Kaip paleisti savarankiškai prižiūrimą „WordPress“ tinklaraštį per mažiau nei 15 minučių

Pirmą kartą įdiegdamas „WordPress“ tinklaraštį beveik išsitraukiau plaukus. Procesą buvo lengva sekti, tačiau kiekvieną kartą, kai tikuosi pabaigai, aš gavau klaidą ir, kaip ir daugelis kitų klaidų, ji niekada nesakė, kas negerai. Vėliau, pasitarę su mano žiniatinklio priegloba ir sukėlę daug triukšmo, jie informavo mane, kad koks nors benamis šuo suvalgė mano .htacess failą. Taigi pervadinau paveiktą failą ir Whoa, aš įdiegiau savo pirmąjį „WordPress“ tinklaraštį!


Tai nebuvo nieko didelio. Po velnių, aš juokauju? Pasiekimo jausmas, kuris kilo kartu su pirmąja instaliacija, buvo kaip niekas kitas. Pirma, aš buvau labai patenkintas, kad pagaliau pavyko įdiegti. Antra, jaudinausi, kad žengiau didelį žingsnį link savo svajonės turėti internetinį verslą. Nuo to laiko aš įdiegiau daugybę „WordPress“ egzempliorių tiek žiniatinklio serveriuose, tiek asmeniniuose kompiuteriuose.

Jei žinosite, ką darote, savarankiško interneto tinklaraščio įdiegimas ar veikiau paleidimas turėtų užtrukti mažiau nei penkiolika minučių. Tai lengvas darbas, kurį gali atlikti bet kas. Jei esate susijaudinęs ir pasiruošęs leisti savo pirmąjį tinklaraštį, pažymėkime laikmačius ir pažymėkime, kad tai padarytų. Mėgaukitės ir nepamirškite pasidalinti savo mintimis komentaruose, visada laukiame jūsų atsiliepimų.

Ko tau reikia

Pirmiausia pažiūrėkime, ko jums reikės. Jums reikės žiniatinklio prieglobos paketo. Savarankiškam „WordPress“ tinklaraščiui, skirtingai nei nemokamame tinklaraštyje (pvz., Jūsų vardas.wordpress.com), reikalingas žiniatinklio serveris. Čia įdiegsite „WordPress“ platformą. Kitas jūsų domeno vardas. Tai yra jūsų tinklaraščio tapatybė. Tai yra virtualus jūsų tinklaraščio adresas internete (URL). Šiems dviem pagrindams reikalinga tam tikra mokėjimo forma. Tiesiog atminkite, kad tai yra pasikartojantys mėnesiniai ar metiniai mokėjimai, todėl būtinai sudarykite biudžetą.

Ir galiausiai jums reikės maždaug penkiolikos (15) minučių laiko, kad galėtumėte įdiegti „WordPress“ scenarijų ir tinkinti tinklaraštį su nauja tema ir keliais papildiniais. Negaliu laukti, kad pradėtumėte …

Tobulo „WordPress“ prieglobos pasirinkimas

Pirmiausia, paverskime jūsų savarankiškai prižiūrimą „WordPress“ tinklaraštį jaukiais jaukiais namais. Vėlgi, nebent jums priklauso interneto serveriai, jums reikės išsinuomoti serverio vietą. Anksčiau daug kartų apžvelgėme šią temą čia, čia ir čia, bet jei jūs niekada nematėte tų pranešimų, čia yra greita veiksnių, kuriuos reikia atsiminti, renkantis tinkamą „WordPress“ tinklaraščio prieglobą, santrauka. :

 • Kaina: Ne visada rinkitės pigiausią pasiūlymą rinkoje. Tuo pačiu metu nemokėkite už funkcijas, kurių jums nereikia dabar ar artimiausiu metu. Mokėjimas už tai, ko jums reikia, reiškia, kad jūs turite iš anksto žinoti savo savarankiško „WordPress“ tinklaraščio reikalavimus. Tinklalapių prieglobos, tokios kaip „WPEngine“, „Bluehost“, „GoDaddy“ ir „HostMonster“, turi keletą puikių kainų, net ir valdomiems „WordPress“ prieglobai. Be to, jei sugaunate bet kurį iš jų geros nuotaikos, galite pasinaudoti didelėmis nuolaidomis ir kuponais, kad sumažintumėte žiniatinklio prieglobos išlaidas (patikrinkite mūsų „WordPress“ kuponų puslapį, norėdami pamatyti kai kuriuos pagrindinius kompiuterių specialistus). Pradėkite mažą arba priklausomai nuo jūsų svetainės poreikių ir atitinkamai padidinkite arba padidinkite. Negalima žaisti pigiai su savo internetiniu verslu, tačiau neleisk, kad verslas tave apsuktų.
 • funkcijos Ir Spektaklis: Norite būti kartu su žiniatinklio priegloba, kuri „garantuoja laikus, ypač greitus serverius, [neribotą] pralaidumą ir pakankamai vietos diske, kad atitiktų jūsų poreikius“. Bet kiek užtenka? Daugelis žiniatinklio prieglobos vietų be kitų funkcijų teikia neišmatuotą vietos diske, neribotą pralaidumą ir neribotą antrinių domenų kiekį. Vis dėlto, kaip pagrindas, daugumai žmonių turėtų pakakti 5 GB pralaidumo per mėnesį ir 5 GB vietos diske. Kitos funkcijos, kurias reikia atsiminti, yra pridėjimo domenai, atsarginės paslaugos, el. Paštas ir scenarijų palaikymas. Neaktyvų laiką „Jetpack“ turi puikią funkciją, kuri siunčia jums įspėjimus el. Paštu kiekvieną kartą, kai jūsų svetainė nyksta. Jei pradėsite gauti daug šių perspėjimų, turėtumėte apsvarstyti galimybę pakeisti žiniatinklio prieglobą arba atnaujinti į aukštesnio lygio prieglobos planą.
 • Klientų aptarnavimo kokybė: Klientų priežiūra tampa antra. Jei mylite savo klientus (o kas ne), visada norėsite šypsotis jų veiduose. Be abejo, yra klientų, kuriems reikia kuo greičiau atsitrenkti į bordiūrą, bet tai ne taškas. Pasirinkta žiniatinklio priegloba, kurią naudojate savo priglobiamame „WordPress“ tinklaraštyje, turėtų turėti gerą klientų aptarnavimo reputaciją. Nenorite, kad lankytojai matytų klaidų, nes jūsų kompiuterio klientų aptarnavimas negali pakankamai greitai išspręsti kai kurių atsitiktinių problemų. Apžvalgos internete greitai parodys, ar jūsų pasirinktas „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjas vertina klientų palaikymą.

Čia, „WPExplorer“, mes be galo mylime ir vertiname visus savo skaitytojus. Mes taip pat mėgstame ir naudojame „WPEngine“ – aukščiausio rango valdomą „WordPress“ pagrindinį kompiuterį – tačiau šios mokymo programos tikslams aš renkuosi „Bluehost“, nes jis yra patikimas, jame yra daug nuostabių funkcijų, o klientų palaikymas yra tiesiog nuostabus, švelniai tariant.

Tačiau interneto priegloba yra tik viena lygties dalis. Jums taip pat reikės domeno vardo, kad klientai, draugai ir šeimos nariai rastų jūsų „WordPress“ tinklaraštį.

Tobulo domeno vardo pasirinkimas

Dabar, kai mes įsikūrėme patogiuose jūsų „WordPress“ tinklaraščio namuose, vienintelis dalykas, kurio mums reikia, yra adresas, taigi pagaliau turėsite savo vizitinių kortelių URL žmonės gali rasti jūsų verslą. Jūsų domeno vardas gali būti bet kas, kas jums patinka. Tai gali būti jūsų vardas, jūsų vardo ir mėgstamo gėrimo derinys, jūsų produkto pavadinimas šiek tiek pasukus – viskas! Mačiau internete keletą juokingų domenų, bet tai pasakojimas kitai dienai.

Beje, domeno vardas yra kažkas panašaus į facebook.com ar youtube.com tuo atveju, jei turite galvą debesyse. Paprastai jie kainuoja apie 10 dolerių per metus ir visada galite gauti nemokamą domeną, kai prisiregistruojate „Bluehost“. Daugelis kitų žiniatinklio prieglobų siūlo nemokamą domeną, todėl nesijauskite riboti šiuo atžvilgiu.

Galite pasirinkti užregistruoti savo domeno vardą savo žiniatinklio priegloboje arba pas domenų registravimo partnerį, pvz., „Namecheap“ (aš savo domenus registruoju čia) arba „GoDaddy“. Nesvarbu, ar registruojate savo domeną registratoriuje, ar žiniatinklio priegloboje, neleiskite savo mintims suklusti. Aš jums tiksliai pasakysiu, ką reikia padaryti, kad per kelias minutes nukreiptumėte domeną į savo „WordPress“ tinklaraštį. Bet pirmiausia leisk mums imtis a autoportretas įkvėpkite ir nustatykite savo interneto prieglobos sąskaitą.

Žiniatinklio prieglobos paskyros nustatymas

Jei norite atidaryti žiniatinklio prieglobos paskyrą, jums reikės domeno vardo. Jei norėtumėte užsiregistruoti domenų registratoriuje, pavyzdžiui, jūsų jūsiškis, eikite į „Namecheap“ ar bet kur, ir tiesiog padarykite tai. Tai nesudėtingas procesas, nesitikiu, kad susidursite su problemomis. Jei norite gauti nemokamą domeną (nemokamą bent vienerius metus), eikite į „Bluehost“ ir pagrindinio puslapio centre spustelėkite žalią mygtuką „Pradėkite dabar“..

mėlyna dvasia

Tai turėtų nuvesti į prisiregistravimo puslapį, kur galite pasirinkti savo žiniatinklio prieglobos paketą. Rašymo metu galimi trys paketai: pradedantiesiems – 3,95 USD per mėnesį, plius – 6,95 USD per mėnesį ir „business pro“ – 14,95 USD per mėnesį:

pasirinkite savo planą

Atminkite, kad tai yra tik pirmosios kadencijos reklaminės kainos (štai kaip veikia bet kokia prieglobos nuolaida). Pasibaigus pirmajai kadencijai, kainos atnaujinamos atitinkamai įprastais tarifais. Vis dėlto tai yra labai prieinama priegloba ir puikiai tinka visiems, kurie tik pradeda veiklą.

Jei užregistruosite savo domenus registratoriuje, o ne savo žiniatinklio priegloboje, turėsite pakoreguoti savo vardų serverio (DNS) informaciją. Jei perkate savo prieglobos paketą iš „Bluehost“, turėsite pridėti ns1.bluehost.com ir ns2.bluehost.com į savo vardų serverio įrašus. Tai nėra per daug sudėtinga, bet jei reikia pagalbos, susisiekite su savo domenų registratoriumi arba ieškokite jų DUK.

Be to, užregistravus domeną, gali prireikti maždaug 24 valandų. Šiame vadove mes į šį laiką neatsižvelgiame. Taigi, jei ką tik įsigijote domeną, turite padaryti nedidelę kavos pertraukėlę ��

Pereikime prie kito žingsnio. Pasirinkite planą, kuris atitiktų jūsų poreikius. Tai turėtų nukreipti jus į puslapį, kuriame pridėsite arba pasirinksite savo domeno vardą:

Užsiregistruokite dabar

Jei norite nemokamo domeno, naudokite kairėje esantį langelį. Jei jau turite domeno vardą, naudokite dešinėje esantį langelį. Pasirinkite unikalų domeną, bet atminkite, kad jūsų pasirinkimas gali būti neprieinamas:

domenas negalimas

Jei jo nėra, tiesiog pasirinkite kitą domeną arba pakeiskite .com plėtinį į, pavyzdžiui, .org, .net ar .us. Dienos pabaigoje jūs visada gausite domeną, kuris jus džiugina, todėl nereikia prakaituoti.

Spustelėkite „Kitas“ ir būsite nukreipti į kitą puslapį, kuriame kaupiama jūsų informacija, išsami pakuotės ir atsiskaitymo informacija. Pasirinkite tai, ko jums reikia, įveskite savo atsiskaitymo informaciją ir spustelėkite žalią mygtuką „Kitas“ apačioje. „Bluehost“ suteikia galimybę atsiskaityti kreditine kortele ar „PayPal“, taigi čia esate gerai aprūpintas. Pirmyn ir atlikite mokėjimą.

Kas dabar?

Prisijunkite prie savo el. Pašto paskyros ir pamatysite el. Laišką „Welcome to Bluehost“. Šiame pradiniame el. Laiške yra visos nuorodos, kurių reikia norint pradėti. Galite prisijungti prie savo sąskaitos apsilankę https://my.bluehost.com/cgi-bin/cplogin arba spustelėję bet kurią (ar kai kurias) sveikinimo laiške esančias nuorodas. Jūsų valdymo pultas (dar vadinamas c skydeliu) turėtų atrodyti taip:

kontrolės skydelis

Smagu, tiesa?

„WordPress“ internetinio dienoraščio diegimas

Skiltyje „Svetainių kūrėjai“ spustelėkite piktogramą „WordPress“. Linksmoji dalis dar tik prasideda. Atsidariusiame naujame skirtuke „Mojo Marketplace“ įdiegiama vienu paspaudimu. Tiesiog spustelėkite žalią mygtuką „Įdiegti“ arba pasirinkite „Importuoti“ esamą „WordPress“ diegimą. Mūsų atveju, tai „įdiegti“.

Kitame puslapyje pasirinkite domeną, į kurį norite įdiegti savo „WordPress“ tinklaraštį. Jūsų domenas čia turėtų būti rodomas tol, kol jis buvo įregistruotas. Spustelėkite „Patikrinti domeną“. Palaukite penkias sekundes. Pažymėkite „Rodyti papildomas parinktis“, kad nustatytumėte savo administratoriaus vartotojo vardą ir slaptažodį. Sutikite su taisyklėmis ir nuostatomis ir spustelėkite „Įdiegti dabar“. Palaukite kelias sekundes arba eikite atsigerti kavos.

Grįžkite ir spustelėkite juodą mygtuką „Peržiūrėti kredencialus“, kuris pasirodo oranžinėje antraštėje puslapio viršuje. Atidaromas kitas puslapis su jūsų tinklaraščio URL ir prisijungimo informacija. Prisijunkite prie savo „WordPress“ tinklaraščio per http://www.savasdomenas.com/wp-admin. Pakeiskite youdomain.com tikruoju domeno pavadinimu dabar, kai jį turite.

Pagal numatytuosius nustatymus jūsų naujame „WordPress“ tinklaraštyje yra naujausia „WordPress“ temos, vadinamos dvidešimt keturiolika, versija. Tai yra pagrindinė tema ir, jei jums nepatinka žaliai juodos spalvos maišas, tiesiog eikite į Išvaizda -> Temos „WordPress“ administratoriaus meniu. Čia spustelėkite „Pridėti naują“ ir pasirinkite iš tūkstančio nemokamų temų, kurias galite rasti „WordPress.org“.

Mūsų nemokama temų kolekcija yra pilna nuostabių temų, kurias galite naudoti norėdami pagerinti savo tinklaraščio išvaizdą. Bet jei jūs ieškote tobulos „WordPress“ temos, pritaikytos jūsų poreikiams, rekomenduoju bendrą „WordPress“ nuvilkimo ir nuleidimo temą.

Šiuo metu mes labai stengiamės sukonfigūruoti jūsų „WordPress“ tinklaraštį ir turėtumėte jaustis laisvai darydami su juo tai, ko norite. Turiu Papildiniai suaktyvinti „Akismet“ – mirtiną šlamšto žudiką – ir įdiegti bet kokius jums patinkančius papildinius iš socialinės žiniasklaidos, narystės e-komercijoje ir „Admin“ įskiepių, tik paminint keletą.

Ar negalite laukti savo turinio paskelbimo? Eiti į Žinutės -> Pridėti naują sukurti savo pirmąjį tinklaraščio įrašą, Puslapiai -> Pridėti naują sukurti naują puslapį (pvz., trumpą informaciją apie puslapį su savo misijos pareiškimu) arba Medija -> Pridėti naują  įkelti garso, vaizdo ar vaizdo failus. Taip pat galite įkelti atsisiunčiamus failus, todėl laisvai dalinkitės savo PDF el. Knyga. Numatytasis įkėlimo failo dydis yra 50 MB, tačiau jūs galite tai lengvai pakeisti, pridėdami kelias kodo eilutes prie kai kurių PHP failų. Šiuo metu nesijaudinkite dėl to, viską sužinosite čia laiku.

„WordPress“ „Admin“ prietaisų skydelis yra gražus ir lengvai naudojamas, ir net jei esate pradedantysis (žaliuojanti šauna per se), turėtumėte puikiai leisti laiką kurdami naudodami „WordPress“. Visada atsiminkite, kad kiekvieną kartą atsijungiate nuo savo svetainės. Be viso kito, linksminkis kuo daugiau.

Daugiau šaltinių

Kai kurie iš šių straipsnių mane įkvėpė, taigi, jei norėtumėte daugiau sužinoti apie savarankiško „WordPress“ tinklaraščio įsteigimą, negalvoju apie geresnius išteklius:

Jei bėgate į snagą

Taip atsitinka, mes visi darome klaidų. Taigi, tik tuo atveju, jei pakeliui susidursite su problemomis, čia yra keletas naudingų nuorodų ir puikių patarimų pradedantiesiems, jūsų tinklaraštis ir net SEO. Ir, žinoma, mūsų tinklaraštyje yra daugybė naudingos informacijos (tiesiog naudokite tą madingą pavadinimo lauką pavadinime, kad surastumėte tai, ko jums reikia).

 • Nauji „WordPress“? Venkite šių 10 naujokų klaidų
 • 15 dažniausių „WordPress“ klaidų, susijusių su sprendimais
 • 15 „WordPress“ klaidų, kurių reikia vengti bet kokia kaina
 • Skelbimų serija: įprastos „WordPress“ SEO klaidos svetainėje
 • Skelbimų serija: Kaip sutvarkyti „WordPress“ tinklaraštį 10 paprastų žingsnių

Išvada

Ką aš palikau? Mmmh, kol kas negaliu nieko galvoti. Čia kalbama apie 16:00, o fone skamba „Tech N9ne“ „Party The Pain Away“. Man trūksta kavos, vadinasi, turiu eiti žemyn. Iki kito karto pakalbėkime žemiau esančiame komentarų skyriuje. „Adios“ ir „God Speed“ amigos!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map