Kaip paspartinti savo „WordPress“ tinklaraštį

Kaip paspartinti savo „WordPress“ svetainę

Kalbėdami apie interneto greitį, daugelis leidėjų – nesinaudodami „WordPress“ vartotojais ar ne – tvirtins, kad tai tikrai svarbus veiksnys, kurį reikia nuosekliai išlaikyti, nes jis gali tiesiogiai paveikti vartotojų patirtį. Jos poveikis yra toks didžiulis, kad iš tikrųjų, 40% interneto vartotojų sakė, kad atsisakys svetainės, kurios įkėlimas užtrunka daugiau nei 3 sekundes (todėl labai svarbu pagreitinti „WordPress“).


Šiandieniniame pasaulyje, kuriame žmonių dėmesys sutrumpėja, visiems svetainių savininkams būtina suprasti greičio, kaip pagrindinio bendrosios vartotojo patirties, vertę, todėl tai yra svarbus signalas, kad gerai reitinguotų paieškos sistemų rezultatus..

Peržiūrėkite toliau pateiktus elementus, nes mes surinkome keletą gudrybių ir metodų, kurių jums reikia norint pagreitinti „WordPress“ ir padėti jūsų svetainei įsibėgėti žaibišku greičiu..

1. Išbandykite savo esamos svetainės greitį

„Pingdom“ įrankiai

Prieš optimizuodami savo svetainės greitį, turite žinoti savo pradžios tašką. Tai reiškia, kad turėsite išmatuoti pradinį savo svetainės greitį. Čia yra keletas geriausių nemokamų internetinių įrankių, kurie gali padėti nustatyti, kurios jūsų svetainės dalys gali sukelti kliūčių:

 • „Google PageSpeed“ įžvalgos: Nukopijuokite ir įklijuokite savo svetainės URL, kad pamatytumėte, kurias sritis galite sureguliuoti, kad pagerintumėte puslapio greitį darbalaukyje ir mobiliuosiuose įrenginiuose (pvz., Vaizdų optimizavimas, neveikiančių nuorodų taisymas ir pan.).
 • „Pingdom“ svetainės greičio testas: Įvertina visas jūsų tinklalapio dalis ir pateikia veiklos aprašą, pateiktą su įvertinimu ir rekomendacijomis.
 • GTmetrix: Įvertina jūsų svetainę suteikdamas jums tiek „PageSpeed“, tiek „YSlow“ balą, informuodamas apie puslapio įkėlimo laiką, puslapio dydį ir pateiktų užklausų skaičių, taip pat sprendimus, kaip pagerinti jūsų svetainę..
 • Debesų svetainės greičio testas: Šis įrankis siūlo svetainės greičio testo vaizdo analizę. Kodėl tai nuostabu? Tai padės parodyti, kaip galite pagerinti savo svetainės greitį tiesiog optimizuodami savo vaizdus (nereikia sudėtingo kodavimo ar svetainės taisymo).
 • „KeyCDN“ greičio testas: „KeyCDN“ siūlo puikią CDN paslaugą, tačiau jie taip pat teikia nemokamus svetainės greičio ir našumo tikrinimo įrankius. Tiesiog įveskite savo URL ir įrašykite savo rezultatus prieš atlikdami ir po to, kai norite pamatyti, kiek galite pagreitinti „WordPress“.

2. Pasirinkite gerą prieglobos paslaugų teikėją, kad paspartintumėte „WordPress“

WP variklio priegloba

Jei naudojate el. Prekybos svetainę arba jūsų svetainė naudoja daug įvairaus turinio, pavyzdžiui, vaizdo įrašų ar infografikos, tada nustatykite patikimo prieglobos teikėjo prioritetą. Jei tikrai rimtai žiūrėsite į savo svetainę, greičiausiai norėsite atsisakyti nemokamų ar bendro naudojimo prieglobos paslaugų ir vietoj to pasirinkti kokybišką „WordPress“ prieglobą. Mes naudojame ir mėgstame „WP Engine“ ir negalime jų pakankamai rekomenduoti. Jų visiškai valdomos prieglobos platformos reiškia, kad galite mažiau jaudintis dėl savo serverio ir daugiau dėl savo turinio.

Bet jei tai yra daugiau nei jums reikia, yra daugybė bendro naudojimo hostingo parinkčių, kurios yra prieinamos ir perspektyvesnės, jei tik pradedate. Tada, jei iškyla poreikis, galite išplėsti savo planą, kad suteiktumėte daugiau pralaidumo paskirstymo ar kitų prieglobos privilegijų, susijusių su didesniais planais. Bendradarbiavimui mums patinka „Bluehost“, nes jie siūlo daugybę puikių privilegijų naujiems tinklaraštininkams, tačiau mes taip pat mėgstame „Cloudways“, jei ieškote lengvos prieglobos debesyje galimybės.

Kas daro gerą „WordPress“ pagrindinį kompiuterį

Rinkdamiesi prieglobos paslaugų teikėją būtinai atsižvelkite į keletą pagrindinių veiksnių. Priklausomai nuo jūsų individualių poreikių, tai gali būti:

 • Kaina (dažnai svarbiausias naujų tinklaraštininkų apsvarstymas)
 • Nemokamas domeno vardas
 • SSL palaikymas arba nemokama „Encrypt SSL“ integracija
 • Nemokamas svetainių perkėlimas (svarbu, jei nenorite patys perkelti savo „WordPress“ svetainės)
 • Visiškai susitvarkė
 • Techninės specifikacijos (PHP, Nginx ir kt.)
 • Dienos atsargines svetainių atsargines kopijas, nors vis tiek rekomenduojame naudoti papildinius, kad patys sukurtumėte „WordPress“ atsarginę kopiją
 • Pokalbis, el. Paštas ar telefono palaikymas suteikia greitąją techninę pagalbą
 • FTP / SFTP prieiga
 • Bendri įvertinimai / apžvalgos

3. Pasirinkite „Awesome WordPress“ temą

Šiais laikais galite pasirinkti daug vaizdingai nuostabių temų. Tačiau išvaizda nebūtinai prilygsta spektakliui, ypač jei tema yra blogai koduota. Net paprasta tinklaraščio tema gali sulėtinti jūsų svetainės plėtrą, jei kūrėjas nežinojo, ką jie daro. Geriausia yra pasirinkti temą su dideliu greičio testų balu.

Iš viso „drag and drop“ „WordPress“ tema

Bendra „WordPress“ tema

Be abejo, mes rekomenduojame „Total WordPress“ temą. Rankinis, pastatytas čia, „WPExplorer“, jis ne tik pilnas puikių funkcijų, bet ir neįtikėtinai greitas. Pažvelkite į šį „Kinsta“ vadovą, kaip tai padaryti optimizuokite „WordPress“ temos greitį!

Temoje yra daugybė integruotų spalvų, šriftų, maketų, pasirinktinių įrašų tipų, antraščių stilių ir dar daugiau parinkčių. Nenaudojate personalo pasirinktinio įrašo tipo (ar kitos funkcijos)? Iš viso yra optimizavimo nustatymai, skirti išjungti funkcijas, kad pagreitintų „WordPress“ jūsų svetainės pagrindiniame plane.

Į šią temą taip pat įeina „WPBakery Page Builder“ – „drag and drop“ vaizdinio puslapio kompozitorius. Tai gali būti naudojama kuriant visiškai tinkinamus svetainių dizainus, neskubindami savo svetainės (pasitikėkite mumis – tiesiog pažiūrėkite į mūsų bendrosios temos demonstracines versijas, kad pamatytumėte, kokia greita galėtų būti jūsų svetainė)..

Elegantiška nemokama „WordPress“ tema

Elegantiška nemokama „WordPress“ tema

Ieškai paprastos, greitos ir nemokamos savo tinklaraščio, aplanko ar verslo tinklalapio temos? Elegantiška nemokama tema yra puiki parinktis, apimanti įmontuotas ir lengvai naudojamas funkcijas, tokias kaip pagrindinio puslapio šablonas, personalo ir aplanko pašto tipai bei pagrindinis tinklaraštis. Į temą įtraukta keletas spalvų pritaikymo parinkčių, logotipo, poraštės valdiklių ir keleto kitų parametrų parinkčių. Bet tai ir palaiko Elegantiškumą! Jei norite pridėti daugiau tinkinimų, apsvarstykite galimybę pridėti savo CSS arba naudoti gerai užkoduotą vaizdinį redaktorių, pvz., „Geltoną pieštuką“.

Numatytoji dvidešimt septyniolika tema

Dvidešimt septyniolika „WordPress“ tema

Ir galiausiai, numatytoji „WordPress“ metų tema paprastai yra geras pasirinkimas, atsižvelgiant į svetainės greitį. Kai pasižiūri Dvidešimt septyniolika (ir ankstesniais metais) tema yra gerai užkoduota ir funkcijų yra kuo mažiau, o tai yra geras rodiklis, kad net pridėjus turinį tema neturėtų sulėtinti puslapio greičio (tiesiog atsiminkite pridėdami papildinius)..

Bet jei norite išbandyti kitą temą (ar net patys išbandyti „Total“), temos demonstracinėms versijoms išbandyti naudokite greičio testus, kuriuos susiejome aukščiau..

4. Venkite užteršti savo svetainę nereikalingais papildiniais

Nemokamas „WordPress“ papildinys

Jei norite sužinoti, ar per daug papildinių gali sulėtinti jūsų „WordPress“ svetainės našumą, atsakymas yra gal būt. Tai tikrai priklausys nuo jūsų papildinių dydžio, ar jie suderinami vienas su kitu, ar ten sutampa funkcijos, o svarbiausia, ar jie yra gerai užkoduoti papildiniai (kaip ir temos, net jei diegiate paprastą papildinį) jei naudojate socialinius ryšius, jis gali užstoti jūsų svetainę, jei ji blogai koduota).

Nors vienas iš pagrindinių „WordPress“ skiriančių veiksnių skiriamąjį skirtumą yra platus įskiepių pasirinkimas, tai nebūtinai reiškia, kad turite įdiegti visus matomus papildinius. Stenkitės tik diegti reikalingų papildinių, būtinai Ištrinti papildinius, kurių nebenaudojate (nėra prasmės būti papildinių kaupikliu) ir atsiminkite atnaujinti savo papildinius, kad išlaikytumėte jų formą.

Rinkdamiesi įskiepius, nepamirškite daugiau dėmesio skirti kokybei, o ne kiekiui. Čia yra keletas patarimų, kaip valdyti papildinius:

 • Išbandykite savo svetainės greitį (ir saugiai atlikite svetainės atsarginės kopijos kūrimą) prieš ir po naujo įskiepio įdiegimo
 • Naudokite papildinio našumo profiliavimo įrankį, kaip nemokamą Užklausos monitorius
 • Pasirinkite papildinius su keliomis funkcijomis (pvz., „Jetpack“ – „WordPress“ žvaigždės „viskas viename“ papildinys)

5. Įgalinkite „WordPress“ talpyklą

„WP Super Cache“

Vienas iš patikimiausių būdų pagreitinti “WordPress” yra talpyklos nustatymas (net WordPress sako taip Kodeksas). Tai gali žymiai padidinti jūsų svetainės įkėlimo greitį, net jei naudojatės bendro naudojimo prieglobos paslauga. Tai veikia ne tik vykdant PHP ir pateikiant statinę jūsų svetainės kopiją, bet ir skambinant į duomenų bazę kiekvienam apsilankymui – sutaupant toną pralaidumo procese.

„WordPress“ naudoja šį procesą keliose jo vidinio veikimo vietose. Tačiau galite padidinti kitų „WordPress“ procesų talpyklos kaupimo lygį (ir galiausiai pagreitinti visą „WordPress“), įdiegdami talpyklos papildinius, pvz., „W3 Total Cache“ arba „WP Super Cache“.

Norite sužinoti daugiau apie tai, kas yra „WordPress“ talpyklos kaupimas, kodėl turėtumėte jį naudoti ir kaip jį įdiegti savo svetainėje? Peržiūrėkite visą „WordPress“ talpyklos vadovą.

6. Paspartinkite „WordPress“ naudodami kompaktinį diską

CDN naudojimo jūsų „WordPress“ svetainėje pranašumai

Turinio pateikimo tinklas yra tiesioginis visame pasaulyje esančio jūsų svetainių serverio plėtinys, talpinantis jūsų svetainės statinį turinį. Statinis jūsų svetainės turinys, pvz., Vaizdai, CSS ir „JavaScript“ failai, yra saugomi šiuose įvairiuose serveriuose kaip talpyklos. Kai lankytojas spustelėja jūsų svetainę, serveris, kuris yra arčiausiai lankytojo buvimo vietos, nuskaitys jūsų turinį ir pristatys jį vėliau.

Be to, kad paspartinamas jūsų turinio pristatymas lankytojams, dar vienas CDN naudojimo kartu su „WordPress“ pranašumas yra tas, kad jis sumažina jūsų delsą, nes sumažina atstumą tarp serverio ir galutinio taško kompiuterio (palyginti su bendrai naudojamu priegloba ar valdomomis prieglobos paslaugomis, kurios naudoja tik vieną serverį). „KeyCDN“ atliktas svetainių latentinis testas parodė, kad CDN naudojanti svetainė gali akimirksniu sumažinti 73% vėlavimą.

Yra daugybė puikių nemokamų CDN parinkčių, skirtų „WordPress“ vartotojams. Tarp geriausių, mūsų nuomone, CDN teikėjų yra „CloudFlare“, „Jetpack“ Fotonas ir CDN77 (kuriame 14 dienų nemokamas bandomasis laikotarpis).

7. Atnaujinkite savo PHP versiją

PHP-FPM

Pradedantiesiems PHP yra scenarijų kalba, kuria siekiama sukurti dinamiškas interaktyvias svetaines, tokias kaip „WordPress“. „WordPress“ pasikliauja PHP, kad vykdytų savo kodą tinklalapiams kurti. PHP versija daro didžiulį poveikį jūsų „WordPress“ svetainės našumui – taigi, jei galite atnaujinti į PHP 7, eikite į ją, kad paspartintumėte „WordPress“ diegimą jūsų serveryje. Tiesą sakant, „Kinsta Managed Hosting“ atliktas palyginimas parodė, kad PHP 7 yra beveik dvigubai greitesnis nei ankstesnė jo versija.

Tačiau atnaujinimas gali būti jūsų pasirinkimas. Pasitarkite su prieglobos paslaugų teikėju ir sužinokite, ar jūsų serveris dar nebuvo atnaujintas, arba sužinokite atnaujinimo tvarkaraštį. Kai kurios senosios funkcijos gali būti nebepalaikomos, todėl po atnaujinimo būtinai patikrinkite savo svetainę (kartu su tema ir papildiniais).

8. Optimizuokite vaizdus, ​​kad pagerintumėte svetainės greitį

„WP Smush Image Optimizer“

Taip pat galite sumažinti savo svetainės įkėlimo laiką optimizuodami savo vaizdus. Įkeldami vaizdą į savo „WordPress“ svetainę, galite pasirinkti suglaudinti arba išsaugoti kaip progresinį JPG. Kiti jūsų vaizdų optimizavimo būdai, siekiant pagreitinti „WordPress“, yra šie:

 • Prieš įkeldami pakeiskite vaizdų dydį ir apkarpykite juos naudodami pagrindinę nuotraukų redagavimo programinę įrangą
 • Prieš įkeldami, suspauskite ir optimizuokite vaizdus Kraken.io (paprastas ir nemokamas optimizavimo įrankis)
 • Sutraukite įkeltus vaizdus naudodamiesi vaizdo optimizavimo papildiniais, tokiais kaip WP Smush, WP Smush Pro (mūsų mėgstamiausias) arba EWW Vaizdo optimizavimo priemonė
 • Išjungti karšto vaizdo susiejimą (arba bent jau imtis priemonių užkirsti kelią karštajam susiejimui)
 • Apibrėžkite vaizdo dydį „WordPress“ tema
 • Atidėkite vaizdo įkėlimą, kol to prireiks, naudodami tingų „WordPress“ papildinį

9. Išvalykite savo duomenų bazę ir ribokite įrašų taisymus

Duomenų bazių optimizavimas

Kai kurį laiką jums patiko naudotis „WordPress“ svetaine, jūsų duomenų bazėje bus nenaudojamų, nenustatytų našlaičių ir dubliuotų duomenų, kurių jums nereikia, todėl turėtumėte skirti šiek tiek laiko, kad optimizuotumėte „WordPress“ duomenų bazę. Pašalinę šiuos duomenis galite sumažinti savo duomenų bazės dydį, todėl žymiai spartesnis atsarginės kopijos kūrimo procesas, o dar svarbiau – tai pagerins bendrą jūsų svetainės našumą..

Skelbimų pataisymai taip pat užima vietos jūsų duomenų bazėje, todėl patartina apriboti saugomų juodraščių skaičių iki mažiausiai 2 ar 3, kad jie būtų atsarginės kopijos. Tiesiog pridėkite šią kodo eilutę prie savo wp-config.php failo:

apibrėžti ('WP_POST_REVISIONS', 3);

Arba, kad jūsų gyvenimas būtų lengvesnis, galite naudoti papildinį. Vienas populiarus variantas yra WP optimizavimas, kuriame yra lengvos jūsų valymo, komentarų, stebėjimo elementų, metaduomenų ir dar daugiau valymo parinktys.

10. Išjunkite „Pingbacks“ ir „Trackbacks“

Išorinės nuorodos

Pagal numatytuosius nustatymus „WordPress“ siunčia ir priima pranešimus ir stebėjimo blokus iš ir į kitas svetaines. Tai atsitinka, kai kitos svetainės mini jūsų svetainę, kuri savo ruožtu praneša jums ir patvirtinus atnaujina jūsų įrašo duomenis. Tai gali sukelti netinkamų nuorodų pridėjimą į jūsų svetainę, o tai gali sukelti painiavą jūsų lankytojams ir tai taip pat turi įtakos jūsų svetainių našumui.

„WordPress“ diskusijų nustatymai

Jei norite išjungti pranešimus apie „WordPress“ tinklalapio duomenų atkūrimą ir atkūrimą, prisijunkite prie prietaisų skydelio, tada eikite į Nustatymai> Diskusija ir panaikinkite žymėjimą „Leisti nuorodų pranešimus iš kitų tinklaraščių (įrašų atkūrimas ir atkūrimas)“ variantas.

Apvyniokite

Tvirtai palaikydami savo interneto greitį, jūsų svetainė reikšmingai padidins ne tik paieškos variklius, bet ir jūsų auditoriją bei klientų patirtį. Nors ne viskas, kuriai pritaikytas greitis, yra ne viskas, tai gali labai padėti pritraukti daugiau srauto į jūsų svetainę, ir tai gali padidinti patenkintų vartotojų, kurie ilgainiui gali virsti kokybės potencialiais klientais ir pardavimais, skaičių..

Pagreitinkite „WordPress“ infografiką

Ar norite nuolat skaityti patarimus, kaip pagreitinti „WordPress“ svetainę? Patikrinkite tai vizualinis „WordPress“ pagreitinimo vadovas WP Shrug apie tai, kaip paspartinti savo „WordPress“ svetainę, kurią galite peržiūrėti ir atsisiųsti iš jų tinklaraščio.

Ir kaip visada, nedvejodami užduokite visus iškilusius klausimus arba pridėkite savo patarimų, kaip pagreitinti „WordPress“, žemiau pateiktuose komentaruose.!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map