Kaip pradėti kurti „WordPress“

Yra dviejų tipų žmonės, kurie nusprendžia įsitraukti į „WordPress“ kūrimą.


Pirmojo tipo žmonės yra tie, kurie vienaip ar kitaip jau yra kūrėjai ir pasirenka daugiau sužinoti apie „WordPress“. Antro tipo žmonės yra tie, kurie neturi realios kodavimo patirties, tačiau, norėdami pakeisti tai, kas jiems nepatinka, turi pasidomėti savo dabartine „WordPress“ svetaine..

„WordPress“ yra puiki terpė sužinoti daugiau apie plėtrą, todėl ji ypač tinka tiems, kurie mokosi dalykų, kaip jiems reikia. Tai ypač gerai veikia kaip mokymosi priemonė naujiems kūrėjams dėl kelių priežasčių.

„WordPress“ statybiniai blokai

Yra keletas skirtingų kodavimo kalbų, kurias reikia išmokti, norint kuo geriau išnaudoti „WordPress“ plėtrą. „WordPress“ pagrindas yra viena iš labiausiai paplitusių programavimo kalbų internete, PHP. Jis taip pat naudoja daugybę HTML, CSS ir šiek tiek „Javascript“ įvairiems aspektams.

Yra ir kitų kodavimo kalbų bei standartų (t. Y. XML ir MySQL), tačiau jums tikrai nereikia per daug apie juos mokytis savo kelionės pradžioje.

Trys pagrindinės kalbos, kurių reikia išmokti norint tapti „WordPress“ programuotoju (mažėjančia sunkumų ir būtinumo tvarka) yra PHP, CSS ir HTML.

PHP kontroliuoja, kaip viskas „WordPress“ sąveikauja ir kaip ji susiejama su „MySQL“ duomenų baze. Jis gali būti naudojamas kuriant keletą nuostabių funkcijų ir yra pagrindinė kalba, kurią reikia išmokti visais „WordPress“ aspektais.

Kitas svarbiausias aspektas, kurį reikia išmokti, yra CSS. Taip formuojate savo svetainę. Tai yra tai, kaip jūs išskiriate savo svetainę iš visų kitų žiniatinklyje. Tai gali būti nepaprastai sunku ir norint gauti maksimalų pelną, reikės daug studijų.

HTML yra struktūra, kuria remiasi PHP sukurtos funkcijos ir CSS apibrėžtas stilius. Lengviausia išmokti kalbą, tačiau nepaprastai svarbu kuriant gerai sukurtą svetainę.

„Javascript“ yra ketvirta kalba, kurią galite išmokti naudoti su „WordPress“. Tai nėra tas, su kuriuo turėsite susirūpinti, kai pradėsite kurti „WordPress“, tačiau verta ištirti, ar jums patogu su kitais trim.

Tyrimo vystymosi keliai

Yra trys pagrindiniai keliai, kuriuos reikia pasirinkti, jei jus domina žinios apie „WordPress“ plėtrą.

Temos plėtra

Temų kūrimas yra labiausiai paplitęs įrašas „WordPress“ kūrime. Daugelis „WordPress“ kūrėjų savo mokymosi procesą pradeda nuo temų. Nesvarbu, ar turite temą, kurią reikia pritaikyti dėl vienos ar kitos priežasties, ar nusprendžiate sukurti savo, tai yra puiki vieta pradėti.

Temos kūrimas apima visas tris pagrindines vystymosi kalbas ir jūs sužinosite, kaip „WordPress“ integruojasi su visais savo daugeliu aspektų. Tai pridedama priedas, suteikiantis galimybę peržiūrėti kitų temų kodus ir sužinoti, kaip jie yra sudėti.

Temos kūrimas nuo nulio yra puikus būdas išmokti visų „WordPress“ aspektų.

Įskiepio kūrimas

Sukurti papildinį paprastai nėra kažkas, ko bando tie, kurie pradeda kodavimą, norėdami sužinoti apie savo svetainę. Yra per daug, kas gali suklysti, jei blogai parašytas papildinys pradedamas pradedantiesiems.

Tie, kurie turi ankstesnių žinių apie PHP ir nori išspręsti tam tikrą problemą, su kuria susiduria „WordPress“, labiau linkę eiti šiuo keliu nuo pat pradžių. Pagrindinis papildinių kūrimo veiksnys yra tas, kad jus riboja tik jūsų fantazija.

Numatytąjį „WordPress“ diegimą galite pakeisti praktiškai į bet ką, naudodami gerus papildinius. Šiuo metu galimų įskiepių pavyzdžiai yra forumai, socialiniai tinklai, narystės svetainės ir daugybė kitų dalykų.

Pagrindinės programinės įrangos kūrimas

Tai ne dėl silpnos širdies.

Norint įsitraukti į pagrindinės „WordPress“ programinės įrangos kūrimą, reikia daug įgūdžių. Tai nėra kažkas, ko turėtų bandyti tie, kurie neturi ankstesnės PHP patirties.

Mokymosi šaltiniai

Plėskite savo „LearnDash“ mokymo verslą naudodamiesi keliais instruktoriais

Nors „WordPress“ kūrimas gali pasidaryti sudėtingas, žiniatinklyje yra daugybė išteklių, kurie gali padėti išspręsti iškilusias problemas.

Tikėtina, kad sprendimas dėl sprendimo jau yra, jei kažkas įsikibęs. Štai kur turėtumėte pradėti ieškoti.

Kodeksas

„WordPress Codex“ turėtų būti pirmoji bet kokių plėtros klausimų stotelė.

Tai yra fantastinis šaltinis, išsamiai apibūdinantis visas „WordPress“ programinės įrangos funkcijas ir kodo dalis. Čia yra daug straipsnių ir vadovėlių, kaip pradėti naudotis „WordPress“, ir tai, be abejo, yra svarbiausias šios temos šaltinis.

Pamokos

Internete yra daugybė vadovėlių, kurie padės pradėti kurti „WordPress“. Čia jų yra daug mūsų „WordPress“ tinklaraštyje. Galite mokytis daugybės nemokamų vadovėlių, tačiau taip pat yra keletas papildomų kursų ir vadovėlių, kuriais galite naudotis (.

Taip pat yra daugybė vadovėlių, skirtų išmokti bendro vystymosi, taip pat yra daugybė specifinių vadovėlių, kurie išmokys jus, kaip atlikti įvairias užduotis. Greita „Google“ paieška suteiks jums dienų vertos medžiagos skaitymo.

Forumai

Yra daugybė forumų, skirtų specialiai kūrėjams. Ne visus juos verta reguliariai skaityti, tačiau jie yra ideali vieta užduoti klausimus apie iškilusias problemas. Ne visi jūsų gauti atsakymai bus verti, tačiau tai gali būti greita ir naudinga vieta, kur atsakyti į konkrečius klausimus.

Yra „WordPress“ specifiniai forumai, arba bendruose kūrėjų forumuose, tokiuose kaip Kamino perpildymas kad galėtum ištirti. Verta skirti laiko jums tinkamam forumui atrasti ir užduoti klausimus labiau patyrusiems vartotojams.

Dalyvavimas bendruomenėje

„WordPress“ bendruomenė yra gyva ir aktyvi vieta, kur galite sužinoti viską, kas yra žinoti apie programinę įrangą. Tai nėra tiesiog užpildyta koderiais. „WordPress“ bendruomenę sudaro dizaineriai, vertėjai, dokumentų rašytojai ir daugybė kitų tipų žmonių, kurie visi gali suteikti jums kitokią požiūrį į jūsų plėtros užklausas.

Yra daugybė būdų, kaip įsitraukti į „WordPress“ bendruomenę. Galite naudoti beta programinės įrangos versijas ir pateikti atsiliepimų. Galite pasikalbėti su dabartiniais įskiepių kūrėjais ir skolinti savo kodavimo įgūdžius, arba padėti išbandyti bei pašalinti naujus leidimus.

Kodekse yra puikus straipsnis apie indėlį į „WordPress“, o jei norite įsitraukti, verta jį perskaityti. Jei galvojate kūrybingai, bus koks nors būdas grąžinti bendruomenei.

Išvada

Išmokti „WordPress“ kūrimo yra sunki ir daug laiko reikalaujanti užduotis, tačiau ji gali būti nepaprastai naudinga. Jei prireiks laiko išmokti programinę įrangą, galite pradėti formuoti savo „WordPress“ svetainę įvairiais būdais.

Nesvarbu, ar kuriate savo temas, ar pristatote „WordPress“ saugyklos papildinį, ar įsitraukiate į būsimos pagrindinės programinės įrangos plėtrą, nardymas ir įsitraukimas į „WordPress“ bendruomenę tam tikru būdu padės jums žengti žymiai greičiau.

Ar neseniai pradėjote savo kelionę į „WordPress“ kūrimą, ar tai yra kažkas, ko tikitės pradėti netrukus? Jei esate patyręs „WordPress“ kūrėjas, kaip patartumėte žmonėms pradėti? Mes norėtume išgirsti jūsų mintis komentaruose.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map