Kaip patobulinti „WordPress“ svetainės reputaciją dabar

Kaip patobulinti „WordPress“ svetainės reputaciją dabar

Bendra jūsų svetainės sėkmė gali visiškai priklausyti nuo to, ar žmonės jus piktins blogais atsiliepimais ir komentarais. Nors vidutinis verslas neturi tūkstančių blogų „Yelp“ apžvalgų, per daug kartų matėme, kaip netinkamas atsakymas į atsiliepimus gali sukelti problemų jūsų reputacijai ateityje..


Apskritai internete nėra kur gėdytis, koks puikus jūsų verslas. Priešingu atveju žmonės, kurie nusivilia jūsų verslu, bus garsesni už jus.

Nelengva susikurti puikią reputaciją, tačiau turėdamas nedaug darbo, tai gali padaryti. Ir mes jums parodysime, kaip pradėti dirbti šiandien.

1. Atsakykite į visas apžvalgas / komentarus apie jūsų prekės ženklą

Vartotojai internete komentuoja jūsų svetainę, prekės ženklą ir įmonę. Nepaisant šių komentarų ir apžvalgų, atrodo, kad jums nerūpi atsiliepimai.

Nuo šiol geriausios vietos, kur ieškoti jūsų prekės ženklo paminėjimo, yra:

  • „Google Alerts“ (internete ieškoma straipsnių ir apžvalgų)
  • „Twitter“ (ieškoma visose „Twitter“ ir žiūrima į komentarus savo puslapyje)
  • Facebook (daugiausia komentarams jūsų puslapyje)
  • „Yelp“ (Tai ypač svarbu, jei vadovaujate vietiniam verslui)

Tinklaraščių apžvalgos gali vykti abipusiai, tačiau turėdami partnerių ar rekomendacijų programą (žr. Toliau) galite pagerinti jūsų tikimybę sulaukti gerų atsiliepimų raštu. Tačiau įvertinimai ir apžvalgos tokiose vietose kaip „Google“ ir „Yelp“ įvyksta dažniau, kai žmonės pyksta.

Jei savo tinklaraštyje matote pažymėtą komentarą arba bauginantį atsiliepimą apie „Yelp“, atsakykite kiekvieną kartą naudodami šią formulę:

  • Atsiprašome už nepatogumus
  • Ačiū jiems už rūpestį
  • Padarykite problemą tinkamą (naudodami kuponus ar nemokamus pinigus)

Šis metodas ateityje visiems parodys, kad esate protinga įmonė. Tikėtina, kad recenzentas bus laikomas riešutu.

2. Padarykite geriems klientams nepaprastai lengva rašyti apžvalgas / komentarus

Čia labai daug paskatų ir tinkamų pranešimų kanalų. Tas pats pasakytina apie laiką. Pvz., Galbūt esate nekilnojamojo turto agentas ir norėtumėte, kad buvę klientai „Google“ verslo puslapyje parašytų gerų atsiliepimų.

Labai svarbu išsiųsti el. Laišką praėjus kelioms dienoms po to, kai baigsite darbą. Tokiu būdu jie to nepamirš. Turėtų būti nuoroda į apžvalgos puslapį, todėl neįmanoma suklaidinti. Taip pat malonu pateikti instrukcijas ir suasmenintą laišką, kad jie jaustųsi priversti parašyti atsiliepimą.

Paskatos taip pat naudingos, jei nesakote jiems, kad jie turi parašyti gerą atsiliepimą.

Vienas paprastas būdas užtikrinti, kad niekada nepamiršite sekti klientų, yra papildinys. Įdiegę el. Prekybos plėtinį, pvz., „WooCommerce“ priminimų el. Laiškus, galite lengvai automatizuoti apžvalgos priminimus klientams, kad surinktų šias 5 žvaigždutes.!

3. Pasidarykite autoritetu bendruomenėje tiek prisijungę, tiek ne

Galbūt jūs sakote: „Reikia šiek tiek laiko sukurti internetinį valdžios tinklaraštį ar forumo balsą“.

Vis dėlto savaitgalį galite nuvykti į parodą, išduoti korteles ir parodyti, kad norėtumėte būti aktyvi bendruomenės dalis..

Todėl atlikite greitą „Google“ paiešką, kad surastumėte pramonės funkcijas jūsų rajone. Jei kas nors ateina, atsispausdinkite keletą vizitinių kortelių ir eik! Jei ne, susiraskite susijusį internetinį forumą, prisistatykite ir pradėkite atsakinėti bei užduoti klausimus.

4. Parodykite praeities klientus / klientus ir kodėl jie jus myli

Tai reiškia, kad bendradarbiaujate su kitomis įmonėmis (potencialiai žinomais klientais), pradedant ankstesnių klientų atsiliepimais ir baigiant trečiųjų šalių logotipais..

Priklausomai nuo jūsų naudojamos „WordPress“ temos, kliento pavyzdžių pridėjimas gali būti toks pat lengvas ir naujo modulio įdėjimas. Naudodami „Total“ temą galite pasirinkti iš vaizdų tinklelių, karuselių ir skaidrių, kuriuos visus galima lengvai įterpti ir pritaikyti bet kuriame puslapio išdėstyme (yra net gana tvarkingas „Press“ puslapis Padidinkite demonstracinę versiją naudojant piktogramų dėžutes).

5. Dabartiniai akladai, nesvarbu, kokie maži

Apdovanojimai yra didžiuliai visoms įmonėms. Net daugybė filmų ir Brodvėjaus laidų gyvena ir miršta dėl apdovanojimų, kuriuos gauna. Nuostabu, kad apdovanojimai yra tai, kad juos visus kažkas pagamino. Galite teigti, kad kai kurie yra patikimesni nei kiti, tačiau klientams ir klientams patinka matyti, kad jūs bent kažkiek esate pripažintas.

Paimkite J.D. Power and Associates pradinį kokybės apdovanojimą automobilių pramonei. Organizacija skiria apdovanojimą įvertinusi problemas per pirmąsias 90 nuosavybės dienų. Daugelis žmonių tai vertina kaip savotišką pokštą (nes 90 dienų yra toks trumpas laiko tarpas, kad turėtum automobilį). Tačiau kiekvienas apdovanojimo laimėtojas laimi kaip išprotėjęs. Kaip turėtų, nes tai privalo pagerinti jų reputaciją.

6. Siūlykite kiekvieną galimą kontaktų metodą

Jei įmanoma, leiskite klientams skambinti, kalbėtis, siųsti el. Laišką arba siųsti karvelį-operatorių. Suprantama, kai kai kurios internetinės įmonės negali tvarkyti telefono skambučių. Bet jūs turėtumėte bent apsvarstyti pokalbių skydelį, kad galėtumėte greitai bendrauti.

Vėlgi, papildiniai yra puikus būdas pridėti papildomų funkcijų į savo svetainę. Mums patinka kontaktinė forma 7 ir „WPForms“, norint sukurti pasirinktinę kontaktinę formą. Arba galite išbandyti vieną iš šių rekomenduojamų tiesioginių pokalbių papildinių, kad galėtumėte bendrauti su savo klientais realiuoju laiku.

7. Leiskite lengvai pasiekti puikų spausdinimą

Tai priklauso nuo jūsų vykdomos įmonės rūšies. Jei turite el. Prekybos svetainę, šis punktas yra ypač svarbus atsižvelgiant į puslapių, kuriuos skirsite tiksliam spausdinimui, skaičių.

Pvz., Gali tekti surašyti paslaugų teikimo sąlygas ir grąžinimo politiką. Daugelis klientų juos praleidžia, tačiau kai kurie pirks tik pamatę, kad turite abu. Todėl lengvai įtraukite į poraštę aiškias nuorodas.

8. Susiedami kreipkitės į nukreipimo puslapius

Ar parduodate produktus ar paslaugas naudodami „Google Ads“? Ar turite „Facebook“ puslapį, kuriame pateikiate nuorodas į tam tikrus naujus elementus savo svetainėje?

Nesvarbu, ar kiekvieną sezoną naudojate internetinį seminarą, ar visą el. Prekybos parduotuvę su naujais produktais kiekvieną sezoną, nukreipimo puslapiai leidžia klientams geriau jaustis ir pirkti iš jūsų dažniau. „Best Buy“ nukreipimo puslapiuose įgijo tvirtą reputaciją ir klientams tiesiogiai rodė tinkamus produktus, kai jie spustelėjo „Google“ skelbimus.

Nežinote nuo ko pradėti? Peržiūrėkite visą mūsų vadovą, kaip sukurti nukreipimo puslapius naudojant „WordPress“. Mes apžvelgiame tris būdus, kaip galite sukurti nukreipimo puslapį naudodami temas, papildinius ar pasirinktinį kodą.

9. Paverskite saugumą nuolatiniu prioritetu

Jei naudotojai nemato SSL pažymėjimo el. Prekybos svetainėje, jiems yra rimta priežastis išeiti negrįžus. Tas pats pasakytina apie daugybę nepageidaujamų komentarų jūsų tinklaraštyje. Tai tik atrodo, kad jums nerūpi, kas ateina į jūsų svetainę.

Nuo šlamšto iki papildinių, temų ir „WordPress“ atnaujinimo, sauga vaidina svarbų vaidmenį keičiant jūsų internetinę reputaciją. Nors turite tik keletą „WordPress“ pasitikėjimo signalų, iš kurių galite pasirinkti, kad parodytumėte, jog svetainė yra saugi (pvz., „McAfee Secure“), jūsų darbas yra aprėpti viską, kas yra priekyje ir užpakalinėje dalyje.

10. Užrašykite savo svetainės tikslą ant sienos ir laikykitės jos

Ar jūsų prekės ženklas turi misiją? Ar nustatėte taisyklių rinkinį, kuris daro jus išskirtinius? Jei ne, laikas rašyti rašiklį ant popieriaus. Kodėl? Nes tam tikru momentu žmonės pamatys, kad jūsų įmonė turi tikslą. Bet jei tikslas nėra nuoseklus, ateityje niekas jumis nepasitikės.

Pavyzdžiui, „Zappos“ pasivadino savo vardu, pristatydama greitą pristatymą ir retkarčiais nustebindama kai kuriuos klientus per naktį. Tačiau jei kai kurie klientai gautų vidutinį ar lėtą pristatymą, jie galvotų: „Huh, aš maniau, kad tai ir yra esmė apsipirkti per„ Zappos ““, ir niekada daugiau nebeparduotuvė.

Trumpai tariant, paskelbkite apie savo unikalumą ir laikykitės duotų pažadų.

11. Leiskite žmonėms daugiau sužinoti apie jūsų įmonę per socialinės žiniasklaidos nuorodas

Sukurti socialinės žiniasklaidos paskyras yra vienas dalykas, bet dar viena – pateikti šias nuorodas savo svetainėje.

Kodėl? Nes socialinės žiniasklaidos paskyros leidžia toliau tyrinėti įmonę.

Socialinės sąskaitos suteikia patrauklesnį jūsų prekės ženklo vaizdą. Klientai gali pamatyti dirbančius žmones, įdomias veiklas ir renginius, socialines pastangas ir dar daugiau. Turime „WPExplorer“ vadovus, apimančius „e-komercijos“ „Instagram“, „SnapChat“ ir „WordPress“, gausėjančius socialinius stebėtojus ir dar daugiau. Peržiūrėkite ir pradėkite kurti savo darbus.

12. Pagalvokite apie persiuntimo apdovanojimus ir filialus

Vienas dalykas tikrai. Jei labiau tikėtina, kad kiti bus apdovanoti už gražią kalbėjimą apie jūsų įmonę, tuo daugiau persiuntimų sulauksite. Įdomu dėl dukterinės įmonės ar persiuntimo programos yra tai, kad abiem prireikia tik kelių akimirkų, kol sukonfigūruosite naudodamiesi tinkamu „WordPress“ papildiniu. Yra daugybė nuostabių dukterinių „WordPress“ papildinių, tačiau vienas iš mėgstamiausių yra „AffiliateWP“.

Po to galite pradėti rengti komisinius žmonėms, kurie peržiūri ar rekomenduoja jūsų įmonę. Tai negarantuoja, kad sulauksite gerų atsiliepimų, tačiau tai tikrai pagerina jūsų galimybes.

Bet kokie kiti svetainės reputacijos patarimai?

Keletas geriausių būdų pagerinti savo svetainės reputaciją šiuo metu gali būti padaryti per maždaug valandą. Jei turite klausimų ar pasiūlymų apie savo svetainės reputacijos patarimus, praneškite mums toliau pateiktuose komentaruose.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me