Kaip paversti savo „WordPress“ tinklaraštį verslu

 1. 1. Kaip užsidirbti pinigų naudojantis „WordPress“ tinklaraščiu
 2. 2. Kaip užsidirbti pinigų parduodant „WordPress“ produktus ir paslaugas
 3. 3. Dabar skaitau: Kaip paversti savo „WordPress“ tinklaraštį verslu

Sveiki atvykę į paskutinį pranešimą, kaip uždirbti pinigų naudojant „WordPress“ seriją! Jau dabar laikas? Mes jau apžvelgėme, kaip gauti pajamų iš jūsų „WordPress“ tinklaraščio kaip partneriui ir kaip kūrėjui. Kitas žingsnis – pasirūpinkite visais kitais dalykais, kuriuos reikia padaryti, kad jūsų tinklaraštis taptų visaverčiu verslu..


Prieš pradėdami, mes tiesiog norime aiškiai pasakyti: Mes nesame teisininkai ar valstybės buhalteriai. Mes neteikiame jums teisinių ar finansinių patarimų. Mes tiesiog dalijamės žingsniais, kuriuos ėmėmės pradėję savo verslą, ir pateikėme keletą patarimų, kas mums padėjo. Prieš priimdami sprendimus, rekomenduojame skirti daug laiko savarankiškam tyrimui ir galbūt pasikalbėti su profesionalu.

Sukurkite prekės ženklą

Sukurkite prekės ženklą

Kurdami verslą ar tinklaraštį turėsite galvoti apie tai, koks norite būti jūsų bendras prekės ženklas. Tai apima daugybė veiksnių, būtent:

ŽENKLAS

vardas, terminas, dizainas, simbolis ar bet kuri kita savybė, identifikuojanti vieno pardavėjo prekę ar paslaugą kaip skirtingą nuo kitų pardavėjų.

Nurodykite vardą

Pirmiausia turite galvoti apie savo verslo pavadinimą. Tai gali būti jūsų vardas, jei vykdote įmonę, kurioje esate pagrindinis bruožas, pvz Chrisas Lema ir Carrie Dils.

Arba galite sugalvoti kitą pavadinimą, nors mes siūlome sukurti pavadinimą pagal savo nišą. Ir tiesą sakant, jūsų įmonės vardas gali tekti nuspręsti, kokie domenų pavadinimai vis dar yra. Būtent taip atsitiko, kai pasirinkome „WPExplorer“. Sėdėjome prie savo kompiuterio stalo ir tiesiog rašėme WP ir kitų žodžių derinius „GoDaddy“ registratoriui. „WPExplorer“ buvo prieinamas, jis veikė ir paaiškėjo, kad jis puikiai tiko mūsų prekės ženklui.

Sukurti logotipą

Kai turite vardą, turite nuspręsti, ar norite, kad vaizdas būtų tinkamas. Daugelis įmonių tiesiog naudoja savo vardą kaip logotipą. Jei norite eiti šiuo keliu, galbūt norėsite apsvarstyti “Google” šriftą ar įvykį kaip aukščiausios kokybės šriftą (pvz., Iš Typekit, arba galima įsigyti dizaino prekyvietėse, tokiose kaip „Creative Market“), kad padidintumėte vizualinį susidomėjimą.

Jei norite sukurti vaizdo logotipą, yra daugybė puikių variantų. Turime visą straipsnį apie biudžetą tausojančias jūsų svetainės logotipo kūrimo galimybes. Arba galėtum duoti Nemokamas „Shopify“ logotipų kūrėjas pabandyti.

Kurdami savo logotipą nusprendėme, kad norime dirbti tiesiogiai su dizaineriu. Taigi mes praleidome daugybę laiko „Dribbble“ tyrinėdami logotipus. Mes radome Stevanas Rodicas ir mes be galo mėgstame, kaip pasirodė mūsų logotipas. Šiek tiek pakeitėme spalvas, kai prieš kelerius metus atlikome didelį pertvarkymą, tačiau teleskopas beveik nesikeitė (iš tikrųjų – mes jį labai mėgstame, net įtraukėme į „FontAwesome“)..

Nurodykite svetainės dizainą

Jei norite iš tikrųjų susieti visus skirtingus prekės ženklo elementus, turėsite pasirinkti nuostabų svetainės dizainą. Kaip ir dauguma dalykų gyvenime, turite keletą variantų.

Pirmasis jūsų pasirinkimas yra naudoti temą. Norėdami maksimaliai valdyti savo svetainės išvaizdą, siūlome daugiafunkcinę temą su daugybe tinkinimo parametrų parinkčių ir puslapių kūrimo priemone. Be abejo, mums labai patiktų, jei išbandytumėte „Total WordPress“ temą, nes ji iš tikrųjų yra viena iš žinomiausių internetinių temų. Bet yra daugybė puikių „WordPress“ temų, prieinamų kiekvienam biudžetui. Temą lengva nustatyti ir daugumoje jos yra puikios dokumentacijos, kad galėtumėte greitai gauti savo naujojo projekto sąranką („Total“ netgi turi įmontuotą demonstracinį importuotoją, kad galėtumėte importuoti duomenų pavyzdžius vos keliais paspaudimais)..

Antrasis jūsų pasirinkimas yra individualus dizainas sukurta tik jūsų svetainei. Jei esate kūrėjas (mums pasisekė, kad turime AJ ir jis nuostabus), jums nereikia išleisti nė cento. Galite tinkinti sukurti savo temą, kuri iš esmės puikiai atspindi jūsų prekės ženklą. Jei nesate kūrėjas, pasirinktinė tema ir dizainas jums greičiausiai kainuos nemažą pakeitimų dalį. Individualizuotos temos gali kainuoti nuo kelių tūkstančių iki dešimčių tūkstančių dolerių, tačiau pritaikyta tema reiškia, kad jūsų svetainė atrodys tiksliai taip, kaip norite. Išbandykite tokią svetainę kaip Upwork, Laisvai samdomas darbuotojas arba galite pabandyti paklausti savo mėgstamų temų kūrėjų, jei jie yra prieinami.

Padarykite tai oficialiu

Padarykite savo verslą oficialų

Kai išsiaiškinsite savo prekės ženklą, kitas didelis žingsnis yra padaryti jūsų verslą oficialiu. Atsižvelgiant į šalį, valstiją ir miestą, kuriame gyvenate, šie veiksmai gali skirtis, bet mes bent jau galime jums pažiūrėti, ką padarėme.

Jūsų verslo formavimas

Kai nuspręsite legaliai kurti verslą, yra keturi pagrindiniai verslo tipai, kuriuos greičiausiai pasirinksite iš:

 • Individuali įmonė
 • Partnerystė
 • Ribotos atsakomybės įmonė (LLC)
 • S arba C korporacija

LegalZoom turi puikų puslapį, kuriame galite sužinoti apie įvairius verslo tipus ir pasirinkti jums tinkamiausią. Atlikdami tyrimus iš tikrųjų radome „LegalZoom“ ir mes juos panaudojome kaip LLC. Tai mums labai pasisekė, nes galėjome veikti kaip partnerystė, tačiau vis tiek savo verslą ir asmeninius finansus turėjome visiškai atskirti.

Kurdami savo verslą per „LegalZoom“, jūs taip pat turite galimybę išsinuomoti Registruotas atstovas per juos. Jūsų agentas yra panašus į vidutinį vyrą – jei jums kada nors reikės įteikti ar gauti teisinius dokumentus, jie imsis priemonių ir padės suteikti draugišką veidą (tai nėra jūsų). Be to, naudodamiesi „LegalZoom“ registruoto agento prenumerata, jūs taip pat turėsite prieigą prie jo atitikties kalendorius kad būtumėte tikri, kad niekada nepraleisite termino.

Ir nors jūs tuo užsiimate, galbūt norėsite apsvarstyti padarant prekės ženklą jūsų vardas ar logotipas. Tai apsaugo jūsų vardo naudojimą ateityje, taip pat teises į jūsų įmonės vardo ar logotipo naudojimą domenų URL, socialinės žiniasklaidos paskyrose, žiniasklaidoje ir dar daugiau.

Dokumentų pildymas

Sukūrę savo verslą, turite jį užregistruoti pagal savo lokalę. Tiems iš jūsų JAV tai paprastai reiškia registraciją savo federalinėje, valstijos, miesto ir galbūt jūsų apskrities vyriausybės įstaigose.

Norėsite užsiregistruoti Darbdavio identifikavimo numeris (EIN) su federaline vyriausybe. Iš esmės tai yra jūsų įmonės socialinio draudimo numeris. Tai naudosite verslo mokesčiams, W-9 formoms, 1099 įvairioms formoms ir visiems dokumentams, kurių reikia norint registruotis kitur. Jei esate individualios įmonės savininkas, verslo dokumentuose galite pasirinkti savo socialinio draudimo numerį arba registruotis EIN. Mes tikrai skatintume naujas įmones skirti laiko EIN gauti, jei tik jūsų asmeninė informacija būtų privati. „LegalZoom“ tai palengvina, nes jei teisingai atsimenu, visi šie dokumentai yra pakuotėje (tereikia juos pasirašyti ir atsiųsti)..

Sukūrę savo verslą taip pat turėsite prisiregistruoti Valstybinė verslo licencija. Daugelis valstybių visą šią informaciją pateikia internete (Nevada pavyzdžiui, net turi labai lengvą internetinį verslo portalą, kad viskas būtų dar lengviau), arba galite kreiptis į „LegalZoom“, kad gautumėte šiek tiek daugiau pagalbos. Paprastai nurodoma informacija apie jūsų vykdomą verslo tipą, organizacijos įstatus, vadovų sąrašą, ar turite darbuotojų ir kt..

Norėdami dar arčiau namų, jums taip pat reikės Miesto ir (arba) apskrities verslo liudijimas taip pat. Siūlome pirmiausia paskambinti į savo apskrities įstaigą ir išsiaiškinti, ar jums reikės joje registruotis, taip pat miestą, kuriame dirbate savo versle. Kur mes įsikūrę, mums reikia tik miesto licencijos ir galime praleisti apskrities pažymėjimą, tačiau tą dieną, kai buvome Kalifornijoje, mums reikėjo registruotis abiem.

Be šių licencijų, gali tekti pateikti daugiau leidimų ir dokumentų, kad būtų aprašyti kiti jūsų verslo aspektai, kurie nėra prisijungę. Jei turite darbuotojų, įmonės transporto priemonių ar fizinę parduotuvę (sveiki atvykę į policijos ir priešgaisrinės tarnybos patvirtinimą), tai viskas papildomi leidimai turėsite išsiaiškinti. Pavyzdžiui, mes pateikėme prašymą namų užimtumo leidimas Kalifornijoje, nes mūsų biuras buvo mūsų namuose. Peržiūrėkite savo valstybės ir savivaldybių svetaines, paskambinkite joms ar net pasamdykite advokatą, jei norite būti tikri, kad padarėte viską teisingai.

Darbuotojų ir laisvai samdomų darbuotojų samdymas

Vykdydami savo verslą galite pastebėti, kad jums reikia pagalbos. Prieš paskelbdami norimus skelbimus, pagalvokite, ar rinkoje esate darbuotojams, ar laisvai samdomiems darbuotojams.

An darbuotojas dirba jums, yra nustatęs pareigas, naudoja jūsų įrangą / išteklius, dirba pagal jūsų grafiką, yra mokamas valandinis atlyginimas arba atlyginimas ir gauna įmonės išmokas (kompensacijas, draudimą, darbuotojų kompensacijas ir kt.). Jei turite darbuotojų, turėsite rinkti W-4 formas, išduoti W-2 formas, organizuoti išėjimą į pensiją ir išmokas sveikatai, be kitų teisinių reikalavimų. Pagrindiniai darbuotojų įdarbinimo pranašumai yra galimybė kontroliuoti naudojamą darbo metodą ir grafiką. Darbuotojai yra jūsų paties pratęsimas.

Laisvai samdomas darbuotojas (arba nepriklausomas rangovas) dirba patys, nustato savo grafiką, yra mokami pagal sutartį ir negauna jokios naudos. Jūs turite išduoti 1099-Misc bet kuriam rangovui, kuris yra JAV pilietis ar gyventojas, per mokestinius metus sumokėjote 600 USD ar daugiau. Tačiau tai lengva forma, kurią galite pasiimti bet kurioje sausio mėnesio biuro reikmenų parduotuvėje. Laisvai samdomų vertėjų samdymo pranašumai yra galimybė samdyti specialistus kiekvienam projektui. Sutaupysite šiek tiek pinigų ir daug laiko, nes neprivalote teikti išmokų..

Prieš ką nors samdydami, atidžiai apsvarstykite, ko reikia jūsų individualiam verslui. Ir būtinai atlikite savo tyrimus arba pasikalbėkite su profesionalu apie teisinius ir mokesčių reikalavimus, taikomus jūsų lokalėje, jei norite įtraukti naujus narius į savo komandą (pvz., Nevada turi valstybinius darbo įstatymus, pakeistą valstybinį verslo mokestį, nedarbo draudimo įstatymus ir darbuotojus) kompensacijos draudimas, kuris įsigalioja, jei samdote darbuotoją).

Apskaita ir mokesčiai

Vykdyti savo verslą yra puiku, nes jūs esate pats sau viršininkas ir sudarote savo tvarkaraštį. Bet kai tai jūsų verslas, jūs taip pat esate atsakingas už finansus, biudžetus ir, žinoma, ataskaitas ir mokesčius.

Svarbu turėti gerą finansinę informaciją apie savo verslą. Priklausomai nuo to, kiek sudėtinga yra jūsų finansai, jums gali pavykti susitvarkyti pasidaryk pats apskaitos programinė įranga toks kaip „QuickBooks“ arba Šalavijas. Tačiau samdant specialistus yra ir pranašumų. Kai samdote savo buhalterį ar einate per tokią paslaugą kaip Suolas ar vietinė buhalterinė įmonė pašalina stresą, atleidžiant daugiau laiko sutelkti dėmesį į tai, ką jūs darote geriausiai.

Be bendros apskaitos, be abejo, reikia atsižvelgti ir į mokesčius. Jei esate JAV, turėsite paduoti federaliniai mokesčiai ir greičiausiai valstybiniai mokesčiai jūsų verslui. Priklausomai nuo to, ką parduodate ir kur, galite turėti savo variantą pardavimo mokesčiai mokėtinos kiekvieną mėnesį ar ketvirtį. IRS turi puikų smulkaus verslo puslapis kuriame yra daugybė informacijos, kurią turite perskaityti, tačiau čia pateikiamos kelios iš labiausiai paplitusių mokesčių formų, kurias pateikiame kiekvienų metų pabaigoje, kad tik pateiktume jums idėją:

 • 1099-Įvairūs: Jūs turite juos nusiųsti nepriklausomiems rangovams (esantiems JAV), kuriems kiekvienų mokestinių metų pabaigoje buvo sumokėta daugiau nei 600 USD.
 • 1065 plius K-1 tvarkaraštis: Įmonėms, veikiančioms kaip partnerystė, pateikite šią verslo mokesčių deklaraciją. Partnerio pajamoms pateikti naudojamas formos K-1 grafikas.
 • Vartojimo mokestis: Tai yra vietinė forma, kurią naudojame Nevadoje ir įvedame po kiekvienų fiskalinių metų. Mes naudojame jį deklaruodami materialių prekių pardavimą (reikalaujame pateikti net manydami, kad jų neturime – ir taip, mes kalbėjomės su mokesčių departamentu, kad mūsų miestas būtų 100% tikras)..

Toliau tobulėkite

Tobulink savo verslą: tobulinkis toliau

Sukūrę savo verslą ir jį vykdydami, galite pradėti tobulinti. Yra daug būdų, kaip išplėsti ir patobulinti verslą, tačiau čia yra tik keletas idėjų, kaip pradėti.

Įsitraukite į bendruomenę

Turime omenyje ir „WordPress“, ir jūsų vietinę bendruomenę. Dalyvaukite a „WordCamp“ savo rajone, paaukokite savo laiką ar pinigus vietos labdaros organizacijai, įstokite į Prekybos rūmus ar net pasimokykite iš vietinio koledžo, jei tik galite. Yra daugybė puikių būdų įsitraukti, jei esi šiek tiek kūrybingas. Bendruomenės renginiai yra puikus būdas užmegzti ryšį su kitomis jūsų rajono mažomis įmonėmis.

Profesinės asociacijos ir konferencijos

Kitas puikus būdas augti yra prisijungti prie profesinių asociacijų ir dalyvauti jūsų nišą atitinkančiose konferencijose. Jei dirbate su „WordPress“, tai gali apimti tokius įvykius kaip „LoopConf“, Partnerių viršūnių susitikimas ir „WordCamp“ JAV. Tai ne tik puikus būdas išmokti savo amato, bet ir užmegzti ryšį su tinklais. Jei galite sau leisti, tapkite rėmėju. Tai nueina ilgą kelią jūsų prekės ženklo žinomumui didinti, o tinklą dar lengviau sujungti, kai žmonės gali prieiti prie jūsų jūsų kabinoje..

Plėskite savo tinklą

Puiku ne tik samdyti darbuotojus ar laisvai samdomus darbuotojus, bet ir plėsti savo profesinį tinklą, užmezgant ryšį su kitais jūsų pramonės atstovais. Kryžmiškai reklamuokite savo verslą bendradarbiaudami su kitais tinklaraščiais ir keisdamiesi žinutėmis. Palaikykite papildomą verslą, nusipirkdami skelbimų svetaines jų svetainėse (jei siūlote prieglobą, ieškokite skelbimų vietų tinklaraščių tinklalapiuose). Bendraukite su kitais pramonės prekės ženklais, kad suplanuotumėte renginius ar dovanas. Yra daugybė būdų, kaip kūrybingai ir dirbti kartu, kad būtų naudinga.

Apvyniokite

Žinoma, yra daug daugiau, ko mes nenagrinėjome, tačiau tikimės, kad tai, ką įtraukėme, buvo naudinga. Tai tik keli žingsniai, kurių ėmėmės norėdami pradėti, ir metodai, kuriuos naudojame savęs reklamai.

Jei turite klausimų apie savo „WordPress“ verslo vykdymą, nedvejodami klauskite – mes padarysime viską, kad padėtume ir nukreiptume jus teisinga linkme. Arba jei turite savo patarimų, prašau pasidalinti komentarų skiltyje!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map