Kaip nustatyti rinkodaros strategiją naudojant WordPress

Atrodo, kad kai kurie žmonės mano, kad viskas, ką jiems reikia padaryti, yra nustatyti savo „WordPress“ svetainę ir išeiti. Tačiau, kaip jau galėjote atspėti, tai tiesiog netiesa. Tiesą sakant, jums reikia sudaryti rinkodaros strategiją ir jos laikytis, jei norite, kad jūsų „WordPress“ svetainė pavyktų per ilgą laiką..


Toliau pateikiami šeši žingsniai, kurių galite imtis, kad nuo pat pradžių sukurtumėte savo svetainės rinkodaros strategiją.

1 žingsnis: apsvarstykite (ir išbandykite) savo dizainą

Sukurti svetainę, į kurią jums patinka žiūrėti, yra tikras pasiekimas. Kaip jums pasakys bet kuris dizaineris ar kūrėjas, reta diena, kai projektavimo metu visiškai nesivarginate žiūrėti į svetainę. Taigi, kai jūs susiduriate su mylimuoju diena iš dienos, tikriausiai jaučiate, kad tikrai pataikėte į ženklą. Deja, tiesiog patikimas, kaip atrodo svetainė, nėra sėkmės ženklas.

Vienintelis būdas iš tikrųjų sužinoti, ar jūsų svetainė sėkmingai veikia, yra ją išbandyti. Yra keletas prieinamų įrankių, leidžiančių tai padaryti gana lengvai. Daugelį jų galima integruoti tiesiai į „WordPress“ prietaisų skydelį, o tai yra patogumo lygis, į kurį tikrai galiu patekti. Viskas, ką jums reikės padaryti, yra pasirinkti jūsų svetainės dizaino aspektą, kurį norite išbandyti. Tada sukurkite alternatyvias šio dizaino elemento versijas. Iš ten galite atlikti A / B arba daugiamatį testą naudodami „Google Analytics“ eksperimentai.

„Google“ turinio eksperimentai

Yra „WordPress“ papildinys („Google“ turinio eksperimentų nemokamas „WordPress“ papildinys), todėl labai lengva atlikti šiuos eksperimentus savo „WordPress“ svetainėje, todėl verta patikrinti, ar jūs rimtai ketinate savo svetainę padaryti tokią rinka, kokia ji gali būti..

Taip pat galbūt norėsite pasitelkti pasirinktinių įrašų tipų funkciją, kad sukurtumėte pranešimų šablonus, kuriuos galima vykdyti akimirksniu. Tokiu būdu jūs galite paleisti naują nukreipimo puslapį arba raginimą veikti, nenagrinėdami kodo kiekvieną kartą. Tai taip pat užtikrina visos jūsų svetainės dizaino darną.

2 žingsnis: SEO yra Rinkodara

Ne taip, kaip galėjote tai tikrai pamiršti, tačiau paieškos sistemų optimizavimas neabejotinai yra pagrindinė jūsų rinkodaros pastangų dalis. Bent jau taip turėtų būti. Ir nors daugumos „WordPress“ svetainių struktūra lemia greitą svetainių reitingavimą, jos nėra tiksliai optimizuotos tiesiai iš dėžutės. Tam jums reikia šiek tiek pakoreguoti.

Pradedantiesiems tai reiškia, kad panaikinsite tą baisųjį laukelį „Nustatymuose“, kad „atgrasytumėte paieškos variklius nuo šios svetainės indeksavimo“.

Tada turėsite galvoti apie tokius dalykus kaip nuolatinės nuorodos ir 301 peradresavimai ir… na, tai gali šiek tiek priblokšti. Štai kodėl aš esu didelis SEO papildinio naudojimo šalininkas. Žinoma, renkantis teisingai vienas yra būtinas. Blogas dalykas gali sugadinti jūsų svetainę ir netgi priversti jus nubausti „Google“. Negerai! Nors yra keletas „gerų“, tačiau mano mėgstamiausių „Yoast“ „WordPress SEO“.

„Yoast“ „WordPress SEO“

Naudodami šį papildinį, vos keliais paspaudimais galite lengvai modifikuoti meta pavadinimus, meta aprašymus, nuolatines nuorodas, RSS parametrus ir sukurti XML svetainės schemą. Tai labai taupo laiką ir turėtų naudoti tai, kam rūpi jų paieškos variklio rangas.

3 žingsnis: apsvarstykite galimybę tapti nariu

Vienas iš būdų išplėsti „WordPress“ svetainės pasiekiamumą yra apsvarstyti filialų rinkodarą. Jie būna įvairių formų, kai kurie iš jų apima filialo skelbimų rodymą jūsų svetainės šoninėje juostoje. Taip pat į savo įrašus galite įterpti filialų informaciją, kad jie būtų geriau pasiekiami.

Partnerių pajamos gali būti pelningos, tačiau jūs turite būti protingas. Jei lankytojams reguliariai siūlytumėte daug šviežio turinio, niekas jų neišjungtų greičiau, nei staigus perėjimas prie kito asmens produktų pritraukimo. Taigi, atsisakydami savo svetainės atsisakykite, kad svetainėje turite dukterinių produktų, tačiau būkite subtilūs, kaip juos rodote..

4 žingsnis: naudokite reklamą savo naudai

Pradėję reguliarų srautą į savo svetainę, galite apsvarstyti galimybę pasiūlyti tam tikrą reklamą. Pradėti nuo fiksuoto dydžio skelbimų gali būti kelias, nes tai suteikia jums galimybę išbandyti vandenis, atsižvelgiant į reklamuotojų susidomėjimą, ir sužinoti, kokį atsakymą gauna pirminiai skelbimai..

Tačiau kai jūsų svetainė populiarėja, galbūt norėsite pereiti prie mokesčio už paspaudimą arba mokesčio už parodymą modelio. Tai priklausys nuo to, ar prisijungsite prie skelbimų tinklo (o kurį – jei prisijungsite) ir nuo to, ką paprastai daro kiti jūsų pramonės žmonės. Visada galite naudoti A / B bandymą skelbimuose, kuriuos rodote, taip pat norėdami pamatyti, koks modelis ir koks tipas veikia geriausiai.

5 žingsnis: sukurkite turinio strategiją

Neįmanoma pateikti savo svetainės į rinką be turinio. Tiesą sakant, tai internetinės rinkodaros pagrindas. Taigi, jūs turite turėti savo turinio strategiją, atitinkančią kitas jūsų rinkodaros pastangas ir leidžiančią jūsų svetainei patekti į kuo daugiau akių obuolių..

Tinkamoje turinio strategijoje paprastai pažymimi keli pagrindiniai langeliai. Pradedantiesiems tai bus pilna informatyvių ir linksmų rašinių, kurie sudomins skaitytojus. Tai arba lavins, ar pradžiugins. Ir geriausias turinys tiek. Jums pasisekė, kad tai yra dalykas, kuriam buvo sukurta „WordPress“. Nesudėtinga kurti naujus puslapius ir naujus pranešimus.

Redakcinio kalendoriaus papildinys

Bet galbūt norėsite geriau sekti savo redakcinį tvarkaraštį, jei tikrai norite tai padaryti. Įskiepiai patinka Redakcinis kalendorius ir „CoSchedule“ yra lengvai naudojami ir leidžia paprasčiau valdyti naujas tinklaraščio įrašų idėjas ir kada jas publikuoti.

6 žingsnis: stebėkite savo pažangą

Jei matote, kad apsilankymai svetainėje padidėjo ar padidėjo konversijų skaičius, galite automatiškai manyti, kad jūsų naujausia rinkodaros strategija veikia, tačiau tokios prielaidos daryti nėra saugu. Matote, kad šie teigiami ženklai galėjo būti tiesiog klaidos arba tik vieno konkretaus jūsų rinkodaros strategijos komponento rezultatas. Ir nebent stebėsite savo rezultatus, net neįsivaizduojate, kas tai yra komponentas.

Paprasčiau tariant, tik 15% jūsų strategijos galėtų veikti, tačiau jūs kiekvieną mėnesį neprisijungiate ir švaistote laiką kitiems 85%. Tik jūs nieko to nežinotumėte, jei nesektumėte.

Mano pagrindinis šaltinis yra rezultatų stebėjimas Google analizė. Tai leidžia nustatyti tikslus, kuriuos norite sekti, ir galite įterpti UTM nuorodas, kad galėtumėte sekti savo konversijų šaltinį. Be to, galite sudaryti pasirinktines ataskaitas, kuriose pateikiama konkreti informacija, kurią norite pamatyti. Ir, žinoma, yra: „WordPress“ papildinys patogiam integravimui į prietaisų skydelį.


„WordPress“ leidžia lengvai ir paprastai nustatyti ir įgyvendinti jūsų svetainės rinkodaros strategiją. Nuo pačios CMS iki daugybės papildinių, kuriuos galite naudoti, jis siūlo tobulą svetainių srauto kūrimo ir konversijų skaičiaus didinimo sistemą. Jei norite toliau skaityti šia tema, patikrinkite galutinį Freddy vadovą, kaip prekiauti savo „WordPress“ svetainėje.

Ar sukūrėte savo „WordPress“ svetainės rinkodaros strategiją? Ar buvo kažkas apie CMS, kuris ypač atitiko šią užduotį? Ar kažkas jus sulaikė? Norėčiau išgirsti apie jūsų patirtį komentaruose!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map