Kaip naudoti „Instagram“, kad padidintumėte savo el. Prekybos pardavimus

Kaip naudoti „Instagram“, kad padidintumėte savo el. Prekybos pardavimus

Jei naudojate el. Prekybos parduotuvę, tada svarbiausias prioritetas turėtų būti jūsų produktų reklamavimas „Instagram“. „Instagram“ dabar išaugo 600 milijonų aktyvių mėnesinių vartotojų, visas nuotraukas ir vaizdus žiūrėti, skelbti ir dalintis. Tai padeda tai padaryti idealia platforma reklamuoti jūsų internetinę parduotuvę.


Buvimas „Instagram“ padės jūsų prekės ženklui pasiekti platesnę auditoriją. „Instagram“ taip pat leis sukurti sekėjų bendruomenę, kuriai galėsite rodyti savo produktus. Galiausiai „Instagram“ padės sugeneruoti potencialių klientų ir padidinti jūsų el. Prekybos pardavimus.

Tačiau, kaip ir visuose socialinės žiniasklaidos kanaluose, atlygio už užtikrintą kelią nėra. Laikas, kurio reikia norint tapti pagrindiniu „Instagram“ žaidėju, gali būti labai didelis. Taip pat gali būti sunku atsekti, kiek „Instagram“ yra efektyvu didinant jūsų el. Prekybos pardavimus. Taigi, kokia yra „Instagram“ geriausia praktika, jei norite iš tikrųjų padaryti įtaką savo internetinės parduotuvės pajamoms?

Šiame straipsnyje aptarsime užduotis, kurias galite atlikti naudodamiesi „Instagram“ padidinti savo el. prekybos pardavimus. Mes pažvelgsime, kaip pradėti naudotis „Instagram“, kaip pritraukti savo vaizdus iš minios ir kokius žymas turite naudoti. Tada mes svarstysime, kaip sukurti tikrą „Instagram“ buvimą ir kaip naudoti reklamą, kad padidintumėte „Instagram“ srautą į savo „WordPress“ svetainę.

Darbo pradžia „Instagram“

„Instagram“

„Instagram“ greitai nustatomas. Tiesiog atsisiųskite savo išmaniojo telefono programą iš „Google Play“ arba „Apple Store“. Greitai užsiregistravę esate pasirengę pradėti. Tai taip paprasta!

Profilio nuotraukos pasirinkimas

Sukūrę savo sąskaitą turite įkelti profilio nuotrauką. Pasirinkite tai, kas tinka jūsų el. Prekybos parduotuvei, geriausia – savo logotipą. Visada įsitikinkite, kad tai kažkas, ką žmonės atpažins ir atsimins. Jei esate jūsų verslo veidas, tai gali būti jūsų nuotrauka arba jei parduodate vieną pagrindinį daiktą, tai gali būti to produkto nuotrauka..

Įrašyta biografija

Bio

Jūsų biografija yra svarbi, nes ji auditorijai pasakoja apie jūsų verslą, kas jūs esate ir ką parduodate. Biografija yra tik 150 simbolių ilgio, todėl reikia kuo daugiau informacijos supakuoti į trumpą žodžių skaičių. Čia galite pridėti nuorodą į savo svetainę, todėl būtinai pridėkite tai savo biografijos pabaigoje. Tai padės nukreipti srautą į jūsų „WordPress“ svetainę.

Naujovinimas į verslo sąskaitą

Baigę savo profilį turėtumėte naujovinti į verslo sąskaita. Tai padaryti paprasta ir nemokama, tačiau turėsite pridėti keletą savo įmonės kontaktinių duomenų ir turėti „Facebook“ verslo puslapį.

Nors naujovinti į verslo sąskaitą nėra būtina, jei esate rimta el. Prekybos parduotuvė, tada tikrai patariama. Verslo sąskaita leidžia rodyti daugiau informacijos apie „WordPress“ svetainę ir jūsų parduodamus produktus. Kiti Privalumai apima: įžvalgos apie įrašus ir stebėtojus, taip pat galimybė reklamuoti vaizdus siekiant verslo tikslų.

Kai jūsų įmonės paskyra bus sukurta, laikas pradėti pridėti vaizdų …

Padarykite savo vaizdus išsiskiriančius

„Samsung“

„Instagram“ yra vaizdinis socialinės žiniasklaidos kanalas, todėl labai svarbu, kad jūsų vaizdai būtų gerai apgalvoti ir aukščiausios kokybės. Jūsų vaizdai turi išsiskirti iš minios, todėl pagalvokite apie gražių, originalių, linksmų ir apgalvotų nuotraukų derinio paskelbimą.

Pažvelkime į tai, į ką reikia atkreipti dėmesį skelbiant vaizdus, ​​ir kokius įrankius galite naudoti, kad padarytumėte juos tuo ypatingais.

Negalima pirkti išpardavimo

Nike

„Instagram“ nėra susijęs su sunkiu pardavimu, todėl nerodykite tik vaizdo, akivaizdžiai reklamuojančio produktus. Pagalvokite, kaip galite subtiliai parodyti savo naudojamus produktus. Produkto sukurto gyvenimo būdo rodymas yra efektyvus būdas tyliai reklamuoti savo produktus.

Puikus subtilaus gyvenimo būdo reklamavimo „Instagram“ pavyzdys yra „Nike“. Daugelį „Nike“ įkeltų vaizdų rodo sportininkai. Tik atidžiau pažiūrėję pastebėsite, kad visi šie sportininkai dėvi „Nike“. Čia „Nike“ parduoda ne tik jų gaminius, bet ir gyvenimo būdą, kurį įkūnija jų prekės ženklas. Ir kas nenori būti garsiu atletu savo žaidimo viršūnėje?!

Pridėti tekstą prie vaizdų

Perdanga

Pridėti vaizdų teksto perdangą yra puikus būdas sudominti auditoriją. Pridėkite įkvepiančią citatą, užduokite klausimą, pasidalykite naujienomis ar pareikškite savo nuomonę apie nuotrauką. Pridėję šią papildomą informaciją prie paveikslėlio, žiūrovai paskatins sustoti ir apsvarstyti jūsų įrašą.

Kai naudojate teksto perdangą, paryškintas ir ryškus tekstas yra tinkamas, tačiau įsitikinkite, kad jis nenusilpdo vaizdo. Teksto, kuriuo dalijamasi „WordPress“ svetainės URL, nuolaidos kupono kodas arba išpardavimas, pridėjimas gali būti veiksmingas būdas pritraukti srautą į jūsų svetainę. Tačiau taupiai naudokitės šia taktika. Per daug reklamuodami vaizdus, ​​greičiausiai, prarasite „Instagram“ stebėtojus.

Sukurkite koliažą

Koliažas

Sukurti stulbinantį koliažą yra dar vienas būdas padėti savo vaizdams išsiskirti iš minios. Pasakojimas per koliažą gali būti efektyvus būdas sužavėti savo auditoriją ir sudominti jūsų gaminiais.

Nemokama „Instagram“ programa Išdėstymas leidžia kurti unikalius koliažus. Tada juos galėsite įkelti ir bendrinti su savo stebėtojais ir potencialiais klientais.

Įkelkite skaidrių demonstraciją

Skaidrių demonstracija

Šių metų vasarį pasirodė „Instagram Slideshows“. „Instagram“ skaidrių demonstracija leidžia įkelti 10 nuotraukų ar vaizdo įrašų, kad būtų galima paleisti skaidrių demonstraciją „Instagram“. Tai idealiai tinka el. Prekybos parduotuvėje, nes tai leidžia per vieną skaidrių demonstraciją parodyti prekių asortimentą. Kadangi skaidrių demonstracija vis dar yra palyginti nauja koncepcija „Instagram“, verta pasinaudoti šia rodymo parinktimi.

Naudokite vaizdo įrašą

Norint iš tikrųjų paveikti „Instagram“, svarbu publikuoti įvairias žiniasklaidos priemones, kad būtų galima pritaikyti auditoriją skirtingiems skoniams ir palaikyti savo sekėjų susidomėjimą. Vaizdo įrašų kūrimas yra dar vienas puikus būdas patraukti savo žiūrovus ir padėti atsiriboti nuo jūsų konkurencijos.

„Instagram“ leidžia įkelti iki 15 sekundžių vaizdo įrašą per vieną įkėlimą. Naudokite vaizdo įrašą norėdami parodyti savo produktą judantį, naudojamą, sprendžiantį problemą ar kitu tinkamu, linksmu ar įdomiu būdu.

Svarbiausi patarimai, kaip naudoti hashtagus

„Apple“

Hashtagus gali būti sunku ištaisyti. Svarbu naudoti daugybę populiarių žymų, kad jūsų vaizdus matytų didelė auditorija. Tačiau per daug neapibrėžti žymekliai pritraukia žmones, kurie iš tikrųjų visiškai nesidomi jūsų parduodamais produktais.

Taip pat nuolat keičiasi populiarėjančios žymos, todėl kiekvieną kartą skelbdami naują atvaizdą įsitikinkite, kad tyrinėjate susijusias žymas. Čia yra keli būdai, kaip rasti tinkamas žymes jūsų paveikslėliams …

Ieškoti susijusių hashtagų

Paieška

Pačios „Instagram“ yra dvi puikios vietos, kur ieškoti tinkamų žymų. Pirmiausia, paieškos funkcija „Instagram“ suteiks jums visų atitinkamų jūsų nišos, el. Prekybos parduotuvės ar produkto žymų sąrašą. Tiesiog įveskite savo raktažodį, ir jis parodys, kokių susijusių žodžių ieškoma.

Antra, patikrinkite, kokius žymas jūsų konkurentai naudoja „Instagram“. Norite pritraukti tą pačią auditoriją, kaip ir jūsų tiesioginiai konkurentai, todėl pažiūrėkite, kokias žymas jie naudoja norėdami pritraukti žmones … ir naudokitės jais taip pat.

Naudokite trečiosios šalies įrankį

Trečiosios šalies įrankis, toks kaip Focalmark programa padės rasti tinkamas „Instagram“ žymes apie kiekvieną jūsų paskelbtą nuotrauką. Tiesiog nustatykite įdėto vaizdo fokusą, o „Focalmark“ pateiks jums populiarių to objekto žymų sąrašą. Pasirinkite žymas, kurios labiausiai tinka jūsų el. Prekybos parduotuvei ir paveikslėlyje pateiktiems produktams.

Sukurkite savo el. Prekybos parduotuvę „Hashtag“

Augant e-komercijos parduotuvei, norite, kad jūsų prekės ženklo būtų galima ieškoti naudojantis savo unikaliu maišos žyme. Šis žymėjimas turėtų būti pridėtas prie visų jūsų skelbiamų vaizdų, kad visos jūsų nuotraukos būtų iškart ieškomos. Taip pat turėtumėte pasidalinti savo unikaliu hashtag su savo auditorija, pridėdami jį prie savo „Instagram“ biografijos.

Sukurkite buvimą „Instagram“

Iki šiol šiame straipsnyje mes aptarėme, kaip susikurti „Instagram“ paskyrą, pridėti įvairius demonstruojančių produktų atvaizdus ir laikmenas ir kaip teisingai juos pažymėti hashtagais. Deja, nepakanka vien paskelbti savo atvaizdus, ​​jei norite naudoti „Instagram“, kad padidintumėte savo el. Prekybos pardavimus. Taigi, ką dar reikia padaryti augink savo „Instagram“?

Reguliariai skelbkite

Svarbu sudaryti tvarkaraštį, kada jūs ketinate rašyti, ir jo laikytis. Vaizdai turėtų būti reguliariai skelbiami, kad būtų galima nuolat būti „Instagram“.

Naudojant tvarkaraštį, kaip Vėliau yra paprastas būdas išlikti organizuotam ir atnaujintam su jūsų skelbiamais pranešimais. Vėliau suteikia galimybę vizualiai planuoti ir planuoti „Instagram“ įrašus, kad galėtumėte pamatyti, kas bus paskelbta kada. Profesionaliai tvarkydami „Instagram“ paskyrą galėsite konkuruoti su dideliais savo pramonės prekės ženklais.

Pridėti raginimus veikti

Raginimas veikti

Jei pridėjote tinkamų žymų, tada gausite srautą į savo vaizdus. Taigi kaip pasiekti, kad ši auditorija jus sektų?

Prie kiekvieno jūsų paskelbto vaizdo pridėkite raginimą veikti, kad žmonės galėtų sąveikauti su jūsų nuotraukomis. Užduokite jiems klausimą apie įvaizdį ir paskatinkite juos pasidalyti savo mintimis. Kuo daugiau žmonių įsitraukia į įvaizdį, tuo didesnė tikimybė, kad jie jus stebės.

Kartais galite paprašyti jų sekti paskui jus, išparduoti ar nukreipti juos į savo „WordPress“ svetainę, komentaruose pridėdami URL. Tačiau nedarykite to per dažnai, nes nenorite, kad jūsų pardavimai būtų per daug skatinami.

Sekite, mylėkite ir komentuokite

Reguliariai skelbdami ir komentuodami savo nuotraukas, turite leisti laiką, kad patiktumėte ir komentuotumėte kitų žmonių vaizdus. Nukreipkite vaizdus ir savo nišos vartotojus, kad pramonės atstovai pradėtų jus atpažinti kaip šios srities ekspertus.

Klauskite komentaruose klausimų arba pridėkite apgalvotų nuomonių, kad sudomintumėte tuos, kurie skelbia vaizdus ar skaito komentarus. Jei žmonės mato jus kaip pridėtinę vertę diskusijai, tada jie matys jus kaip žmogų, kurį verta sekti. Tai padės sukurti „Instagram“ bendruomenę, kurioje galėsite reklamuoti savo el. Prekybos produktus.

Reklamuokitės „Instagram“

Apsipirk dabar

Reklama „Instagram“ gali būti labai efektyvus būdas nukreipti „Instagram“ srautą į savo „WordPress“ svetainę. Yra keletas būdų, kaip tai padaryti reklamuokitės „Instagram“. Galite sukurti nuotraukos, vaizdo įrašo ar karuselės skelbimą, taip pat pasirinkti iš daugybės verslo tikslų.

Kurdami skelbimus, pirmiausia turite pasirinkti pagrindinį skelbimo tikslą. Jei norite naudoti „Instagram“, kad padidintumėte savo el. Prekybos pardavimus, tada jūsų skelbimo tikslas turi būti „Konversija“. Pasirinkę „Konversija“, prie „Instagram“ skelbimų galėsite pridėti mygtuką „Raginimas veikti“ („Parduokite dabar“). Spustelėjus šį mygtuką „Parduotuvė dabar“, auditorija bus nukreipta į jūsų pasirinktą puslapį jūsų „WordPress“ svetainėje.

Naudodamiesi raginimo veikti mygtuku, auditorijai sukuriate būdą tiesiogiai pasiekti jūsų svetainę ir produktus. Šis mygtukas galimas tik naudojant mokamus skelbimus, ir tai yra galimybė, kurią elektroninės komercijos parduotuvės turėtų būtinai apsvarstyti.

Jei norite padidinti savo el. Prekybos pardavimus, naudokite „Instagram“ kartu su savo svetaine

Galiausiai – svarbu savo „Instagram“ paskyrą ar žinutes paskelbti savo svetainėje. Tai galima padaryti keliais būdais, tačiau paprasčiausia paprasčiausiai naudoti „WooCommerce“ parengtą temą, kurioje jau yra tinkinta „Instagram“ skiltis ar valdiklis..

Niujorko „WordPress“ tema

Niujorko tinklaraščio ir parduotuvės „WordPress“ tema yra puikus pasirinkimas, nes joje yra nuostabi „Instagram“ poraštė ir visiškas „WooCommerce“ el. Prekybos papildinio palaikymas (su pritaikytu stiliumi). Tačiau tema nesibaigia – joje taip pat yra spalvų ir šriftų, maketų, reklamos ir lengvų CSS funkcijų ir galimybių (dėka pridedamo „geltonojo pieštuko“ papildinio įskiepio) ir funkcijų..

Bet jei jau turite jums patinkančią temą, kurioje trūksta „Instagram“ integracijos, visada galite įterpti „Instagram“ įrašus rankiniu būdu arba paimti papildinį iš „WordPress“ saugyklos, kad pridėtumėte sklaidos kanalą. Turime visą straipsnį apie tai, kaip pridėti „Instagram“ prie „WordPress“, jums reikėtų apsilankyti kasoje, kad sužinotumėte daugiau!

Stebėjimo rezultatai

Svarbu žinoti, ar jūsų sunkus darbas atsiperka ir ar „Instagram“ iš tikrųjų padeda jums parduoti produktus. „Iconosquare“ siūlo išsamias jūsų „Instagram“ veiklos, auditorijos ir konversijų įžvalgas. Atidžiai stebėkite savo analizę, kad pamatytumėte, kas veikia ir ką reikia tobulinti. Visada atminkite galutinį rezultatą … padidindami savo el. Prekybos pardavimus.

Ką turite padaryti, kad pagerintumėte „Instagram“ buvimą ir padėtumėte padidinti el. Prekybos pardavimus? Prašome pasidalinti savo mintimis komentaruose žemiau …

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map