Kaip pasirinkti geriausias partnerių programas, kurias norite reklamuoti savo „WordPress“ tinklaraštyje

Kaip pasirinkti geriausias partnerių programas, kurias norite reklamuoti savo „WordPress“ tinklaraštyje

Jei nusprendėte įsteigti filialų rinkodaros tinklaraštį, pirmiausia turite rasti savo tinklaraščių nišą ir nustatyti savo svetainę. Po to laikas pasirinkti savo partnerių programas. Dėl netinkamų programų gali būti mažai konversijų ir sumažėti pardavimai, todėl jūsų sprendimas čia yra esminis.


Pasirinkę veiksmingas partnerių programas galite gauti pajamų iš savo tinklaraščio ir gauti pajamų. Turėdami tinkamus filialus, turėsite galimybę užmegzti partnerystę, prisijungti prie mąstančių bendruomenių ir sėkmingai vykdyti verslą..

Šiame straipsnyje aptarsime, kaip rasti geriausius filialus ir integruoti jų programas į jūsų turinį. Mes taip pat rekomenduosime kai kuriuos įrankius, kurie padės sutelkti dėmesį į jūsų tinklaraščiui tinkamiausias ir pelningiausias dukterines įmones. Pasinerkime!

Kas yra filialų rinkodara (ir kaip ji gali būti jums naudinga)?

Partnerių marketingas yra tam tikros rūšies programa, pagrįsta pajamomis. Jūs reklamuojate produktus per filialų tinklą ir uždirbate komisinius pagal pardavimus iš jūsų svetainės. Tai gali būti padaryta sukuriant ištisas tų produktų apžvalgas, tiesiog pridedant nuorodas į juos į savo turinį ir daugybę kitų metodų..

Kaip ir bet kuriame versle, norint pradėti filialų rinkodarą, reikia laiko ir pastangų. Tačiau privalumų yra daug, įskaitant:

 • Mažos pradinės išlaidos. Jei norite sukurti savo filialų rinkodaros tinklaraštį, reikės šiek tiek investuoti (čia yra tikrosios „WordPress“ tinklaraščio paleidimo išlaidos, jei jus domina), tačiau tai neturėtų kainuoti per daug..
 • Produkto palaikymo nereikia. Jums, kaip dukteriniam rinkodaros specialistui, tereikia reklamuoti kitų žmonių produktus. Tai reiškia, kad jums nereikia jaudintis dėl savo daiktų kūrimo ir pardavimo išlaidų.
 • Lankstus grafikas. Partnerių svetainė yra tai, ką galite valdyti ir augti savo tempu, pagal savo tvarkaraštį.

Jei ši nauda atrodo viliojanti, filialų tinklaraštis gali būti jums tinkamas. Žinoma, raktas į sėkmingą filialų verslą yra tinkamų programų pasirinkimas.

Kaip nustatyti geriausius „WordPress“ tinklaraščio filialus (3 pagrindiniai patarimai)

Nors buvimo dukterine rinkodaros organizacija pranašumai yra dideli, svarbu, kad atliktumėte savo tyrimus, kad rastumėte geriausias prisijungimo programas. Pasinerkime į dešinę ir paaiškinkime, kaip atpažinti tas programas.

1. Supraskite savo tinklaraščio nišą

Nesvarbu, ar planuojate užsidirbti pinigų iš savo dabartinio tinklaraščio, ar pradėti kurti naują, turite suprasti savo svetainės nišą. Tai dar vienas terminas, per kurį galima atkreipti dėmesį – tema, apie kurią rašoma jūsų tinklaraštyje, ir kad skaitytojai ateitų pas jus sužinoti daugiau. Pavyzdžiui, Justino Chungo studija puikiai tinka gyvenimo būdo fotografijos nišai:

Justino Chungo fotografija studijoje

Kol tu gali pradėkite dienoraštį ir rašykite apie bet ką, kas jus sužavėjo, tokiu būdu yra sunkiau suburti tam skirtą auditoriją. Geriausia pasirinkti konkrečią nišą ir jos laikytis. Jei suprantate savo tinklaraščio nišą, galite kurti tikslingesnį turinį ir pritraukti žmones, kurie domisi tuo, ką turite pasakyti.

Aiškus savo tinklaraščio niša taip pat suteikia jums galimybę pasirinkti geriausias partnerių programas. Galite atlikti tyrimus ir susipažinti su savo auditorija, sužinoti, kas juos domina, kokie klausimai jiems kyla ir kokias problemas jie bando išspręsti. Tai padės pasirinkti geriausius dukterinius produktus, kurių reikia, nes galite reklamuoti tuos produktus, kurie patenkins unikalius jūsų skaitytojų poreikius.

2. Pradėkite nuo šiuo metu naudojamų produktų sąrašo

Jei naudojate tam tikrą produktą, jūs jau suprantate jo pranašumus ir trūkumus. Jei susipažinote su tuo produktu, galėsite apie tai rašyti suprantamai ir teisingai. Štai kodėl svarbu pradėti nuo produktų, su kuriais turite patirties.

Galite sudaryti potencialių produktų sąrašą tiesiog pasižvalgydami po namus (ar savo svetainę) ir įvertinę, kas jums buvo vertinga. Arba galite pasižvalgyti į savo ankstesnius pirkimus internetu, kad sukauptumėte atmintį. Tada paklauskite savęs, kodėl nusipirkote kiekvieną daiktą ir kaip jis jums buvo naudingas. Jūsų auditoriją sudarys klientai, kaip ir jūs, todėl galite panaudoti savo asmeninę patirtį norėdami išsiaiškinti, kokius produktus gali sudominti kiti žmonės..

Kai turėsite galimybių sąrašą, kitas jūsų žingsnis bus nuspręsti, kurie produktai yra geriausi kandidatų partneriai. Išbandykite šiuos patarimus, kad nustatytumėte, kurie produktai veiks geriausiai:

 • Ar galite aplink produktą sukurti „visžalį“ turinį? Geriausia pasikliauti produktais, kurių reikia nuolat ir nuolat.
 • Ar rekomenduotumėte šį produktą žmonėms, kurie pasitiki jumis? Jei jūsų sąraše yra produktas, kurio nerekomenduotumėte tam, kas jums rūpi, neturėtumėte jo siūlyti savo auditorijai..
 • Ar produktas pardavėjas vertina savo filialus? Jei jūsų dukterinis pardavėjas nevertina savo rinkodaros specialistų, negalite patikėti savo auditorijos vertinimu.

Jei produktas atitinka visus aukščiau išvardintus kriterijus, jūs asmeniškai jį vertinote, ir tai tinka jūsų tinklaraščio nišai, jis yra puikus kandidatas.

3. Ištirkite savo potencialius filialus naudodami populiarias prekyvietes

„Share-A-Sale“ ekrano kopija

Dukterinė rinka ar tinklas yra tarpininkas tarp jūsų, kaip rinkodaros specialisto, ir jūsų pardavėjo kaip programų tiekėjo. Galite naudoti prekyvietę, kad nuspręstumėte, kokias programas galite įsigyti, ir nustatytumėte, ar jos gali būti pelningos.

Čia yra svarbių variantų, kaip pradėti:

 • „ShareASale“: šioje rinkoje yra daugiau nei 2500 komisinių pagrįstų programų. Rūšiavimas per „ShareASale“ pasiūlymus yra puiki pradžios vieta.
 • CJ filialas: „CJ Affiliate“ siūlo daugiau nei 3000 prekės ženklų. Norint naudoti šią svetainę norint rasti reikiamus filialus, reikia atlikti keletą papildomų žingsnių, tačiau verta skirti laiko.
 • „ClickBank“„ClickBank“, panašiai kaip „ShareASale“, yra partnerių rinkodaros standartas. Pradėti labai lengva dėl į vartotoją orientuoto požiūrio.
 • „Amazon“: Nenuostabu, kad „Amazon“ visada yra tikras statymas bet kurioje filialo parduotuvėje. Ne tik yra milijonai produktų, kuriuos galima rekomenduoti, bet ir jūs sudarysite komisinius už visą kliento pirkinį (ne tik elementą, su kuriuo susiejote).

Kiekvienoje rinkoje yra vertingos informacijos filialų tyrimams. Mes rekomenduojame jums visiems išbandyti, kad nuspręstumėte, kuris variantas jums labiausiai tinka.

Kaip sklandžiai pridėti partnerių nuorodas į savo turinį

Dabar, kai pasirinkote partnerių programas ir produktus, laikas pridėti jų nuorodas į jūsų turinį. Čia yra keli patarimai, kaip pradėti:

 • Į savo įrašą neįdėkite kelių partnerių nuorodų. Per daug nuorodų atitolins skaitytojus, ieškančius vertingo turinio.
 • Suraskite pusiausvyrą tarp vartotojo patirties ir pinigų uždirbimo. Sumažinkite savo turinio reklamą, kad turėtumėte tikslingą dėmesį, ir užsidirbkite pinigų strategiškai.
 • Sekite FPK gairės produktams patvirtinti. Laikydamiesi suderinamumo jūsų verslas bus patikimas (ir laimei yra keletas nuostabių įrankių, tokių kaip nemokama Filialo „WooCommerce“ atskleidimas papildinys, kurį galite naudoti norėdami lengvai atskleisti partnerių ryšius savo svetainėje).

Taip pat yra daugybė įrankių, kurie gali padėti integruoti partnerių ryšius su jūsų turiniu. Štai keletas, kuriuos verta patikrinti:

 • E-narkomanas suteikia galimybę parduoti dukterinius produktus tiesiogiai iš savo svetainės ar tinklaraščio. Savo komisinius taip pat galite valdyti per savo filialų platformą.
 • Lengvos partnerių nuorodos yra „WordPress“ įskiepis, kurį galite naudoti norėdami valdyti kiekvieną dukterinių įmonių nuorodą savo svetainėje. Iš tos pačios vietos galite stebėti paspaudimus, pridėti trumpųjų nuorodų ir kurti nuorodų kategorijas.

Sklandžiai pridedant filialų nuorodas reikia praktikos. Iš pradžių rekomenduojame laikytis minimalistinio požiūrio, kol neturėsite patirties po diržu.


Kai pasirinksite gauti pajamų iš savo tinklaraščio, norėsite tai padaryti kiek įmanoma autentiškiau. Jei iš anksto nežinote apie savo patirtį, susijusią su produktu, rizikuojate kaip savo rinkodaros autoritetu. Štai kodėl taip svarbu pasirinkti tinkamus filialus.

Ar turite klausimų, kaip išsirinkti geriausius savo „WordPress“ tinklaraščio filialus? Praneškite mums žemiau esančiame komentarų skyriuje!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me