Kaip pašalinti netinkamai besielgiančią „WordPress“ temą

„WordPress“ platformą naudoja asmenys ir organizacijos visame pasaulyje, norėdami priglobti dinaminį interneto turinį. Jūs net to nesuvokiate, tačiau didelė dalis populiarių tinklaraščių, naujienų svetainių ir tinklaraščių veikia „WordPress“. Ši populiari CMS (turinio valdymo sistema) suteikia pagrindą darbui su tekstu, vaizdais ir vaizdo įrašais.


Kuo populiari ši turinio valdymo sistema (CMS)? Toks populiarus, kad sudaro apie 30% visų svetainių internete.

Kiekvienas „WordPress“ diegimas prasideda tema. Temos kontroliuoja svetainės išvaizdą naudodamos stiliaus lenteles, apibrėžiančias tinklalapių spalvas, šriftus ir kraštines. Galite naršyti populiarias „WordPress“ temas internete, kai kurios iš jų yra nemokamos, o kai kurias reikia įsigyti.

Bet kas nutinka, kai norite įdiegti ar pakeisti temas, o „WordPress“ pradeda šalinti klaidas arba netinkamai veikti? Peržiūrėkite toliau pateiktus patarimus, kaip pašalinti trikčių šalinimo patarimus.

1. Saugu migruoti

Saugiai pereikite prie naujos temos

Jei neseniai perėjote nuo vienos „WordPress“ temos prie kitos ar planuojate tai padaryti artimiausiu metu, tuomet turėtumėte tikėtis kelių iškilimų. Perkėlimas iš vienos temos gali apimti daugybę konfigūracijos pakeitimų, kuriems gali prireikti pašalinti triktis.

Pirmiausia įsitikinkite, kad ieškote naujų temų iš patikimo šaltinio. Mes rekomenduojame tokias svetaines kaip oficialus „WordPress“ katalogas, „ThemeForest“, „Elegantiškos temos“ ir kt. Venkite ieškoti ir atsisiųsti nelegalių „nemokamų“ aukščiausios kokybės temų kopijų. Šiose svetainėse gali būti temų, kurios netyčia ar tikslingai įtraukia klaidas ar kitas žinomas saugumo problemas.

Prieš pradėdami, prieš pradėdami bet kokią perkėlimo veiklą, padarykite pilną senosios svetainės ir temos atsarginę kopiją (nors yra ir daugybė kitų patarimų, kuriuos galite naudoti, kad saugiai pakeistumėte „WordPress“ temą).

Kai būsite pasirengę pereiti prie naujos temos, prisijunkite prie „WordPress“ administratoriaus konsolės ir eikite į skirtuką „Išvaizda“. Spustelėkite mygtuką „Aktyvuoti“ šalia norimos temos. Atminkite, kad perkėlimas gali užtrukti daug laiko ir gali būti atnaujinamas etapais.

2. Atnaujinkite nuorodas

Atnaujinkite ir išsaugokite nuolatines nuorodas

Įdiegę naują temą savo „WordPress“ svetainėje, joje gali būti pakeitimų, susijusių su jūsų antrinių puslapių valdymu. Tai gali sukelti naują URL formatą, kuris gali sukelti klaidų jūsų lankytojams.

Norėdami išspręsti URL problemą, eikite į administratoriaus konsolę ir naudokite skirtuką „Nustatymai“. Tada eikite į „Permalinks“ submeniu. Slinkite žemyn ir spustelėkite „Išsaugoti pakeitimus“, kad praplauktumėte savo nuolatines nuorodas. Tai turėtų atnaujinti visų jūsų puslapių URL, kad jie būtų teisingai susieti.

3. Vykdykite temos atnaujinimus

Norėdami, kad asmeninis kompiuteris ir išmanusis telefonas būtų patenkinti ir sveiki, turite periodiškai atnaujinti programinę įrangą. Tai gali būti naujų funkcijų ir saugos patobulinimų ar pataisų derinys. Jei praleisite naujinį, jus gali apsaugoti nuo kibernetinės atakos.

Tas pats scenarijus galioja ir „WordPress“ pagrindiniams kompiuteriams bei temoms. Jei jūsų temoje yra saugos klaida, įsilaužėliai gali įsiskverbti į jūsų foninę sistemą ir potencialiai atskleisti neskelbtiną informaciją. Kūrėjai nuolatos atnaujina savo temas, kad pagerintų našumą ir pašalintų saugos problemas.

Kai pasirodys naujas jūsų „WordPress“ temos atnaujinimas, administratoriaus pulte pamatysite pranešimų debesėlį. Eikite į skirtuką „Atnaujinimai“, esantį „Pagrindinis“, ir patvirtinkite savo sprendimą pereiti prie naujos pasirinktos temos versijos. Kai kurios temos taip pat palaiko automatinį naujinių tikrinimą ir diegimą. Pvz., Jei naudojate temą, kurią įsigijote iš „Themeforest“, būtinas „Envato Market“ papildinys. Šis papildinys leidžia lengvai įdiegti ir atnaujinti visus „Envato“ temos ir papildinių pirkimus iš „WordPress“ prietaisų skydelio..

Esmė yra įdiegti tik naujausią temos versiją arba galite pasirodyti klaidų pranešimai apie nesuderinamumą su „WordPress“ platforma, papildiniais ar abiem..

4. Patikrinkite svetainės nustatymus

Patikrinkite svetainės nustatymus

Kai dirbate su sudėtinga tema, kuri buvo pritaikyta praeityje, gali būti sudėtinga priversti „WordPress“ aplinką tinkamai susieti su jūsų domeno pavadinimu. Svetainės domenas yra pagrindinis URL, naudojamas lankytojams pasiekti, ty .com arba .net adresas.

Vykdydami „WordPress“ egzempliorių, jums nesuteikiama prieiga prie domeno vardo. Tai turite gauti naudodamiesi interneto registratoriumi. Kai operacija bus baigta, galite nurodyti domeno vardui nurodyti į savo „WordPress“ svetainę.

Jei kyla problemų dėl „WordPress“ temos ir stengiatės naršyti joje naudodamiesi interneto naršykle, pirmiausia atidarykite administratoriaus pultas ir eikite į bendrąjį „Nustatymų“ meniu. Iš ten slinkite žemyn iki skyriaus, kuriame apibrėžiate, kuriuos žiniatinklio adresus naudoti.

Lauke „WordPress adresas“ įsitikinkite, kad įvedėte teisingą URL arba IP adresą, kuris nurodo į pagrindinį „WordPress“ serverį. Jei naudojate „debesies“ prieglobos paslaugų teikėją, ši informacija turėtų būti jums pateikta. Lauke „Svetainės adresas“ įveskite domeno vardą, kurį norite susieti su savo svetaine. Adreso pradžioje būtinai nurodykite „http: //“ (arba dar geriau „https: //“, jei pridėjote SSL „WordPress“)..

5. Peržiūrėkite papildinio naudojimą

Peržiūrėkite papildinio naudojimą

Kai užstringa trikčių, susijusių su „WordPress“ tema, šalinimas, naudingas žingsnis yra papildinių peržiūra. Įskiepiai yra maži programinės įrangos kūrėjų sukurti scenarijai ar įrankiai, kuriuos vienu spustelėjimu galima pridėti prie „WordPress“ svetainės. Jie dažnai prideda naudingų funkcijų, tačiau taip pat gali apsunkinti temos konfigūraciją.

Pvz., Galite įdiegti papildinį, kuris palaiko jūsų tinklaraščio įrašų komentavimo palaikymą. Diegimo proceso metu bus pritaikyti nauji variantai pagal jūsų esamą temą, kad komentarai būtų rodomi kartu su likusia svetaine. Galite pastebėti, kad papildinys daro netikėtą poveikį kitoms „WordPress“ diegimo dalims.

Norėdami susiaurinti problemos šaltinį, pirmiausia išjunkite visus savo svetainės papildinius ir vėl juos suaktyvinkite po vieną. Kai nustatysite, kuris papildinys kaltas dėl šios problemos, patikrinkite, ar programinės įrangos naujiniai iš administratoriaus pulto nėra pašalinti. Jei vis tiek išlieka problema, gali tekti kreiptis į kūrėją. Atsižvelgiant į tai, ar jie gali padėti, gali tekti visiškai pašalinti papildinį iš savo svetainės.

PATARIMAS: kad išvengtumėte papildinių klaidų, būtinai neįdiegkite kelių papildinių tuo pačiu tikslu. Mūsų patirtis rodo, kad dauguma įskiepių ir temų konfliktų kyla dėl pasikartojančių funkcijų. Laikykitės vieno papildinio, kurį norite pridėti prie savo svetainės. Keli SEO papildiniai, aukščiausios kokybės skaidrės ar puslapių kūrėjai sukels tik problemas.

6. Paspartinkite pasirodymą

Dažnai galite įdiegti „WordPress“ temą ir pastebėti, kad tai neigiamai veikia jūsų svetainės greitį ir našumą. Taip gali būti dėl to, kaip tema įkelia savo išteklius prieš pateikdama turinį lankytojo naršyklėje.

Svarbu atsitraukti ir apsvarstyti, kaip priegloba jūsų svetainei. Tvarkyti vietinį „WordPress“ diegimą gali būti daugiau problemų, nei verta. Tai darydami priversite prižiūrėti fizinę aparatinę įrangą ir įgalinsite pakankamai greitą tinklą, kad valdytumėte visą srautą, kurio tikitės.

Pagal greičio bandymus, kuriuos atliko Priimančioji Kanada daugiau nei 1000 svetainių JAV ir Kanadoje vidutinis įkėlimo laikas svyravo nuo 226 ms iki 2 850 ms. Akivaizdu, kad norite būti žemiausiame to taške. Norėdami patikrinti savo svetainės greitį, naudokite šį nemokamą įrankį. Jei blogai, galite apsvarstyti galimybę pakeisti pagrindinius kompiuterius.

Nežinote nuo ko pradėti? Yra daugybė sąrašų ir straipsnių, kuriuose aprašomas geriausias „WordPress“ priegloba, tačiau „WPExplorer“ pasirinkta pirmoji vieta yra „WP Engine“. Tai mes naudojame (kartu su „Cloudflare“), kad pasiektume puikų greitį ir puikų 100 balų skaičių „Google PageSpeed ​​Insights“.

Perjungimas į „WordPress“ priglobtą platformą pašalina jūsų svetainės našumo problemas ir taupo jūsų pinigus. Jūsų svetainė gyvens debesyje ir veiks virtualizuota aparatūra didesniame duomenų centre.

Didelis „debesies“ priglobtų „WordPress“ svetainių pranašumas yra lankstumas greitai didinti paklausą. Jei jūsų „WordPress“ temai reikia didelių išteklių įkelti kiekvieno apsilankymo metu, tada debesies paslaugų teikėjas prireikus gali automatizuoti tinklo ir serverio energijos tiekimą..

Tačiau nesustokite tik su geresne „WordPress“ priegloba. Yra daugybė kitų patarimų ir gudrybių, kuriuos galite pabandyti pagreitinti „WordPress“. Galbūt norėsite pridėti CDN, užfiksuoti vaizdus, ​​apriboti leidimų versijas ar tiesiog pasirinkti geresnę „WordPress“ temą. Visa tai gali padėti drastiškai sutrumpinti jūsų puslapio įkėlimo laiką.

7. Patikrinkite, ar nėra talpyklos

WP variklio talpykla

Pastebėsite, kad pereinant prie naujos „WordPress“ temos ar tinkinant esamą temą, pakeitimai gali užtrukti ilgą laiką, kad jie atsispindėtų jūsų naršyklės testuose. Taip yra dėl proceso, vadinamo talpyklos kaupimu. Naršyklės saugo tam tikrus duomenis vietoje, kad ateityje juos būtų galima įkelti greičiau.

Kalbant apie „WordPress“ temą, naršyklės paprastai kaups talpyklų stiliaus lentelių informaciją, tokią kaip šriftai, spalvos ir išdėstymai, nes šie elementai keičiasi rečiau nei teksto ir vaizdo turinys puslapiuose. Bet jei planuojate atlikti daugybę „WordPress“ temos pakeitimų, galbūt norėsite išvalyti arba laikinai išjungti naršyklės talpyklą. Atsižvelgiant į tai, kaip įdėjote talpyklą į savo „WordPress“ svetainę, tai galite padaryti keliais skirtingais būdais.

Išvalykite talpyklą

Pirmasis jūsų žingsnis turėtų būti duomenų bazės talpyklos išvalymas (arba „išvalymas“). Jei naudojate prieglobą, pvz., „WP Engine“, galite lengvai išvalyti puslapį, CDN ir objektų talpyklą iš „WordPress“ prietaisų skydelio. Ši parinktis yra skyriuje „WP Engine> General Settings“. Tiesiog spustelėkite mygtuką „Išvalyti visus talpyklas“.

Jei naudojate talpyklos papildinį, norėdami išvalyti talpyklą, turėsite rasti papildinio nustatymus. Pvz., „WP Super Cache“ vartotojai gali eiti į „Nustatymai“> „WP Super Cache“ ir naudoti mygtuką „Ištrinti talpyklą“..

Be to, jei naudojate trečiosios šalies kompaktinį diską, taip pat turėsite išvalyti tą talpyklą. Pvz., Jei naudojate „Cloudflare“, tiesiog prisijunkite prie savo paskyros. Tada spustelėkite savo svetainę, tada naršymo meniu parinktį „talpyklos kaupimas“. Spustelėkite mygtuką, kad išvalytumėte viską. Palaukite maždaug 30 sekundžių, ir jūsų svetainė, ir CDN turėtų būti pasirengę iš naujo talpinti visus puslapius su pakeitimais.

PASTABA: Nors galite visiškai išjungti talpyklą (naudodamiesi talpyklos papildiniu arba CDN), atlikdami pakeitimus rekomenduojame juos tiesiog išvalyti (arba ištrinti) rankiniu būdu. Tokiu būdu galite neleisti kristi savo svetainės greičiui ir našumui.

8. Grįžkite į pagrindinę temą

Kai visa kita nepavyks, apsvarstykite galimybę sugrąžinti „WordPress“ svetainę į pagrindinę temą. Vienoje nėra sudėtingų vaiko temų ar papildinių pagrįstų pritaikymų. Tai yra efektyviausias būdas spręsti bet kokias temines problemas, kurių negalite išspręsti naudodamiesi kitais šiame straipsnyje aprašytais patarimais. Pagalvokite apie tai, kaip pradėti nuo tuščios drobės.

Dažnai problemos kyla dėl neteisingai užkoduotų pritaikymų arba dėl įskiepių konfliktų (kaip minėta anksčiau). Geriausias būdas to išvengti yra pasirinkti jūsų poreikius tenkinančią temą nuo pat pradžių. Ar antraštėje reikia socialinių ryšių? Tada įsitikinkite, kad pasirinktoje temoje yra ta funkcija. Norite portfelio? Dar kartą įsitikinkite, kad pasirinktoje temoje yra įmontuotas aplanko pasirinktinio įrašo tipas.

Reikia pagalbos, renkantis temą? Čia pateikiamas geriausių galimų „WordPress“ temų sąrašas. Daugelis jų yra lanksčios, daugiafunkcinio stiliaus temos, todėl jos puikiai tinka daugumai interneto nišų.

Esmė

Dėl daugybės tinkinimo parinkčių ir „plug and play“ filosofijos „WordPress“ sukūrė svetainių dizaino pasaulį pasiekiamą kiekvienam (beveik), galinčiam įjungti kompiuterį ir naršyti internete. Neigiama yra tai, kad daugelis netechnikos žmonių kuria svetaines. Tačiau nereikia nusivilti, kai programinė įranga netinkamai elgiasi.

Laimei, kaip mes bandėme atkreipti dėmesį į šį straipsnį, jei būsite ramūs ir laikysitės žingsnis po žingsnio strategijos, yra didelė tikimybė, kad galėsite atlikti pagrindines užduotis, pvz., Sėkmingai įdiegti ar pakeisti temas. Ačiū už skaitymą ir sėkmės!

Ieškote daugiau temų šalinimo patarimų? Čia yra 10 daugiau įprastų „WordPress“ temų problemų ir kaip jas išspręsti.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map