Kaip padaryti, kad jūsų „WordPress“ svetainės būtų patogesnės vartotojui

Kai esate idėjų generavimo režime, prieš sėdėdami ir dirbdami naujoje svetainėje, galite šiek tiek pasimesti. Galų gale jūs susiduriate su milijonu skirtingų galimybių ir visos jos atrodo nuostabiai. Vilioja viską mesti, o virtuvės kriauklė – į svetainę tik todėl, kad tu gali. Ir nors jūsų vietinėje svetainėje, skirtoje bandymų vykdymui, nėra nieko blogo, tikriausiai tai nėra geras požiūris į klientų svetaines.


Jei aš sužinojau ką nors apie žiniatinklio naudojimą, tai reiškia, kad mažiau yra tikrai daugiau. Ir jei norite išlaikyti lankytojus savo svetainėje, nuo pat pradžių turite galvoti apie galutinio vartotojo patirtį. Tai reiškia, kad grįšite prie svetainės koncepcijos ir pagrindinio išdėstymo. Naudotojo patirtis daro tiesioginę įtaką lankytojų sąveikai su jūsų svetaine ir daugiausia lemia, ar jie laikysis pakankamai ilgai, kad galėtų konvertuoti. Čia yra keletas būdų, kaip galite užtikrinti, kad projektavimo ir kūrimo etapuose dėmesys bus sutelktas į vartotojo patirtį.

Pagalvokite apie savo svetainės nuostatas

Nors ne kiekvienas klientas, kurį jūs kada nors gausite, galvos tiksliai taip, kaip jūs darote, galvojant apie svetainės dizainą gali būti naudinga atsitraukti nuo asmeninių pasirinkimų. Galų gale, tai, kaip jaučiatės žiūrėdami į svetainę, vaidina pagrindinį vaidmenį, kaip gaunate jos turinį. Tas pats pasakytina apie jūsų idealius svetainės lankytojus. Keletas universalių pasirinkimų apima:

Galima nuskaityti tekstą

Net jei turite daug ką pasakyti, bloga idėja apkrauti lankytojus daugybe teksto. Bent jau ne tankus jo blokas. Tekstą reikia nuskaityti, būtent taip, kaip jis atrodo: trumpas pastraipas, daugybę subpozicijų ir sąrašų bei vaizdų naudojimą kiekviename puslapyje. Taip suskaidomi teksto blokai, dėl kurių lankytojai galėtų įstiklinti.

Balta vieta

Aš jau kartą tai pasakiau ir vėl pasakysiu: mažiau yra daugiau. Sukurti patogią svetainę reiškia galvoti apie bendrą jos dizainą ir tai, kur jūs nuspręsite ne sudėti daiktus. Sveika erdvė aplink tekstą ir vaizdus suteikia lankytojams šiek tiek atokvėpio. Tai taip pat geriau leidžia jiems apdoroti tai, ko jie žiūri, ir daro turinį labiau nuskaitomą.

Šrifto pasirinkimas

google-fonts-WordPress

Aš turėsiu tai aiškų ir paprastą: nenaudokite sunkiai skaitomų šriftų. Praleiskite garbanas ir scenarijus. Laikykitės tiesių šriftų, kurie yra visuotinai atpažįstami visų tipų naršyklėse. O jei norite padaryti naudos ir įsitikinti, kad lankytojai turės kuo geresnę patirtį, integruokite „Google“ šriftus į savo svetainę. Tai lengvai pasiekiama per WP „Google“ šriftai Prijunkite.

Identifikuojamos (ir veikiančios) nuorodos

Pakankamai paprasta: įsitikinkite, kad lengvai pastebimos nuorodos jūsų žinučių turinyje ir kitur. Jie turėtų būti pabraukti bent jau spalva arba kitokios spalvos, nei korpuso tekstas. Panašiai įsitikinkite, kad visos nuorodos veikia. Vienas iš žiauriausių dalykų, kuriuos gali patirti jūsų svetainės lankytojas, yra nutrūkusi nuoroda, todėl neleiskite, kad tai įvyktų! Sugedusių nuorodų tikrintuvas papildinys gali padėti to išvengti ir įsitikinti, kad vartotojui spustelėjus, jis pateks į numatytą tikslą.

Tyrimai pramonėje

Kitas patogumo vartotojui aspektas, į kurį turite atkreipti dėmesį, yra aktualumas pramonei. Tai beveik tiek pat susiję su dizainu, kaip ir ankstesni atributai, tačiau lūkesčius sveria daug sunkiau nei visa kita. Lankytojų lūkesčiai įvairiose pramonės šakose skiriasi, ir jūs turite žinoti apie šiuos dalykus nuo pat pradžių.

Pvz., Tarkime, kad kuriate nekilnojamojo turto agento svetainę. Potencialus maklerio svetainės lankytojas tikisi, kad svetainės tema atrodys tam tikru būdu ir joje bus įtrauktos tam tikros funkcijos, tokios kaip MLS ryšys, virtualios kelionės ir t. T. Nors estetinio dizaino prasme jums ne visada turi likti „dėžėje“, būtinai turite į svetainę įtraukti atitinkamas funkcijas, susijusias su konkrečia pramonės šaka. Kitu atveju jūs stengiatės supainioti lankytojus, o blogiausiu atveju – susvetimėti.

Pagalvokite apie navigaciją

Patogią „WordPress“ svetainę bus lengva rasti ir naudoti naršymą. Taigi, jūs neturėtumėte stengtis pernelyg kūrybingai elgtis su meniu. Išplečiamieji išskleidžiamieji paveikslėliai, kurie išskleidžiami į dar daugiau išskleidžiamųjų meniu, nepadarys jūsų draugais. Kažkur išdėstyti meniu privers lankytojus be reikalo sunkiai prieiti prie jūsų turinio. Tai nėra kažkas, ko norite padaryti. Vietoje to, naršymo meniu išdėstykite matomoje vietoje – paprastai svetainės viršuje arba kairėje.

Taip pat turėtumėte įsitikinti, kad jūsų svetainėje yra lengvai prieinama paieškos juosta. Ir dar kartą, nesukurkite lankytojams sunkiau, nei jie turi rasti ieškomą turinį.

google-sitemap

Galiausiai įsitikinkite, kad jūsų svetainėje yra svetainės schema. Nors tai nebūtinai paveiks vartotojo patirtį, tai palengvins svetainių perskaitymą paieškos sistemose, o tai padeda ją vertinti aukščiau, o savo ruožtu skatina didesnį srautą. „Google“ svetainės schema papildinys yra geras pasirinkimas, nes labai lengva sukurti „Google Webmaster Tools“ svetainės žemėlapį.

Apsvarstykite naudojamus įrenginius

Pagrindinis patogumo vartotojui komponentas yra pripažinimas, kad žmonės pateks į jūsų svetainę iš skirtingų įrenginių. Pasirinkę reaguojančią temą, jūs šią problemą išspręsite vienu greičiu. Tokiu būdu būsite tikri, kad svetainė atrodys taip, kaip sumanėte išmaniuosiuose telefonuose, planšetiniuose kompiuteriuose ir staliniuose kompiuteriuose. Kad būtų galima lengvai pasiekti, naršymo elementai visada bus virš matomos ribos, o mygtukai bus tinkamo dydžio, kad atitiktų įrenginį, kuriame jie žiūrimi. Vaizdai bus pritaikyti, kad tilptų po ranka. Atsakomumas yra būdas padaryti jūsų svetainę kuo draugiškesnę vartotojams.

Optimizuokite greitį

tinypngTai, kaip greitai įkeliami jūsų svetainės puslapiai, turi įtakos ir patogumui vartotojui. Pvz., Jei svetainė įkeliama lėtai, bet lankytojas jau tiksliai žino, ką jam reikia spustelėti, kad patektų į vietą, kur reikia, jis tuo metu gali būti labai nusivylęs. Taigi, naudokitės sveiku protu. Venkite didžiulių vaizdų ir (arba) nesuspauskite jų naudodamiesi tokiu įrankiu „TinyPNG“ ir Smushas. Šios priemonės žymiai sumažins vaizdo failų dydį.

Norėdami sumažinti apkrovos laiką visoje svetainėje, galite naudoti talpyklos papildinį, pvz W3 bendra talpykla taip pat paspartinti reikalus.


Daugelis aukščiau pateiktų patarimų yra standartinė geriausia žiniatinklio praktika, kurią turėtumėte naudoti nepriklausomai nuo platformos, ant kurios kuriate svetainę. Tačiau „WordPress CMS“ leidžia lengvai sukurti patogesnę svetainę dėl kai kurių jai būdingų savybių ir galimybės išplėsti savo funkcijas naudojant papildinius. Galimybė pasiūlyti nuolatinę, patogią vartotojui patirtį, užtikrins, kad pakartosite klientus ir siuntimus.

Kokius atributus siejate su svetainėmis, kurios, jūsų manymu, būtų patogios vartotojui? Kas, jūsų nuomone, yra būtinybė? Jei manote, kad aš kažko praleidau ar tiesiog noriu pasiūlyti jūsų du centus, nedvejodami tai darykite komentaruose. Mes visada norime išgirsti, ką tu turi pasakyti!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map