Kaip pradėti „WordPress“ verslą

Kaip pradėti verslą, pagrįstą „WordPress“

Ar šiandien galima sukurti sėkmingą verslą aplink „WordPress“? Trumpas atsakymas yra taip. 2020 m. Milijonai laisvai samdomų specialistų užsidirba pragyvenimui internetu – ir daugelis jų turi verslą, kurį sukūrė „WordPress“. Tam yra rimtos priežastys:


 • „WordPress“ ir toliau auga kaip paprasta ir įvairialypė leidybos platforma ir nerodo jokių sulėtėjimo požymių. Tai reiškia, kad platforma ir toliau pritraukia naujų vartotojų, o tai reiškia padidėjusį su „WordPress“ susijusių paslaugų poreikį.
 • Galite išplėsti ir išplėsti pagrindinę programinės įrangos funkciją, kad pasiektumėte viską, ko norite, naudodami papildinius, temas ir pasirinktines programas. Tai daug daugiau nei paprasta dienoraščių platforma. „WordPress“ galite sukurti bet kokio tipo svetaines ar sudėtingas žiniatinklio programas.
 • Tai siūlo palyginti nesudėtingą (ir dažniausiai pigesnį) įėjimą į internetinių laisvalaikio tinklaraščių kūrimo pasaulį, siekiant paremti „WordPress“ plėtrą ar keletą kitų sričių. Kai kuriose įmonėse galite pradėti nuo 500 USD ar mažiau.
 • Yra daug nemokamų (ir priemokų) išteklių, kurie padės greitai pradėti įgyvendinti savo verslo idėją.

Visi šie veiksniai daro „WordPress“ patraukliu keliu asmenims, norintiems užsiimti laisvai samdomu verslu.

Ar tikrai Tai Lengva?

Ne viskas yra rožinė, kai jūs rizikuojate kaip „WordPress“ verslininkas. Tiesa, galite gauti labai patogių pajamų iš „WordPress“. Šimtai iniciatyvių žmonių kiekvienais metais uždirba tūkstančius dolerių iš kelių su „WordPress“ susijusių verslų, tačiau norint pasiekti tokį sėkmės lygį reikia nemažai sunkaus darbo ir atsidavimo. Sėkmingiausi „WordPress“ verslininkai įdėjo daug darbo, kad pasiektų patogias pajamas.

Šios dienos įrašas yra pradedančiojo vadovas, kaip pradėti sėkmingą „WordPress“ pagrįstą verslą. Žinoma, kiekvieno žmogaus kelias į sėkmę šiame versle yra skirtingas, tačiau jūs negalite nepastebėti daugelio sėkmingiausių „WordPress“ verslininkų asmeninių istorijų panašumų. Kai kuriuos aprašysiu skyrelyje „daryti ir nedaryti“. Pirmiausia yra pagrindiniai žingsniai:

1. Paleiskite verslo svetainę

Paleiskite verslo svetainę

Pirmasis žingsnis laisvai samdomų „WordPress“ pasaulių yra verslo svetainės sukūrimas. Čia vykdysite visą savo verslą, nesvarbu, ar parduodate produktus, paslaugas, ar teikiate konsultacijas, ar kokį jūsų pasirinktą verslo modelį.

Jūsų svetainė taip pat bus pagrindinė jūsų verslo rinkodaros priemonė. Visos reklamos strategijos bus nukreiptos nukreipti potencialius klientus į jūsų svetainę, todėl įsitikinkite, kad ji atrodo kaip dalis ir ja lengva naudotis. Esmė yra ta, kad jūsų svetainė turėtų veikti ir turėti viską, ko jūsų potencialūs klientai ieškos.

Taigi kaip sukurti internetinę svetainę? Paprastai jums reikės šių dalykų.

Geras priegloba

Pasirinkite tinkamą jūsų verslui tinkamą prieglobos planą. Mes asmeniškai mėgstame ir naudojame „WP Engine“ valdomą „WordPress“ prieglobą, kad paleistume „WPExplorer“. Mūsų nuomone, valdomas priegloba yra jūsų geriausias pasirinkimas – net jei tai kainuoja šiek tiek daugiau nei įprastas bendrasis priegloba („WP Engine“ prasideda nuo 22,50 USD per mėnesį su mūsų nuoroda), pagrindinė įmonė rūpinasi jūsų serverio pusės „WordPress“ optimizavimu ir pagrindiniais atnaujinimais..

Tačiau jei tikrai žiūrite, kaip jūsų biudžetas dalijamasi priegloba, yra puikus pasirinkimas. Pavyzdžiui, „Bluehost“ bendrasis priegloba prasideda tik nuo 2,95 USD per mėnesį. Tiesiog atminkite, kad planuodami šį įperkamą kainą dažnai negalite suvaldyti daugybės lankytojų srauto, tačiau kadangi jūs tik pradedate darbą, tai tikrai padarys darbą (ir vėliau galėsite padidinti savo planą).

Atitinkamas domeno vardas

Taip pat norėsite pasirinkti gerą domeno vardą. Laikykis akivaizdaus. Jei turite oficialų įmonės pavadinimą, naudokite tai (pvz., Kaip mes paprasčiausiai naudojame WPExplorer.com). Arba galite naudoti savo vardo ir paslaugos variantą. Pvz., Jei jūsų vardas Jessica ir kuriate savo turinio kūrimo paslaugų svetainę, galbūt norėsite naudoti kažką panašaus į „copywritingbyjessica“ ar „jessicawritesforyou“ – jūs gaunate idėją.

Kai kurios prieglobos įmonės pirmus metus siūlo nemokamą domeno vardą (su nauju planu). Bet jei vietoj to domeną perkate atskirai, įsitikinkite, kad naudojatės patikimu registratoriumi ir privatumo apsaugai (tai apsaugo jūsų registracijos informaciją WHOIS duomenų bazėse ir taip pat gali padėti išvengti kurorto). Mums patinka „GoDaddy“ domenai, kurie už naują domeno vardą (su mūsų nuoroda) yra tik 4,99 USD per metus, o už standartinę privatumą – 9,99 USD per metus..

Profesionali „WordPress“ tema

Kurdami savo svetainės dizainą, būtinai rinkitės lanksčią verslo „WordPress“ temą su įmontuotomis stiliaus parinktimis, geriausia – nustatyto programuotojo (daugiausia siekiant įsitikinti, kad ateityje bus atnaujinimų). Jei jūsų biudžetas ribotas, nesijaudinkite – čia galima rasti šimtus nemokamų temų „WordPress.org“. Tiesiog suraskite terminą, kad susiaurintumėte pasirinkimą. Tačiau daugumos nemokamų temų funkcionalumas yra ribotas ir norite, kad sumokėtumėte už funkcijų atrakinimą.

Norėdami gauti geresnių funkcijų ir palaikymo, pirmiausia galite pasirinkti „premium“ temą. Nuleidę žemyn, mes manome, kad mūsų geriausios temos yra geriausios. Su daugiau nei 40 greitos pradžios demonstracinių versijų, įmontuotų tinkinimo funkcijų, tiesioginio nuvilkimo puslapio kūrimo priemonė, suderinamumas su populiariais papildiniais ir palaikymas kalbų vertimais – tai fantastiška tema bet kuriai svetainei..

Pagrindiniai papildiniai

Kuriuos papildinius diegsite, priklausys nuo jūsų verslo. Tačiau yra keli pagrindiniai papildiniai, kuriuos dauguma svetainių turėtų įdiegti. Pavyzdžiui:

 • Yoast SEO (į kurį įeina džiūvėsėliai, svetainių schemos ir kt.)
 • „Google Site Kit“ (analitikai)
 • „MailChimp“ informacinis biuletenis (arba kita informacinių biuletenių sistema)
 • „WordPress“ sauga ir (arba) atsarginis papildinys (jei tai nėra jūsų prieglobos ypatybė)

Be įskiepių, kuriuos laikome esminiais, galbūt norėsite pridėti dar keletą (vėlgi – atsižvelgiant į jūsų individualius poreikius). Jei jūsų tema to reikalauja, gali tekti įdiegti puslapių kūrimo priemonę (pavyzdžiui, „Visa tema“ yra „WP Bakery“, o nemokama „Hello“ tema buvo sukurta specialiai „Elementor“). Arba jei planuojate savo internetinę parduotuvę įtraukti į savo svetainę, reikės e-komercijos papildinio (labai rekomenduojame „WooCommerce“ visoms parduotuvėms arba „Shopify“, jei norite pasiūlyti tik vieną ar du produktus).

Tiesiog pabandykite nesileisti už borto naudodamiesi papildiniais arba neįdiekite papildinių, turinčių pasikartojančias funkcijas (pvz., Neturėtumėte įdiegti dviejų SEO papildinių). Tai gali sukelti įskiepių konfliktus, kurie gali sukelti problemų jūsų svetainėje (ar net visiškai sugadinti dalykus).

Ir galiausiai – atminkite, kad tai yra tiesiog greita žingsnių apžvalga. Norėdami gauti išsamesnių instrukcijų, patikrinkite mūsų sąrankos vadovą, kuriame pateikiami pagrindiniai „WordPress“ nustatymai, temų / papildinių diegimas ir kaip sukurti įrašą.

2. Surinkite ir tvarkykite įrankius

Surinkite ir tvarkykite pagrindinius įrankius

Jums reikia keleto pagrindinių įrankių, kad būtų lengviau atlikti laisvai samdomą darbą. Kokių įrankių jums tiksliai reikia, priklausys nuo to, kokį verslą domitės. Tačiau paprastai manau, kad šie įrankiai yra būtini kiekvienam „WordPress“ laisvai samdomam darbuotojui, nepaisant specializacijos:

Nesvarbu, ar specializuojatės temų kūrime, ar verslo konsultacijose, šie įrankiai palengvins jūsų gyvenimą, supaprastinant verslo procesus.

Priklausomai nuo jūsų verslo specialybės, yra daugybė kitų produktyvumo įrankių, kurių jums gali prireikti norint atlikti kliento darbą. Pvz., Jei turite valdyti atsargas, norėsite naudoti programinę įrangą, galinčią sekti atsargas. Arba, jei siūlote „WordPress“ priežiūros paslaugas, puiki pagalba bus „WordPress“ valdymo įrankis (pvz., „MangeWP“ ar „InfiniteWP“). Bet kaip jau minėjome – tai tikrai priklauso nuo jūsų verslo.

3. Sugalvokite darbo eigą

Sukurti darbo eigą

Supaprastinta darbo eiga yra produktyvaus ir sėkmingo laisvai samdomo darbo pagrindas. Kai tik pradedate laisvai samdomą projektą, beveik viską padarysite patys:

 • Įgyjantys klientai
 • Reklamuokite savo verslą
 • Projektų ar užduočių valdymas ir stebėjimas
 • Sąskaitų faktūrų išrašymas klientams ir apskaita
 • Plius visi kiti specifiniai verslo procesai

Kaip matote, dauguma jų bus administracinės užduotys, kurios gali jus lengvai suklaidinti ir palikti mažiau laiko realiam kliento darbui atlikti. Yra daugybė internetinių įrankių ir paslaugų, kurie gali efektyviau atlikti pasikartojančias užduotis, taigi jūs galite daugiau dėmesio skirti kliento darbui. Aš kalbu tokias paslaugas kaip Monetų kalykla sąskaitoms ir mokėjimams sekti bei projektų valdymo priemonėms, tokioms, kaip minėta aukščiau Trello ir Asana.

Arba galite apsvarstyti galimybę perduoti savo darbo eigoje veiksmus, kad daugiau pinigų uždirbtumėte. Jei galite sau leisti, verslo užduočių perkėlimas taip pat palengvins ir valdys jūsų darbo eigą. Tai suteikia jums pakankamai laiko įvykdyti kliento tikslus ir susitelkti į jūsų verslo plėtrą. Kas kelias savaites peržiūrėkite savo darbo eigą, kad nustatytumėte trūkumus ir juos pagerintumėte.

4. Reklamuokite savo verslą

„Google Ads“

Laisvai samdomų vertėjų pasaulyje jūsų svetainė yra jūsų verslas, taigi, reklamuodami savo svetainę, iš esmės reklamuojate savo verslą. Parengę pagrindus savo verslui, jūs privalo skatinti tai.

Parduokite savo įgūdžius, produktus ar paslaugas potencialiems klientams naudodamiesi kiekviena reklamos priemone, kurią galite sukaupti. Daugelis jų yra nemokami arba už labai mažą kainą.

 • Jūsų svetainė: Pasinaudokite srautu į savo svetainę. Pridėjimas pranešimų juostose ar iššokančiuose languose yra puikus būdas nukreipti srautą į pagrindinius svetainės puslapius – ypač į jūsų produktų ar paslaugų nukreipimo puslapius..
 • Susiję tinklaraščiai: Išbandykite savo jėgas svečio komandiruotėje. Tam reikės laiko ir žinių tam tikroje srityje, tačiau tai (dažnai) nemokamas būdas sukurti nuorodas į savo svetainę ir reklamuoti save.
 • Socialinė žiniasklaida: Socialinės žiniasklaidos rinkodara siūlo dar platesnę auditoriją, kurią galite reklamuoti. Pasinaudokite žymas, pasinaudokite nemokamais įrankiais, pvz „Tweetdeck“ arba investuokite į socialinės žiniasklaidos automatizavimo įrankį, pvz., „Missinglettr“. Visa tai gali labai lengvai valdyti socialinį jūsų verslo aspektą.
 • Esami kontaktai: Palaikykite ryšį su esamais / buvusiais klientais, kontaktais, su kuriais susitikote tinklo renginiuose, ankstesniais bendradarbiais – iš esmės visais, kuriuos galėtumėte įtraukti į savo „LinkedIn“ profilį. Kreipkitės į juos tiesiogiai (arba naudokite segmentinį informacinį biuletenį), kad padidintumėte susidomėjimą jūsų pasiūlymais.
 • Mokamos reklamos: Jei turite biudžetą, galbūt norėsite apsvarstyti mokamą reklamą paieškos sistemose, pvz „Google Ads“ arba „Bing“ skelbimai. Turėsite atlikti šiek tiek raktinių žodžių tyrimų, tačiau mokami skelbimai gali būti labai naudingi generuojant potencialius klientus.

Augant jūsų klientų ratui ir tampant labiau įsitvirtinusiam, galite sumažinti reklamą, tačiau niekada nesustokite. Daugelis laisvai samdomų specialistų pradeda dėmesį skirti metodams, kurie sulaiko klientus, pavyzdžiui, informacinius biuletenius, pasiūlymus ir tinklaraščių įrašus.

5. Plėskite savo verslą

Ugdykite savo verslą

Kai visi pagrindai bus įdiegti ir jūs užtikrinsite keletą klientų, galėsite pagalvoti apie savo verslo plėtrą.

Pirmiausia jūsų sąraše yra augti pasikartojančios pajamos. Jei kiekvieną mėnesį nustatote pradinį pajamų dydį, tuomet galite susikoncentruoti ties naujų pajamų srautų kūrimu. Pagalvokite apie išlaikymo paslaugą, kurią galite pasiūlyti savo klientams. Arba kas mėnesį teikiama priežiūros paslauga įprastoms aptarnavimo išlaidoms padengti. Neužtikrindami nuolatinių pinigų srautų, jums bus sunku augti.

Kitas dalykas gali būti narių įtraukimas į jūsų komandą. Galite naudoti „WordPress“ darbo svetaines, kad samdytų visą darbo dieną dirbančius darbuotojus arba susirastų laisvai samdomų vertėjų, kurie padėtų ranką, kai jums to reikia. Taip pat yra daugybė papildinių, skirtų valdyti komandą, ir jūs galite lengvai naudoti „WordPress“ vartotojo vaidmenis, kad apribotumėte prieigą prie įvairių savo svetainės dalių..

Po to jūs galite toliau ieškoti daugiau būdų išplėsti savo verslą. Laikui bėgant gali atsirasti naujų nišų, į kurias reikia išsiveržti.

Premija: nedaug verslo daro ir nedaro

O dabar tik keli naudingi patarimai, kaip pradėti teisinga linkme. Didžiausią dėmesį skiriame „WordPress“ įmonėms ir laisvai samdomiems darbuotojams, tačiau tikrai tai gali būti taikoma bet kokiam internetiniam ar nedidelio masto paslaugų verslui..

Neužsiimkite nereikalinga partneryste

Aš turiu omenyje tai, kad neieškokite išorinių investicijų, kai pradedate „WordPress“ laisvai samdomą verslą. „WordPress“ verslas yra vienas iš lengviausių įkrovos taškų, nes jis yra pigus, nesvarbu, kokią paslaugą norite pasiūlyti. Taigi tikrai nereikia pasirašyti dalies jūsų verslo.

Pagrindinė programinė įranga, padedanti įtakoti jūsų verslą, yra nemokama ir kasdien tobulinama. Ir nors jūs galite pastebėti daugiau mokamų išteklių vertės, pradžioje galite naudoti nemokamus išteklius. Kai verslas pradeda užsidirbti pinigų, tuomet galite susitvarkyti ne mažiau nei viskas ir investuoti į aukščiausios kokybės produktyvumo išteklius.

Atlikite pažadus

Turėkite drausmės laikytis nustatytų terminų ir vykdykite pažadus. Būkite realistiški nustatydami terminus, nes galite prarasti klientus taip greitai, kaip juos gausite.

Nesiimkite daugiau darbų, nei galite atlikti

Kai dar nesate laisvai samdomi darbuotojai ir jums labai trūksta pajamų, gali kilti pagunda pasakyti „taip“ kiekvienam potencialiam klientui. Tačiau tai yra rizikinga, nes jūsų verslo reputacija gali nukentėti, jei dėl per daug darbo neįvykdysite klientų projektų. Imkitės projektų, kuriuos galite užbaigti be problemų, o augdami pasitelkite pasamdytų darbo jėgos pagalbą.

Įgykite naujų įgūdžių

Laisvai samdomas darbas yra sudėtingas ir konkurencingas siekis. Norėdami išlaikyti pranašumą, tobulinkite savo įgūdžius ar pridėkite naujų. Be to, „WordPress“ visada yra atnaujinamas, todėl jūs taip pat turite neatsilikti nuo šių pokyčių.


Nuostabu, kaip „WordPress“ pakeitė tūkstančių žmonių gyvenimus visame pasaulyje ir tai daro toliau. Tikimės, kad šie patarimai bus naudingi, jei ketinate pradėti verslą „WordPress“. Atminkite, kad turite nuolat mokytis ir išlikti motyvuoti.

Aš taip pat norėčiau sužinoti iš jūsų. Kokia buvo jūsų patirtis pradedant „WordPress“ verslą? Ar turite patarimų, ką pridėti, ar patarimų, kaip pasidalinti? Palikite komentarą žemiau!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map