Kaip naudoti „Patreon“ norint sutraukti „WordPress“ turinio finansavimą

Kaip naudoti „Patreon“ norint sutraukti „WordPress“ turinio finansavimą

Atėjote į šį straipsnį, kad sužinotumėte daugiau apie tai, kaip galite naudoti „Patreon“ kolektyviniam finansavimui. Kodėl? Na, galbūt jūs savo „WordPress“ tinklaraštį pradėjote kaip hobį. O gal jūs daug laiko investavote į vertingo turinio kūrimą, kad gautumėte pasyvių pajamų, o jūs realiai neišmokėjote? Tai gali būti ypač nelinksma, jei tinkamai sekate, tačiau tradiciniai pajamų srautai net nepateikia pakankamai lėšų padengti jūsų prieglobos mokesčius..


Šiame scenarijuje galbūt norėsite sužinoti daugiau apie bendras finansavimas. Tai yra labai populiarus pinigų kaupimo būdas, kuris pagerina senosios mokyklos „indelio indelį“. Visų pirma „Patreon“ tampa vis labiau paplitusiu būdu kūrėjams nuolat uždirbti pajamų. Trumpai tariant, tai leidžia jūsų stebėtojams prisidėti prie jūsų svetainės išlaidų ir generuoti reguliarias pajamas už jūsų turinį.

Šiame pranešime supažindinsime jus su Patreonu ir toliau ištirsime jo pranašumus. Tuomet parodysime, kaip integruoti ją į savo „WordPress“ svetainę, kad galėtumėte bendrai finansuoti savo turinį. Pasinerkime!

Įvadas į Patreoną ir jo naudą

Patreon to Crowdfund Jūsų svetainė

Paprasčiau pasakius, Patreonas yra narių pagrįsta platforma, leidžianti tiesiogiai mokėti už jūsų auditoriją. Šioje svetainėje jūs uždirbate pajamas iš jau sukurto turinio. Ventiliatoriai ar mecenatai įsipareigoja sumokėti pasirinktą sumą, kuri paprastai mokama kiekvieną mėnesį arba kiekvieną kartą skelbiant naują turinį. Kai naudojate „Patreon“ bendrai finansuoti, jie imasi nedidelio mokesčio, o jūs gausite likusius pinigus.

„Patreon“ suteikia abonentams galimybę prisijungti prie jūsų bendruomenės ir susimokėti už tai, kad jiems patiko tai, kas jiems patinka, nereikalaujant tarpininko. Kadangi jie pasirenka mokėjimo sumą ir dažnumą, jie niekada neturi jaudintis dėl neplanuotų mokesčių. Dar svarbiau, kad Patreonas padeda užmegzti mecenatų ir menininkų ryšį su savo auditorija.

Čia pateikiami keli pagrindiniai platformos pranašumai:

 • Jūs gaunate numatomas pajamas. Kadangi galite aiškiai pamatyti, kiek moka kiekvienas abonentas ir kokiu periodiškumu (pvz., Už paštą ar per mėnesį), žinote, kiek pinigų galite tikėtis.
 • Vis tiek galite naudoti kitus pajamų šaltinius. Jei naudojate filialų nuorodas, „Google AdSense“ ar bet kokio kito tipo pajamas, galite ir toliau jomis naudotis nepažeisdami „Patreon“ paskyros..
 • Jūs pasiliekate nuosavybės teisę į savo turinį. Viskas, ką sukūrėte, vis tiek priklauso jums, o Patreonas teigia neturintis jokių nuosavybės teisių.
 • Jums nereikia tvarkyti mokėjimų ar palaikymo. Visa informacija apie mokėjimų tvarkymą ir „Patreon“ platformos palaikymą yra tvarkoma jums.

Prieš pradedant darbą, svarbu atkreipti dėmesį, kad „Patreon“ naudojimas kolektyviniam finansavimui veikia geriausiai, kai jau turite šiuos įrašus savo tinklaraštyje ar svetainėje. Jūsų globėjai paprastai sužinos apie šią galimybę per jūsų svetainę ir buvimą socialinėje žiniasklaidoje ir pasirinks jus palaikyti, nes jiems jau patinka jūsų turinys. Tai reiškia, kad turėtumėte skirti laiko auditorijos kūrimui prieš tai jūs kviečiate juos tapti globėjais.

Kitas dalykas, kurį reikia atsiminti, yra tas Patreonas ima finansinį mokestį, remiantis jūsų globėjo įnašų procentine dalimi. Kainos yra skaidrios, tačiau yra gali keistis, o tai gali paveikti jūsų globėjus ir jūsų pajamas.

Kaip naudoti „Patreon“ norint sutraukti „WordPress“ turinio finansavimą

Nors jums nereikia tūkstančių nuolatinių svetainės lankytojų, kad sėkmingai paleistumėte „Patreon“, prieš pradėdami dirbti, turėtumėte turėti tam tikros informacijos. Svetainės lankytojų srauto didinimas naudojantis SEO, aktyvus bendravimas su stebėtojais socialinėje žiniasklaidoje ir aukštos kokybės turinio teikimas yra visi būdai, kaip sukurti patikimą stebėjimą. Tada galite nustatyti savo sąskaitą „Patreon“!

1. Sukurkite „Patreon“ paskyrą

Užsiregistruokite „Patreon“ kūrėjo paskyrai

Jei jau esate Patreon narys, jums tereikia prisijungti prie savo sąskaitos, eikite į savo Nustatymai meniu ir pasirinkite Tapk Kūrėju. Kita vertus, jei esate visiškai naujas šios svetainės lankytojas, galite tiesiog spustelėti mygtuką Pradėti mano puslapį mygtuką pagrindiniame „Patreon“ puslapyje. Čia galite prisiregistruoti naudodami „Facebook“ paskyrą arba naudodamiesi el.

2. Sukurkite savo „Patreon“ puslapį

„Patreon“ kūrėjo paskyros kūrimo pradžios ekranas

Tada turėsite sukurti „Patreon“ puslapį. Patogus vedlys nuves jus į procesą. Tai apima kelis veiksmus, todėl geriausia, jei turite šiuos dalykus:

 • Jūsų socialinės žiniasklaidos paskyros kartu su profiliu ir viršelio nuotrauka.
 • Idėja, kaip norite nustatyti savo mokėjimo grafiką.
 • Publiką sukuriantis garsas (taip pat galite apsvarstyti galimybę sukurti įvadinį vaizdo įrašą).
 • Planai, kaip apdovanoti savo globėjus už palaikymą (papildomas ar ankstyvas turinys, vaizdo įrašų ar įrašų kūrimas, specialus forumas ar informacinis biuletenis ir tt).

Pasiruošę šią informaciją, puslapio kūrimo procesas bus daug lengvesnis. Žinoma, vėliau visada galėsite redaguoti visą šią informaciją.

3. Reklamuokite savo paleidimą savo svetainėje ir socialinės žiniasklaidos paskyrose

Kai būsite pasiruošę, galėsite paleisti jį bet kada. Čia viskas pasidaro įdomu. Tačiau pirmiausia svarbu atlikti keletą pagrindų ir reklamuoti Patreon puslapį savo „WordPress“ svetainėje ir socialinės žiniasklaidos platformose. Priešingu atveju niekas niekada nesužinos apie šią galimybę.

Taigi, prieš spustelėdami Paleisti mygtuką (dėl kurio jūsų puslapyje bus galima ieškoti platformoje), apsvarstykite šiuos patarimus prieš paleidimą:

 • Suplanuokite pasirengimą jūsų startui aptardami savo „Patreon“ narystę ir nubrėždami savo auditorijai savo tikslus.
 • Pasinaudokite savo galimybėmis įrankiai prieš paleidimą, ir būtinai peržiūrėkite savo puslapį.

Kai jūsų reklama iki paleidimo nebebus tinkama, eikite į priekį ir paverskite „Patreon“ puslapį tiesioginiu. Tiesiog nepamirškite, kad norite tęsti jo reklamą savo svetainėje ir bet kur kitur, kur auditorija dalyvauja.

4. Norėdami integruoti „Patreon“ su „WordPress“, naudokite nemokamą „Patreon“ mygtuką, valdiklius ir papildinį

„Patreon“ mygtukai, valdikliai ir papildinys

Dabar, kai „Patreon“ atidarėte savo puslapį, norėdami sutelkti finansavimą, norėsite, kad jūsų svetainė toliau veiktų. Vienas iš geriausių būdų tai padaryti yra naudoti papildinį, kuris jungia jūsų svetainę tiesiai prie jūsų „Patreon“ paskyros. Norėdami tai padaryti, mes rekomenduojame „Patreon Button“, valdikliai ir papildinys.

Šis papildinys yra paprastas būdas integruoti savo svetainę ar tinklaraštį su „Patreon“. Tai suteikia jums galimybę:

 • Pridėti raginimo veikti (CTA) mygtukus tiesiai į savo „WordPress“ svetainę.
 • Įtraukite valdiklius, kurie sujungia jūsų puslapius ir įrašus tiesiai į „Patreon“ paskyrą.

Be to, jei atnaujinsite į „pro“ versiją, net „Patron“ turinį galėsite įtraukti tiesiogiai į savo „WordPress“ svetainę. Tai leidžia susieti savo specialų „Patreon“ turinį, o gerbėjai skatinami jus palaikyti.


Tikėtina, kad įdėjote daug pastangų kurdami savo pasekėjų turinį. Nors tai galite padaryti ir dėl meilės kurti, taip pat protinga užtikrinti finansinę paramą naudojant „Patreon“ siekiant sutelkti finansinę paramą, kad galėtumėte toliau gaminti aukštos kokybės turinį. Idealus būdas tai padaryti yra leisti savo sekėjams tapti globėjais, gaunančiais nuolatines pajamas.

Šiame įraše aptarėme „Patreon“ naudojimo pranašumus siekiant sutelkti bendrą „WordPress“ turinio finansavimą. Mes taip pat paaiškinome, kaip pradėti ir kaip integruoti „Patreon“ su esama svetaine. Bet gal mes kažko praleidome. Ar turite klausimų apie „Patreon“ naudojimą bendrai finansuoti jūsų turinį? Aptarsime juos toliau pateiktame komentarų skyriuje!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map