Kaip organizuoti savo „WordPress“ svetainės turinį

Kaip organizuoti „WordPress“ svetainės turinį, skaitytojai turėtų priklijuoti savo tinklaraštį

Nors turinys, kurį rašote savo tinklaraščiui, yra svarbus, tai taip pat svarbu, kaip jūs jį tvarkote. Faktiškai, prasta turinio organizacija jūsų tinklaraštyje gali sumažėti skaitytojų skaičius ir trūkti skaitytojų įsitraukimo, be kitų problemų.


Laimei, tinkamai susisteminti turinį nėra viskas taip sudėtinga. Tikriausiai prireiks kelių jūsų tinklaraščio pakeitimų, tačiau daugelį šių pakeitimų bus galima atlikti per kelias minutes. Jūs pastebėsite, kad tokiu būdu galite sukurti malonesnę patirtį savo skaitytojams, nepalikdami prakaito.

Šiame įraše aptarsime tinklaraščių turinio organizavimo svarbą. Tada pateiksime keletą patarimų, kaip susisteminti jūsų turinį, ir pateiksime keletą paprastų būdų, kaip įgyvendinti kiekvieną strategiją. Pradėkime!

Kodėl labai svarbu tvarkyti savo tinklaraščio turinį

Kai kalbama apie tinklaraščių kūrimą, turinio organizavimas reiškia valdymą, kaip jūsų tinklaraščio turinys yra struktūruotas kaip visuma. Svarbu suprasti, kad neorganizuotas tinklaraštis gali nuvilti lankytojus ir galbūt juos atstumti (padidindamas atmetimo rodiklį). Jūsų skaitytojams neturėtų reikėti ieškoti jūsų svetainės norimo turinio; jis turėtų būti prieinamas ir lengvai randamas.

Organizacija gali ne tik išvengti aukščiau paminėtų problemų, bet ir pasiūlyti skaitytojams malonesnę patirtį. Tinkama organizacija:

 • Užtikrina, kad jūsų internetinis dienoraštis būtų patogus ir skatintų nuolatinę skaitytojų auditoriją.
 • Skatina skaitytojus tyrinėti, tai įgalina patirti daugiau savo turinio.
 • Padaro jūsų tinklaraštį profesionalesnį, suteikiantį jam patikimumo ir autoritetą.
 • Suteikia impulsą jūsų „WordPress“ tinklaraščio SEO, kuris gali pagerinti jūsų svetainės lankomumą.

Galų gale jūsų tinklaraštis yra organizuojamas lygiai taip pat svarbu kaip jūsų siūlomą turinį. Jei lankytojai negali lengvai naršyti, nėra tikėtina, kad lankytojai susisieks ar pasidalys jūsų darbais su kitais.

Laimei, kai naudojate „WordPress“ kaip savo platformą, organizavimo procesas yra paprastas. Vykdydami tik keletą dabartinės sąrankos patarimų, galite lengvai įtraukti savo skaitytojus ir sugrįžti dar daugiau. Pažvelkime į tris svarbiausias strategijas, kurias galite įgyvendinti.

1. Efektyviai naudokite kategorijas ir žymas

WPMU DEV tinklaraščio įrašų kategorijos

WPMU DEV savo tinklaraštyje naudoja kategorijas ir žymas ir įtraukia išskleidžiamąjį meniu, kad skaitytojai galėtų ieškoti pagal kategorijas.

Vienas iš paprasčiausių tinklaraščio turinio tvarkymo būdų yra naudoti „WordPress“ įmontuotų kategorijų ir žymų sistemą. Šie įrankiai leidžia logiškai struktūruoti savo turinį, kurį turėtų įvertinti jūsų skaitytojai.

Paprasčiau tariant, kategorijos yra bendras jūsų įrašų grupavimo įrankis. Kita vertus, etiketės yra labiau naudojamos kaip pašto indeksas. Pvz., Jei tvarkote sveikatos tinklaraštį ir rašote įrašą apie skirtingas mankštos procedūras, tai gali būti bendra kategorija Sportas arba Pratimas. Žymos skiriasi plačiau ir turėtų būti kuo konkretesnės. Jei mūsų tinklaraščio pavyzdžio aptarimas joga, kalistika, ir kardio rutina, jie padarytų tris tobulas etiketes.

Norėdami pradėti veiksmingai naudoti kategorijas ir žymas, turite atsiminti tris pagrindines taisykles:

 1. Naudokite aprašomuosius pavadinimus. Tai taikoma tiek jūsų kategorijoms, tiek žymas, nes padidėja tikimybė, kad skaitytojai galės rasti norimą turinį jūsų tinklaraštyje.
 2. Apribokite tinklaraščių įrašus kiekvienoje kategorijoje. Tai padaro kuo mažiau painiavos ir išsaugo jūsų organizacijos schemą kuo paprastesnę.
 3. Naudokite žymes laisvai. Skirtingai nuo kategorijų, jūsų tinklaraščio įrašai turėtų turėti įvairias žymas. Jie veikia kaip rodyklė ir perduoda kiekvieno pranešimo temą tiek skaitytojams, tiek paieškos sistemoms.

Jei jūsų tinklaraštyje šiuo metu yra daug pranešimų, gali prireikti laiko, kol bus parengtas geriausias kategorijų rinkinys. Tačiau kai sistema bus įdiegta, ją įgyvendinti bus lengva.

2. Sukurkite aiškius ir vartotojui patogius meniu

Pagrindinis puslapis „Elegantiškos temos“

Elegantiškos temos naudoja švarų ir tiesioginį naršymo meniu, kad skaitytojai galėtų lengvai rasti tai, ko jiems reikia.

Nors labai svarbu struktūruoti savo turinį, taip pat reikia organizuoti, kaip jūsų skaitytojai ras tą turinį. Aiškūs ir patogūs meniu yra pagrindinis pirmas žingsnis, nes tinkamai suprojektuoti meniu užtikrina, kad skaitytojai gali lengvai naršyti jūsų svetainėje. Kai skaitytojai praleidžia mažiau laiko norėdami išsiaiškinti, kaip veikia jūsų svetainė, jie gali praleisti daugiau laiko skaitydami ir domėdamiesi jūsų turiniu.

Norėdami pradėti, pirmiausia turėsite nuspręsti, ar naudoti temos meniu nustatymus, ar „WordPress“ numatytąsias parinktis. Daugelyje temų siūlomos pasirinktinio meniu funkcijos. Tačiau „WordPress“ sąranka yra tokia pati efektyvi, todėl pasirinkimas čia yra pirmenybės dalykas.

Nesvarbu, kurią meniu sistemą nuspręsite naudoti, kurdami savo meniu nepamirškite šių dviejų patarimų:

 1. Naudokite akivaizdžius vardus. Kalbant apie navigaciją, geriausia susilaikyti nuo kūrybiškumo ir laikytis akivaizdžių terminų (pvz., Namaikontaktas, ir Dienoraštis). Tai palengvins naršymą ir jūsų skaitytojai nebus palikti spėlioti.
 2. Palaikykite nuoseklų modelį. Tai padeda naudoti tą patį naršymo modelį iš vieno puslapio į kitą, kad būtų išvengta netikėtumų. Tai taip pat reiškia, kad meniu išdėstysite vienodai visoje svetainėje.

Kuriant meniu, protinga juos laikyti kuo paprastesnius. Norite, kad nauji lankytojai galėtų tuoj pat susirasti kelią. Geriausias būdas tai padaryti naudojant išbandytus metodus, tokius kaip aukščiau aprašytos strategijos.

3. Siūlykite susijusius pranešimus ir turinį

Susiję su „WPExplorer“ įrašai

Jei norite paskatinti toliau skaityti, galite pridėti susijusių įrašų į savo svetainę, pavyzdžiui, šis pavyzdys pateiktas čia, „WPExplorer“

Didėjant jūsų tinklaraščiui, turėsite daugiau turinio, kurį galėsite pasidalyti su savo skaitytojais. Dėl akivaizdžių priežasčių, kuo daugiau jūsų siūlomo turinio, tuo daugiau laiko skaitytojai gali praleisti jūsų tinklaraštyje. Dideli archyvai taip pat gali sustiprinti autoritetą, įrodydami savo žinias ir patirtį savo nišoje.

Norėdami paskatinti skaitytojus patirti visą šį turinį, galite parodyti jiems susijusius įrašus, kad sudomintumėte juos. Žinoma, pirmiausia norėsite įsitikinti, kad reklamuojamas turinys yra vertingas ir aukštos kokybės. Jei turite kokių nors mažesnio lygio įrašų, geriau juos atnaujinti prieš siūlydami skaitytojams.

Kai būsite pasirengę į savo tinklaraštį įtraukti susijusius įrašus, pateikiame du patarimus, kaip padaryti procesą kuo lengvesnį:

 1. Įtraukite nuorodas į susijusį turinį visuose naujuose įrašuose. Vidinis susiejimas yra milžiniškas SEO. Tai galite padaryti užmezgę natūralias temų sąsajas.
 2. Naudokite susijusį įrašų papildinį ar valdiklį. Papildiniai, tokie kaip Dar vienas susijusių pranešimų papildinys (YARPP) ir Reaktyvinė skraidyklė įgalinkite jums parodyti panašų turinį savo tinklaraščio įrašų ir tinklalapių pabaigoje (tačiau daugelyje „premium“ temų, tokių kaip „Total“, yra įmontuotų susijusių įrašų parinktys, todėl nereikia jokių papildinių).

Pagrindinis šios strategijos tikslas – kuo ilgiau išlaikyti skaitytojus savo tinklaraštyje. Pateikdami susijusius įrašus ir turinį, skaitytojai susižavi ir suteikia jiems daugiau naudos. Tai yra paprastas būdas padidinti laiką, praleidžiamą jūsų svetainėje, kartu patenkinti ir jūsų skaitytojų poreikius.


Jūs, kaip tinklaraštininkas, norite, kad jūsų skaitytojai būtų patenkinti ir sudominti. Tačiau prastai organizuota svetainė gali atitraukti šiuos tikslus ir sumažinti skaitytojų skaičių. Laimei, jūsų tinklaraštį galima lengvai struktūruoti taip, kad pagerėtų jūsų skaitytojų patirtis.

Šiame įraše mes apibūdinome tris būdus, kuriuos galite naudoti norėdami tvarkyti savo turinį ir išlaikyti skaitytojus prie jūsų tinklaraščio. Ar turite klausimų, kaip geriausiai organizuoti savo tinklaraščio turinį, kad skaitytojai liktų patenkinti? Arba daugiau patarimų, kaip skelbti mūsų sąraše? Praneškite mums žemiau esančiame komentarų skyriuje!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map