Kaip išvalyti „WordPress“ talpyklą kaip „Pro“

Kaip išvalyti „WordPress“ talpyklą kaip „Pro“

Manau, jūs sutiksite, kai sakysiu, kad talpyklos paminėjimas nesukelia geriausių jausmų, nebent, žinoma, jūs esate vienas iš tų gerbėjų, išmanančių nuo proto techniką. Ne, vis dėlto tai nesukelia geriausių jausmų.


Talpyklos sąvoką taip lengva suprasti, jums nereikia nieko laipsnio. Be to, paaiškėja, kad išvalyti talpyklą jūsų „WordPress“ svetainėje yra labai lengva – galite tai padaryti prieš tai, kai kitas vaikinas išgers puodelį kavos.

O šiandienos įraše mes jums parodysime, kaip tiksliai išvalyti „WordPress“ talpyklą, kaip profesionalai. Įrašo pabaigoje „WordPress“ talpykla bus vienas dalykas, dėl kurio nebereikia jaudintis. Kviečiame pasirinkti ir pasidalyti savo patirtimi komentarų skiltyje.

Pirmiausia nubrėžkime sceną.

Kas yra talpykla?

Apskritai skaičiavimas reiškia, kad kaupimas talpykloje yra tiesiog duomenų saugojimas laikinojoje atmintyje, o ne pagrindinėje atmintyje. Talpykla (išreikšta grynaisiais pinigais) yra technologija, kurios dėka aparatinė ar programinė įranga saugo laikinus duomenis, kuriuos greičiau atkurti, kai jums to reikia..

Pagalvokite apie tai, kaip perkelti nuotolinio valdymo pultą iš laikmenos spintelės į visur, kur sėdite. Kitą kartą, kai reikės pakeisti TV kanalą, galėsite tai padaryti greičiau, nes jums nebereikia vėl eiti į žiniasklaidos kabinetą.

Jei nežiūrite televizoriaus, čia yra kita iliustracija. Jei svetainė talpykloje saugo jūsų naršyklės turinį, tai paprasčiausiai reiškia, kad svetainė išsaugo laikinus duomenis naršyklėje. Šie duomenys gali būti bet kokie – vaizdai, „JavaScript“ failai ir kt. – dalykai, kurie paprastai ilgą laiką nesikeičia.

Kai kitą kartą lankysitės minėtoje svetainėje, talpyklos turinys bus įkeliamas iš jūsų naršyklės, o ne iš kilmės žiniatinklio serverio. Tai reiškia, kad duomenys nėra siunčiami antrą kartą, nes jie jau yra jūsų naršyklėje / asmeniniame kompiuteryje. Galutinis rezultatas yra greitesnė patirtis, sutaupytas pralaidumas ir sumažinta serverio apkrova.

„WordPress“ talpyklos tipai

Kalbant apie „WordPress“ svetainių spartinimą, reikia atsiminti keturių rūšių talpyklą. Apžvelkime kiekvieną trumpai:

Naršyklės talpykla

Siekdami suteikti geresnę vartotojo patirtį naršydami, šiuolaikinės naršyklės aprūpintos talpyklos talpinimo galimybėmis. Nesvarbu, ar naudojate „Chrome“, „Mozilla Firefox“, „Edge“ ar „Safari“, jūsų naršyklė automatiškai kaupia turinį iš jūsų lankomų svetainių.

Tokiu būdu greičiau apsilankote talpykloje esančioje svetainėje. Jūsų „WordPress“ svetainė gali naudotis naršyklės talpyklos pranašumais, kad visiems jūsų vartotojams būtų suteikta greitesnė patirtis. Galite nustatyti savo turinio talpyklos kaupimo taisykles, užtikrindami, kad jūsų serveris gautų užklausas tik dėl naujo turinio.

Tokiu būdu „WordPress“ svetainėje nereikia reikalauti tokio turinio kaip reklamjuostės vaizdai, logotipas, „JavaScript“ failai, stiliaus lentelės ir kt., Nes duomenys jau yra išsaugoti jūsų kompiuteryje. Nebent, žinoma, atnaujinsite savo svetainę ir neišvalysite naršyklės talpyklos, ką mes aprašysime kituose skyriuose.

Papildinių talpykla

Tada turime įskiepių talpyklą, kuri atspindi visus laikinus duomenis, kuriuos išsaugo talpyklos papildinys. Priklausomai nuo jūsų norų, įskiepių talpykloje gali būti HTML failų, sudaryto PHP kodo, „MySQL“ užklausų ir interneto objektų.

Yra daugybė talpyklos papildinių, tačiau du populiariausi yra W3 bendra talpykla ir „WP Super Cache“. Abu įskiepiai yra puikūs „WordPress“ svetainių talpykloje ir gali žymiai sutrumpinti laiką, kurio reikia jūsų puslapiams įkelti. Kurį talpyklos papildinį naudojate savo „WordPress“ svetainėje? Praneškite mums komentaruose ��

Jei prisiminsite, mes kelis kartus sakėme, kad „WordPress“ kuria tinklalapius iš PHP ir duomenis pateikia iš jūsų „MySQL“ duomenų bazės. Dabar, užuot atnaujinę puslapius kaskart lankydamiesi, jūsų talpyklos papildinys pateikia išsaugotas kopijas, palengvinančias jūsų serverio apkrovą, o tai reiškia, kad našumas bus geresnis. Talpinimas taip pat sumažina failų perkėlimą į priekį.

Serverio talpykla

Daugelis prieglobos paslaugų teikėjų siūlo talpyklos funkcijas, kad pagreitintų jūsų „WordPress“ svetaines. Tai ypač įprasta daugelyje valdomų „WordPress“ pagrindinių kompiuterių, tokių kaip WPEngine, Smagratis ir Pagely tarp kitų. Anksčiau pateiktos nuorodos nukreipia į palaikymo puslapius, kuriuose rodoma, kaip reikia išvalyti talpyklą kiekvienam kompiuteriui.

Viskas susijusi su jūsų „WordPress“ svetainės, šios talpyklos kaupimo verslo, spartinimu. Kiekvienas kompiuteris naudoja skirtingą talpyklos architektūros tipą, atsižvelgiant į jų sąranką, tačiau visa tai paaiškina tik vienu dalyku – našumo gerinimu. Geriausia pasikonsultuoti su savo šeimininku, kai kyla problemų dėl serverio talpyklos.

Kai kurios prieglobos įmonės sukuria talpyklą vietoje, o kitos naudoja pažangias technologijas, tokias kaip atvirkštiniai tarpiniai serveriai. Tai reiškia tik kelių talpyklos serverių įdėjimą į pagrindinio serverio priekį. Pirmą kartą užklausos bus teikiamos pagrindiniam serveriui, bet vėlesnės užklausos bus teikiamos talpyklos serveriams.

3rd Vakarėlių talpykla

Po velnių yra trečiųjų šalių talpykla? Geras klausimas. Jei naudojate interneto programą, pvz „CloudFlare“, „StackPath“ arba „Sucuri“, atkreipkite dėmesį, kad vienas iš pirmųjų dalykų, kuriuos jie daro norėdami pagerinti jūsų „WordPress“ svetainės našumą, yra talpyklos kaupimas.

Tiesą sakant, aš mačiau svetainę, naudojančią 3rd vakarėlių talpyklą, kad būtų sukurta buvimo internete iliuzija, o jų svetainė visiškai neveikė. Domeno lankytojai buvo nukreipti į talpyklą, kuri yra kur kas geresnė nei nieko. Trūko tik dinaminio turinio, pvz., Medijos atsisiuntimo. Visi statiniai puslapiai buvo.

Kur mes viso to esame?

Šiuo metu jūs nebegalvojate, kad talpykla yra ateivių pabaisa, kurios turėtumėte bijoti. Iš tikrųjų žinios yra galia. Tačiau matant talpyklą yra nuostabu jūsų „WordPress“ svetainėje, kodėl pirmiausia turėtumėte išvalyti talpyklą?

Kodėl reikia išvalyti „WordPress“ talpyklą?

Pirmiausia, jei atliksite pakeitimus savo „WordPress“ svetainėje, bet nematysite atnaujinimų po to, kai paspausite atnaujinti, gali tekti išvalyti „WordPress“ talpyklą. Turime omenyje bet kurį arba visus keturis talpyklos tipus, kuriuos apibūdinome prieš akimirką.

Antra, pakeitus nustatymus administratoriaus viduje, jūsų dizainas gali būti pažeistas. Šiuo metu neprivalote išvalyti talpyklos atlikus reikiamus pakeitimus. Priešingu atveju jūs ir jūsų lankytojai gali ir toliau matyti sugadintą dizainą.

Trečia, talpyklos kaupimo proceso metu serveryje gali būti modifikuoti puslapiai. Kitu metu netinkamai sukonfigūruota talpykla jūsų vartotojams pateiks pasenusį turinį, o tai tiesiog liūdna. Abu kartus išvalę „WordPress“ talpyklą galite sutaupyti.

Kaip išvalyti “WordPress” talpyklą padalijant sekundę

Geriausia šio vadovo dalis – „WordPress“ talpyklos išvalymas yra toks pat lengvas, kaip ir A, B, C. Esant ekstremalioms situacijoms, galite kreiptis į savo kompiuterį, jei manote, kad problema kyla dėl serverio talpyklos. Tačiau daugeliu atvejų trys scenarijai, kuriuos paminėjome prieš keletą sekundžių, yra dėl naršyklės talpyklos arba talpyklos papildinių.

Pradėkime nuo to, ką lengviausia išvalyti.

Kaip išvalyti naršyklės talpyklą

Išvalyti naršyklės talpyklą yra labai lengva, ko gero, jau esate tai padarę anksčiau. Jūsų patirtis skiriasi priklausomai nuo jūsų turimos naršyklės, tačiau mes naudojame tik tris pagrindines naršykles. Visada galite pasidalinti, kaip išvalote talpyklą naršyklėje, komentaruose ��

„Google Chrome“

Mano asmeninis mėgstamiausias „Chrome“ neabejotinai yra greitas dėl lengvo dizaino ir puikios talpyklos. Paprastas dizainas leidžia lengvai išvalyti „WordPress“ talpyklą. Tiesiog spustelėkite meniu piktogramą ir eikite į Daugiau įrankių –> Išvalyti naršymo duomenis… kaip parodyta žemiau:

kaip išvalyti

Tai atlikę pateksite į iššokantįjį langą, kuriame galėsite pasirinkti, ką turite išvalyti. Čia nuo laiko pradžios galite ištrinti viską – nuo naršyklės istorijos iki slapukų ir dar daugiau. Tačiau mes esame suinteresuoti talpykloje, todėl pažymėkite tik „Talpintus vaizdus ir failus“. Tada spustelėkite mygtuką „Išvalyti naršymo duomenis“:

kaip išvalyti „WordPress“ talpyklos chromo antrąją dalį

Ir viskas baigta!

Mozilla Firefox

Panašiai, kad išvalyti talpyklą „Firefox“ yra ketvirtųjų greiderių užduotis. Tiesiog spustelėkite meniu piktogramą ir tada spustelėkite skirtuką Istorija, kaip parodyta žemiau:

kaip išvalyti

Spustelėjus skirtuką Istorija, bus parodytas kitas skydelis, kaip parodyta žemiau. Šiame skydelyje spustelėkite meniu elementą „Išvalyti naujausią istoriją“:

kaip išvalyti

Atsiranda iššokantis langas, kuriame galite pasirinkti, ką norite išvalyti iš savo naršyklės. Pasirinkite laiko intervalą, kurį norite išvalyti (aš tai paprastai darau viskuo). Pažymėkite žymimąjį laukelį „Talpykla“ ir galiausiai mygtuką „Išvalyti dabar“, kaip parodyta žemiau:

kaip išvalyti „WordPress“ talpyklos „Firefox“ 3 dalį

„Microsoft Edge“

Anksčiau žinomas kaip „Internet Explorer“, „Edge“ yra „Microsoft“ bandymas susigrąžinti rinką, kurioje jie kadaise dominavo. „Edge“ yra reikšmingas patobulinimas to, ką dauguma žmonių žino kaip visų interneto naršyklių motiną. Nors visada renkuosi „Chrome“, „Edge“ nėra blogas. Kaip išvalyti talpyklą?

Spustelėkite meniu piktogramą ir pasirinkite Nustatymai:

kaip išvalyti

Atidaromas naujas skydelis su visais jūsų naršyklės nustatymais. Slinkite žemyn iki Išvalyti naršymo duomenis ir spustelėkite mygtuką „Pasirinkite, ką išvalyti“:

kaip išvalyti

Šis veiksmas nukreipia į trečiąją skydą, kurioje rodomi visi dalykai, kuriuos ištrynėte iš „Edge“. Pasirinkite „Talpinti duomenys ir failai“ ir paspauskite mygtuką „Išvalyti“:

kaip išvalyti

Jūs netgi galite pasirinkti, kad automatiškai išvalytumėte talpyklą kaskart uždarant „Edge“ – funkcijos, kurios nerandate kitose naršyklėse.

Išvalę naršyklės talpyklą, iš naujo įkelkite „WordPress“ svetainę. Ar išsprendėte su talpykla susijusią problemą išvalę naršyklės talpyklą? Jei problema išlieka, kitas greičiausiai kaltininkas yra jūsų talpyklos papildinys.

Kaip išvalyti papildinio talpyklą

Čia „WordPress“ talpyklos išvalymo procedūra priklauso nuo jūsų naudojamo talpyklos papildinio. Vis dėlto išvalyti „WordPress“ talpyklą naudojant papildinį yra taip paprasta, kaip paspausti mygtuką. Pabandykime tai padaryti ir padarykime su.

W3 bendra talpykla

„W3 Total Cache“ yra vienas populiariausių „WordPress“ talpyklos papildinių. Naudojant daugiau nei 1 milijoną aktyvių diegimų, įskaitant mėgstamus AT&T ir „MakeUseOf“, šis talpyklos papildinys yra kažkas kita. Pristatoma su puikiu rinkiniu funkcijų, kurios žada geresnį našumą ir konversijas.

Norėdami išvalyti „WordPress“ talpyklą „W3 Total Cache“, tiesiog eikite į Našumas> Prietaisų skydelis savo „WordPress“ administratoriuje. „W3 Total Cache“ informacijos suvestinėje spustelėkite mygtuką „išvalyti visus talpyklas“, kaip parodyta žemiau:

kaip išvalyti

„WP Super Cache“

„Automattic“, tie patys vaikinai, kurie mums, be kita ko, davė daug kitų nuostabių produktų, tokių kaip „Jetpack“, „Akismet“ ir „WooCommerce“, jums pateikė „WP Super Cache“ – tai puikus „WordPress“ veiklos optimizavimo įrankis..

Norėdami išvalyti „WordPress“ talpyklą „WP Super Cache“, eikite į Nustatymai „WordPress“ administratoriaus meniu. Tada spustelėkite „WP Super Cache“ tada mygtuką „Ištrinti talpyklą“, kaip parodyta žemiau esančiame paveikslėlyje:

kaip išvalyti WordPress talpyklą wp super talpyklą

Kaip išvalyti serverį ir 3rd Vakarėlių talpykla

WP variklio talpykla

Jei naudojate 3rd vakarėlių žiniatinklio programa arba talpyklos palaikymas talpykloje gali būti šiek tiek kitoks procesas. Pavyzdžiui, „WP Engine“ turi pasirinktinio prieglobos skydelį, įmontuotą „WordPress“ prietaisų skydelyje. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai spustelėkite jį, kad pasiektumėte parinktis išvalyti talpyklą arba atkurti failų teises. Čia pateikiamos kelios naudingos nuorodos į šaltinius, kuriuose nurodoma, kaip tiksliai išvalyti „WordPress“ talpyklą keliais įprastais atvejais:

  • Išvalykite „WordPress“ svetainės talpyklą – mūsų pačių įrašas, kuriame parodyta, kaip, be kita ko, išvalyti talpyklą „WPEngine“, „SiteGround“, „GoDaddy“ ir „Media Temple“.
  • Kaip išvalyti „CloudFlare“ talpyklą – „CloudFlare“ palaikymas

Apvyniokite

Ir štai – turite geriausius būdus, kaip lengvai ir per rekordiškai trumpą laiką išvalyti „WordPress“ talpyklą. Kaip išvalyti talpyklą savo „WordPress“ svetainėje? Jei turite klausimų ar pasiūlymų dėl „WordPress“ talpyklos, nedvejodami kreipkitės į žemiau esantį komentarų skyrių.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map