Kaip padidinti perskaičiavimo kursus, patarimai, kaip naudotis „WordPress“ elektronine prekyba

Padidinkite perskaičiavimo kursus

Ar jums priklauso el. Prekybos parduotuvė? O galbūt jums priklauso mažmeninės prekybos plytų ir skiedinių verslas, turintis naują žiniatinklio platformą? Arba jūs parduodate produktus ar paslaugas naudodamiesi žiniatinkliu kaip savo portalą bendravimui su potencialiais klientais?


Jei taip, tikiuosi, kad šis straipsnis jums bus įdomus ir įžvalgus. Ką galėtumėte padaryti, kad gautumėte didesnį procentą unikalių lankytojų, norinčių iš jūsų nusipirkti? Na, tai labai priklauso nuo pramonės rūšies ar nišos. Tačiau yra daugybė dalykų, kuriuos galite išbandyti, kurie beveik kiekvienoje nišoje yra.

Prieš pradėdami darbą, norėčiau aptarti keletą dalykų apie konversijų rodiklius.

  • Ne kiekvienas lankytojas yra potencialus klientas. Negalima sumušti savęs dėl blogo konversijos lygio.
  • Nepaisykite triukšmo, jei jūsų svetainė patenka į populiarios svetainės pradinį puslapį, ji pašalins jūsų konversijų rodiklius.
  • Skirtingos pramonės šakos ir skirtingi produktai vaidina skirtingas taisykles. Kai kurių produktų konversijos rodikliai yra didesni nei kitų.

Taikymas pagal tinkamą demografinį rodiklį gali padaryti stebuklus dėl jūsų bendrų konversijų rodiklių. Išsiaiškinti, kas yra jūsų klientai, kur jie yra, kokiame gyvenimo etape jie yra, ar jie greičiausiai pateks į jūsų svetainę naudodamiesi mobiliaisiais įrenginiais, jų pajamų lygis ir išsilavinimo laipsnis yra nepaprastai svarbūs nustatant bet kokios el. Prekybos įmonės sėkmę ir taip pat labai naudinga rinkodaros kampanijose. 

Jaučiau, kad būtų baugu to neminėti. Tačiau atsižvelgiant į visus dalykus, jūsų svetainėje galite nuveikti daug, kad padidintumėte šiuo metu gaunamo srauto konversijų rodiklius.

Vertės suvokimas yra viskas

Turite trumpą galimybių langą, norėdami parodyti savo potencialiam klientui, kad turite ką nors vertingo, kad galėtumėte padėti jiems ar jų verslui. Jei jums pavyks įtikinti savo lankytoją, kad jiems geriau seksis su jūsų produktu, nei be jo, tai padarėte atlikdami išlaidas, kurias jie patirs įsigydami produktą.!

Nepasitiki manimi? „„ IPhone 6 “ir„ 6 Plus “maržos po komponentų kainos, surinkimo, bandymo, garantijos ir nusidėvėjimo svyruoja nuo maždaug 56% iki 59%, o tai yra arti ankstesnių„ iPhone “. – „Forbes“

iPhone

Kodėl žmonės nori mokėti tiek, kiek reikia telefonui sukurti? – Socialinis patikimumas ir priėmimas, bent jau šiuo atveju. Tačiau jūsų verslas neturi „Apple“ prekės ženklo vertės. Taigi turime stengtis įsitikinti, kad greitai ir efektyviai perduodame informaciją apie jūsų produktą.

Puikus produkto vaizdas ir kopija yra pirmasis esminis žingsnis jūsų vertės pasiūlyme

Turite dirbti teikdami puikius gaminio vaizdus ir gaminio kopijas. Keli vaizdai iš skirtingų kampų su tinkamu apšvietimu ir fonu, pageidautina priartinti. Produkto kopijos su visa informacija apie gaminius, tačiau glaustai.

Nesvarbu, ką parduodate, sauskelnes ar geriausius mobiliuosius telefonus, jūsų galimybė pranešti apie jūsų produkto teikiamą vertę yra viskas. Jei nesugebate to padaryti efektyviai, poilsis yra tik akademinis. Jūsų verslas nebus didelis verslas, jei neįsivaizduosite jokių pardavimų. Ir jūs niekada to nepadarysite, jei nuolat neatitiksite potencialaus kliento siūlomos vertės pasiūlymo.

Kai įrodysite potencialiam klientui, kad jūsų produktas turi ką pasiūlyti, turite galimybę. Kaip tu gali tai padaryti? Sukurkite geresnę internetinę parduotuvę. Yra daugybė puikių „WordPress“ temų su gražia integruota „WooCommerce“ ar kita el. Prekybos parduotuve.

prašmatnus „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Vienas iš mūsų mėgstamiausių yra „Chic“, moderni ir elegantiška parduotuvė bei tinklaraštis, puikiai tinkantis demonstruoti produktus ir tinklaraščius apie jūsų susijusią industriją (Parduoti makiažą? Pridėti makiažo vadovus naudodami savo produktus savo tinklaraštyje. Parduoti marškinėlių liniją? Dienoraštis apie asmeninį stilių ir tendencijos … kaip ir jūsų marškinėliai..

mažmenininkas reaguoja į „WordPress“ temą

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Kitas puikus pasirinkimas yra populiariausių mažmenininkų tema. Jei turite įvairesnę produktų liniją, mažmenininkas pateikia daugybę naudingų svetainių ir produktų puslapių šablonų, kurie padės pradėti demonstruoti viską, ką galite pasiūlyti. Be abejo, yra daugybė kitų temų, kurias galite pasirinkti, ir kai tik rasite tai, kuri geriausiai atspindi jūsų produktus internete, laikas atlikti keletą papildymų jūsų svetainėje..

Ko jums taip pat reikės

Kai klientas išsiaiškina, kad yra produktas, kuris jam gali patikti, yra daug daugiau žingsnių tarp patikimo ir paspaudimo ant paskutinio pirkimo mygtuko ir pirkimo pabaigos..

Mokėjimo šliuzai

Vis dar yra nemažai žmonių, kuriems labai rūpi, kad jų kreditinės kortelės duomenys būtų perduodami internetu. Norite užtikrinti, kad žmonės turėtų visus įmanomus atsiskaitymo būdus skirtingomis mokėjimo sritimis kuo daugiau valiutų. 

Taip pat norėsite užtikrinti, kad didelių įplaukų nepadengtumėte pereinamosiomis rinkliavomis už skirtingus vartus. Svetainėse, kurios teikia ir kredito kortelių mokėjimo, ir „PayPal“, konversijų rodiklis yra didesnis nei svetainėse, kurios siūlo tik vieną iš šių parinkčių.

Jei naudojate „WooCommerce“, čekio, banko pavedimo, grynųjų pinigų pristatymo ir standartinių „PayPal“ mokėjimų parinktys yra standartinės. Bet galbūt norite priimti mokėjimus kredito kortelėmis per „Stripe“, „Authorize.net“ ar „PayPal Pro“. Naudojate lengvus skaitmeninius atsisiuntimus? Patikrinkite jų plėtinių puslapį, kad rastumėte priedus, skirtus šliuzams, kurių reikalauja jūsų klientai. Yra šimtai nemokamų ir aukščiausios kokybės papildinių, kuriais galite pridėti daugiau mokėjimų šliuzų į savo parduotuvę, nesvarbu, kurią el. Prekybos platformą naudojate..

Svetainės greitis ir UX

Svetainės greitis yra be galo svarbus kiekvienai svetainei, svarbi kiekviena sekundė. Lėtas svetaines, turinčias ilgą įkėlimo laiką, smarkiai paveikia jūsų esmė – vienos sekundės atidėjimas gali atnešti jūsų konvertavimo kursas sumažėjo 7%.  Prasta vartotojo patirtis reiškia, kad neturėsite žmonių, kurie per ilgai bus jūsų svetainėje, o tai reiškia mažesnes pajamas. Turime daugybę puikių straipsnių, kaip pagreitinti „WordPress“, tačiau čia yra keletas dalykų, kuriuos galite pradėti:

  • Pagerinkite „WordPress“ svetainės įkėlimo greitį talpykloje
  • 5 įrankiai, skirti patikrinti „WordPress“ svetainės našumą ir greitį
  • Nemokami papildiniai, norint pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę

Paslaptinga svetainė ir geros navigacijos funkcijos pavers bet kurią svetainę, ypač elektroninės prekybos svetaines, daug geresne. Pertvarkymas gali jums kainuoti gana brangiai, blogas dizainas gali jums kainuoti viską. Nežinote nuo ko pradėti? Pabandykite naudoti šilumos žemėlapio papildinį, kad sužinotumėte, kur klientai spustelėja, ir pradėkite keisti savo dizainą, kad lankytojai būtų nukreipti ten, kur norite spustelėti.

El. Pašto rinkodara

Tai išlieka labai efektyvus būdas klientams susigrąžinti jūsų svetainėje įsigijus daiktus. Gavote asmens el. Pašto ID, nes jie tikriausiai anksčiau pirko jūsų svetainėje, jie turi daug didesnį polinkį pirkti jūsų svetainėje.

El. Pašto perskaičiavimo kursai yra tikrai geresni nei socialiniai ir paieškos. Naudokite el. Pašto rinkodarą, kad padidintumėte pardavimų apimtį ir padidintumėte pardavimo konversiją. Vienas iš geriausių būdų išplėsti savo el. Pašto adresų sąrašą yra naudojant papildinius. Kai kurie žmonės jų nemyli, tačiau pasirinkimai yra įrodytas būdas padidinti abonentų skaičių.

„Bloom“: tiesioginė peržiūra

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Bloom“ yra vienas populiariausių konversijų skatinimo papildinių rinkoje šiuo metu, be rimtos priežasties. Jį nesunku įdiegti, pritaikyti ir įdiegti bet kuriam vartotojui. Yra daugybė įmontuotų šablonų, išdėstymo parinkčių, šriftų ir net įmontuotas stebėjimas, kurie padės sukurti geriausią įmanomą jūsų svetainės variantą..

„Popup Maker“ papildinys

Ieškai nemokamo varianto? Bandyti „Pop-up Maker“. Nepaisant to, kad jis nemokamas, šis papildinys pateikia daugybę funkcijų, kurias galima pritaikyti (tiesiog įkelkite savo „optin“ temas), taikymą pagal turinį, reaguojančius iššokančius langus ir dar daugiau.

Produktų įvertinimas ir apžvalgos

70% žmonių prieš pirkdami pasidomės apžvalga ar įvertinimu, o klientų atsiliepimai padidins produkto konversiją net 74%, galite perskaityti toliau „PeopleClaim“. Įvertinimai ir apžvalgos yra automatinis sistemos ir jos grotuvų patikrinimas. Tai yra laisvosios rinkos grožis. Gerų gaminių parduodama daugiau, blogų produktų nebelieka.

„taqyeem-įvertinimai-apžvalgos-papildinys“

Daugelyje verslo ir daugiafunkcinių temų, pavyzdžiui, „Total“, jau yra kliento atsiliepimai, kaip jau pasirinktinio skelbimo rūšis. Arba, jei naudojate „WooCommerce“, klientų įvertinimai ir apžvalgos yra sukurti vidinėje svetainėje (jie turėtų būti įjungti pagal numatytuosius nustatymus). Bet jei jūsų tema neturi jums patinkančių atsiliepimų, pažvelkite į šiuos paprastus „WordPress“ atsiliepimų papildinius ir mūsų mėgstamiausius įvertinimus bei apžvalgos papildinius..

Informacija apie krepšelio pažangą ir kova su atsisakymu

Pažangos stebėjimo priemonės yra naudingos, jos pasakoja pirkėjui perkant – pirkimo procese liko tam tikras žingsnių skaičius. Trumpesnis yra geresnis, niekas nemėgsta praleisti daugiau laiko nei reikia, apžiūrinėdamas savo krepšelį ir atlikdamas mokėjimus.

Beveik du trečdaliai visų vežimėlių yra apleisti dėl tokių priežasčių kaip pristatymo išlaidos ir pristatymui skirtas laikas. Pamestų vežimėlių atkūrimas ir vežimėlių atsisakymo procentų sumažinimas yra savaime suprantamas dalykas. Kevino Goldo straipsnis apie paieškos rinkodaros standartą yra labai naudingas padedant jums išsiaiškinti, kaip galite sumažinti krepšelio atsisakymo procentus..

e-komercija-susigrąžinti-apleisti-krepšelis

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Vėlgi, atsakymas yra įskiepyje. Tiek „WooCommerce“, tiek „Easy Digital Downloads“ turi nuostabių apleistų krepšelio papildinių, kuriuos galite įdiegti stebėdami klientus, kurie prideda gaminius į savo krepšelį, bet nepirko. Abiem atvejais papildinys siunčia el. Laiškus potencialiems pirkėjams, norėdamas jiems priminti, ko jiems trūksta (o norėdami privilioti, galite įtraukti net kuponų kodus)..

Pridėti patikimumą

Saugumas yra geras užtikrinant, kad pirkėjai žinotų, jog geriau investuojate į geriausią saugumo procesą. Žmonės nori jaustis saugūs, kai perduoda pinigus internetu. Verslo reitingų agentūrų ir interneto saugumo lyderių keli patvirtinimo antspaudai (matomi operacijose, ekranuose prieš sandorį ir svetainės poraštėse) yra labai naudingi didinant jūsų svetainės patikimumą..

Kitas būdas parodyti savo patikimumą yra naudojant SSL sertifikatą. Tai būtina, jei turite internetinę parduotuvę. Bet net jei jūs tik reklamuojate produktą, matant, kad mažas užrakto simbolis naršymo juostoje yra didžiulis pasitikėjimo potencialas potencialiems klientams, ir vos už 7,88 USD iš „NameCheap“ (arba kitos domeno įmonės), tai yra verta investicija..

Palaikymo sistemos ir grąžinimai

DUK, tiesioginiai pokalbiai, 24 * 7 palaikymas telefonu ir el. Paštu yra būtinas dalykas, jei norite konkuruoti su geriausiais elektroninės komercijos versle. Jei jūsų svetainė yra santykinai mažesnė ir negalite sau leisti papildomų darbuotojų, galbūt jums pasitarnaus DUK sistema kartu su palaikymo bilietų mechanizmu. Tiesą sakant, mes ką tik kalbėjome apie tai, kaip sukonfigūruoti pagalbos tarnybą su „WordPress“, ir pasidalinome su jumis keliomis nepaprastomis temomis (netgi galite pridėti pagalbos tarnybą prie savo dabartinės svetainės, jei turite „WordPress“ kelių svetainių galimybes)..

„BoldSoft“ atlikta apklausa atskleidė, kad 63% respondentų, kurie turėjo tiesioginį pokalbį, teigė, kad jie greičiausiai grįš į svetainę, 62% buvo gana tikri, kad greičiausiai pirks iš šios svetainės dar kartą, o 38% respondentų pirkinius baigė. vykstantys tiesioginiai pokalbiai. Taigi, jei nenorite nustatyti atskiros pagalbos tarnybos, galite kreiptis į tiesioginio pokalbio papildinius.

WordPress-Live-Chat-plugin-wpexplorer

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Iki šiol vienas iš geriausių tiesioginių pokalbių papildinių yra „Live Chat“, skirtas „WordPress“ (patogu, jei ne). Tai daro puikiu pasirinkimu kiekvienam mažam verslui yra tai, kad jis yra įskiepis (priešingai nei paslauga), todėl nėra mėnesinių periodinių išlaidų už jo naudojimą. Tiesiog įdiekite, pritaikykite savo odą ir įgalinkite savo pokalbių konsolę, kad galėtumėte padėti klientams.

Registracijos procesas / variantas

Rinkti el. Pašto ID yra puiki idėja, tačiau niekada nepriverskite žmonių registruotis jūsų svetainėje. Jei galite padaryti taip, kad žmonės galėtų nusipirkti neregistruodamiesi, padarykite tai. Tačiau visada pasiūlykite registraciją kaip galimybę. Registracijos procesą padarykite kuo lengvesnį ir neskausmingesnį.

Pridėkite socialinius prisijungimus prie „WordPress“ yra dar viena puiki idėja. Taip pat gausite daug informacijos apie savo vartotoją, kuri bus naudinga būsimose rinkodaros pastangose.. 26% vartotojų pridėję gaminius, atsisakytų krepšelio, jei bandytumėte vykdyti privalomą registraciją.

userpro socialinis prisijungimas

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„UserPro“ yra turbūt labiausiai žinomas pasirinkimas šioje srityje. Turėdami 6 populiarias prisijungimo prie socialinės medijos parinktis, galimybę sinchronizuoti su kitais populiariais papildiniais, tokiais kaip „WooCommerce“ ir „bbPress“, vartotojo ženkleliais ir pasiekimais (puikiai tinka gerbti geriausius klientus ar dažnai apžvalgininkus), informacinių biuletenių integracija ir daugybė tinkinimo parinkčių, nenuostabu, kad šis papildinys pardavimai viršija 10k.

Puikūs paieškos ir filtravimo mechanizmai

Žmonės, kurie perka internetu, turi daugybę galimybių. Vartotojai, kurie naudojasi svetainių paieška, 5–6 kartus labiau linkę pirkti. Jei jūsų svetainė yra didelė, sunki ir joje sunku naršyti net ir turint geras navigacijos funkcijas, labai pageidautina išplėstinė vidinės paieškos funkcija su efektyviu filtravimo mechanizmu, atsižvelgiant į tipiškos el. Prekybos svetainės produktų pasiūlymų katalogo dydį..

„SearchWP“

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Populiariausias darbo papildinys yra „SearchWP“. Tikrai nerasite geresnio išplėstinės paieškos papildinio. Išsamūs nustatymai tikrai padės jums padėti klientams. Jei turite eiti su nemokama galimybe, „Relevanssi“ yra gera pradžia (bet to tikrai negalima palyginti su „SearchWP“).

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas visada laimi taškus su vartotoju. Jei negalite pasiūlyti nemokamo pristatymo visiems, bent jau pasiūlykite jį savo geriausiems klientams ar žmonėms, kurie vienu kartu perka daugiau nei konkrečią piniginę vertę. „WooCommerce“ netgi turi įmontuotą kuponų funkciją, tad kodėl gi nesukūrus nemokamos laivų nuolaidos pirkimams, viršijantiems tam tikrą sumą (nes būkime sąžiningi, kuriems nesvetima pagunda nemokamo laivo kupono).

Jei nesiūlote nemokamo pristatymo, padarykite tai akivaizdu, kai tik kas nors įdės prekę į savo krepšelį, delsimas įvesti naujas išlaidas netaps jūsų naudai. 61% klientų bent jau „šiek tiek linkę“ atšaukti savo pirkinį, jei nesiūlomas nemokamas pristatymas.

Raginimo veikti mygtukai

Paprasta gerai padėta raginimo veikti mygtukas gali persiųsti savo perskaičiavimo kursus per stogą! Peržiūrėkite šį atvejį Gamtos oras kur CTA konversija padidėjo 591%. Ir, spėk kas? Jei naudojate „Total“ (arba bet kurią kitą žiniatinklio temą, pateiktą kartu su „Visual Composer“ nuvilkimo puslapio kūrimo priemone), yra integruotas raginimo veikti modelis. Strategiškai pridėkite jį prie savo namų ir produktų puslapių, kad atkreiptumėte skaitytojų dėmesį.

Grįžtantys lankytojai

Grįžtančius lankytojus yra daug lengviau konvertuoti nei pirmą kartą apsilankiusių lankytojų, iš tikrųjų šešis kartus lengviau. Grįžtantys ir pirmą kartą lankomi lankytojai yra labai skirtingi, todėl elkitės su jais kitaip. Pabandykite suasmeninti grįžtančių lankytojų patirtį, vėlgi kuponų kodai daro stebuklus, taigi galbūt galėtumėte tinkinti savo „WooCommerce“ kliento sąskaitą faktūrą ir įtraukti specialią nuolaidą jų pirkimui atgal..

Ir dar daug daugiau!

Galite naudoti reklaminius pasiūlymus, optimizuoti mobiliąją elektroninę prekybą ir pan. Daugybė dalykų, kuriuos galite padaryti, kad padidintumėte konversiją ir pardavimo apimtį, yra begalinis. Tai, ką aprašiau aukščiau, yra keletas išbandytų ir išbandytų metodų, kuriuos paprastai naudoja elektroninės prekybos įmonės.

Kai kurie iš paminėtų metodų jums gali veikti geriau nei kiti, tačiau jūs žinote savo klientų bazę. Arba bent jau su jais susipažinsite atlikdami kelis aukščiau aprašytus veiksmus. Išbandykite kartu pateiktus triukus su efektyvia rinkodara ir nuoseklų jūsų svetainės pakartotinį vertinimą – tai gali padaryti jūsų svetainę daug geresnę, o klientai į tai atsižvelgs.!

Tau

Visada išbandykite naujus el. Prekybos dalykus. Tai, kas tinka kitam, gali neveikti jūsų. Praneškite mums, kokia yra jūsų strategija, kas veikė ar kas ne. Mielai pasidalytume keliais jūsų patarimais su kitais mūsų skaitytojais. Džiaugsmas ��

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me