Kaip pasirinkti „WordPress“ projekto spalvų schemą

Kaip pasirinkti „WordPress“ spalvų schemą ir geriausius spalvų generatorius

„WordPress“ projekto spalvų schemos pasirinkimas gali būti labai sunki ir daug laiko reikalaujanti užduotis. Tinkamos spalvos padės sukurti gražią ir dėmesį patraukiančią svetainę, patrauklią jūsų lankytojams ir skatinančią sugrįžti vėl ir vėl. Bet suklysi ir dėl to gali nukentėti pakartotinių lankytojų skaičius, pardavimai, perskaičiavimo kursai ir verslas.


Jums pasisekė, kad daugelyje populiariausių „WordPress“ temų yra įmontuotos spalvų parinktys. Pavyzdžiui, į bendrą „WordPress“ temą įtraukiami beveik kiekvieno puslapio kūrimo modulio spalvų parinkikliai ir daugybė integruotų parinkčių tiesioginiame „WordPress“ tinkinimo priemonėje. Taigi naudodami tinkamą temą galite visiškai įgyvendinti savo spalvų schemą.

Šiame geriausių spalvų generatorių etape apžvelgsime įvairius įrankius, kurie padės jums pasirinkti spalvų schemą jūsų „WordPress“ svetainei. Šiame straipsnyje minimas spalvų generatorių pasirinkimas siūlo daugybę savybių. Taigi, kad ir kokia būtų jūsų projektavimo patirtis, galėsite rasti jūsų poreikius atitinkantį spalvų generatoriaus įrankį.

Prekės ženklo paletės

„Bold Web Design“ prekės ženklo paletės

Vienas geriausių būdų, kaip pradėti kurti savo spalvų schemą, yra įkvėpimas didelių nišos prekių ženklų. Nesijaudinkite – tai nereikalauja „Google“ paieškos ir vaizdų tikrinimo, kad būtų galima iššifruoti tobulą mėlynos spalvos atspalvį. Paryškintas interneto dizainas sukūrė patogų prekės ženklo spalvų paletės įrankis 500 kompanijų, kad tai būtų lengva!

Prekės ženklo paletės „FedEx“ pavyzdys

Šis nemokamas spalvų paletės įrankis leidžia lengvai pamatyti, ką naudoja kiti prekės ženklai jūsų nišoje. Naudokite filtrus norėdami pasirinkti tam tikrą pramonės šaką, tada spustelėkite logotipą, kad pamatytumėte šešiabriaunes spalvas, kurias konkreti įmonė naudoja savo tinklalapyje ir rinkodaroje. Nors mes nesiūlytume kopijuoti įmonės prekės ženklo, tai yra puikus įrankis įkvėpti ir peržiūrėti spalvų paletės tendencijas. Tokiu būdu jūs galite lengvai susiaurinti kryptį, kuria norite pasirinkti savo spalvas.

„Adobe Colour CC“

„Adobe Colour CC“

Kaip ir visi „Adobe“ produktai, „Adobe Colour CC“ yra pažangus sprendimas, apimantis šiek tiek mokymosi kreivės, jei norite maksimaliai išnaudoti jos ypatybes. Pasirinkite iš anksto sugeneruotų spalvų paletių arba sukurkite savo, naudodami pasirinktą spalvą ar įkeltą paveikslėlį.

„Adobe Colour CC“ leidžia jums pasirinkti savo spalvų taisykles arba patiems reguliuoti spalvas rankiniu būdu. Jei ieškote pagrindinio ir greito spalvų generatoriaus, tai nėra programinė įranga jums. Kita vertus, jei dizainas yra jūsų dalykas ir jums patinka tyrinėti spalvų paletių sudėtingumą, „Adobe Color CC“ bus jūsų gatvėje.

„Coolors“

„Coolors“

„Coolors“ leidžia greitai sukurti gražias spalvų schemas, kurios visada veikia kartu. Užfiksuokite norimą naudoti spalvą, spustelėkite tarpo klavišą, tada „Coolors“ sugeneruos tinkamą spalvų schemą. Jei pagrindžiate spalvų schemą aplink atvaizdą, tiesiog įkelkite vaizdą ir leiskite „Coolors“ surasti geriausias spalvas, kurios jį atitiktų.

Spalvas galima tinkinti keičiant temperatūrą, atspalvį, sodrumą ir dar daugiau. Tada paletes galima sutvarkyti ir išsaugoti debesyje, kad galėtumėte prieiti prie jų iš bet kurios vietos.

„ColorHexa“

„ColorHexa“

„ColorHexa“ yra nemokamas įrankis, kuris sukurs spalvų paletę bet kuriai jūsų pasirinktai spalvai. Pasirinkę spalvą, „ColorHexa“ pateiks išsamią informaciją apie tą konkrečią spalvą. Tai apima spalvų procentą, kuris sudaro jūsų pasirinktą spalvą, taip pat atspalvį, sodrumą, ryškumą ir dar daugiau.

Sugeneruota daugybė spalvų paletių, taip pat alternatyvių variantų, atspalvių ir tonų pakeitimai bei spalvoto teksto ir kraštinių peržiūra. Apskritai, „ColorHexa“ yra ypač nuodugnus įrankis, kuris įgalins jus sukurti tinkamą „WordPress“ svetainės spalvų schemą..

Palettr

Palettr

Palettr yra įdomi spalvų generavimo priemonė. Užuot grindę spalvų paletę atskira spalva, „Palettr“ pasirenka spalvų paletę aplink temą ar vietą. Tiesiog įveskite žodį ar žodžius, kurie geriausiai apibūdina temą ar vietą. Tada palaukite, kol „Palettr“ ras tinkamas spalvas.

„Palettr“ veikia ieškant vaizdų, susietų su jūsų žodžiais, ir tada sukuriant spalvų paletes aplink šias nuotraukas. Be jokios abejonės, „Palettr“ yra protinga koncepcija. Ir puikus būdas rasti įkvėpimą, jei jūs stengiatės rasti tinkamas projekto spalvas.

„Colorfavs“

„ColorFavs“

„Colorfavs“ yra tvarkingas mažas įrankis, iš kurio gausite spalvų paletę ir informaciją apie jūsų pasirinktas spalvas. Ši svetainė sukurs gražias spalvų paletes iš URL, paveikslėlių ar tam tikros spalvos. „Colorfavs“ parodys papildomas spalvas ir spalvų konvertavimą. Tai apima įvairias spalvų schemas, gradiento atspalvius, atspalvių padėklus ir dar daugiau.

Taip pat iš „Colorfavs“ galite pasirinkti daugybę iš anksto pasirinktų spalvų paletių. Kaip ir jūsų mėgstamos spalvos ir paletės. Arba sukurkite palečių kolekcijas, kurias galite išsaugoti ir pakartotinai naudoti įvairiems „WordPress“ projektams.

„ColorLovers“

„ColorLovers“

„ColorLovers“ yra bendruomenės svetainė, kurios tikslas – suteikti „Kūrybininkams“ vietą susiburti, pasidalyti savo darbais ir rasti įkvėpimo kitam projektui. Čia galite tyrinėti įvairias spalvas, paletes ir raštus, aptarti tendencijas ir straipsnius bei bendrauti su visa spalvinga bendruomene..

„ColorLovers“ yra keletas skirtingų projektavimo įrankių. FOTOKOPA yra įvaizdžio įkvėptas spalvų generatorius. Tiesiog įkelkite savo nuotrauką, o „PHOTOCOPA“ grįš su šešiomis spalvomis, paimtomis iš paveikslėlio.

COPASO yra patobulintas spalvų paletės įrankis iš „ColorLovers“, kuris suranda spalvų paletes, kad atitiktų jūsų pasirinktas spalvas, arba vėlgi iš įkelto vaizdo. „COPASO“ yra vienas iš „ColorLovers“ galingesnių įrankių, kuris atsispindi tobulesnėje sąsajoje.

Medžiagų dizaino paletė

Medžiaga Deisgn

Medžiagų dizaino paletė yra labai paprastas, jei ne paprastas, spalvų generatoriaus įrankis. Tiesiog pasirinkite dvi spalvas iš „Material Design“ spalvų parinkčių, ir tai sukurs spalvų paletę jūsų „WordPress“ projektui.

Naudinga, jei „Material Design“ žymės kiekvieną spalvą, kurią ji siūlo sukurtoje paletėje, kaip geriausiai ją naudoti. Pvz., Ji pasirinks vieną spalvą, kuri bus geriausiai naudojama kaip pagrindinė teksto spalva, vieną kaip antrinę teksto spalvą ir pan. Tai ypač naudinga tiems, kuriems trūks dizaino vizijos ir kuriems tikrai reikia vadovautis visu kartu veikiančių spalvų parinkimo ir naudojimo procesu.

Paletė

Paletė

Paletė yra dar vienas puikus įrankis tiems, kurie ieško greito ir lengvo spalvų generatoriaus be jokių puošmenų. Šis sprendimas veikia siūlant spalvas, kurios yra pakankamai paprastos. Tada jūs pasirenkate Kaip arba nemėgti, leidžianti išlaikyti spalvą arba ją perduoti. Tada pridedama daugiau spalvų, atitinkančių originalias spalvas, kad galėtumėte sukurti visą penkių spalvų schemą.

Yra du dideli „Palettable“ pranašumai. Vienas iš jų yra viso dydžio ekranas su spalvomis. Tai suteikia jums galimybę gerai suprasti ir pajusti, kaip spalvos veikia kartu. Antrasis yra naudojimo paprastumas. Spalvas galite pasirinkti ir pritaikyti tik keliais mygtuko paspaudimais.

Baigiamosios mintys

Tinkamo spalvų rinkinio paieška yra nepaprastai svarbi bet kurio projekto dalis (beveik tokia pat svarbi kaip ir geriausios „WordPress“ temos pasirinkimas). Kaip matote, internete galima rasti daugybę įrankių, kurie padės jums tai išspręsti. Kai pirmą kartą pradedate, pabandykite naudoti keletą skirtingų spalvų generatorių. Tai padės pamatyti, kuris iš jų geriausiai atitinka jūsų poreikius ir patirtį. Tada atsisėskite ir žiūrėkite, kaip jūsų projektai atgyja, pasinaudodami naujomis jūsų sukurtomis dinamiškomis spalvų schemomis.

Kuris spalvų generatorius patraukia jūsų akį? Prašome pasidalinti savo mintimis komentaruose žemiau.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map