Kaip padidinti savo auditoriją ir reklamuoti savo produktus konkursuose „WordPress“

Padidinkite savo auditoriją su „WordPress“ konkursais

Vykdyti konkursą savo „WordPress“ svetainėje gali būti labai verta, tačiau tai gali būti ir sunkus darbas. Tinkamai suplanuotas ir įvykdytas, tai gali padėti padidinti jūsų auditoriją, padidinti prekės ženklo žinomumą ir padėti reklamuoti bei parduoti jūsų produktus.


Bet ką reikia apsvarstyti prieš pradedant konkursą ir koks konkurso tipas yra tinkamiausias jūsų projektui? Šiame straipsnyje apžvelgsime keletą skirtingų tipų konkursų, kuriuos galite vykdyti, taip pat geriausius „WordPress“ varžybų papildinius, kurie verčia auginti jūsų auditoriją..

„WordPress“ konkurso pranašumai

„WordPress“ konkursas

Varžybų organizavimas sukelia jaudulį ir sąveiką tarp jūsų svetainės bendruomenės. Prizai nebūtinai turi būti didžiuliai, tačiau, padaryta teisingai, atlygis už jūsų verslą gali būti.

Rinkdami el. Pašto adresus

Konkursai yra puikus būdas rinkti el. Pašto adresus ir vienas iš nedaugelio atvejų, kai žmonės mielai dalijasi jais. Žmonės mėgsta linksmus konkursus ir ne tik nemokamus dalykus. Norėdami gauti galimybę laimėti prizą, gausite el. Pašto adresą. Tuo tarpu jūsų svetainės adresų sąrašas auga ir auga.

Auga jūsų auditorija

Akivaizdus konkurso rezultatas yra tas, kad galite pasiekti platesnę auditoriją, ypač jei maksimaliai išnaudojate savo socialinės žiniasklaidos kanalus. Kuo daugiau žmonių įsitrauks į jūsų konkursą, diskutuos ir dalinsis juo internete su draugais, tuo daugiau jūsų svetainė pradės ugdyti ir pasiekti naują auditoriją.

Gerinti savo buvimą socialinėje medijoje

Konkursai yra populiarus būdas pagerinti jūsų buvimą socialinėje žiniasklaidoje. Dalinkitės ar vykdykite savo varžybas per savo socialinės žiniasklaidos paskyras, o jūsų akcijų, įvertinimų ir stebėtojų skaičius greitai padidės. Tai padidins jūsų auditoriją socialinėje žiniasklaidoje ir, jei būsite protingi, padės padidinti srautą į jūsų svetainę.

Gerinti prekės ženklo žinomumą

Socialinės žiniasklaidos rinkodara ir platesnės auditorijos pasiekimas vykdant konkursą labai prisideda prie prekės ženklo žinomumo didinimo. Jaudulys, vykstantis dėl jūsų konkurso, ir iš to išplaukiantis naujų vartotojų susidomėjimas padės padidinti jūsų prekės ženklo žinomumą. Kartu pati konkurencija ir sąveika su ja padės jums tapti rimtu prekės ženklu ir tikru autoritetu jūsų pramonėje..

Reklamuokite savo produktus

Konkursai taip pat yra įspūdingas būdas reklamuoti savo produktus, ypač jei konkurenciją grindžiate vienu iš savo produktų. Tai gali būti jūsų produkto panaudojimas kaip prizas, paprašymas žmonių pakomentuoti tam tikrą produktą arba pasidalyti nuotraukomis, kuriose rodomas vienas iš jūsų produktų. Leiskite lankytojams ir klientams prekiauti jūsų produktais jums per konkursus, dalydamiesi vaizdais ir dialogu apie juos su platesne auditorija.

Dėl visų minėtų punktų galiausiai turėtų padidėti srautas į jūsų svetainę ir išaugti pardavimai ar potencialūs klientai. Tačiau tai bus tiesa tik tuo atveju, jei jūs permąstysite konkursą ir pasirinkote tinkamą savo ir auditorijos konkurso tipą.

Į ką reikia atsižvelgti prieš pradedant varžybas

„WordPress-Winner-Dollarphotoclub_105863212“

Kai nuspręsite surengti savo „WordPress“ svetainės konkursą, neskubėkite į jį be aiškaus plano ar strategijos. Yra keletas pagrindinių punktų, į kuriuos reikia atsižvelgti prieš pradedant.

Koks yra konkurso tikslas?

Gerai pagalvokite, ko norite pasiekti organizuodami „WordPress“ varžybas. Kam esate nukreipti ir kokio tipo konkursą turėtumėte rengti? Ar norite padidinti savo auditoriją, padidinti adresų sąrašą, reklamuoti savo produktus ar dar ką nors? Atminkite, kad ilgainiui galite organizuoti daugiau nei vieną „WordPress“ konkursą, todėl pirmame savo svetainės konkurse išsirinkite vieną ar du tikslus.

Kas yra tikslinė auditorija?

Jei norite, kad jūsų varžybos pasiektų savo tikslus, turite nustatyti savo tikslinę auditoriją. Norite, kad konkursas pritrauktų žmonių, kurie greičiausiai taps klientais, klientais ar prenumeratoriais, tipą, o ne žmones, kurie mėgsta konkursus, bet nesidomi jūsų niša.

Čia svarbus jūsų konkurso prizas. Tai nebūtinai turi būti brangi, tačiau svarbu, kad jis atitiktų jūsų tikslinę auditoriją ir būtų susijęs su jūsų produktais ar pramone. Tai padės pritraukti reikiamą klientų grupę.

Kokio tipo „WordPress“ varžybas vykdysite?

Pasirinktas varžybų tipas turėtų padėti pažymėti langelius, kad pritrauktumėte tinkamą auditoriją ir įgyvendintumėte konkurso tikslus. Pagalvokite apie varžybų tipą, į kurią jus sudomins tikslinė auditorija. Pavyzdžiui, paprasčiausiu lygiu fotografai vykdo fotografijos konkursą. Bet jei jūsų tikslas yra surinkti el. Pašto adresą, įsitikinkite, kad tai būtina sąlyga norint patekti į varžybas.

Skirtingi varžybų tipai, kuriuose galite dalyvauti

Čia yra keletas skirtingų tipų varžybų, kuriose galėtumėte dalyvauti, taip pat keletas geriausių „WordPress“ varžybų papildinių, kurie gali padėti jums juos valdyti..

Pastaba: Neišmeskite savo šalies įstatymų, susijusių su dovanomis ir loterijomis jūsų šalyje, valstijoje, apvaizdoje, apskrityje, mieste ir kt. Kai kuriais atvejais gali būti taikomi amžiaus apribojimai, mokesčių formos ar kitos taisyklės ir reikalavimai, kuriuos jūs turite laikytis.

Fotografijų konkursas

Fotokonkurso „WordPress“ papildinys

Gerai žinoma, kad žmonės internete daugiau naudojasi vaizdais nei tekstu. Taigi kodėl gi nepasinaudojus tuo ir paskelbus nuotraukų konkursą? Dalijimasis vaizdais konkurse gali būti puikus būdas reklamuoti savo produktus, nes konkursas gali būti paskelbtas vieno iš jūsų naudojamų ar naudojamų produktų vaizdas. Norėdami padidinti susidomėjimą jūsų svetaine, galite paprašyti žmonių balsuoti dėl nuotraukų ir nustatyti nugalėtoją.

Nuotraukų konkurso papildinys yra „WordPress“ konkurencijos papildinys. Tai leidžia jums surengti fotografijos konkursą savo „WordPress“ svetainėje ir siūlo daugybę variantų, kad galėtumėte pritaikyti konkursą savo poreikiams. Jis suskaičiuoja balsus ir nustato nugalėtoją, pašalinant visus sunkumus, susijusius su varžybų organizavimu ir vykdymu internete naudojant „WordPress“..

„WordPress“ komentarų konkursas

Pasirinkite „Dovanų nugalėtojo“ papildinį

Jei norite sukurti konkursą, kuris skatina jaudulį, diskusijas ir įsitraukimą į savo svetainės bendruomenę, turėtumėte įdiegti ir paleisti nemokamą „WordPress“ papildinį. Pasirinkite dovanų nugalėtoją. Šis papildinys suteikia galimybę svetainėje surengti konkursą, pagrįstą žmonių komentarais tinklaraščio įraše.

Tiesiog pasirinkite, kurį tinklaraščio įrašą norite, kad žmonės aptartų, ir tada pasiūlykite galimybę laimėti, atsitiktinai parinktą pagal įskiepį, kiekvienam, kuris pasirenka komentarą. Tokio tipo konkursai skatina diskutuoti apie jūsų svetainę ir sukuria stiprią interaktyvią bendruomenę.

Dalijimosi konkurencija socialinėje žiniasklaidoje

„Wishpond“ socialiniai konkursai

Įspūdingas būdas paskatinti žmones kurti prekės ženklo žinomumą ir įgyti naujų pasekėjų yra surengti dalijimosi konkursą socialinėje žiniasklaidoje. Tai reiškia, kad reikia sukurti tam tikro tipo įvaizdį ar tekstą ir paprašyti žmonių pasidalinti ir patikti, turėti galimybę laimėti.

„Wishpond“ socialiniai konkursai yra puikus nemokamas „WordPress“ konkurencijos papildinys, leidžiantis nustatyti „Facebook“ ir „Twitter“ pasidalinimo konkursą. Jis vykdo ir stebi jūsų varžybas ir atsitiktinai išrenka nugalėtoją.

Patarkite konkursą „Draugas“

„Kviečių dėžutės“ „WordPress“ konkurso papildinys

„InviteBox“ yra premium klasės „WordPress“ konkurso papildinys, kuris suteikia galimybę vykdyti siuntimo konkursus. Bet tai yra 14 dienų nemokamas bandomasis laikotarpis (kurį galėtumėte naudoti norėdami atidaryti naują svetainę ir vėliau naudoti įvairius konkurso papildinius).

Nustatydami nukreipimo kampaniją su „InviteBox“ galite vykdyti savo varžybas apdovanodami tuos, kurie nurodo savo draugus. Žmonės paprastai mielai kreipiasi į draugą, jei yra galimybė laimėti prizą. Tuo tarpu jūsų svetainė gali būti reklamuojama ir dalijamasi jūsų verslu su nauja auditorija.

Vaizdo konkursas

Vaizdo konkursas „WordPress Pugin“

Internetiniai vaizdo įrašai yra dalykas, kurį šiuo metu domina visi, todėl pabandykite tai padaryti. Vaizdo įrašų konkurso „WordPress“ papildinys yra aukščiausios kokybės konkurencijos papildinys, kuris padės nustatyti ir valdyti vaizdo įrašų konkursą jums. Vaizdo konkursuose galite reklamuoti savo prekės ženklą ir produktus. Tikimės, kad žmonės taip pat dalinsis konkursu ir vaizdo įrašais socialinėje žiniasklaidoje – tai padės auginti jūsų auditoriją.

„WooCommerce“ loterija

„WooCommerce“ loterija

Arba galėtumėte vykdyti senamadišką loteriją. „WooCommerce“ loterija leidžia vykdyti savo „WordPress“ loterijas, panaudojant „WooCommerce“ galią.

Įdiegę galėsite sukurti loteriją tokiu pačiu būdu, kaip ir bet kurį kitą „WooCommerce“ produkto puslapį. Galite nustatyti kiekvieno bilieto kainų etiketę, kurią vartotojai moka už naudojimąsi bet kuria iš „WooCommerce“ patvirtintų mokėjimo šliuzų, kuriuos įdiegėte savo svetainėje..

Taip pat galite valdyti visas svarbias kiekvienos loterijos detales. Tai apima pradžios / finišo laikus, didžiausią bilietų skaičių vienam vartotojui ir laimėtojų skaičių. Taip pat galite nurodyti absoliutų didžiausią galimų bilietų skaičių. Norėdami pagilinti papildomą jaudulį, yra net daugybė animacinių valdiklių, skaičiuojančių iki kito piešimo.

Kai pasibaigs loterijos pabaigos laikas, papildinys taip pat pasirūpins visomis užkulisinėmis medžiagomis, įskaitant atsitiktinių laimėtojų bilietų pasirinkimą. Po loterijos „WooCommerce“ loterija taip pat išsiųs pranešimus el. Paštu laimėtojui (-ams) ir, jei norite, tiems, kurie laimėjo.

Nors negalite naudoti papildinio grynųjų pinigų išėmimui, jis gali būti panaudotas atiduodant šaunius prizus – pavyzdžiui, jūsų elektroninės prekybos parduotuvėje laikomus produktus.


Žinoma, yra daug daugiau konkursinių paslaugų rūšių ir papildinių, kuriais galite naudotis, tačiau paminėti šiame straipsnyje tikrai yra gera vieta pradėti. Gerai pagalvokite apie savo svetainės ar verslo tipą, auditoriją, kurią norite pritraukti, o svarbiausia, ką norite pasiekti per savo konkurenciją. Tada atitinkamai pasirinkite konkurso tipą. Sėkmės!

Kaip naudosite konkursus savo svetainei reklamuoti ir plėsti? Prašome pasidalinti savo mintimis komentaruose žemiau.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me