Kaip patobulinti jūsų „WordPress“ svetainę ir pagerinti vartotojo patirtį

Kaip patobulinti jūsų „WordPress“ svetainę ir pagerinti vartotojo patirtį

Nėra nieko labiau erzinančio, kaip tik iš pradžių pasižvalgyti po naują svetainę, o tada reikėti vargti norint patekti ten, kur iš tikrųjų norite. Norėdami rasti turinį, kurio iš tikrųjų ieškojote. Laimei, dienos, kuriose yra skelbimų, kuriuose yra daugybė raktinių žodžių, yra labai nenaudinga, kad būtų galima užsidirbti iš „Adsense“ puslapių, nebepasidaro paieškos rezultatuose taip dažnai, kaip kadaise.


Daugybė svetainių, ypač senesnės, turinčios tūkstančius puslapių turinio, gali būti pakankamai sunkios, kad galėtų naršyti net ir turėdamos tinkamą struktūrą ir funkcionalumą. Kai jo nėra, dažnai lengviau paspausti grįžimo mygtuką ir grįžti paklausti „Google“ to, ką norite žinoti, o ne likti svetainėje. Šiame straipsnyje aprašoma, kaip galite patobulinti savo „WordPress“ svetainę, kad išvengtumėte tokių problemų ir žymiai pagerintumėte savo vartotojo patirtį.

Teisingai naudokite kategorijas

Gali kilti pagunda pabandyti būti originaliems, naudojant neįmantrias kategorijas, kurias gauna tik „viešai neatskleista informacija“, arba tiesiog leisti kategorijoms atsidurti šalia kelio, kai susikoncentruoji kurti turinį, tačiau tikslios kategorijos leidžia kur kas maloniau naršyti tiek pirmą kartą, tiek grįžtantys lankytojai.

Jei kategorija yra per daug bendra arba joje paprasčiausiai nurodomas turinio tipas, nėra tikro būdo, kad lankytojai rastų daugiau to paties, jei jiems patiko jūsų pirmasis turinys … išskyrus galbūt dažnai nepatikimus „susijusių įrašų“ papildinius..

Neautomatiškai kuriant ir pridedant įrašus į kategorijas po fakto, tai gali atrodyti kaip bauginanti užduotis, tačiau galų gale tai padeda supaprastinti jūsų svetainę ir pagerinti bendrą vartotojo patirtį. Pažvelgę ​​į mūsų kategorijas čia, „WP Explorer“, pamatysite, kad mes aiškiai suskirstėme įrašus į kategorijas, atitinkančias aktualią temą, todėl labai lengva skaityti daugiau apie tam tikrą jus dominančią temą..

Įdiekite aiškų naršymą

Įdiekite aiškų naršymą

Kai jūsų svetainė pradeda augti, o jūs pradėjote siūlyti ne tik keletą paslaugų, bet ir turite bendruomenę, svarbu turėti aiškią naršymą. Daugelis tinklaraštininkų pasirenka puslapį „Pradėti čia“, kuris pirmą kartą skaitytojus supažindina su visomis jų žiniomis keliuose geriausiuose pranešimuose tam tikra tema. Tai gali būti naudojama kai kuriems dalykams, tačiau kiti turi per daug potemių, kad ji būtų veiksminga. Jei tai yra jūsų svetainės tema, vienas iš geriausių dalykų, kurį galite padaryti, yra nustatyti naršymą, leidžiantį vartotojui greitai pasiekti bet kurią iš šių turinio pogrupių..

Vienas iš paprasčiausių būdų tai nustatyti yra gerai suskirstyti į kategorijas ir tiesiog įtraukti meniu, kuriame pateikiamos kategorijos, arba, jei reikia, pridėti kategorijas prie šoninės juostos puslapiuose. Vėlgi, jei norite pamatyti šio pavyzdžio, turite ieškoti ne toliau nei šioje svetainėje. Kairėje turėtumėte pamatyti mūsų kategorijas „WP Explorer“, ir sunku ginčytis dėl tokio aiškumo lygio. Galų gale jūsų vartotojai tikriausiai galėtų naudoti „Google“ ieškodami konkretaus turinio jūsų svetainėje, tačiau greičiausiai tada ne, jie taip pat ras rezultatų ir jūsų konkurentams – tai lems potencialių abonentų ir klientų nutekėjimą.

Turėkite aiškų skirtumą tarp skirtingų turinio dalių

Nesvarbu, ar tai atliekama keičiant vienos konkrečios srities fono spalvas, meistriškai naudojant tarpus, aiškiai matomas kraštines ar aiškiai naudojant antraščių paantraštes, svarbu, kad būtų lengva pasakyti pagrindinį turinį, išskyrus, pavyzdžiui, šoninė juosta. Jei viskas kartu blėsta, skaitymo patirtis taps be reikalo skaudi.

Jei jūsų tema kenčia nuo „šoninės juostos tipo susimaišymo į pagrindinį turinį“ sindromo ir ji neturi galimybių pakeisti šoninės juostos spalvų, nesijaudinkite. Tai nėra labai sudėtingas dalykas. Jei nenorite, kad jūsų rankos būtų purvinos, bet kuris dizainerio / kūrėjo, vertas klaviatūros tepalo, turėtų sugebėti greitai išspręsti per kelias valandas ar mažiau.

Kita alternatyva yra tiesiog įdiegti kitą temą, kuri geriau nagrinėja šį aspektą. Žinoma, jei jūsų svetainė turi didelę auditoriją arba yra pagrindinis jūsų pajamų šaltinis, prieš pradėdami ką nors tiesiogiai įgyvendinti, visada turėtumėte išbandyti temos / temos pakeitimus vietinėje „WordPress“ svetainės versijoje. Daugiau apie tai, kaip įdiegti „WordPress“ sistemoje „Windows“, skaitykite čia (čia „Mac“ vartotojams).

Pašalinkite visas sugadintas nuorodas

Pašalinkite sugadintas nuorodas

Tai savaime suprantama, tačiau senesnėms svetainėms gali būti sunku atnaujinti visą savo seną turinį, be to, lengva susieti keletą neveikiančių nuorodų. Laimei, jums nebereikia rankomis peržvelgti visų savo puslapių, norint medžioti nutrūkusias nuorodas. Kaip ir dauguma kitų dalykų, dabar yra ir jo papildinys. Tiesą sakant, mes netgi turime vadovą, kaip rasti ir pašalinti neveikiančias nuorodas čia, „WP Explorer“.

Naudokite skirtukus

Skirtukai yra skirti tais atvejais, kai turinio dalis nėra pakankamai ilga ar svarbi, kad būtų reikalingas kitas puslapis, tačiau turinys yra pakankamai skirtingas, kad būtų bent paantraštė padalinti turinį į būtiną. Jei esate dizaineris, pavyzdžiui, galėtumėte turėti skirtukus, skirtus įvairių tipų dizainams, kurių pagrindiniame puslapyje būtų rodomas tik pagrindinis dėmesys.

Jei norite susidaryti idėją, kaip skirtukai atrodo įdiegus, galite tiesiog slinkti žemyn ir patikrinti šio įrašo autoriaus biografiją, kuri jais gražiai naudojasi. Mes netgi parengėme vadovą, kaip galite lengvai naudoti papildinius, kad gautumėte skirtukus savo „WordPress“ svetainėje.

Pagerinkite svetainės greitį

Pagerinkite svetainės greitį

Sunku priversti interneto svetaines jaustis sklandžiai, jei kiekvieną kartą spustelėdami nuorodą turite palaukti, kol ilgiau nei sekundę ar tris spoksosite į įkrovimo piktogramą. Greitis yra dalykas, kuriam vis labiau savaime suprantama, nes dėmesys sutelkiamas į didesnių svetainių greitį, o išsiskirti dėl lėto tikrai nėra gerai..

Turbūt pastebėjote, kad čia daug kalbame apie greitį „WPExplorer“ (ką tik paskelbėme straipsnį apie keletą nuostabių papildinių, kad paspartintume jūsų „WordPress“ svetainę), ir todėl, kad įkėlimo greitis yra svarbus vartotojo patirties elementas. Ilgesnis krovimo laikas dažnai yra didelis veiksnys, kai reikia padidinti atmetimo procentus, ir nustatyta, kad jis žymiai sumažina pardavimus. Be to, „Google“ pripažino, kad pakrovimo greitis vaidina svarbų vaidmenį ieškant reitingų. Dabar kai kuriais atvejais pagrindinė problema gali pasirodyti priimančioji šalis. Bet jei to nėra, yra keletas dalykų, kuriuos galite padaryti, kad palyginti lengvai padidintumėte savo svetainės greitį.

Naudokite turinio pateikimo tinklą (CDN)
Vienas iš būdų, kaip paspartinti savo svetainę, yra sunkesnio turinio, pvz., Vaizdų, talpinimas trečiųjų šalių tinkluose, kurie jį greičiau pristato galutiniam vartotojui. Mes netgi sudarėme jums nemokamų CDN sąrašą.

Naudokite „Cache“ papildinį
Talpyklos papildinys yra įskiepis, kuris atsikrato kai kurių serverio užklausų, paskelbdamas, ką tai gali padaryti, kaip statinį HTML puslapį. Yra keli įskiepiai, peržengiantys tai. Peržiūrėkite mūsų vadovą, kaip įdiegti ir konfigūruoti talpyklos papildinį.

Pašalinkite nereikalingus papildinius
Jei turite suaktyvinę daugybę papildinių, kurie nenaudoja jokio tikrojo tikslo, turbūt pravartu atsikratyti didesnės jų dalies. Skaitykite daugiau apie tai, kaip ir kodėl turėtumėte pašalinti perteklinius „WordPress“ papildinius.

Optimizuokite savo vaizdus
Kai „WordPress“ automatiškai keičia vaizdų dydį, kad tiktų jūsų turiniui, nesunku iškirpti kai kuriuos kampus. Ypač tada, kai reikia iš tikrųjų stengtis rasti puikų įvaizdį, kurį būtų galima naudoti kartu su jūsų įrašu, tai yra per daug paprasta, kad būtų tingus ir tiesiog įkeltumėte jį tokį, koks yra, ir įdėtumėte į savo įrašą ar straipsnį. Bet tai iš tikrųjų gali smarkiai paveikti jūsų svetainės įkėlimo greitį. Vienas iš paprasčiausių ir svarbiausių žingsnių, kurį reikia padaryti, yra sumažinti savo atvaizdus iki tinkamo dydžio ir galbūt suspausti juos naudojant didesniam formatui tinkamą failų formatą, pvz., JPEG. Baigę tai galite naudoti vieną iš šių vaizdą optimizuojančių papildinių ir jau aplenksite daugumą „WordPress“ svetainių, kai bus atvaizdai ir įkėlimo greitis.

Apvyniokite

Galų gale, svetainės greitį iki šiol galima pagerinti tik tuo atveju, jei pats jūsų kompiuteris pasirodys nepaprastai lėtas. Jei visiškai optimizavote savo svetainę vadovaudamiesi mūsų vadovu, kaip paspartinti savo svetainę, ir vis dar esate siaubingai lėtas, galbūt norėsite pakeisti savo prieglobos planą ar net iš viso hostą. (Čia, „WPExplorer“, mes naudojame „WPEngine“. Kaip jūs tikrai galite pasakyti patys, mes neturime problemų dėl mažo krovimo greičio.)

Visiškai patobulintos ir optimizuotos interneto svetainės pritaikymas atsižvelgiant į vartotojo patirtį gali būti sudėtingas uždavinys, ypač tiems, kurie turi daugiau problemų. Bet tuo pat metu tai labai įmanoma, o kartu gaunamas atlygis yra daugiau nei vertas pastangų.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map