Kaip pažymėti savo „WordPress“ svetainę

Kaip pažymėti savo „WordPress“ svetainę

Kurdami savo svetainę, būtina įtraukti tiek patrauklų prekės ženklą, tiek patrauklų turinį. Galų gale, kai klientas lankosi jūsų svetainėje, norite, kad jis sudarytų teigiamą įspūdį apie jūsų įmonę ir prisimintų ją vėliau. Tačiau tai lengviau pasakyti nei padaryti.


Gera žinia ta „WordPress“ turi daug puikių įrankių, skirtų stipriai firminiam tinklalapiui kurti. Viskas, ko reikia, yra keli paprasti veiksmai, tokie kaip tinkamos temos pasirinkimas, pritaikyto logotipo įdiegimas ir aiškių kontaktinių kanalų įtraukimas.

Šiame įraše apžvelgsime WordPress svetainės, kuri veiksmingai atstovauja jūsų prekės ženklą, kūrimo procesą. Pabandykime!

Kodėl svarbu sukurti tvirtą savo prekės ženklą

Stiprus prekės ženklas padeda auditorijai atsiminti jūsų įmonę. Jei jūsų prekės ženklas yra nuoseklus ir aiškus, tai leidžia naujiems klientams žinoti, ko tikėtis, ir padeda ankstesniems klientams atpažinti jūsų turinį ir produktus kitur.

Be to, jūsų svetainė yra kritinė jūsų prekės ženklo dalis. Iš esmės jame turėtų būti visi tie patys prekės ženklo elementai, kuriuos naudojate kitose laikmenose ir net fizinėse medžiagose. Pavyzdžiui, „Facebook“ nustato savo tapatybę ne tik naudodamas logotipą, bet ir naudodamas tam tikrą mėlynos spalvos atspalvį.

„Facebook“ prekės ženklo ištekliai

Kai kas nors pamatys šį logotipą ir spalvų derinį, greičiausiai jie susimąstys „Facebook“. Žinoma, tai tik vienas pavyzdys. Taip pat galite apsvarstyti „Apple“ svetainę.

„Apple“ prekės ženklas

„Apple“ yra žinoma dėl savo ryškaus ir paprasto prekės ženklo naudojimo. Svetainėje yra ryškių vaizdų, kuriuos kompensuoja daug neigiamos vietos. Be to, jo turinį lengva naršyti, ypač atsižvelgiant į didelį produktų asortimentą.

Išlaikyti tokį stiprią prekės ženklą kaip visose platformose, įskaitant jūsų svetainę, gali padidinti pajamas 23 procentais. Kas daugiau, 71 procentas vartotojų tikėtis tokios pat patirties su jūsų prekės ženklu, kai tik jie su tuo susidurs, vadinasi, duosite jiems tai, ko jie nori.

Kitaip tariant, jūsų svetainei labai svarbu reprezentuoti jūsų prekės ženklą. Tinkamai įgyvendinus tai ne tik išskiria jus iš konkurencijos, bet ir padeda susisiekti su klientais bei užmegzti ilgalaikius santykius.

Kaip sukurti firminę „WordPress“ svetainę (per 5 veiksmus)

Laimei, kai kalbama apie prekės ženklo kūrimą jūsų svetainėje, „WordPress“ palengvina užduotį, nei galite tikėtis. Prieš pradėdami, pirmiausia turite nustatyti „WordPress“ svetainę, jei to dar nepadarėte. Kai tai padarysite, galite pradėti įtraukti kai kuriuos pagrindinius prekės ženklo elementus, pradedant nuo jūsų temos.

1 žingsnis: Pasirinkite temą su daugybe prekės ženklo parinkčių

Renkantis savo svetainės temą, svarbu pasirinkti ją su tinkamomis prekės ženklo parinktimis. Pasirinkę tinkamą temą, galėsite lengviau įtraukti norimus prekės ženklo elementus.

Žinoma, turint tiek daug pasirinkimų, gali būti sunku apsispręsti dėl vieno. Tačiau puiki vieta pradėti yra mūsų pačių „Total“ tema. Jame yra beveik viskas, ko jums reikia, įskaitant logotipų išdėstymą ir iš anksto pastatytus Komanda ir Apie mus puslapių.

Bendra reaguojanti daugiafunkcinė „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Be to, šioje temoje yra pritaikymo parinktys, reikalingos kuriant unikalų prekės ženklą. Pavyzdžiui, pagrindiniame puslapyje esantį slankiklį galite naudoti norėdami parodyti komandos narių, produktų ar jūsų įmonės vietos vaizdus. Taip pat galite pasirinkti daugybę dizaino variantų, kai kalbama apie spalvas, šriftus, maketus ir pan.

Pasirinkę temą, galite ją įdiegti savo „WordPress“ svetainėje. Pradėkite eidami į Išvaizda> Temos, tada pasirinkite Pridėti naują puslapio viršuje.

„WordPress“ temos

Kitame puslapyje galite ieškoti nemokamos temos arba spustelėti mygtuką Įkelti temą mygtuką, norėdami nusiųsti įsigytą „premium“ temos ZIP failą (pvz., „Total“). Tada tiesiog vykdykite ekrane pateikiamus nurodymus, kad įdiegtumėte ir suaktyvintumėte. Po to galėsite pereiti prie „WordPress“ temos pritaikymo jūsų poreikiams!

2 veiksmas: sukurkite ir įgyvendinkite pasirinktinį logotipą

Ko gero, svarbiausias prekės ženklo elementas yra jūsų logotipas. Vaizdinės terpės, tokios kaip svetainė, atveju tai ypač aktualu. Jūsų logotipas yra vienas iš pirmųjų dalykų, kurį pamatys nauji lankytojai, ir elementas, kurį jie greičiausiai įsimena net išėję iš jūsų svetainės..

Kurdami vieną, galite išsinuomoti profesionalą arba patys suprojektuoti logotipą. Tiesą sakant, daugelis kompanijų naudoja teksto logotipus ar kitus labai paprastus elementus, įskaitant patį „WordPress“.

„WordPress“ logotipas

Jei pasirinksite „pasidaryk pats“ maršrutą, yra daugybė nemokamų įrankių, kuriuos galite išbandyti. Pavyzdžiui, galite naudoti nemokami interneto šriftai ir grafikos programa, tokia kaip „Inkscape“ arba GIMP. Žinoma, šis metodas gali būti sudėtingas ir reikalaujantis daug laiko, ir jis tinka ne visiems.

Vienas iš paprasčiausių ir efektyviausių logotipo kūrimo būdų yra toks logotipų gamintojo servisas kaip Looka.

„Looka“ logotipų kūrėjas

Naudodamiesi šiuo įrankiu tiesiog įveskite įmonės pavadinimą ir pasirenkate savo stiliaus parinktis. Tai sugeneruos jums tinkintas logotipo parinktis. Tada galėsite patobulinti ir pritaikyti savo mėgstamiausius, kol jis bus tinkamas. Tai yra labiau prieinama nei samdant dizainerį ir vis tiek leidžia jums atlikti savo pasirinktinius pakeitimus.

Kai turėsite logotipą, jį turėsite patalpinti savo svetainėje. Norėdami tai padaryti, eikite į Išvaizda> Tinkinti savo „WordPress“ informacijos suvestinėje. Tai pateks į „WordPress Customizer“. Iš ten eikite į Antraštė> Logotipas (atminkite, kad jūsų parinktys čia gali skirtis atsižvelgiant į jūsų naudojamą temą).

Bendras temos logotipo įkėlimas

Čia galite pasirinkti arba įkelti savo logotipo failą (taip pat tinkinti teksto logotipą, jei tai jūsų pageidavimas), kad jis būtų rodomas svetainės antraštėje. Be abejo, galite pridėti savo logotipą prie kitų svarbių vietų, įskaitant valdiklių sritis, pvz., Svetainės poraštę ir šoninę juostą..

3 žingsnis: sukurkite svarbius puslapius, kad padidintumėte prekės ženklo patikimumą

Nors jūsų įmonės pavadinimas ir logotipas yra svarbūs, jūsų prekės ženklas yra daug daugiau nei tik tie dalykai. Tai taip pat yra jūsų istorija ir jūsų turinys.

Štai kodėl daugelis prekės ženklų susisieja su tam tikromis priežastimis arba kreipia dėmesį į konkrečių problemų sprendimą. Klientai jaučiasi daug arčiau prekės ženklo, jei jie gali kaip nors susieti su juo ar su jo įkūrėjais. Pvz., Jei įkūrėte savo įmonę garaže ar turėjote kitokių nuolankių pradų, norėsite apie tai pasakyti savo klientams. Visi mėgsta sėkmės istoriją.

Dėl šios priežasties jūsų Apie mus puslapis yra dar vienas svarbus papildymas, galintis suteikti pridėtinę vertę jūsų prekės ženklui. Tai padeda sukurti jūsų verslo patikimumą. Pavyzdžiui, Apie mus Kettle bulvių traškučių tinklalapyje paaiškinta, kaip įmonė pradėjo savo furgoną.

Virdulio prekės ženklas apie mus

Kiti svarbūs jūsų svetainės puslapiai yra kontaktinis puslapis, tinklaraštis ir jūsų darbų aplankas (arba produktų sąrašas). Kiekviename pagrindiniame puslapyje gerai pagalvokite, kaip jo turinys atitinka jūsų prekės ženklą. Laikykitės savo spalvų schemos ir įtraukite tik tą turinį, kuris atitinka jūsų prekės ženklo pranešimą ir vertybes.

Kai jums reikia sukurti naują puslapį „WordPress“, eikite į Puslapiai> Pridėti naują. Nuo šiol jūs galite laisvai jį tinkinti, kiek tik norite.

Pridėti naują puslapį

Nepamirškite įtraukti kuriamo puslapio pavadinimo, pvz., Apie mus. Tuomet jūs galite laisvai papasakoti savo prekės ženklo istoriją ir pridėti daugybę vaizdų bei kitų vaizdų.

4 žingsnis: Įtraukite daugybę būdų, kaip lankytojai gali susisiekti

Jūsų svetainės lankytojams labai svarbu visada žinoti, kaip jie gali su jumis susisiekti. Tai gali atrodyti akivaizdu verslo svetainėje, tačiau jus gali nustebinti tai, kiek svetainių to nepadaro tinkamai. Be to, tai yra pagrindinė jūsų bendros prekės ženklo strategijos dalis.

Be abejo, daugumoje svetainių yra antraštėje arba pagrindiniame meniu susietas kontaktinis puslapis. Tačiau efektyvus būdas gali būti ne tik šio elemento įtraukimas. Pavyzdžiui, Neilas Patelis siūlo daugybę skirtingų būdų, kaip pasiekti jį, pavyzdžiui, mygtukus „Raginimas veikti“ (CTA) svarbių puslapių viduryje..

Neilas Patelas

Tai padeda padaryti procesą kuo lengvesnį jūsų lankytojams. Galite įtraukti kelis būdus susisiekti, pavyzdžiui, el. Pašto adresą, telefono numerį ir tiesioginio pokalbio parinktis. Be to, galite apsvarstyti socialinio bendrinimo funkcijas, kontaktines formas ir net el. Pašto rinkodarą.

Jei norite pridėti tokius elementus kaip savo „WordPress“ svetainę, tai padeda rasti tam skirtą papildinį. Susisiekite su 7 forma, pavyzdžiui, gali sukurti paprastą, tačiau aptakų lankytojų susisiekimo būdą. Įdiegę ir suaktyvinę papildinį, turėsite naują kontaktas parinktį „WordPress“ administratoriaus šoninėje juostoje.

Sukurkite kontaktinę formą

Norėdami įtraukti elementą į savo kontaktinę formą, užveskite žymeklį į norimą vietą ir tada iš aukščiau pateiktų pasirinkimų pasirinkite, ką norite pridėti..

Įterpkite žymos turinio formą

Šiame ekrane taip pat galite sukonfigūruoti lauko, kurį pridedate prie savo kontaktinės formos, atributus. Baigę spustelėkite Įterpti žymą. Tada pasirinkite Sutaupyti, ir bus sukurtas trumpasis kodas, kurį galėsite nukopijuoti ir įklijuoti ten, kur norėtumėte savo svetainėje.

5 žingsnis: parodykite savo prekės ženklo turinį, turinį, turinį

Turinys yra daugelio prekės ženklų varomoji jėga. Kalbant apie sėkmingos svetainės veikimą, jūsų turinys gali būti panaudotas potencialiems klientams pritraukti, taip pat SEO tobulinti.

Štai kodėl daugelis svetainių įtraukia tinklaraštį kaip savo prekės ženklo kūrimo dalį. Tinklaraštis yra puikus būdas sukurti naują turinį ir pritraukti srauto į jūsų svetainę. Galite pradėti sukūrę tinklaraščio tinklalapį, o tai paprasta, jei naudojate „WordPress“.

Tiesą sakant, daugelis temų (tokių kaip „Total“) pateikiamos su iš anksto sukurtu tinklaraščio puslapiu. Norėdami tinkinti, eikite į Išvaizda> Tinkinti iš „WordPress“ prietaisų skydelio. Tada spustelėkite Dienoraštis skyrių, kad pradėtumėte tinkinti.

Naudodami „Total“ yra daugybė integruotų parinkčių, leidžiančių tinkinti pagrindinio tinklaraščio archyvą ir įrašus (kai einate į jūsų svetainė.com / dienoraštis arba įterpdami tinklaraščio įrašų tinklelį ar karuselę naudodami temos puslapio kūrimo priemonę), taip pat individualius atskirų įrašų puslapio maketus.

Bendri temos tinklaraščio tinkinimo parametrai

Kalbant apie turinį, pabandykite parašyti pranešimus, kurie atitiktų jūsų bendrą prekės ženklą. Tai galite padaryti sukurdami kokybišką turinį, kurį mėgsta skaityti jūsų tikslinė auditorija. Kiti turinio tobulinimo būdai yra stiprios raktinių žodžių strategijos įgyvendinimas ir naudojimas „Google“ raktinių žodžių planavimo priemonė rasti terminus, kurie yra konkurencingi ir svarbūs jūsų prekės ženklui.


Prekės ženklo kūrimas jūsų svetainėje yra vienas iš efektyviausių būdų užmegzti ryšius su klientais. Galų gale, jūsų prekės ženklas yra tai, ką jie atsimins, ir kas privers juos grįžti į jūsų verslą, kai jiems reikės jūsų siūlomų produktų ar paslaugų rūšių..

Ar turite klausimų apie tai, kaip sukurti „WordPress“ svetainę, kuriai būdingas prekės ženklas? Klauskite toliau komentarų skiltyje!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map