Kaip pasirinkti geriausią „WordPress“ el. Prekybos sprendimą

kaip pasirinkti geriausią „WordPress“ el. prekybos sprendimą

Velnias tikrai yra detalėse, kai reikia įkurti „WordPress“ elektroninės prekybos parduotuvę. Turite būti tikrai konkretūs pagal savo poreikius – galiausiai pasirinktas el. Prekybos papildinys turėtų atitikti visus jūsų verslo reikalavimus. Ilgai prieš pasirenkant pirkinių krepšelį turite aiškiai apibrėžti, ko tikimasi iš internetinės parduotuvės. Neturėdami tinkamo plano, nepabėgsite toli. Pasirinksite netinkamą el. Prekybos platformą, apgailėtinai apgailestaujate, jei neatliekate pakeitimų, tada uždarykite parduotuvę.


Šiandienos įraše paaiškinsime keletą svarstymų, kuriuos turite atsiminti renkantis „WordPress“ el. Prekybos sprendimą. Mes žengsime žingsnį toliau ir apžvelgsime geriausius „WordPress“ el. Prekybos sprendimus rinkoje, kad galėtumėte pradėti savo internetinę verslą ant tinkamo užrašo. Mėgautis!

Kaina

Tai labai tiesa, kad uždirbtum pinigus. Neverskite to susukti, nėra nieko blogo, jei pradedate savo verslą nuo pat pradžių, tačiau neturėtumėte ieškoti taupymo naudodami „WordPress“ el. Prekybos sprendimą. Juk pigu yra brangu. Pvz., Visiškai nereikia gaišti laiko dirbant su smulkiomis temomis, kurias priemokos palaikymas išspręs per sekundę.

Be „Shopify“, „WordPress“ el. Prekybos papildiniai, kuriuos apimsime šiame įraše, yra nemokami. Tai yra, jei norite sukurti pagrindinę internetinę parduotuvę. Norėdami išnaudoti visas „WordPress“ galimybes, norėsite papildomai apmokestinti savo pirkinių krepšelį su plėtiniais, kurie nėra pigūs. Iš anksto suplanuokite arba pasitarkite su interneto svetainių kūrėju, jei norite, kad įsitikintumėte, kokių funkcijų jums reikia. Tik tada galėsite nustatyti savo biudžetą.

Dienos pabaigoje tiesiog atsiminkite, kad kiekvienas „WordPress“ el. Prekybos sprendimas (dar žinomas kaip papildinys) turi skirtingą kainą ir (arba) skirtingą mokėjimo būdą, t. Y. Vienkartinį ir periodinį mokestį. Nei vienas „WordPress“ el. Prekybos sprendimas nėra nemokamas. Jei neišmesite savo kreditinės kortelės, būkite pasirengę mokėti prakaitu – bent jau prieš tai, kai galėsite grąžinti pelną savo parduotuvėje.

Reagavimas

Jei neužstrigote 1969 m., Nes vakarėlis jums dar nenutrūko, turėtumėte žinoti, kad jūsų klientų internetinėje parduotuvėje mobiliaisiais prietaisais lankosi didžiulė dalis klientų. 2015 m., O mobiliųjų srautas ir reaguojantis interneto dizainas (RWD) yra dvi tendencijos, kurias turite stebėti.

„WordPress“ el. Prekybos sprendimas, kuriame atsiskaitote, turėtų atrodyti puikiai ir veikti visuose įrenginiuose, nesvarbu, ar tai būtų išmanusis telefonas, ar stalinis kompiuteris. Nenorėtumėte prarasti kliento, nes, pavyzdžiui, apsilankę jūsų parduotuvėje, planšetiniame kompiuteryje jie negalėjo pridėti produktų į krepšelį. Dabar galėtum? Ar turėtumėte rizikuoti, ypač jei rinkoje yra daugybė visiškai reaguojančių „WordPress“ el. Prekybos papildinių?

reagavimas

Žinau, kad nepalikite pinigų ant stalo, todėl atsakykite anksti arba stebėkite, kaip miršta jūsų verslas. Be jokios abejonės, galite sukurti savo pagrindinės svetainės versiją mobiliesiems, tačiau dabar, kai turime RWD, nemanote, kad tai tiesiog nereikalinga?

Jūsų pasirinkta „WordPress“ el. Prekyba turėtų būti pagrįsta reaguojančiais interneto projektavimo metodais ir geriausia praktika. Atidžiai perskaitykite reklaminę medžiagą, tačiau nepamirškite išbandyti demonstracinės versijos reakcijos. Jūsų klientai jums vėliau dėkos.

Estetika

Pirkėjų patirtis vaidina didžiulį vaidmenį pirkimo cikle. Norite, kad klientai puikiai praleistų laiką jūsų svetainėje. Nesvarbu, ar statysite patys, ar samdysite kūrėją, norite, kad jūsų parduotuvė atrodytų neįtikėtinai gerai. Jums nereikia jūsų pasirinkto „WordPress“ el. Prekybos sprendimo, kad būtų sumažintas dizaino vienodumas.

Krepšelis turi būti vedęs jūsų „WordPress“ temą ar šabloną atsižvelgiant į išvaizdą ir didžiąja dalimi funkcionalumą. Jei „WordPress“ el. Prekybos sprendimas automatiškai nepaveldėja jūsų temos stilių, jis turėtų būti bent jau su parinkčių skydeliu, kuriame galite lengvai pridėti tinkinimą..

Lengvas naudojimas

Ar tai nebūtų, žinai, lengva ir labai smagu, jei galėtum tiesiog įdiegti savo „WordPress“ el. Prekybos sprendimą, miegoti ir kitą rytą pabusti iki milijono užsakymų? Na, tai pasakų dalykas – „WordPress“ el. Prekyba yra sunkus darbas. Paskutinis dalykas, kurio norite, yra „WordPress“ el. Prekybos sprendimas, kuris apsunkina jūsų verslo valdymą.

Už kiekvienos sėkmingos el. Prekybos parduotuvės yra daugybė veiklos rūšių, įskaitant, bet tuo neapsiribojant, užsakymų stebėjimą, atsargų pridėjimą, senų produktų pašalinimą ir kainų keitimą. Ar šiuo metu tai akivaizdu, ar turiu jums priminti, kad pasirinktas jūsų „WordPress“ el. Prekybos sprendimas turėtų lengvai palaikyti visas šias „biuro“ veiklas?

lengvai paruošiamas pyragas

Neturėtumėte paskambinti savo kūrėjui, kad jis į savo elektroninę parduotuvę koduotų naujus produktus. Tai turėtų būti taškas ir paspaudimas – ir tai pasakytina apie visa kita, ne tik produktų pridėjimą.

Jei sunku naudoti, tai jums netinkamas sprendimas. Laikui bėgant, galbūt, jūs išmoksite, tačiau pradėję eiti, įsigykite krepšį, kuris yra jūsų žaidimų aikštelėje, atsižvelgiant į įgūdžius, kurių reikia sėkmingam verslui vykdyti..

Mokėjimo šliuzai

Atlikę visa kita, turėsite pasiimti pinigus iš savo klientų. Daugelis internetinių verslininkų daro viską teisingai, kol pateksite į kasos puslapį. Štai čia pragaras atsibosta. Pvz., Jūs tikrai norite įsigyti tai, kas yra jūsų siūloma, tačiau užėjęs į kasos puslapį prekybininkas nesiūlo jūsų pasirinkto mokėjimo šliuzo. Galbūt tai sąmoninga – jie tikrai negali apdoroti, pavyzdžiui, jūsų „PayPal“ mokėjimų. Galbūt problema yra jų „WordPress“ el. Prekybos sprendimas – palaikomų mokėjimo šliuzų skaičius yra ribotas.

Be to, daugumai vartotojų tai nepatinka, kai nukreipiate juos į trečiosios šalies svetainę, pvz. „PayPal“, kad atliktumėte mokėjimą, todėl jie numeta krepšelį ir paspaudžia. Įsitikinkite, kad jūsų „WordPress“ el. Prekybos papildinys palaiko visus jums reikalingus mokėjimo šliuzus. Tuo labiau, kad linksmesnis faktiškai netaikomas čia, bet bent jau suteikite pakankamai mokėjimų šliuzams savo klientams.

Visada galite pridėti mokėjimo šliuzus naudodami plėtinius, todėl gerai atlikite savo tyrimus. Stengiuosi nemesti vardų, bent jau kol nepradėsime peržiūrėti galimų el. Prekybos sprendimų, bet Mijirehas yra puikus kasos sprendimas, palaikantis 90 mokėjimo šliuzų!

Ne, Mijireh nėra pirkinių krepšelis. Tai sprendimas (pvz., „PayPal“), kurį pateikiate tarp pirkinių krepšelio ir kasos puslapio vieninteliam tikslui – apdoroti užsakymus. „PayPal“ yra dešimtukas iki nulio, nes „PayPal“ yra tik mokėjimo šliuzai, tačiau „Mijireh“ yra „šliuzų rinkinys“. Be to, jis palaiko visus pagrindinius el. Prekybos papildinius, tokius kaip „WooCommerce“, „MarketPress“ ir „Cart66“. Judama toliau …

paieškos sistemos optimizavimas

Tinkamai atlikę SEO, gausite daug interneto srauto kelioms dienoms, mėnesiams ir metams. Jei norėtumėte patys atlikti SEO, apsvarstykite galimybę pasidomėti „WordPress“ SEO vadovėlis Yoastas, „WordPress SEO“: aukštesnė reitingo dalis paieškos sistemose ir tai nuostabu SEO vadovas „Google“.

Be to, matant, kad visi galime naudoti srautą iš „Google“ ir panašius dalykus, tikslinga ieškoti „WordPress“ el. Prekybos sprendimo, parengto SEO. Tai suteikia jums galimybę pradėti nuo galvos.

seo draugiškas

Kokių dalykų reikia atkreipti? Ieškokite sprendimo, palaikančio meta duomenis pagal kategorijas ir žymas, HTML5, meta pavadinimus ir kiekvieno produkto meta aprašymus. Pageidautina, kad jūsų pasirinkimas taip pat atitiktų jūsų SEO papildinį (-us). Šiaip ar taip, turėdami visus galimus SEO papildinius, turėtumėte lengvai nulaužti „WordPress“ SEO kodą.

Saugumas

Blogi vaikinai visada bus; pasislėpęs, uostyti ir laukti nedidelės spragos jūsų svetainėje. Tada jie sužlugdo ir tau liko šaukti netvarka. Pagalvokite apie DDOS išpuolius ir nesvarbu. DDOS yra tik išgalvotas „Denial of Service“ atakų santrumpa. Turėtumėte rimtai atsižvelgti į „WordPress“ apsaugą.

Kitaip tariant, pasirinktas jūsų „WordPress“ el. Prekybos sprendimas turėtų būti saugus. Jūsų tikėtina, kad asmeninė informacija niekada neturėtų patekti į netinkamas rankas. Įsivaizduokite, kiek žalos ji padarytų, jei pašaliniai asmenys sulaikytų jūsų klientų kreditinės kortelės duomenis.

Palaukite … ar tai gali būti priežastis „Google“ pradėjo naudoti HTTPS kaip SEO reitingo signalą kurį laiką atgal? Norėdami surinkti ir saugoti kredito kortelių informaciją savo svetainėje, jums reikia su PCI DSS suderinamo el. Prekybos sprendimo. PCI reiškia mokėjimo kortelių pramonę, o DSS – duomenų apsaugos standartą.

funkcijos

Čia yra tiek daug, ką reikia apsvarstyti. Visų pirma, jei „WordPress“ el. Prekybos sprendimas turi visas funkcijas, bet tik tas, kurios jums reikalingos jūsų verslui, lažinuosi, kad visi mano pinigai yra neteisingas sprendimas jums.

Bet jūs esate pradedantysis ir tikriausiai įdomu, kokių funkcijų jums reikia norint pradėti internetinį verslą. Nesvarbu, koks yra jūsų „WordPress“ el. Prekybos papildinys, jis turėtų palaikyti atsargų stebėjimą, ataskaitų teikimą, partnerių programas, kainodarą ir jūsų konkretų produkto tipą, t. Y. Skaitmeninius atsisiuntimus, palyginti su fiziniais produktais ir kt..

Be viso kito, jūsų el. Prekybos sprendimas turėtų palaikyti plėtinius ir integraciją. Suplanuokite iš anksto, kad žinotumėte reikalingas funkcijas. Kol esate prie jo, pagalvokite apie savo verslo ateitį ir nustatykite funkcijas, kurios jums tarnaus šiandien ir ateinančiomis dienomis.

Dar vienas dalykas. „WordPress“ el. Prekybos sprendimai dažnai reikalauja daug išteklių. Norėdami užtikrinti geriausią našumą ir geresnį SEO reitingą, priglobkite savo „WordPress“ el. Prekybos parduotuvę „WPEngine“ arba su bet kuriuo iš prieglobos programų, į kurias įtraukta geriausia „WordPress“ priegloba.

Mastelio keitimas

Kur matote savo verslą per penkerius metus? Jei nebūsite visiškai pesimistiškas, turėtumėte tikėtis bent kažkokios augimo formos. Jūsų pasirinktas „WordPress“ el. Prekybos sprendimas neturėtų suskaidyti, kai jūsų atsargos padidėja arba padidėja keturis kartus. Ar jūsų pasirinktas sprendimas yra keičiamas?

Nustebsite daugybė žmonių, laukiančių pirkti tai, ką siūlote, ir kai tik nukirpsite juostelę, jie visi pradės veikti – milijoną jų. Sandoriai be operacijų; mokėjimų apdorojimas; užsakymų, kuponų ir nuolaidų sekimas – pavadink tai. Dėl viso to jūsų elektroninės prekybos sprendimas neturėtų pasiduoti.

Techninė pagalba

Kiekvienam iš mūsų reikia šiek tiek pagalbos. Net ir geriausi iš mūsų užstringa ir jiems reikia gelbėti. Čia ateina techninė pagalba. Aš žinau, ką galvojate, bet jums gali prireikti daug daugiau palaikymo, nei manote. Tai atsitinka.

Esant tokiai padėčiai, kai užstrigote, jums reikia neatidėliotinos pagalbos, nes tai jūsų verslas. Ir būtų sunku, jei jūsų gijos netektų atsakymo dienomis ar savaitėmis palaikymo forume.

Apsipirkdami apžiūrėkite tuos palaikymo forumus ir sužinokite, kas aktyviai vykdo savo pareigą. Neskubėkite teisti kitų (veidmainiška), turėtumėte įsitikinti, kad klientams teikiate geriausią palaikymą (techninę ar kitokią). Taip pat gera karma, jei tiki tokiais dalykais.

„WordPress“ el. Prekybos sprendimai

Dabar, kai žinote kai kuriuos dalykus, į kuriuos reikia atsižvelgti renkantis geriausią „WordPress“ el. Prekybos sprendimą, pereisime į priekį ir apžvelgsime kai kurias platformas, prieinamas rinkoje. Stengsiuosi suskaidyti kiekvieną el. Prekybos sprendimą, atsižvelgiant į ankstesniame skyriuje aptartas aplinkybes, taigi, pasiruoškite puikiam žygiui.

„WooCommerce“

Šis „WordPress“ el. Prekybos papildinys yra paremtas prielaida, kad viskas, ką reikia parduoti, turėtų būti gražu. „WooCommerce“ leidžia bet kuriuo metu bet kurią „WordPress“ svetainę paversti galinga įmonės lygio el. Prekybos parduotuve.

Jį sukūrė, prižiūri ir nemokamai teikia „WooThemes“ tarp kitų kūrėjų, tokių kaip Claudio Sanches. „WooCommerce“ yra lengva naudoti, vidutiniškai įvertina 4,22 / 5,00, pasižymi būdingu gražiu dizainu, taip pat turi daugybę funkcijų ir mokėjimo šliuzų. Be to, „WooCommerce“ yra praplečiama dėl daugybės nemokamų ir „premium“ plėtinių.

„WooCommerce“ veikia keletas mažiausių ir didžiausių el. Prekybos svetainių, kurias matote aplink. Tai saugu, tinkama SEO ir iš palaikymo forumo galime sužinoti, kad palaikymas yra puikus. Apskritai „WooCommerce“ yra geriausias „WordPress“ el. Prekybos sprendimas rinkoje su maždaug šešiais milijonais atsisiuntimų.

Lengvas skaitmeninis atsisiuntimas

Jei norite išduoti skaitmeninius produktus, pvz. PDF e-knygos, temos, papildiniai, garso ir vaizdo failai, turėtumėte naudotis gražiais paprastais skaitmeniniais atsisiuntimais (EDD)..

EDD yra sukurtas vienam konkrečiam tikslui; nesunkiai parduodate skaitmeninį turinį naudodami „WordPress“. Kartu pateikiamos intuityvi vartotojo sąsaja (UI), kelios mokėjimo šliuzai ir ataskaitos tarp kitų geriausių funkcijų. Pavyzdžiui, galite stebėti programinės įrangos licencijų naudojimą dar ilgai po to, kai jūsų vartotojai nusipirks jūsų produktus.

Nesudėtingi skaitmeniniai atsisiuntimai yra nemokami, ir jūs galite pagerinti jo veikimą naudodami nemokamus ir aukščiausios kokybės priedus. Šis „WordPress“ el. Prekybos sprendimas įvertintas 4,8 / 5,00 ir daugiau nei 490 000 parsisiuntimų. Peržiūrėkite šį vaizdo įrašą:

„iThemes Exchange“: paprasta WP elektroninė prekyba

„IThemes“ sukūrė kartu su Aaronu D. Campellu tarp kitų kūrėjų, „Exchange“ yra paprastas „WordPress“ el. Prekybos sprendimas, leidžiantis nustatyti savo elektroninę parduotuvę per mažiau nei penkias (5) minutes.

Kartu pateikiama lengvai naudojama sąsaja, daugybė funkcijų ir plėtinių, taip pat puikus palaikymas. Be e-komercijos estakadų, naudodamiesi „Exchange“ galite sukurti narystės svetaines, na, taip, tai yra puikus pliusas, jei norite sukurti aplink savo estores bendruomenę..

Valiutų keitimas nemokamas, tačiau „Pro Pack“ galite įsigyti už 197 USD arba „Plugin Suite“ už 247 USD. „ProPack“ turi keletą „Exchange“ priedų, o „Plugin Suite“ yra visi „Exchange“ priedai ir daugiau nei 20 papildinių, įskaitant „BackupBuddy“, kurių vertė yra 150 USD. Pasirinkite pagal savo poreikius.

Galite gauti mokėjimus per „Stripe“ ar „PayPal“, pasiūlyti svečių kasas (vartotojai gali išsiregistruoti nesukurdami sąskaitų) ir pridėti kuponų, be kitų.

„MarketPress“

WPMUDEV, teigia autorius „MarketPress“ padės jums „… suteikti jūsų pirkėjams pirmos klasės apsipirkimo patirtį …“ ir aš sutinku. Jie taip pat tvirtina: „…„ MarketPress “nėra tik parduotuvė… tai produktų valdymo sistema ir ryšių su klientais specialistas…“, o gausus funkcijų sąrašas rodo, kodėl:

„MarketPress“ yra graži, saugi, lengvai naudojama ir palaiko visus pagrindinius mokėjimų šliuzus. Galite naudoti bet kurią iš anksto paruoštą temą, norėdami stiliuoti savo parduotuvę, arba tiesiog prijunkite „MarketPress“ prie savo mėgstamos „WordPress“ temos.

Jo reitingas 3,9 / 5,00 ir parsisiuntimas apie 150 000, ir žinant „WPMUDEV“ komandą bei jų produktų asortimentą, „MarketPress“ nenuvilia.

„Cart66“ :: „WordPress“ elektroninė prekyba

Paprastas naudoti, „Mijireh“ palaikymas, keli produktų tipai, atsargų valdymas, pasirinktinės valiutos, partnerių programos integracija ir tt – Panašu, kad „Cart66“ visa tai turi, nors ji negali konkuruoti su „WooCommerce“..

„Cart66 Lite“ yra nemokamas, tačiau galite patobulinti savo elektroninę parduotuvę ir naudotojo patirtį naudodami „Cart66 Cloud“, kainuojančią apie 95 USD / metus. „Cart66 Lite“ reitingas 3.0 / 5.00 ir parsisiuntimas apie 165 tūkst. Verta pasidomėti. Čia yra trumpa vaizdo įrašo apžvalga, kurią turėtumėte patikrinti, jei svarstote apie „Cart66“:

Garbingi paminėjimai

Mūsų garbingi paminėjimai yra puikūs „WordPress“ el. Prekybos sprendimai, kurių aš išsamiau neapžvelgsiu, nes mes tai padarėme per 20 geriausių el. Prekybos „WordPress“ papildinių:

  • WP elektroninė komercija – Nemokamas, kurio reitingas 2,9 / 5,0 ir parsisiuntimas apie tris milijonus
  • „JigoShop“ – nemokamai, su įspūdingu 4,4 / 5,0 ir 420 k parsisiuntimų įvertinimu
  • Shoppas – Nemokama su puikiu 4,4 / 5,0 ir 28 000 atsisiuntimų įvertinimu
  • e-parduotuvė – nemokama; 3,5 / 5,0; 600 000 parsisiuntimų
  • „EasyCart“ – Nemokamas, kurio reitingas 4.2 / 5.0 ir 54 k. Atsisiuntimai
  • „Shopify“ – „Premium“; galingas; daugiau nei 140 000 patenkintų klientų; puiki pinigų vertė; modernus; lengva nustatyti; lengva „WordPress“ integracija.

Sužinokite daugiau apie „WordPress“ el. Prekybos sprendimus

Neabejotinai yra daugiau „WordPress“ el. Prekybos sprendimų su įvairiomis funkcijomis ir dar daugiau, o vienintelis būdas pasirinkti geriausią jūsų verslui yra išsilavinimas. Šie šaltiniai nurodys jus tinkama linkme:

Dienos pabaigoje…

Pasirinkus jums tinkamiausią „WordPress“ el. Prekybos sprendimą, atsižvelgiama į jūsų konkrečius verslo poreikius. Nesirinkite el. Prekybos sprendimo tikėdamiesi pritaikyti jį savo poreikiams. Pasirinkite tą, kuris patenkina apie 80% svarbiausių jūsų poreikių. Likusius 20% galite patenkinti naudodami priedus, plėtinius ir papildinius.

Koks yra jūsų mėgstamiausias „WordPress“ el. Prekybos sprendimas? Ką norėtumėte pasidalinti su mumis dėl „WordPress“ el. Prekybos sprendimų? Ar mes palikome ką nors svarbaus? Praneškite mums komentaruose! Pasimatysime!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me