Kaip maksimaliai išnaudoti internetinių dienoraščių įrašus

Kaip maksimaliai išnaudoti internetinių dienoraščių įrašus

Gandai, kad „WordPress“ vartotojai kiekvieną mėnesį skelbia apie 70 milijonų tinklaraščių įrašų. Ar tai reiškia, kad turėtumėte kuo greičiau prisijungti prie jų ir pradėti savarankiškai rašyti tinklaraščius?


Neabejotinai. Tiesą sakant, turėdami savo tinklaraštį jūsų verslui gali suteikti daug naudos. Iš esmės tai yra nebrangi alternatyva buvimui internete, suteikianti daugybę galimybių pasidalyti savo įžvalgomis, pasiekti tikslinę auditoriją ir paversti svetainės lankytojus klientais. O geriausia dalis? Naudodamiesi galingomis turinio valdymo sistemomis, tokiomis kaip „WordPress“, paleisti savo tinklaraštį dabar yra lengviau nei bet kada (iš tikrųjų štai kodėl „WordPress“ puikiai tinka bet kokiam mažam verslui)..

Tačiau bloga žinia yra ta, kad vien tik tinklaraščio nustatymui nepakaks išnaudoti visų jo galimybių. Laimei, mes turime keletą patarimų, kurie gali greitai paversti jus sėkmingu tinklaraštininku. Pradėkime!

1. Pasukite į viršų

Pradėkite internetinius dienoraščius

Pradėti tinklaraštį gali atrodyti gana paprastas sprendimas, ypač turint omenyje „WordPress“ tinklaraščių pranašumus. Nepaisant to, šį sprendimą priima keletas kitų svarbių pasirinkimų – pavyzdžiui, pasirinkdami tinkamą CMS ir papildomus įrankius ar integracijas, kurios gali padėti jums maksimaliai išnaudoti savo tinklaraščio įrašus..

Kaip galite palengvinti šį procesą? Pradėkite nuo lengvos, populiarios CMS. Atsižvelgiant į tai 35,7% visų svetainių internete naudoja „WordPress“. Tai neabejotinai vienas iš populiariausių (ir mėgstamų) sprendimų ten. Be to, galite lengvai suporuoti jį su kitais populiariais tinklaraščių papildiniais – tokiais kaip „Google Analytics“, el. Pašto rinkodaros programinė įranga ar SEO įrankiai.

Tuo pat metu neturėtumėte pamiršti savo tinklaraščio dizaino ir vaizdo, kurį ketinate įtraukti į savo įrašus, kokybės. Jie visi turėtų būti pakankamai patrauklūs, kad jūsų tinklaraštį būtų malonu skaityti. Laimei, kai pasirinksite „WordPress“, galėsite lengvai išsirinkti geriausią „WordPress“ temą savo tinklaraštyje ir atlikti keletą pakeitimų, kad ji taptų „tavo“. Tuomet, kai ieškote tinkamų vaizdų visiems savo įrašams, padės nemokamos nuotraukos ir internetiniai vaizdų kūrimo įrankiai.

2. Patikrinkite varžybas

„ahrefs“ SEO įrankiai ir ištekliai

Kaip jau minėta, tinklaraščių yra milijonai. Esant tokioms aplinkybėms, nėra lengviausia savo tinklaraštį iškelti iš vietos ir pritraukti lankytojų – ypač jei nežinote, kam prieštaraujate. Tai, kas neabejotinai gali padėti, yra laikas kruopščiai ištirti konkurentus. Daugelis jų gali būti patyrę tinklaraštininkai, tačiau tai nebūtinai turi būti blogi dalykai. Turėtumėte galvoti apie tai kaip apie galimybę mokytis iš jų klaidų. Dabar, kaip jūs galite kuo geriau išnaudoti šią galimybę?

Pirmiausia pabandykite nustatyti geriausius tinklaraščius. Tuomet ieškokite modelių – kokie tinklaraščio įrašai atrodo sėkmingiausi? Kodėl? Ar galite ką nors papildyti tomis temomis, kurios pritraukia daugiausiai skaitytojų? Idėja yra rasti savo nišą ir konkretų kampą, kuris galėtų atskirti jūsų tinklaraštį nuo konkurso.

Nesijaudinkite, jei jums sunku su konkurentų analize ar jei per daug laiko praleidžiate visus tinklaraščius. Jei taip yra: tiesiog pabandykite eksperimentuoti su tokiais įrankiais kaip SEMrushas arba Ahrefai. Mažiausia, ką jie gali padaryti už jus, yra suteikti jums atitinkamų raktinių žodžių, nukreipiančių srautą į jūsų konkurentus, rinkinį ir konkrečius puslapius, kurie jiems yra aukšti..

3. Investuokite laiką į savo tinklaraščio įrašus

Geriausi „WordPress“ papildiniai, skirti patobulinti jūsų tinklaraščio puslapius

Tai savaime suprantama, tačiau jūs tikrai neišnaudosite savo internetinių dienoraščių įrašų, jei visų pirma jų kokybė nebus gera. Yra bent keli dalykai, kuriais turite rūpintis rašydami internetinius dienoraščius – o konkurencijos stebėjimas yra tik pradžia.

Pirmiausia: raktinių žodžių optimizavimas. Laimei, pirmiau minėti įrankiai taip pat gali padėti jums rasti frazes, kurių gali ieškoti potencialūs klientai, ir kurių jūsų tinklaraštyje taip pat lengva palyginti. Tuomet laikas parašyti kūrinį, kurį potencialūs klientai norės perskaityti ir, tikiuosi, pasidalyti.

Antra, kalbant apie mažą ir vidutinį verslą, niekada nepakenčiama aprėptis socialinėje žiniasklaidoje, taip pat su pramone susijusiose svetainėse ir tinklaraščiuose. Norėdami tai padaryti, turite išlaikyti gerai apgalvotus ir išsamius išteklius bei investuoti į socialinės žiniasklaidos rinkodarą. Įdomu ir tai, kad tinklaraščių įrašus socialinėje žiniasklaidoje gali dažniau bendrinti jūsų el. Pašto abonentai – todėl nepamirškite sudaryti savo el. Pašto adresų sąrašo. Pagalvokite apie save kaip pramonės ekspertą, kuris dar turi būti atrastas!

Tiesą sakant, internetinių dienoraščių rašymas yra puikus būdas dalytis savo žiniomis su klientais ir patvirtinti savo, kaip pramonės lyderio, autoritetą. Daugelis įmonių bando to pasiekti tiksliai, tačiau ne visos jos skiria pakankamai dėmesio savo tinklaraščių įrašams, kad galėtų tai padaryti. Įsitikinkite, kad pagalvojote apie visus savo kūrinius (jei įmanoma, pateikite ir antrąją nuomonę) – tai ilgainiui padės jums išsiskirti iš kitų..

4. Likite nuoseklūs

Kaip suplanuoti „WordPress“ žinutes dideliu mastu

Nesijaudinkite – būkite nuoseklūs ne tik kiekvieną dieną skelbdami turinį. Čia vis dar svarbu ne kokybė, o kokybė, tačiau tai nekeičia fakto, kad reguliarus skelbimas taip pat yra svarbus. Nereikia tiesiog „sudėti visus kiaušinius į vieną krepšelį“ per savaitę paskelbdami keletą tinklaraščių įrašų ir keletą mėnesių tylėti.

Iš esmės, kuo daugiau publikuosite – tuo daugiau galimybių pasiekti tikslinę auditoriją ir kuo geriau išnaudoti savo tinklaraštį. Nors nėra vieno sėkmės recepto, kai reikia skelbti periodiškumą, tikrai verta išlikti nuosekliam. Faktiškai, 44% tinklaraštininkų renkasi naujų pranešimų skelbimą „tik“ 3–6 kartus per mėnesį, tačiau vis dar tai daro reguliariai.

Nuoseklumas galioja ir jūsų turinio reklamos pastangoms. Ypač pačioje pradžioje iš tikrųjų gali būti sunku pritraukti skaitytojus. Pabandykite skirti šiek tiek biudžeto savo tinklaraščio įrašų reklamai. Jei jie tikrai yra aukštos kokybės (kaip jau aptarėme), jie turėtų gana greitai pradėti generuoti natūralias akcijas, patikimus ir el. Pašto prenumeratas..

Dar kartą: ne tik ilsėkitės ant savo laurų. Rašykite, tobulinkite ir reklamuokite savo turinį kiekviename tinklaraščio įraše. Ir jei jums reikia pagalbos kelyje, apsvarstykite galimybę naudoti redakcinį kalendorių, kad suplanuotumėte ir tvarkytumėte savo tinklaraštį.

5. Būkite atsarginių nuorodų ir svečių įrašų paieškoje

„WordPress“ svečių paskelbimas

Turinio reklamavimas susijęs ne tik su socialinės žiniasklaidos skelbimais ir el. Pašto rinkodaros pastangomis – galite lengvai sukurti autoritetą ir nukreipti srautą į savo tinklaraštį naudodami atitinkamas nuorodas ir svečių įrašus. Daugeliu atvejų jums net nereikės išleisti tam pinigų. Kas čia nepatinka?

Svarbu būti išrankiems apie susiejančius puslapius, ankerio tekstą ir svečių skelbimo galimybes. Jei jūsų turinys iš tikrųjų prideda vertę gerbiamam šaltiniui, jis gali lengvai nukreipti srautą (ir potencialius klientus) į jūsų kelią. Atvirkščiai – prisidėdami prie abejotinų puslapių vargu ar įgysite pasitikėjimo savo tiksline auditorija. Dar kartą: atminkite, kad kalbant apie internetinius dienoraščius, viskas yra apie tai kokybę.

6. Įsitraukite į savo tinklaraščio lankytojus

Pagerinkite įsitraukimą ir užkirskite kelią prarastiems klientams naudodami „WordPress“ išeiti iškylančiuosius papildinius

Tikiuosi, kad iki šiol sukūrėte aukštos kokybės, galbūt net minties kupiną tinklaraščio įrašą, susijusį su jūsų verslu, ir pritraukėte nemažai lankytojų. O kas, jei jie iš tikrųjų norėtų užduoti jums klausimą apie jūsų turinį?

Taip, jūs teisingai supratote – įžvalgūs tinklaraščio įrašai puikiai tinka paskatinti pokalbį su jūsų potencialiais klientais. Kad tai įvyktų, įsitikinkite, kad kontaktų skiltis (vienas iš šių kontaktinės formos papildinių) yra gerai rodoma jūsų tinklaraštyje ir palikite šiek tiek vietos komentarams.

Dar geriau, jei norite paskatinti įsitraukti, taip pat galėtumėte įdiegti papildinius. Pridedant komentaro prenumeratą (pvz., Prenumeruokite komentarus iš naujo), iššokančiuosius langus ar net tiesioginio pokalbio papildinį (pvz., „LiveAgent“) savo dienoraštyje galite iš tikrųjų kalbėtis su savo skaitytojais.

Pradėkite maksimaliai naudoti savo tinklaraščio įrašus

Vis dar nežinote, ar jūsų SVV reikia tinklaraščio? Užduokite sau šiuos kelis klausimus:

 • Ar turiu pakankamai laiko nuosekliai kurti nuodugnų turinį?
 • Ar galiu tokiu būdu pasiekti savo klientus??
 • Ar aš galiu išnaudoti visas savo tinklaraščio žinutes?

Jei atsakymas į visus aukščiau pateiktus klausimus yra „Taip, žinoma!“, Greičiausiai jums pasiseks ir iš tikrųjų maksimaliai išnaudosite savo tinklaraštį. Kai tik būsite, atsiminkite visus mūsų patarimus ir nebijokite eksperimentuoti su skirtingais įrankiais ir taktikomis. Svarbiausia yra pamatyti, kas geriausiai tinka jūsų verslui, ir toliau tai daryti. Iš pradžių tai gali būti bandymo ir klaidų atvejis, tačiau rezultatai ilgainiui gali jus tikrai nustebinti.

Atminkite: varžybos niekada nemiega! Atsižvelgiant į tai, kiek tinklaraščių įrašų reguliariai skelbia tik „WordPress“ vartotojai, galbūt kažkas jau kovoja už jūsų klientus. Neleisk jiems laimėti.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map