Kaip naudoti pranešimų programas, kad padidintumėte srautą į savo “WordPress” svetainę

Kaip naudoti pranešimų programas, kad pritrauktumėte srautą į savo

Visame pasaulyje mobiliųjų pranešimų programos kiekvieną dieną pritraukia vis daugiau vartotojų. Tiesą sakant, trys pagrindinės platformos – „WhatsApp“, „Facebook Messenger“ ir „WeChat“ – per mėnesį pritraukia daugiau nei milijardą vartotojų..


Nors yra aktyvesni pranešimų siuntimo programų vartotojai nei socialinėje žiniasklaidoje, šios platformos yra beveik nepastebimos ir tik per pastaruosius dvejus ar dvejus metus iš didelių įmonių pritraukė didelių investicijų. Tai reiškia, kad yra ir galimybių, ir klaidų galimybių – ypač jei ieškote būdų, kaip padidinti srautą į savo „WordPress“ svetainę.

Tiesa yra, 67% vartotojų norime daugiau bendrauti su įmonėmis, naudodamiesi pranešimų siuntimo programomis, ir daug ką galima padaryti naudojant tinkamus „WordPress“ papildinius, kad būtų galima geriau išnaudoti šį bumą. Pirmasis žingsnis yra suprasti žinučių siuntimo programas ir tada išsiaiškinti, kaip veiksmingai jas naudojant galima padidinti srautą į jūsų „WordPress“ svetainę.

Štai ką reikia žinoti.

Pranešimų programos: nauja srauto generavimo galimybė

Atsižvelgiant į tai, kad ši technologija ir šios naujos rinkodaros strategijos yra tokios unikalios, buvo išleista labai mažai duomenų. Tačiau kai kurie didesni prekių ženklai investuoja daugiausia pastangų, taip pat tai, kaip greitai auga tam tikra pokalbių platforma, yra teisingi būdai įvertinti potencialą..

„WordPress“ papildiniai ir pranešimų programos

Jei „WordPress“ svetainėje pridėsite bendrinimo mygtuką, tai yra puikus būdas padidinti srautą ir padidinti įsitraukimą. Kodėl? Nes tai leidžia vartotojams dalytis jūsų informacija visose platformose, kurias jie naudoja. Dar geriau, yra daugybė nesudėtingų papildinių, iš kurių galima pasirinkti.

Nemokamas „WordPress“ papildinys

„AddToAny“ yra vienas socialinio bendrinimo papildinys, kuris jūsų puslapyje gaus 100 skirtingų pardavimo vietų mygtukus. „AddToAny“ žinučių programos, kurias galite naudoti, yra „Kik“, „Viber“, „WeChat“ ir „WhatsApp“..

„Line“ yra dar viena puiki programa, turinti bendrinimo mygtuko papildinį. Vienas paprastas būdas pusės milijardo linijų vartotojams žinoti, kad esate ten, yra „a“ pridėjimas Linijos socialinis papildinys į savo svetainę. Vienu paprastu „Line It“ mygtuko paspaudimu jūsų puslapis pateks į daugelį naujų veidų.

Taip pat galite žengti dar vieną žingsnį į priekį ir automatizuoti atsakymus naudodami „Discord“. WP nesutarimų pranešimas Pvz., papildinys naudoja robotą ir „Webhook“ URL, kurie praneš jūsų norimo kanalo skaitytojams apie kiekvieną naują įrašą, paskelbtą jūsų „WordPress“ svetainėje.

Populiariausios „Messaging“ programos parinktys

Taigi, jūs žinote papildinius, kuriuos galite integruoti „WordPress“ puslapyje, tačiau kokias pranešimų programas turėtumėte pasirinkti, kad padidintumėte srautą?

Jei anksčiau naudojote socialinės žiniasklaidos rinkodarą srauto generavimui, daugelis tų pačių įgūdžių tinka ir čia. Įvaldyti bet kurį iš šių kanalų ir išnaudoti visą jo srauto generavimo potencialą nebus lengva užduotis.

Tačiau kai tik daiktai bus pakabinti ir visos paskyros bus sukonfigūruotos, didžiąją dalį kasdienių funkcijų galėsite palikti robotams, ir to tikimasi beveik visose šiose platformose. „Chatbots“ teikia daug naudos jūsų klientams ir leisti jums naudotis visomis žinučių siuntimo programomis.

LINIJA

Pranešimų programos, skirtos pritraukti srautą į jūsų „WordPress“ svetainę: eilutė

Linija yra mobilioji programa, skirta tiesioginiam bendravimui išmaniuosiuose įrenginiuose. Su teisingu daugiau nei ketvirtadalis milijono vartotojų, „Line“ siūlo daug pranešimų siuntimo programai. Tai žmonėms ir įmonėms suteikia galimybę bendrauti tarpusavyje, kurti ir prisijungti prie bendruomenių bei dalytis žinutėmis, nuotraukomis ir vaizdo įrašais. Jie taip pat skatina unikalių šypsenėlių ir lipdukų naudojimą, kūrimą ir pardavimą. Keletas pagrindinių faktų apie „Line“:

 • Šiuo metu reikšmingiausia „Line“ vartotojų bazės dalis yra Pietryčių Azijoje, ypač Japonijoje (ten, kur atsirado programa).
 • Linijos vartotojai dažniausiai būna jauni, o daugelis jų – 10–19 metų amžiaus grupė
 • „Line“ vartotojų bazė kasmet padvigubėja

Iš visų čia esančių pokalbių platformų labiausiai „Amazon“ yra „Line“. Jų paskyra ir bendruomenė yra skirta „Amazon“ produktų ir gyvenimo būdo reklamai. Tai nėra tokia interaktyvi kaip daugelis kitų firminių ženklų bendruomenių ir visos nuorodos nukreiptos tiesiai į „Amazon.com“. Jei turite „Amazon“ filialų svetainę „WordPress“, galite panaudoti „Amazon“ ryšį su „Line“.

Atsisiųskite „Amazon Associates Link Builder“

„Amazon Associate Link Builder“ papildinys pateikia įrankius, reikalingus dukterinių produktų reklamavimui jūsų „WordPress“ svetainėje. Tada galite naudoti liniją reklamuoti savo dukterinius produktus. Galite susisiekti per „Liniją“ ir paprašyti atsiliepimų, galite reklamuoti naujus produktus arba galite paprašyti klientų peržiūrėti skirtingus produktus. Šis triukas yra komunikacijos „linijos“ atvėrimas ir pasitikėjimo jausmo sukūrimas, kad potencialūs klientai pirmiausia apsilankytų jūsų „WordPress“ svetainėje, kai jie perka internete..

„WhatsApp“

Pranešimų programos, skirtos pritraukti srautą į jūsų „WordPress“ svetainę: „Whatsapp“

„WhatsApp“ yra nepaprastai populiari vaizdo ir teksto pokalbių programa mobiliesiems. Su 1,5 milijardo mėnesiniai aktyvūs vartotojai, yra tikimybė, kad esate girdėję apie „WhatsApp“ ar jais naudojęsi. Keletas „WhatsApp“ statistikos, kurias reikia atsiminti:

 • 42 proc. 25–34 metų amžiaus interneto vartotojų yra naudojęsi ar naudos „WhatsApp“
 • Beveik trečdalis žmonių iki 44 metų tuo naudojosi
 • Tyrime dalyvavo daugiau nei 70 000 vartotojų, 15 proc. pranešė, kad „WhatsApp“ yra pagrindinis jų naujienų šaltinis, o tik 8% pasikliauja „Facebook Messenger“

Jei norite naudoti „WhatsApp“ srautui padidinti, norėsite pasinaudoti programos siūlomomis „grupėmis“. Tačiau gali tekti padalinti savo pastangas, nes kiekvienoje grupėje vienu metu gali būti tik 256 nariai. Taip pat galite dalyvauti įsteigtose grupėse. Skirtingai nuo kitų pranešimų siuntimo paslaugų, „WhatsApp“ neleidžia skelbimų ar skelbimų. Tai reiškia, kad turite būti kūrybingi.

Siųskite nuorodas į savo „WordPress“ tinklaraščio įrašus, kad galėtumėte mokyti ir informuoti. Taip pat galite pasiūlyti žmonėms paskatų įsitraukti į jūsų sąskaitą. Pavyzdžiui, Absoliuti degtinė sukūrė išgalvotą personažą „Steve“. Norėdami gauti kvietimą į „Absolut“ vakarėlį, žmonės turėjo susisiekti ir „sužavėti“ Steve’ą.

„WhatsApp“ pokalbių nemokamas papildinys

Taip pat yra „WhatsApp WordPress“ papildinys, leidžiantis atidaryti „WhatsApp“ pokalbius tiesiai iš „WordPress“ svetainės. Šis įskiepis leidžia „WordPress“ svetainės kūrėjui įterpti pokalbio laukelį į svetainę.

Tada, norėdami nukreipti srautą į „WordPress“ svetainę, daugelis tinklalapių savininkų prašo skaitytojų pateikti atsiliepimų apie turinį per „WhatsApp“ pokalbių dėžutę. Jie tariasi su skaitytojais norėdami sužinoti, kas su jais rezonuoja, ir tada naudoja grįžtamąjį ryšį norėdami pakeisti ir pritaikyti savo turinio strategiją.

Kik

Pranešimų programos, nukreipiančios srautą į jūsų „WordPress“ svetainę: Kik

Kik yra nemokama momentinių pranešimų mobilioji programa, leidžianti vartotojams lengvai pradėti naujus pokalbius, nuskaityant jų „Kik“ kodą. Tai įgalina paprastus grupinius pranešimus vienas su kitu. Įsidėmėtina, kad apie Kiką yra šie faktai:

 • Didžioji dalis asmeninio „Kik“ prekės ženklo atrodo pritaikyti paaugliams ir jauniems suaugusiems
 • 70 proc. Kiko auditorijos yra 13–24
 • Tai viena iš 10 populiariausių žinučių siuntimo programų, skirtų paaugliams JAV

Tik 2016 m. Viduryje „Kik“ pradėjo siūlyti prekės ženklams galimybę naudoti robotus. Tai reiškia, kad dabar galite sukurti Kik botas savo „WordPress“ svetainei ir padidinti srautą. „Kik“ botas iš tikrųjų gali būti efektyvesnis nei tradiciniai pokalbiai. Šis robotas gali būti naudojamas automatiškai siųsti atnaujinimus, informacinius biuletenius ir specialius pasiūlymus klientams, kad jie apsilankytų jūsų „WordPress“ svetainėje norėdami pamatyti santaupas ir pasiūlymus..

Daugelis prekės ženklų, įskaitant „Sephora“ ir „H&M“, pradėjo naudoti „Kik“ kaip alternatyvią rekomendacijų klientams teikimo priemonę. Viename „Sephora“ kampanija, prekės ženklas gavo daugiau nei pusę milijono pokalbių robotų sąveikų per „Kik“.

„WeChat“

Pranešimų programos, nukreipiančios srautą į jūsų „WordPress“ svetainę: „Wechat“

Pasigirti didžiausias kasdienių aktyvių vartotojų santykis, „WeChat“ yra unikalioje padėtyje. Ši mobiliųjų balso pranešimų ir tekstinių pranešimų programa turi įdomios statistikos:

 • 90 proc. iš „WeChat“ vartotojų yra jaunesni nei 36 metų
 • Daugiau nei 90% „WeChat“ vartotojų yra Kinijoje
 • 83 proc. naudosis „WeChat“ darbe ar darbe

Pavyzdžiui, „Buzzfeed“ naudojo „WeChat“, kad pritrauktų naujų skaitytojų ar sugrįžtančių skaitytojų, norinčių rasti unikalų turinį. Bendrovė įsteigė „robotą“, kuriame būtų teikiamos rekomendacijos, pagrįstos raktiniais žodžiais, vartotojams teikiant kuruojamą patirtį.

„WeChat“ papildinys, skirtas „WooCommerce“

Taip pat yra „WeChat“ papildinys, skirtas „WooCommerce“ suaktyvina „WeChat“ mokėjimus už „WooCommerce“ svetaines. Pridėjus šį papildinį prie „WordPress“ svetainės pranašumas yra paprastos mokėjimo galimybės. Klientai grįžta ir srautas padidėja, kai viskas yra lengva, o „WeChat“ papildinys leidžia tai padaryti. Šis papildinys suteikia galimybę atlikti QR kodo mokėjimus ir mokėjimus per mobilųjį „WeChat“.

Nesantaika

Pranešimų programos, nukreipiančios srautą į jūsų „WordPress“ svetainę: nesantaika

Nesantaika yra „VoIP“ programa mobiliesiems, tai yra visa informacija apie bendruomenes. Dauguma jų yra sukurti žaidimų ir fandų aplinkoje – būtent čia prasidėjo nesantaika. Tačiau daugelis jų yra politiniai ar įsteigti tam tikrų rūšių problemoms aptarti. „Discord“ yra viena iš nedaugelio bendruomeninių pranešimų siuntimo programų, leidžiančių įstoti į bendruomenę srauto paieškai, o ne susisiekti su asmenimis. Keletas svarbių faktų apie nesantaiką:

 • Tai sėkmingos, bet nišinės pokalbių prane ¹ imų paslaugos pavyzdys.
 • Grupės struktūra ir bendras dizainas yra skirti patraukti žaidėjus
 • Tai taip pat kreipiasi į grupes, norinčias užmegzti glaudžius ryšius su nuolatiniu bendravimu

Savo bendruomenės sukūrimas ar prisijungimas prie kitos yra tinkami būdai plėsti savo buvimą Discord, taip pat nukreipti kitus Discord vartotojus į jūsų svetainę..

Nemokamas „WP Discord Post“ papildinys

Kaip trumpai minėta anksčiau, yra net „WordPress“ papildinys, vadinamas WP „Discord Post“, kuris jūsų „WordPress“ žinutes paskelbs jūsų „Discord“ kanale. Tie, kurie bendrauja su jūsų „Discord“ kanalu, turės galimybę lengvai susieti savo svetainę.

„Facebook Messenger“

Pranešimų programos, skirtos pritraukti srautą į jūsų „WordPress“ svetainę: „Facebook Messenger“

Nusprendę „Facebook“ pokalbių funkciją naudoti kaip savarankišką programą, vartotojai leido prisijungti prie savo FB kontaktų panašiai kaip SMS žinutės.

Kalbant apie augimą, po jo atskyrimo nuo „Facebook“ programos, „Facebook Messenger“ turėjo:

 • 600 milijonų vartotojų 2015 m. Balandžio mėn
 • 900 mln., 2016 m. Birželio mėn
 • 1,2 milijardo 2017 m. Balandžio mėn

Didžiausi prekės ženklai naudoja „Facebook Messenger“ kaip įrankį, kad galėtų tiesiogiai pasiekti savo tikslinę auditoriją. NBA čempionai „Golden State Warriors“ naudojo „Facebook Messenger“ sukurti „Warrior Playoff Assistant“. Tai buvo būdas priversti vartotojus pasirinkti gauti naujienas apie komandos atkrintamųjų varžybų darbotvarkę.

Atsisiųskite „Messenger“ klientų pokalbių nemokamą papildinį

Yra papildinys, leidžiantis į savo svetainę įtraukti tiesioginį „Facebook Messenger“ pokalbį. Tai leidžia siųsti atnaujinimus per „Messenger“, kai paskelbėte naują turinį savo „WordPress“ svetainėje. Taip pat galite naudoti „Messenger“, norėdami paprašyti klientų užpildyti atsiliepimų formas. Šie du paprasti įtraukimo būdai gali paskatinti nemažą srautą.

„SnapChat“

Pranešimų programos, nukreipiančios srautą į jūsų „WordPress“ svetainę: „SnapChat“

Ši mobiliosios socialinės žiniasklaidos platforma išskirtinai skiriasi nuo kitų platformų, nes visi įrašai sunaikina sekundes po to, kai jas peržiūrėjo vartotojas. Keletas pagrindinių faktų apie „Snapchat“ apima:

 • 71% „Snapchat“ vartotojų yra jaunesni nei 34 metų
 • 70% „Snapchat“ vartotojų yra moterys
 • 30% tūkstantmečių interneto vartotojų reguliariai naudojasi „Snapchat“

„Snapchat“ naudojo daugelis prekės ženklų, kad efektyviai ir patraukliai pasiektų savo auditoriją. „WordPress“ pagrindu sukurta svetainė „MTV News“ naudoja „Snapchat“ suteikti auditorijai prieigą prie išskirtinio turinio, kurio jie neranda niekur kitur. Tai gali būti filmuota medžiaga užkulisiuose, išpardavimas ar reklama. Kai „SnapChat“ stebėtojai mato šiuos trumpus išskirtinių kadrų klipus, jie nukreipiami į svetainę, kad pamatytų ilgesnius klipus. Taigi svetainių srautas auga.

Kurią pranešimų programą turėtumėte pasirinkti?

Aukščiau galite pamatyti šešis populiariausius pranešimų siuntimo programų variantus, kurie gali padėti auginti bendruomenę, esančią jūsų „WordPress“ svetainėje, ir nukreipti daugiau srauto. Beje, ne visos žinučių siuntimo programos yra sukurtos vienodos.

Prieš nuspręsdami investuoti laiką ir pinigus į tam tikros pranešimų platformos kampanijos kūrimą, pagalvokite, kas yra jūsų auditorija ir kur jie yra greičiausiai.

Pranešimų programos gali padaryti daugiau

Norite daugiau nei tik srauto generavimas? Naudodami „WordPress“ ir AI, taip pat populiarią pranešimų siuntimo programą, galite gauti ne tik papildomų narių savo grupei ar daugiau lankytojų savo „WordPress“ svetainėje. Galite rinkti susijusius duomenis, kurie leidžia jūsų svetainei ar verslui augti pelningiausia linkme. Be to, smalsuosius galite paversti savo balso ar savo prekės ženklo gerbėjais visą gyvenimą. Pranešimų programų potencialas rinkodaroje tik dar labiau įsisąmoninamas.

Ar turite papildomų pranešimų programų naudojimo, kad padidintumėte srautą į savo „WordPress“ svetainę? Mes norėtume išgirsti jūsų mintis žemiau!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map