Kaip patobulinti „WordPress“ svetainės atmetimo greitį

Atmetimo rodiklis yra apibrėžiamas kaip skaičius, kiek kartų lankytojas palieka jūsų svetainę nespustelėdamas jokių nuorodų ar apsilankęs kituose puslapiuose. Svetainės, kurių atmetimo rodiklis yra žemas, praneša jums, kad tai yra įdomi svetainė, kurioje pilna nuostabių dalykų, kuriuos galite peržiūrėti / perskaityti. Svetainė sugeba patraukti vartotojo dėmesį. Vienas geriausių pavyzdžių yra 9GAG. Žmonės kelioms minutėms toje svetainėje praleidžia žvilgčiodami. Interneto metrikoje, jei lankytojas naujoje svetainėje praleidžia daugiau nei 5 minutes – tai tikrai didelis dalykas.


„The 411 on Bounce Rate“

Žiniatinklio valdytojai nuolatos siekia pagerinti savo svetainės atmetimo koeficientą. Jei jie randa tam tikrą svetainę, kurios atmetimo rodiklis yra žemas, jie iš karto bandys išmokti ir įdiegti joje naudojamus metodus. Aukštas atmetimo rodiklis (net 100%) ne visada yra blogas dalykas. Žmonės užimti. Kai tik jie suras tai, ko ieško, jie išeis iš jūsų svetainės. Tai labai dažna vieno puslapio svetainėse arba „viskas viename“ nukreipimo puslapiuose. Paieškos sistemai, a kelių puslapių svetainė (tai beveik visi „WordPress“ tinklaraščiai fyi) su dideliu atmetimo rodikliu yra raudonas signalas.

Ši svetainė neturi tinkamo turinio, spauskite ją žemyn nuo SERP “

Tai reiškia, kad jūsų svetainė nėra patraukli ir įdomi. Blogiausia, kad jis neturi tinkamo turinio. Tai yra bendra visos interneto svetainių kūrimo komandos – žiniatinklio valdytojo, dizainerių ir turinio kuratorių – atsakomybė už tai, kad masalas jūsų lankytojams būtų patikimas – tikintis, kad jie taps jų grobiu ir ilgainiui taps skaitytoju.

Galų gale mes norime klientų. Ne tik lankytojai.

Šiame straipsnyje kalbėsime apie keletą geriausių būdų, kaip pagerinti jūsų „WordPress“ svetainės atmetimo koeficientą. Naudosime kai kuriuos papildinius ir patikrintą techniką, kurią geriausieji tinklaraštininkai naudoja savo svetainės atmetimo rodikliui pagerinti.

Kodėl verta atkreipti dėmesį į jūsų svetainės atmetimo rodiklį?

Atkreipkite dėmesį į atmetimo tarifus

Nes tai yra vienas iš pagrindinių būdų įvertinti vartotojų įsitraukimą į jūsų svetainę. Gana ilgai kalbėjau apie tai, kaip paversti savo lankytojus skaitytojais. Vienas iš geriausių būdų įvertinti šį pokytį yra patikrinti svetainės atmetimo koeficientą. „Google“ turi savo (šiek tiek sudėtinga) atmetimo rodiklio paaiškinimas ir tai gerai skaito žmonėms, norintiems išmokti techninių terminų. Žemo atmetimo rodiklio svetainėje nurodomi šie dalykai:

 • Geresnis vartotojo įsitraukimas: Tai rodo, kad lankytojai domisi jūsų svetainės turiniu. Jie mano, kad jūsų svetainė yra pakankamai svarbi, kad galėtų tam skirti laiko. Tu nori reikia šito.
 • Aukštesni SEO reitingai: Atmetimo rodiklis ir svetainės greitis yra du iš dviejų šimtų veiksnių, kuriuos „Google“ naudoja jūsų svetainės reitingavimui pagal tam tikrą raktinį žodį. Atmetimo rodiklis naudojamas norint įvertinti jūsų svetainės kokybę. 10 puslapių svetainė gali būti geresnė nei 100 puslapių, jei mažesnės kokybės svetainė yra geresnė. „Google“ ir visos paieškos sistemos nori kokybės, o ne kiekybės. Taigi, kuo geresnis jūsų atmetimo rodiklis – tuo aukščiau jūs lipate aukščiau SERP kopėčių.
 • Aukštesnės konversijos: Būkime atviri. Mes norime, kad mūsų produktas būtų parduotas. Mes norime, kad žmonės iš tikrųjų mėgtų pirkti mūsų produktą, užuot aklai užsiprenumeravę mūsų informacinius biuletenius ir retransliuodami mūsų Tweets. Be abejo, tai geras dalykas. Tačiau dienos pabaigoje išpardavimas yra daug geresnis nei neparduodamas. Kai skiriate laiko ir pastangų pagerinti savo svetainės atmetimo rodiklį, užmezgate ryšį su savo skaitytojais. Jie pasitiki jūsų prekės ženklu ir jūs nustatote tapatybę savo nišos bendruomenėje. Tai galiausiai pavers jus skaitytojus klientais.

10 geriausių priežasčių, kodėl aukštas atmetimo rodiklis, ir kaip jas ištaisyti

Remdamasis tuo, ką sako ekspertai, išvardijau op 10 veiksnių, atsakingų už aukštą jūsų svetainės atmetimo rodiklį. Stenkitės jų vengti bet kokia kaina.

 1. Didelis puslapio įkėlimo laikas, t. Y. Lėta interneto svetainė
 2. Netvarkingas dizainas su prasta navigacija (trūksta džiūvėsėlių)
 3. Nereaguojantis dizainas
 4. Įkyrios iššokančiosios pasirenkamosios formos
 5. Per daug reklamų
 6. Netinkama reklama
 7. Neveikiančios nuorodos – 404 puslapis nerastas ir pan.
 8. „MySQL“ ar „PHP“ klaidos žinutėse ir puslapiuose
 9. Trūksta socialinio įrodymo
 10. Prastas turinys

Dabar, kai žinote apie problemas, aptarsime jų sprendimus.

Pagerinkite savo „WordPress“ svetainės greitį

Pagerinkite savo svetainės greitį

Vėl ir vėl kalbėjome apie jo svarbą. Jūsų svetainė turėtų būti įkeliama greitai, geriausia per 3–4 sekundes. Šiais laikais žmonės naudojasi tiek žiniasklaida, kad kiekviena milisekundė yra svarbi. Štai keletas būdų, kaip pagerinti savo svetainės greitį:

  1. Naudojant „WordPress“ talpyklos papildinį, pvz., „W3 Total Cache“
  2. Naudojant turinio pateikimo tinklą, pvz., „MaxCDN“
 1. Valdomos „WordPress“ prieglobos paslaugos, tokios kaip „Media Temple“ ar „WPEngine“, naudojimas
 2. Vaizdų optimizavimas juos suglaudinant arba naudojant tinkamą formatą

Įdiegę pakeitimus, galite įvertinti savo svetainės greitį naudodami tokius įrankius kaip Pingdom, GTmetrix ir „WebPageTest“. „GTmetrix“ pateikia išsamiausią informaciją apie jūsų svetainės našumą.

Svetainės dizainas

Svetainių dizainas

Naudokite švarią, reaguojančią ir netrukdančią „WordPress“ temą. Tema, kurią naudojate savo svetainei, turėtų būti tokia, kad žmonės lengvai rastų tai, ko ieško. Jie neturėtų jo ieškoti daugiau nei 3 sekundes.

 • Įsitikinkite, kad protingai naudojate pagrindinį šoninė juosta, pagrindinė meniu juosta ir poraštė. Žmonių akys yra įpratusios prie tų ir saugokime tai taip.
 • Jei jūsų tinklaraštyje didžiausias dėmesys skiriamas esė ir poezijai, būtų protinga naudoti stiprią temą dėmesys tipografijai. Peržiūrėkite Gregorį Sparingas protas už puikų minimalistinio dizaino pavyzdį.
 • Naudokite tinkamus vaizdus. Jie verti tūkstančio žodžių. Iš šių šaltinių galite rasti puikių nemokamų vaizdų.
 • Naudokite susijusių įrašų papildinį, pvz YAARP arba nSusiję.
 • Savaime suprantama, jūsų svetainė turi būti atsakingas. Tai yra pirmasis mobiliųjų telefonų amžius, ir tam tiesiog nėra jokio pasiteisinimo.

Skelbimai

Skelbimai

Būtų kvaila visiškai pašalinti skelbimus iš savo svetainės. Tai yra vienas iš pagrindinių pajamų šaltinių! Tai ką darai? Įsitikinkite, kad skelbimai yra tinkami. Netinkami skelbimai daro daugiau žalos nei pelno. Jei naudojate „Google AdWords“, jums nereikia jaudintis, nes „Google“ didžiąją dalį savo MTTP skiria geresnių skelbimų teikimui. Ir jiems tai tikrai gerai. Bet jei naudojate savadarbius reklamjuosčių skelbimus, įsitikinkite, kad produktas / svetainė, su kuria susiejate, yra iš tikrųjų naudinga. Susieti su kažkuo tik tuo atveju jūs rekomenduotumėte. Tarp dienoraščių kūrėjų pradedamas pasirinkti „BuySellAds“. Tai puiki platforma specialių nišų skelbimų tinklams.

Iššokančių langų

Yra priežastis, kodėl pasitraukimo ketinimų technologija tapo tokia populiari. Scenarijus laukia, kol panaudojimas išeis – antrą kartą jis judina pelę kryžminio mygtuko link, pasirodo iššokantis langas. Taigi terminas „pasitraukimo ketinimas“. „OptinMonster“ yra vienas iš geriausių „WordPress“ pasirinkimo papildinių, įvaldžiusių pasitraukimo ketinimo technologiją. Populiariose svetainėse, tokiose kaip „Social Media Examiner“ ir „Search Engine Journal“, naudojama „OptinMonster“.

Tačiau yra tiek daug svetainių, kurios vis dar nenaudoja šios numatytos išėjimo technologijos. Man, skaitytojui, tai mane labai erzina, kai bandau ką nors perskaityti ir kas kelias minutes ekrane pasirodo iššokantis popierius. Tačiau tai yra mano asmeninė nuomonė ir gali skirtis nuo jūsų galvojimo. �� Štai kažkas, apie ką jūs jau galite žinoti.

Jei jūsų turinys yra pakankamai geras, žmonės automatiškai stebės ir (arba) prenumeruos jūsų svetainę.

Sugadintos nuorodos ir programinės įrangos klaidos

Sugadintos nuorodos ir programinės įrangos klaidos

Senstant jūsų svetainei sukuriate daug nuorodų – tiek vidinių, tiek išorinių. Taip pat galite kartą peržvelgti svetainės struktūrą, kad galėtumėte naudotis geriau vartotoju. Vykstant procesui, labai natūralu, kad nėra nuorodų. Čia yra problema – neveikiančios nuorodos daro rimtą smūgį jūsų svetainės struktūrai ir SEO įvertinimui. Nesijaudink. Panaudokite papildinį kaip Sugedusių nuorodų tikrintuvas išanalizuoti visas nuorodas į savo svetainę ir ištaisyti mirusias.

Programinės įrangos klaidos kyla dėl blogai sukonfigūruotų PHP scenarijų, serverio perkrovos, įskiepių ir papildinių konfliktų ar papildinių ir temų konfliktų. Tai gali sukelti daugybė būdų, ir kiekvieno iš jų sprendimams reikia pagrįstų techninių žinių. Geriausias sprendimas yra nenaudoti prieštaringų papildinių / temų. Tačiau, jei tai žiniatinklio serverio problema, susisiekite su palaikymo tarnyba. Jei jūsų biudžetas jį palaiko, pereikite prie valdomos „WordPress“ prieglobos paslaugos, tokios kaip „WPEngine“.

Socialinis įrodymas

Socialinis įrodymas

Socialinis įrodymas paprasčiausiai reiškia, koks populiarus yra jūsų turinys. Kiek žmonių pasidalijo tuo konkrečiu įrašu? Tai yra dalykai, į kuriuos reikia atsižvelgti. Jei turite naują svetainę, ji bus beveik lygi nuliui. Nesijaudink. Įsitikinkite nerodyti dalijimosi statistika. Tiesiog pasidalijimo mygtukai tai padarytų. Geresnis patarimas –

Praleiskite dvigubai daugiau laiko reklamuodami savo turinį, kaip tai padarėte kurdami.

Turinys yra karalius

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – įsitikinkite, kad jūsų turinys yra aukščiausio lygio. Skirkite laiko savo turinio skaitymui, tyrimui ir atnaujinimui, kad jis taptų etalonas tam tikrai temai. Tarkime, kad rašote temą „geriausios socialinės psichologijos knygos“. Parašius 10 vardų to nepavyks sumažinti. Įtraukite įvertinimus, ne. apžvalgų, pardavimų ir autoriaus žinių bei asmeninės apžvalgos. Kas gero toje knygoje? Kokių dalykų trūksta knygai? Galiausiai jūsų įrašas turėtų būti toks geras, kad skaitytojas eitų:

„Oi! Šiame įraše yra viskas, ko ieškau. Geriau tai pažymėti! “

Peržiūrėkite Gregorio straipsnį 50 būtinai perskaitytų socialinės psichologijos knygų. Ar galite pasiūlyti šio straipsnio patobulinimų??

Išvada

Šiandien mes apžvelgėme keletą geriausių būdų, kaip pagerinti jūsų atmetimo rodiklį ir taip pagerinti jūsų vartotojų įsitraukimą. Jei turite mums patarimų, praneškite mums – visada džiaugiamės galėdami išgirsti mūsų skaitytojus.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map