Kaip optimizuoti „WooCommerce“ ir pagerinti svetainės našumą

Kaip optimizuoti „WooCommerce“ ir pagerinti svetainės našumą

Elektroninės komercijos rinka per pastaruosius kelerius metus labai išaugo ir toliau auga, tačiau netrukus lėtėja. Pagrindinė priežastis, dėl kurios e-komercija įgijo tokį populiarumą, yra ta, kad šiomis dienomis vartotojams yra patogiau apsipirkti internete. Tačiau tiesiog internetinės parduotuvės valdymas nereiškia, kad turėsite daug klientų ar pardavimų (pirmiausia turite optimizuoti „WooCommerce“)..


Internetiniai vartotojai turi konkrečių lūkesčių, poreikių ir reikalavimų pirkdami internetu. Jei negalėsite viršyti ar net patenkinti šių lūkesčių, prarasite konkurentus. Štai kodėl taip svarbu tinkamai optimizuoti „WooCommerce“ parduotuvės našumą.

Šiais laikais daugelis svetainių savininkų pasirenka „WordPress“. „WordPress“ yra viena populiariausių ir galingiausių turinio valdymo sistemų (CMS) pasaulyje. Ne tik tai, bet ir 31,6% visų pasaulinių svetainių paleisti „WordPress“. Iš tų žmonių daugiau nei 4 mln. Žmonių priėmė protingą sprendimą sukurti internetinę parduotuvę kartu su „WooCommerce“.

„WooCommerce“ yra galingas (ir nemokamas) „WordPress“ papildinys su įmontuotomis funkcijomis, norintiems parduoti produktus savo svetainėje. Be to, yra šimtai „WooCommerce“ plėtinių ir priedų, tinkančių jūsų parduotuvę, kaip jums atrodo tinkama. Autobusas, kaip minėta anksčiau, vien norint turėti klientų ar padidinti pardavimus neužtenka vien turėti elektroninės prekybos parduotuvę.

Greitai įkeliamų puslapių svarba

Optimizuojant „WooCommerce“ puslapį, reikia įsitikinti, kad jame lengva naršyti, jis yra patogus vartotojui, praturtintas kokybišku turiniu, reaguojantis ir pan. Tačiau vienas iš svarbiausių našumo veiksnių yra greitis. Jūsų puslapių įkėlimo laikas ir paprastai jūsų svetainės greitis vaidina svarbų vaidmenį užtikrinant klientų pasitenkinimą.

Niekas toleruoja vangios svetainės šiomis dienomis ir galite būti tikri, kad klientai apleis jūsų parduotuvę, jei jūsų puslapiai įkeliami per ilgai. Tiesą sakant, maždaug 47% interneto vartotojų tikisi, kad jūsų puslapis bus įkeltas greičiau nei per dvi sekundes. Be to, 67% mobiliųjų įrenginių vartotojų visiškai atsisako jūsų puslapio, jei įkelti reikia daugiau nei trijų sekundžių.

Atsižvelgiant į tai, lėtas puslapio įkėlimo laikas garantuoja klientų ir pardavimų praradimą. Be to, dėl vienos sekundės vėlavimo įkelti puslapį gali sumažėti klientų pasitenkinimas 16%, 11% mažiau puslapių peržiūrų ir 7% sumažėti konversijų. El. Prekybos parduotuvėms tai gali turėti didelę įtaką pelnui ir mažesnėms sąnaudoms. Todėl greitis yra nepaprastai svarbus, jei norite valdyti sėkmingą elektroninės prekybos parduotuvę. Šie 5 paprasti patarimai padės ne tik naudotis mūsų vadovu, kaip pagreitinti „WordPress“, bet ir padės optimizuoti „WooCommerce“..

1. Pasirinkite tinkamą „WordPress“ prieglobos sprendimą

Geriausias „WordPress“ priegloba jūsų svetainei

Viskas prasideda nuo „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjo pasirinkimo. Tai yra pirmasis žingsnis į greitą „WordPress“ svetainę. Jei prieglobos paslaugų teikėjas nepalaiko gero interneto greičio, galite ne daug ką padaryti, kad optimizuotumėte „WooCommerce“. Prieš pradėdami optimizuoti savo parduotuvę, ištirkite gerus hostingo sprendimus.

Ieškodami geriausio „WordPress“ prieglobos savo svetainei, sutelkite dėmesį į išskirtinį veikimo laiką ir mažiausią galimą prastovą, palaikymą visą parą, puikų svetainės greitį ir priimtinas kainas. Priešingu atveju gali atsirasti nedidelis pralaidumas, dažnas serverio gedimas, padaugėjęs svetainių prastovų ir netinkamas našumas. Tai tikrai atitrauks jūsų klientus nuo jūsų parduotuvės.

„WooCommerce“ stenkitės vengti biudžeto prieglobos sprendimų. 1 USD / mėn. Arba tariamai „nemokamas“ planas ilgainiui nieko nepadarys. Iš pradžių tai gali veikti gerai, tačiau, kadangi jūsų parduotuvė padidėja ir jūsų produktų paklausa padidėja, šie maži planai tiesiog negali pasiūlyti pakankamai išteklių jūsų svetainei palaikyti. Vietoj to, neskubėkite pasirinkti plano, kuris atitiktų jūsų srauto ir išteklių poreikius. Mums patinka „WP Engine“ ir „smagratis“ – abu siūlo labai greitą, visiškai valdomą „WordPress“ prieglobą su daugybe išteklių palaikyti vidutinio dydžio „WooCommerce“ parduotuvę.

2. Optimizuokite vaizdus

Kaip optimizuoti „WordPress“ vaizdus, ​​išsamus vadovas

Aukštos kokybės vaizdai yra vienas iš paprasčiausių būdų, kaip išskirti savo el. Prekybos parduotuvę. Tačiau vaizdai gali turėti didelę įtaką puslapio įkėlimo laikui, jei jie nėra tinkamai optimizuoti. Didelės, aukštos kokybės jūsų produktų nuotraukos jūsų parduotuvėje gali atrodyti išskirtinai. Bet, iš kitos pusės, tiems vaizdams įkelti prireiks laiko. Tai yra kodėl verta optimizuoti savo atvaizdus yra taip svarbu.

Optimizuodami vaizdus galite išsaugoti stulbinančius vaizdus savo parduotuvėje nepadidindami puslapio įkėlimo laiko. Galite naudoti papildinį, bet geriau išmokti tinkamai optimizuoti vaizdus prieš įkeliant juos į savo parduotuvę. Keli dalykai, kuriuos galite padaryti optimizuodami vaizdus:

  • Naudokite tinkamą vaizdo formatą: Renkantis vaizdų formatą, svarbu sutelkti dėmesį į formatus, kurie idealiai tinka svetainėms ir naršyklėms. Paprastai tai yra JPG arba PNG formatai. Jie suspaudžia vaizdus naudojimui internete ir sumažina vaizdo kokybę be neigiamo poveikio. Kitaip tariant, jūsų vaizdai atrodys puikiai net ir sumažinus kokybę.
  • Savo vaizdams naudokite tinkamą dydį: Prieš įkeldami apkarpykite tinkamo dydžio vaizdus. Be to, įkeldami vaizdą į „WordPress“, numatytieji laikmenos dydžiai bus sukurti automatiškai. Šias vaizdo dydžio parinktis galite rasti Nustatymai> Medija „WordPress“ prietaisų skydelyje. Rekomenduojame pašalinti parinktis, kurių nenaudosite, nustatydami numatytuosius nustatymus į nulį.
  • Suspausti vaizdus: Prieš įkeldami juos į „WordPress“, būtinai suspauskite savo atvaizdus. Galite naudoti darbalaukio parinktį, tokią kaip „ImageOptim“, arba nemokama internetinė paslauga, pvz Krakenas. Nesijaudinkite, jei jau įkėlėte vaizdus į „WordPress“. Vis tiek galite naudoti papildinį, pvz., EWWW arba Smushas Norėdami sumažinti failų, jau esančių jūsų duomenų bazėje, dydį.

3. Pasinaudokite turinio pristatymo tinklu (CDN).

CDN: turinio pateikimo tinklas

CDN arba turinio pristatymo tinklas gali padėti pagerinti jūsų svetainės greitį ir sutrumpinti „WooCommerce“ parduotuvės puslapio įkėlimo laiką. CDN yra serverių, strategiškai esančių visame pasaulyje, tinklas. Jie naudojami talpinant jūsų svetainės turinį, kad jis būtų lengviau prieinamas klientams atsižvelgiant į geografinę vietą. Taigi, kai CDN kaupia talpykloje jūsų svetainės failus (statinę vaizdų versiją, CSS, „JavaScript“ ir kt.), Vėliau jie tampa prieinami vartotojams, artimiausiems CDN.

Pavyzdžiui, naudodamiesi CDN, klientai nusiųs užklausą į artimiausią CDN duomenų centrą. Taigi klientas Vašingtone gali pamatyti talpyklos turinį iš serverio Niujorke, o klientas Tokijuje mato turinį iš Honkongo duomenų centro. Tokiu būdu galima sutrumpinti geografinį atstumą, pralaidumo srautą ir pakrovimo laiką.

Be to, dar vienas CDN naudojimo pranašumas yra jūsų prieglobos serverio įtampos sumažinimas. Sumažinę HTTP užklausų į savo pagrindinius serverius skaičių, sumažinsite serverio gedimų riziką. Pavyzdžiui, jei naudojatės paskata žymiai padidina svetainės lankomumą, jūsų prieglobos serveris gali nesugebėti patenkinti visų naujų užklausų be CDN pagalbos.

Yra daugybė CDN variantų. Puikus pasirinkimas yra Debesuota, kuris siūlo nemokamą CDN planą asmeninėms svetainėms. „Cloudflare“ netgi naudojama šioje svetainėje (WPExplorer) – taigi galite pamatyti, kaip ji gerai veikia.

4. Sumažinkite kodą

Minifikuotas kodas

Neretai svetainės sukuria ir saugo daug failų. Deja, tai gali pailginti jūsų puslapio įkėlimo laiką. Sumažinę patį kodą, galite sumažinti failų ir nereikalingų kodo eilučių skaičių. Savo ruožtu puslapiams įkelti gali prireikti mažiau laiko. Kodo sumažinimas yra nereikalingų kodo eilučių pašalinimo procesas. Tokiu būdu kodas vis tiek vykdomas tinkamai, tik efektyviau. Pvz., Kodo eilutės gali būti komentarai, blokuotieji ribotuvai, baltojo tarpo simboliai, naujos eilutės ženklai ir tt. Kaip pavyzdys yra CSS kodas:

kūnas {
paraštė: 20 taškų;
paminkštinimas: 20 taškų;
spalva: # 333;
fonas: #fff;
}

h1 {
šrifto dydis: 32 pikseliai;
spalva: # 222;
paraštės apačia: 10 taškų;
}

Tai tas pats kodas, kai sutrumpinate:

korpusas {paraštė: 20 taškų; apmušalai: 20 taškų; spalva: # 333; fonas: #fff} h1 {šrifto dydis: 32 pikseliai; spalva: # 222; paraštės apačia: 10 pikselių}

Šie per dideli simboliai paprasčiausiai nereikalingi naršyklės kalboms, tokioms kaip „JavaScript“ ar CSS, tinkamai perskaityti kodą. Jie tik sulėtins visą procesą. Kitaip tariant, trumpesnis kodas reiškia mažiau duomenų apdorojamoms kalboms, o tai galiausiai pagerina jūsų „WordPress“ svetainės greitį. Koodą sumažinti galite rankiniu būdu arba galite naudoti nemokamą internetinį įrankį, pvz., „MinifyCode“. Nors dauguma gerai užkoduotų „WordPress“ temų ir papildinių jau bus suvienodintos, verta dar kartą patikrinti, ar jūsų tinkinimai yra per dideli.

5. Peržiūrėkite savo papildinius

Peržiūrėkite ir pašalinkite papildinius

Dalis to, kas „WordPress“ daro tokį patrauklų, yra daugybė papildinių, galimų tinkinti jūsų svetainę. Galų gale, net pati „WooCommerce“ yra įskiepis. Tačiau vien todėl, kad yra daugybė papildinių, dar nereiškia, kad turėtumėte naudoti juos visus.

„WordPress“ yra atvirojo kodo, tai reiškia, kad kiekvienas gali sukurti naujas tinkinimo parinktis, temas ar papildinius. Ir ten yra viena tona, o tai nuostabu. Beveik visoms funkcijoms, kurias galbūt norėsite pridėti prie savo parduotuvės, yra įskiepis, kuris tai gali padaryti. Tačiau kai kurie žiniatinklio savininkai patiria kraštutinumų, įdiegdami bet kokį papildinį, kuris, jų manymu, gali būti mažiausiai naudingas.

Nors pagrįstas papildinių skaičius neturėtų paveikti jūsų svetainės greičio, yra keletas įspėjimų.

  • Papildinio kodo kokybė: Jei naudosite tik vieną blogai koduotą papildinį, jūsų svetainė gali nutrūkti. Pvz., Galbūt interneto prieglobos priemonės neleis vartotojams įdiegti populiaraus „Broken Link Checker“ papildinio, nes jis sukuria labai daug HTTP užklausų. Įskiepiai taip pat yra trečiųjų šalių programinė įranga – tai reiškia, kad jie gali turėti didelę kodą ar net rizikuoti saugumu, apie kurį galbūt nežinote. Pabandykite surasti papildinių apžvalgas arba išbandykite juos sustojimo aplinkoje prieš diegdami pagrindinėje svetainėje.
  • Pasikartojančios papildinio funkcijos: Naudojant kelis papildinius, kurie tarnauja tam pačiam tikslui, gali kilti konfliktų ir taip sulėtinti jūsų svetainę. Pvz., Jums nereikia dviejų įdiegtų slankiojamųjų papildinių, įdiegtų jūsų svetainėje. Jei naudojate slankiklius, tiesiog pasirinkite vieną. Panašiai, jei jau esate įdiegę „JetPack“, galbūt nereikia įdiegti dar vieno analizės papildinio (nes svetainės statistika yra viena iš daugelio „JetPack“ galingų funkcijų).
  • Papildinio dydis: Įdiegus krūvą didelių ar daug išteklių reikalaujančių papildinių (pvz., Puslapių kūrimo priemonė, „premium“ slankmatis, el. Prekyba, tiesioginiai pokalbiai ir bendruomenės forumas), gali kilti problemų. Panašiai, ypač naudojant papildinius, gali išsipūsti svetainė. Savo duomenų bazėje turite tik tiek vietos.

Galų gale naudokitės tuo, ko jums reikia, ir atsikratykite nereikalingų papildinių. Jei norite išplėsti savo „WooCommerce“ parduotuvės funkcionalumą, skirkite laiko atidžiai apsvarstykite naujus papildinius (arba galimybę pagal užsakymą sukurti funkcijas), kad užtikrintumėte gerą greitį ir funkcionalumą..

„WooCommerce“ optimizavimo patarimai

„WooCommerce“ diegimas „WordPress“ svetainėje yra puikus žingsnis sėkmingai veikiančios elektroninės prekybos parduotuvės link. Nepaisant to, kokia puiki jūsų platforma, ji negali visko padaryti viena. Tai reiškia, kad turite tinkamai optimizuoti „WooCommerce“ ir kitus svetainės elementus, kad klientams ar jūsų auditorijai būtų užtikrinta geriausia patirtis.

Ar turite kitų patarimų, kaip optimizuoti „WooCommerce“? Arba klausimų apie savo „WooCommerce“ parduotuvę? Nedvejodami palikite užrašą žemiau.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me