engine“, o patirties šiame pasaulyje tiesiog nėra. Aš ne tik rekomenduoju „WP Engine“, aš ketinu jums paaiškinti, kodėl tai geriausias turimas „WordPress“ prieglobos sprendimas ten.

Pirmiausia, „WP Engine“ palaikymo komanda yra „100% sutelkta ir atsidavusi WordPress“. Be to, įmonė gali pasigirti geriausiu klientų aptarnavimo personalo santykiu, tai reiškia, kad visada gaunate greitą ir asmeninę pagalbą..

Tai dar ne pabaiga. Nuo tada, kai pradėjome naudoti „WP Engine“, mes niekada neturėjome jaudintis dėl „WPExplorer.com“ atsarginių kopijų kūrimo, nes ja kasdien rūpinamasi automatiškai. Be to, nėra jokių papildomų (ar paslėptų) mokesčių, be to, galite atkurti savo svetainę bet kada, vos spustelėję kelis mygtukus. Kaip slapta? Kiekvienas „WP Engine“ planas turi aukščiau išvardytas ir šias savybes:

 • Ugniasienės ir kenkėjiškų programų nuskaitymas padidina saugumą
 • Gausus SLA ir jokių ilgalaikių sutarčių (mokėkite kas mėnesį ir atostogaukite, kada tik norite, nors niekada nenorėsite)
 • Tarptautiniai duomenų centrai garantuoja ypač greitą įkėlimo greitį (atsisveikinkite su talpyklos papildiniais)
 • Tiek vietos, kiek norite
 • Neribotas duomenų perdavimas
 • Keičiami planai
 • Aukščiausio lygio aparatūra
 • Turinio pateikimo tinklų (CDN) palaikymas
 • Plėtros priemonės
 • Ir dar daugiau …

Tai yra geriausiai valdomas „WordPress“ prieglobos sprendimas jums, nesvarbu, ar tvarkote asmeninį tinklaraštį, profesionalią „WordPress“ svetainę ar el. Prekybos portalą. Jie taip pat turi „premium“ paketą su pasirinktinėmis galimybėmis pagal jūsų unikalius poreikius.

Tarp kai kurių „WP Engine“ klientų yra Ketvertukas, „ConstantContact“, „SoundCloud“, Buferis ir „GeekWire“ be kita ko. Automattic taip pat investuota į „WP Engine“, o tai pastarajam suteikia dar daugiau patikimumo.

Apsilankykite „WP Engine →“

Tradicinės interneto prieglobos įmonės

Dauguma žiniatinklio prieglobos įmonių palaiko „WordPress“ programinę įrangą. Tiesiog nusipirkite savo prieglobos paketą, keliais paspaudimais įdiekite „WordPress“, ir jūsų darbas bus baigtas. Kol kas ši parinktis yra populiaresnė nei valdomas „WordPress“ priegloba daugeliui tinklaraštininkų. Tai labai biudžetas (paketai prasideda nuo maždaug 4 USD – 5 USD per mėnesį), tačiau ne visada turi visas papildomas gėrybes, kurias teikia valdoma „WordPress“ priegloba. Šie žiniatinklio prieglobos specialistai turi gerą reputaciją dėl klientų aptarnavimo ir veiklos rinkoje.

„Bluehost“

„bluehost-wpexplorer-promo“

Su tiesioginiu sąranka, bet kuriuo metu suteikiama pinigų grąžinimo garantija, neribotas domenų priegloba, neribotas pralaidumas, neribota vieta diske, neribotos el. Pašto paskyros, nemokamas domenas, svetainių kūrimo įrankiai, FTP, SSL, palaikymas visą parą, 7 USD „Google“ reklamos kreditas ir dar kelios „Bluehost“ yra didelis vardas žiniatinklio prieglobos versle. Be to, „Bluehost“ pasiūlė specialus susitarimas visiems „WPExplorer“ skaitytojams, kad galėtumėte naudotis pagrindiniu kompiuteriu pradedant vos nuo 3,95 USD per mėnesį. Tiesiog įsitikinkite, kad pasinaudojote viena iš mūsų nuorodų į „Bluehost“ šiame puslapyje arba mūsų kuponų puslapyje, kad užtikrintumėte, jog gausite nuolaidą.

Tiesą sakant, „WordPress“ garantuoja „Bluehost“ kaip „WordPress“ pagrindinį kompiuterį. Be bendrojo prieglobos, jie taip pat teikia VPS ir specialų interneto prieglobą, todėl mastelio didinimas nebus problema. Be to, jei norėtumėte sukurti savo prieglobos aprangą, jie turi patrauklų perpardavėjų planą. Jums, kaip perpardavėjui, gali būti įdomu patikrinti šias „WordPress“ temas prieglobos įmonėms.

Apsilankykite „Bluehost →“

„Hostgator“

hostgator-wordpress-host-wpexplorer

Turėdama daugiau nei aštuonis (8) milijonus svetainių savo serveriuose, „HostGator“ yra populiari žiniatinklio priegloba. Jie teikia 24/7 el. Paštą, pokalbius, „skype“ ir palaikymą telefonu. Galite įdiegti „WordPress“ keliais paspaudimais per valdymo skydelį.

Jie taip pat suteikia 99,9% neveiklumo garantiją, tai reiškia, net ir esant žemoms kainoms, jums nereikia jaudintis dėl prastovų. Jų hostingo planai prasideda nuo 3,96 USD per mėnesį dėl dvidešimties procentų (20%) nuolaidos. VPS hostingas prasideda nuo 9,97 USD per mėnesį, o skirti serveriai prasideda nuo 139 USD per mėnesį. Perpardavinėtojo priegloba prasideda nuo 19,95 USD per mėnesį. Tai puikus „WordPress“ prieglobos sprendimas, kuris padės pradėti.

Išvada

Tinkamas „WordPress“ prieglobos pasirinkimas yra pirmas žingsnis siekiant sėkmės internete. Norite išvengti su interneto priegloba susijusių problemų nuo „get-go“ ir susitelkti ties produktų kūrimu, savo „WordPress“ svetainės rinkodara ir paprastai užsidirbti pinigų. Prieš išeidami prašau šiek tiek laiko pasidalinti savo mintimis žemiau esančiame komentarų skyriuje. Linkiu laimingų ir klestinčių 2014 m!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map